Nagy bokszolók nagy mondatai

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ticcsike

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: ticcsike »

Nassem Hamed miután megkérdezték tõle, hogy ismeri e KOKO-t: "Nem tudom ki õ, de hozzátok ide megverem" <br>Lehet hogy nem szó szerinti, de a lényege ez.
ticcsike

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: ticcsike »

ALI:"Egy olyan nagy embernek, mint én higyjék el nehéz szerénynek lenni."
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Rocky - Walcott I:<br><br>Walcott az első menetben egy balhoroggal padlóra küldte Marcianót, aki ekkor padlózott életében először. Ugyan az a balhorog volt, amivel Jersey Joe háromszor padlóztatta Joe Louist, és kiütötte Ezzard Charlest.<br><br>Mindenki azt hitte, hogy vége van, de Rocky 3-nál felállt. Később a bíró elmesélte, tudta, hogy Rockynak semmi baja, mert amikor odament hozzá és számolni kezdett, Rocky már fel is emelkedett, és azt mormolta az orra alatt:<br><br>"You son of a bitch! I'll get ya!"<br><br>"A k*va anyád! Elkaplak!"
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=12/05/02 ť 01:09:32]Nem gúnyolódtam. Csak a szeretet vezetett.[/quote]<br>Persze, értem én. Azt hiszem ez az utolsó mondatom elalvás előtt.<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nem gúnyolódtam. Csak a szeretet vezetett.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

WNB.<br>Te se izélj már velem. ??? Most mit gúnyolódsz már. Nem tudok angolul és kész. Tudom ,hogy ciki, de mit csináljak?<br>Viszont tudok visszafelé beszélni. Azért az sem semmi.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: WNB »

Csepi, tudod: ucsityszja, ucsityszja, ucsityszja... ;)<br><br>http://dict.sztaki.hu/angol-magyar<br><br>"Akkorát üt mint egy kib*ott öszvér(#)-rúgás..."<br>...<br>"Mit nem mondok(##), oh istenem, olyan keményen üt, olyan keményen..."<br><br>(#) Itt épp lehetne egy kis lefordíthatatlan szójáték is ("In Iron We Trust." ;)...hm, ezt nem fordítom le. HF.): a mule mamuszt is jelent...?... ;)<br><br>(##) pardon my french ~ a hallgatóságod megértését kéred és köszönöd, ha kicsit explicit voltál vagy leszel - (ún. "csúnya kötőszavak" használata).<br><br>Mint látod, lefordítva már nem olyan jó mint az eredeti... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=12/04/02 ť 20:20:00]Nem tudom elsütöttem-e már, de nekem az egyik kedvencem Tysontól:<br><br>"He hits like a fuckin mule-kick...  (látva a döbbent arcokat) Pardon my French: Oh my, he hits so hard, he hits so hard..."  A Ruddock elleni meccs után mondta, ha jól emlékszem.  ;D<br><br><br><br>[/quote]<br><br>Golyó ne hozz légyszíves kellemetlen helyzetbe. A minap egyszer már írtam, hogy nem beszélek angolul, de erre nem vagyok büszke, ezért nem akarom sokszor hangoztatni.<br>Tehát: Kérem magyarul is leírni.<br>Köszi: Csepi.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nem tudom elsütöttem-e már, de nekem az egyik kedvencem Tysontól:<br><br>"He hits like a fuckin mule-kick...  (látva a döbbent arcokat) Pardon my French: Oh my, he hits so hard, he hits so hard..."  A Ruddock elleni meccs után mondta, ha jól emlékszem.  ;D<br><br><br><br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

