Nagy bokszolók nagy mondatai

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Nekem a kövekező a kedvencem - Santos tolmácsolásában:<br>"Hatodik osztályos koromban abbahagytam az iskolát tüdőgyulladás miatt. Nem azért, mert lebetegedtem, hanem mert nem tudtam lebetűzni..." <br>Rocky Graziano <br><br>Zsííííííííííííííííííííííííííííír!  ;D ;D ;D
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: egike »

A timber az faanyagot jelent! <br><br>Azt én is tudtam, ettől függetlenül nem értem mit akarhat mondani NAZ...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Justin »

A timber az faanyagot jelent!  :-/
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: egike »

Riporter: Kedvenc étel?<br><br>Klitschko rövid gondolkodás után: "Szeretem a jó ételeket."<br><br>Darius Michalczewski: "Inkább kapok pár ütést a homlokomra, mintsem kitérnék egy elől is, mert az sokkal több energiámba kerül"<br><br>Tyson: "Mondhatok valamit? Soha, senkit nem gyűlöltem. De azt hiszem, Tyrell Biggset gyűlölöm."<br><br>"Már a harmadik menetben kiüthettem volna. De azt akartam, hogy megemlegesse. Hogy tudja, nem szabad kockára tennie az egészségét ellenem."<br><br>Hamed: "Ohh I'm looking good!"  (Álmodik a nyomor:d)<br><br>" it just hit him and timberrrrrrrrrrrrrr" (Csepi, gőzöm sincs nekem sem, hogy az utóbbi mit jelent, de nagyon jól hangzik!:D:D:D)<br><br>utóbbit tekintsétek meg tényleg jó:D<br>http://youtube.com/watch?v=FyLbJZ9KqyM<br><br>Duran: "No mas" :D<br><br>Ray Robinson: "Én intézem a pénzügyeimet. A gondolatba is beleőrülnék, hogy engem ütnek, és ezen más keres."<br><br>Ingemar Johanson a Patterson elleni visszavágó előtt:<br><br>" Patterson még nem felejtette el, amit tavaly kapott. Ha tízszer találkozunk, tízszer ütöm ki."<br><br>"Veretlen vagyok, és a jobbkezemtől az egész világ retteg"<br><br>"Ha egyszer elsül a jobbkezem, ezerig is elszámolhatnak fölötte."<br><br>Foreman: "Quarry is the best fighter who never became a champion" (Quarry a legnagyobb harcos aki sohasem lett bajnok)<br><br>Ali: "I'm too fast! I'm too fast" :D (túl gyors vagyok!..)<br><br>"Európában 100 000 dolláros szerződés vár, de nem engedik, hogy átmenjek. Talán azt hiszik, menekülni akarok? Ostobaság. Milló testvérem szenved itt. Eszembe sincs itthagyni őket."<br><br>"I shook up the world!" (felráztam a világot!) A nagy bokszkönyv fordítója szerint "sokkoltam a világot! :D<br><br>"Mindig piszkáltak, hogy mélyen tartom a kezem. A védekezés nem az ember kezében van. Itt van lenn, a lábában. Csak idáig ér az öklük. Mozgás, mozgás. Puff puff lépj előre, puff, puff, lépj hátra! Maradj egy centivel az ütőtávjukon kívül. Teljesen mindegy, hol tartom a kezem. Ha bajba jutok, úgyis felemelem. <br><br>"Hé Archie! (Moore:)) Legfeljebb négy menetet adok neked, mert mélységesen tisztellek, aztán az ötödikben kiütlek! Gyere, menjünk fel a ringbe, jobb, ha már most elintézzük!"<br><br><br>Frazier Alinak: "Már mindenkit agyonvertél a ringben, a bírót is beleértve. Mindkét kezeddel jól ütsz, bár azt hiszem, nincs horgod. Egyáltalán semmi horgod nincs. A jobbkezed jó, azt tudom, de horgod nincs. Ahhoz túl hosszú a karod. Hosszú karral nemigen lehet jó horgot ütni. Na most nézz meg engem! Az én karom horogra termett. Azon egyszerű okból, hogy görbe a karom. Nézd csak! Csak idáig nyúlik. Csak rá kell fordítanom. Én automatikusan ütöm a horgot. Ahelyett, hogy behajlítanám a karom, csak ráfordítom."<br><br>Riporter Lennox Lewisnak: Sokan azt mondják, Klitschko ellen csak szerencséd volt, mert ő jobb volt nálad aznap este.<br><br>Lewis " Ostobaság. Hat menet alatt teljesen kifárasztottam. Ha az orvos nem állítja le a meccset, kiütöm."  Khmm...ebbe azért bele lehetne kötni...<br><br>Papp Laci: "Nekem azt mondták, hogy én valami amerikaival fogok bokszolni, akit Spider Webbnek hívnak.  Mikor aztán jött a meccs, Adler megkocokgatja a vállam: "nézz csak át a túloldalra!" Azt hittem, szívbajt kapok. Ott állt egy nagydarab izmos fekete srác, és bebújt a harmadik, és a negyedik kötélsor között. Én a második, és a harmadik között szoktam átbújni. Ekkor édesanyám szavai jutottak eszembe: "kisfiam, ha valami nagydarab négerrel kerülsz össze, inkább gyere haza, nem éri meg, hogy kiüssön téged!" De akkor már nem lehetett hazamenni. Persze, nem is akartam."<br><br>Sztárchatnél egy srác Madárnak: "....téged is elér a végzet!..."<br><br>Szegény Madár kicsit megsértődött: "Az, hogy szerinted veszítettem Garay ellen, engem cseppet sem bánt. És ne aggódj, téged is elér a végzet előbb, vagy utóbb..."<br><br>Barrios: "Hamed hercegnek hívja magát, én csak hercegnőnek hívom, hahaha" Jorge-nek remek a humorérzéke, be kell hogy lássam:D<br><br>Hídvégi a Moran elleni meccs után:<br><br>"Szerencsére rögtön az elejétől sikerült irányítanom ezt a hosszú srácot."<br><br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

"He was screaming like my wife inside that ring."  /Tyson/<br> "I can sell out Madison Square Garden masturbating."  /Tyson/<br><br>“You can't spend 110 percent on something if you don't have that same hunger and drive. I have achieved all my goals -- my mission is complete.” /Lennox Lewis/<br><br>“If the money's right, I'm happy to bust up the other side of his face... No problem.” /Lennox Lewis/<br><br>“I am definitely not scared of Mike Tyson. I am at the top of the food chain and he is looking to knock me off. Mike's an arrogant imbecile. He sounds like a cartoon character.” /Lennox Lewis/
bandi
-----------------
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=egike link=board=profiboksz;num=1038831401;start=75#82 date=08/19/06 ť 16:22:29]JAck Dempsey Max Bearnek a Louis elleni meccsen:<br><br>"Nagyon jó vagy! Célozd az állát! Nem is talál el!"<br><br>Bear:<br><br>"Hát, ha ő nem talál el, akkor figyeljétek a bírót! Mert hogy valaki nagyon ver, az biztos..."[/quote]<br><br>Ezt Papp Lacitól is lehetett hallani.... :)<br><br>Ha jól emléxem talán egy riportfilmben volt, esetleg erről beszélt,,már nem tom......<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: egike »

JAck Dempsey Max Bearnek a Louis elleni meccsen:<br><br>"Nagyon jó vagy! Célozd az állát! Nem is talál el!"<br><br>Bear:<br><br>"Hát, ha ő nem talál el, akkor figyeljétek a bírót! Mert hogy valaki nagyon ver, az biztos..."
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

“Everybody's got plans...until they get hit.”<br>/Mike Tyson/<br><br>“Yeah, I'm scared. I'm scared I might kill Schmeling.”<br> /Joe Louis/
bandi
-----------------
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

"Kiütöm a gyereket, feküdni fog....!" by Wladimir Klitschko:)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Santos »

"If I Ref'd a John Ruiz fight, I'd take away a point every round."<br> Legendary Referee Frank Cappuccino<br><br>"Ha én lennék a bíró egy John Ruíz meccsen, minden menetben levonnék egy pontot..." :)<br>Frank Capuccino, a legendás bíró<br> <br>"I quit school in the sixth grade because of pneumonia. Not because I had it, but because I couldn't spell it."<br>Rocky Graziano<br><br>"Hatodik osztályos koromban abbahagytam az iskolát tüdőgyulladás miatt. Nem azért, mert lebetegedtem, hanem mert nem tudtam lebetűzni..."<br>Rocky Graziano<br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Santos »

Randall Tex Cobb being asked for a possible rematch against Larry Holmes after the one sided beating. 'I dont think his hands can take the abuse' <br><br>If they cut my bald head open, they will find one big boxing glove. That's all I am. <br>Marvelous Marvin Hagler <br><br>On Billy Conn, who threatened to use his mobility against the world champion -He can run, but he can't hide. <br>Joe Louis (1941) <br><br>Earnie Shavers hit me, man, and knocked me face down on the canvas. I was in the land of make believe. I heard saxophones, trombones. I saw little blue rats, and they were all smoking cigars and drinking whisky. <br>James 'Quick' Tillis <br><br>George Chuvalo’s best punch is a left cheek to the right glove. <br>Larry Merchant <br><br>Lets get it on! <br>Mills Lane <br><br>You have both been champions before, so i expect you to conduct yourself AS champions. <br>Richard Steele at the start of the Botha - Tyson fight. <br><br>My 3 best punches are the Rabbit punches, the choke hold and the head butt. <br>Chuck Wepner <br><br>“"My face is a powerful thing." <br>--Iran Barkley after being told by Wally Matthews that his face was busted up just before landing his Hail Mary shot on Thomas Hearns. <br><br>Mitch "Blood" Green, when asked "how long do you think King and Tyson will last together?", answered "Not long, because i'm gonna kill both of them!!!" <br><br>Larry Holmes doesn't hit as hard as Earnie Shavers. Nobody hits like Shavers. If anybody hit harder than Shavers, I'd shoot him. <br>Randall Tex'Cobb <br><br>On hitting Johnny Bumphus while he was still rising from his stool - The bell went ding and I went dong. <br>Loyd Honeyghan <br><br>My girlfriend boos when we make love because she knows it turns me on. <br>Hector Comacho (1989) <br><br><br><br>He's too short, hes to slow, he cant take a punch, he dont hit hard and he hasnt got the footwork. <br>Muhammad Ali talking about Floyd Patterson <br><br>Randall 'Tex' Cobb - "Larry Holmes didn't beat me he just won the first 15 rounds" <br><br>Sure, there have been deaths and injuries in boxing, but none of them serious." <br>Alan Minter <br><br>Another Cobb-ism: against Larry Holmes, at one point the action ws stopped so the ref could check on Tex. He asked him, "Do you see me?" Cobb replies, "Yeah. You're white. It's the black guy I'm worried about." <br><br>He hits like a @#%$ mule kick, pardon my french" Mike Tyson Razor Ruddock <br><br>"Earnie Shavers could punch you in the neck and break your ankle". – Tex cobb <br><br>On choosing a referee for his fight against Floyd Patterson - It don't matter as long as he can count up to ten. <br>Sonny Liston <br><br>I was once knocked out by a Mexican bantamweight - six of my pals were swinging him around by his heels at the time. <br>Randall Tex' Cobb <br><br>Ali is on a plane after a victory and he doesnt want to put on his seatbelt, the stewardist walks up to him and says, "Hey champ, you'll need to put your selt belt on." <br><br>Ali replied, "What? Superman dont need a seatbelt!" <br><br>The Stewardist said back, "Superman dont need a plane." <br><br><br>Randal tex cobb on being asked his best punch –I don't know, I've never hit myself. <br><br>Herol Graham has turned defensive boxing into a poetic art. Trouble is, nobody ever got knocked out by a poem. <br>Eddie Shaw <br><br>Jake LaMotta and I fought six times. We almost got married. <br>Sugar Ray Robinson <br><br>On being asked for a drug test urine sample immediately after winning a world title - It's marvellous. You win the championship of the world and the first thing they say to you is 'Piss off!' <br>Jim Watt <br><br>Rocky Marciano didn't know enough boxing to know what a feint was. He never tried to out-guess you. He just kept trying to knock your brains out. <br>Archie Moore <br><br>I fought Sugar [Ray Robinson] so many times that I'm lucky I didn't get diabetes. <br>Jake LaMotta <br><br><br>I only have to read Muhammad Alis' name and my nose starts to bleed again. <br>Chuck Wepner <br><br>If bullshit was poetry, Muhammad Ali’s name would be Shakespeare. <br>Joe Frazier <br><br>Go get him! The guys shot!! Go get him!! YOU DON’T WANNA WIN YOU JUST WANNA BE A FUCKING BUM ALL YOUR LIFE! GET HIM! <br>Angelo Dundee screaming at Quick Tillis to fight against Mike Weaver <br><br>From slaveship to championship. <br>Don King organizing the rumble in the jungle in Zaire, Africa. <br><br>People would rather watch Muhammad Ali watch Larry Holmes fight then watch Larry Holmes fight. <br>Don King <br><br>Philadelphia is the only place where you see two winos in a street fight jabbing <br>Randall Tex Cobb <br><br>I’m gonna knock out the big lipped freak and make him my girlfriend <br>Mike Tyson talking about Razor Rudduck. <br><br>‘Calling Michael Grant’s chin glass is an insult to Glass’. <br>Larry Merchant
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=11/27/03 ť 23:22:24]Amikor felütéssel ütök ki valakit mindig az orra hegyére célzok mert azt akarom hogy a csont felmenjen az agyba.Mike Tyson azthiszem a 19-20. meccse után nyilatkozta ezt.Ezután ha Mike nyilatkozott rögtön mrgjelent a menedzsere  [/quote]<br><br>Jó kis könyv az a Blood Season (Véres KOrszak)  ;D
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: supras »

Amikor felütéssel ütök ki valakit mindig az orra hegyére célzok mert azt akarom hogy a csont felmenjen az agyba.Mike Tyson azthiszem a 19-20. meccse után nyilatkozta ezt.Ezután ha Mike nyilatkozott rögtön mrgjelent a menedzsere  
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Hátha valaki még nem ismeri. ;)<br><br>George Foreman on Smoke Gainer.<br>"Once Smoke gets hit he gets more aggressive............He doesn't run as much"<br><br>Larry Merchant<br>"To say he has a glass jaw is an insult to glass"  ;D<br><br>Mike Tyson<br>"Fading into OBLIVIAN" <br><br>Tyson quote "How dare they challenge me with their primitive skills!" ;D<br><br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kótai Misi ma a Sláger Rádióban, arra a kérdésre, hogy miért nyújtott ilyen gyenge teljesítményt, melynek első vereségét köszönheti:<br><br>"Zavart a két kezem boksz közben!" ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: PTM »

"Nem akartam ezzel kezdeni a konferenciát, ezért mindenkit szeretnék megkövetni ezúton" - mondta Roy Jones Junior a Tarver vs Jones sajtókonferencián, mikor észrevette, hogy kicsit elragadtatta magát. - "Rosszul fejeztem ki magam. Én nem vagyok olyan, mint Mike Tyson, nem harapok meg senkit!"<br><br>A teljes cikk egy másik oldalon olvasható.<br><br>--<br>PTM
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nem annyira nagy bokszoló mondás, inkább kritika! ;D<br><br>[img] %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 %20 http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/3 ... on_203.jpg[/img]<br><br>This young lad came up to us in the street, shouting 'Ricky, Ricky Hatton is that you'?! Ricky turned round and said 'Of course it is'! and as a quick as a flash, the kid replied 'Thought so - my dad always said you boxed like a girl'!<br>Craig Verling, friend of world light-welterweight champion Ricky Hatton, tells of a fan's reaction to seeing Hatton wearing a dress on a stag night. <br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: leibigab »

És az egyik kedvecem ;D:<br><br>Füzesy Zoli bá egyik írásában Thomas "Hit Man" Hearns kinézetéről: ...az egyébként hallgatag, családjának élő, amolyan "mintaállampolgár" ökölvívó, külső megjelenése olyan, hogy még egy becstelenségben megőszült, többtagú rablóbanda is riadtan sietne át előle a másik oldalra... ;D<br>(Szerintem sem sokan találkoznánk vele egy sötét sikátorban :))
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Akkor, álljon még itt egykét aranyos.<br><br>Az amerikai woman magazin 1989-es száma, a feleségét "bántalmazó" és a bútorokat a lakása ablakán kidobáló Mike Tysont választotta az év legszörnyűbb férjének.<br><br>Ugyanakkor a Wilbeforce-i Central State University a humanista irodalom ;D tiszteletbeli díszdoktorává avatta Tyson-t, aki 25 ezer dollárt adományozott az egyetemnek. A bajnok meghatottan köszönte meg a megtiszteltetést, majd ezeket mondta a mikrofonba:- Fogalmam sincs, hogy milyen doktor lettem, de ahogy elnézem ezt a sok csinos lányt, leginkább nőgyógyász lennék....<br>(De, úgy látszik rosszul praktizált, mert pár évvel később pont egy "nőgyógyászati vizsgálat" miatt vonulhatott bőrtönbe.)<br><br>Az amerikai nehézsúlyú Mitchell Green, aki ellen Mike Tyson a szorítóban pontozással, majd egy utcai verekedés során kiütéssel győzött, 1989-ben úgy gondolta, hogy Tyson és Don King partnersége nem lesz hosszú életű. Hogy miért? - Mert megölöm mind a kettőt. Adta meg a választ.<br><br>Szintén ebből az időszakból, Nigel Benn: Nigel Benn összehasonlította saját menedzserét az amerikai rendezőfejedelemmel. - Ő Don King angol változata. Avval a különbséggel, hogy nem lopja el a pénzemet...<br><br>És, a végére egy Frank Bruno okosság: Amikor Carl Williams panaszkodott, hogy indokolatlanul gyorsan léptették le Tyson  ellen(bár, szerintem nem) az angol tévékommentátorként jelen lévő Bruno megjegyezte: - Mehet tiltakozni akár Reagan elnökhöz is, az sem segít rajta!...<br>Bruno kissé le volt maradva, mert akkoriban Reagan már fél éve nem volt az Amerikai Egyesült Államok elnöke. ;D<br><br><br>
BUTTON_POST_REPLY