;D Remelem egy pizza a nyeremény  :D<br><br>Cus D'Amatonak volt még sok jó kis mondása anno. Az is tetszett, mikor Tyson épp csak hozzákerült, de már a jövő nehézsúlyú bajnokaként mutatta be és sosem beszélt a levegőbe ilyen téren (állítólag :))
bandi
-----------------
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=12/03/02 ť 13:27:11]Csepi:<br>Cassius Clay (később Ali lett belőle :)) mondta Sonny Listonnak[/quote]<br><br>Húúúúú! Ez gyors válasz volt. Gratulálok! Az ajándékot majd postán kézbesítjük!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Csepi:<br>Cassius Clay (később Ali lett belőle :)) mondta Sonny Listonnak
bandi
-----------------
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Kelj fel és harcolj!<br>Ki mondta, kinek? Tudja valaki?
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagy kedvencemtől, Iron Miketól:<br><br>"I'm not afraid of nobody in the ring or out of the ring. Whether they got a gun or a knife. I'll show him that too. I'm just ready to get it on and crush this guy's skull. Show him who's the best fighter in this era.''<br><br>"Senkitől sem félek a ringben, sem a ringen kívül, mégha késük vagy pisztolyuk is van. Meg is fogom nekik mutatni. Kész vagyok megtenni és széttörni a srác koponyáját. Megmutatni neki, ki itt a legjobb harcos"<br><br>/ha jól tudom, ez a Lennox előtti meccs előtt hangzott el/
bandi
-----------------
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Joe Louis:<br><br>"He can run, but he can't hide."<br><br>Ezt a Billy Conn elleni meccse előttt mondta, amikor Conn stílusáról kérdezték. Kb. ilyet jelent:<br><br>"Hiába fut, előlem úgysem menekül."<br><br>
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=12/02/02 ť 16:56:46]Csepi, ezer bocs. A történet lényege az volt, hogy a Marciano-Moore meccsen a doki le akarta állítani a meccset, mert Rocky ütéseitől Moore nagyon rondán nézett már ki, de Moore azt mondta a dokinak, hogy ő bajnok és bajnokként is akar távozni/kimenni/veszíteni. Magyarul úgy szokták emlegetni ezt a mondatát, hogy egy bajnok csak a szorítóban veszthet.  Egyébként Archie Moore baromi nagy arc volt és baromi nagy bunyós, érdemes megismerni az élettörténetét. /Ha jól emlékszem, Füzessy Zoli bácsi "Az évszázad legnagyobb bokszcsatái"(?) című kis füzetében ezt a meccset is betette a szerinte 4 legnagyobb közé.[/quote]<br><br>Köszönöm szépen.<br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Csepi, ezer bocs. A történet lényege az volt, hogy a Marciano-Moore meccsen a doki le akarta állítani a meccset, mert Rocky ütéseitől Moore nagyon rondán nézett már ki, de Moore azt mondta a dokinak, hogy ő bajnok és bajnokként is akar távozni/kimenni/veszíteni. Magyarul úgy szokták emlegetni ezt a mondatát, hogy egy bajnok csak a szorítóban veszthet.  Egyébként Archie Moore baromi nagy arc volt és baromi nagy bunyós, érdemes megismerni az élettörténetét. /Ha jól emlékszem, Füzessy Zoli bácsi "Az évszázad legnagyobb bokszcsatái"(?) című kis füzetében ezt a meccset is betette a szerinte 4 legnagyobb közé.
bandi
-----------------
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1038831401;start=0#0 date=12/02/02 ť 13:56:14]A Rocky Marciano - Archie Moore mérkőzésen Archie Moore: <br>“I too am a champion, and I want to go out like a champion.”<br>http://www.eastsideboxing.com/ArchieMoore.html cikkből idézet (Megjegyzés: ezt több formában is hallottam már, főleg magyar fordításban)[/quote]<br><br>Ciki nem ciki, nem tudok angolul. Kérem magyarul is leírni.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Nagy bokszolók nagy mondatai

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

A Rocky Marciano - Archie Moore mérkőzésen Archie Moore: <br>“I too am a champion, and I want to go out like a champion.”<br>http://www.eastsideboxing.com/ArchieMoore.html cikkből idézet (Megjegyzés: ezt több formában is hallottam már, főleg magyar fordításban)
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY