Nagy bokszolók nagy mondatai

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Köszönöm Justin!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

"No not really........ except that he's much faster form the outside and I had to change my entire game plan."


"Nem, nem igazán...kivéve, hogy ő sokkal gyorsabb kívűlről és emiatt meg kell változtassam teljesen a meccstaktikámat."
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

faceload írta:

Chico válasza arra a kérdése, hogy meglepte-e valamivel Clottey:

"No not really........ except that he's much faster form the outside and I had to change my entire game plan."

Ha kérhetem ezt valaki legyen oly kedves számomra lefordítani, mert én
angolul nem értek, viszont nagyon kiváncsi lennék erre.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

"I'll choose boxing over a woman. I kid you not."

Jeff Lacy

:)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Mielőtt világbajnok lettem, én is egy ismeretlen senki voltam – most sem ismernek sokkal többen...

Erdei Zsolt

forrás: borsonline
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Cus D'Amato mondta, illetve a sírkövén is ez az idézet olvasható:

"A boy comes to me with a spark of interest, I feed the spark, and it becomes a flame. I feed the flame, and it becomes a fire. I feed the fire, and it becomes a roaring blaze."
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Robinson emlékszik vissza a Zivic elleni elsõ meccsével kapcsolatban:
"In that time, Zivic had lost the welterweight title to Cochrane, but on experience, he had a Ph.D. in boxing and I was in kindergaten."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

A topic cím ezúttal csak képletesen...

A visszatérésére készülő Raul Marquez a konkurenciáról:

".....Felix Stern, he's a boxer puncher, he moves around a lot. I've seen tapes on him too. When he fought this Spaniard guy, Castallero."

"...I saw that too. When Felix Stern fought De La Hoya, that was his best fight. He didn't look that impressive to me. He's not a powerful guy, he moves around a lot, he covers up real good. It seems like a tougher guys would break him down, since he likes to come forward. I thought Castallero beat him in the rematch, but they gave it to Stern. I don't know what the judges were seeing, but they gave it to Stern..." :)
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Ali:

"My toughest fight was with my first wife"

Willie Pastrano, amikor a doki azt kérdezi tőle a sarokban, hogy tudja-e hol van:

"You're damn right I do. I'm in Madison Square Garden getting the shit knocked out of me."

Jack Handy:

"To me, boxing is like a ballet, except there's no music, no choreography and the dancers hit each other"

Wille Pep beszélget egy korábbi legyőzöttjével (ő az öreg) miután már mindketten visszavonultak:

"Do you recognize me?" the old opponent asked. Willie looked hard and considered before finally replying "Lie down so I can recognize you."

Randall "Tex" Cobb:

"When I got up I stuck to my plan -- stumbling forward and getting hit in the face."

Blacke Sherrod egy nehézsúlyú reménységről:

"He has everything a boxer needs except speed, stamina, a punch, and ability to take punishment. In other words, he owns a pair of shorts."

Tommy Farr:

"Every time I hear the name Joe Louis my nose starts to bleed."

Alit a golftudásáról kérdezik:

"I'm the best. I just haven't played yet."

Tex Cobb válasza a következő rágalomra:
"Cobb was a fat, cocaine snorting , drunk"
"I'm not fat."

Ali - "Get me a hotdog and a cup of coffee"
Waitress - "We don't serve negros"
Ali - "Well I don't eat em, get me a hotdog and a cup of coffee"

Roberto Duran:

"I'm not God - but I am something similar."
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Jó duma :D
McCall:

"...I beat Lennox Lewis in England, beat Sinan Samil Sam in Turkey, and I’m going to beat Juan Carlos Gomez in Germany. All I need is a referee who can count to ten..."
You will never walk alone!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

scarggy írtaCOLON2006-ban pedig Tápiószentmártonon megnyertem egy interkontinentális világbajnoki címet, amelyet a Sport1 leadott többször is! - Faragó Beatrix
Azt hiszem ez a mondat minden szótagjában tökéletes.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: scarggy »

2006-ban pedig Tápiószentmártonon megnyertem egy interkontinentális világbajnoki címet, amelyet a Sport1 leadott többször is! - Faragó Beatrix
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Foreman mondta, mint kommentátor:

"never hook with a hooker"

:D :D :D
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Malinaggi Hattonról: :D

There's no way i'll fight him in his backyard. It will be like wwe over there, He'll be able to do what he wants and it would'nt surprise me if chairs were allowed too
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

It just shows you cannot send a boy -even a Golden one-to do a mans job -Winky Wright on Hops-DLH

Na majd kiderül, hogy ő mennyire tökös legény. Szerintem ő is kisfiú lesz B-Hop papáhopz képest.
You will never walk alone!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

faceload írtaCOLON
kozi írtaCOLONCastillo ellen meg a fiának feküdtek le...eddig szerintem 2-3 necces pontozás volt Oscar javára (elsősorban Sturm és Whitaker. talán még Quartey) és kettő ellene (Tito és Mosley 2.). Szerintem nem jellemző, hogy De La Hoyat annyira támogatnák, csak közeli a Sturm meccs emléke (meg az tényleg húzós volt).

Én ezen a meccsen valamiért nem tartok rossz pontozástól (nem tudom megmagyarázni miért, csak megérzés). Ha szoros meccs lesz és végigmegy, és talán még jó is lesz akkor úgyis 100%, hogy visszavágó szeptemberben.
Eddig nem is volt olyan jellemző, amíg "csak" egy bunyós volt. De most már ő a pénzeszsák is...
Csoda érdekes dolgok ezek, mert az ODLH- Mosley II.- on, ha jól emlékszem, J. Mosley volt Sugar edzője, és a 6. menet tájékán (ill. a 6-7 menet között) már magából kikelve kiabálta neki, hogy így pontozással nem nyerheti meg a mérkőzést, bele kell erősíteni! Ezzel mintegy, nyíltszínen, már előre megvádolta a pontozókat a részrehajlással. Ezt lehet másképpen is értelmezni, de én furcsálltam.
Na és mit hozott a végeredmény? Tudjuk. Lehet, hogy a pontozóknak itt az volt a fontosabb, hogy Mosley a 2*2 vereség után egy újabbal ne tűnjön el örökre a süllyesztőbe.
Különben régen rossz, hogy ilyeneken kell törni az embernek a fejét, mert ez már rég nem a sport része a dolognak. :roll:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

kozi írtaCOLONCastillo ellen meg a fiának feküdtek le...eddig szerintem 2-3 necces pontozás volt Oscar javára (elsősorban Sturm és Whitaker. talán még Quartey) és kettő ellene (Tito és Mosley 2.). Szerintem nem jellemző, hogy De La Hoyat annyira támogatnák, csak közeli a Sturm meccs emléke (meg az tényleg húzós volt).

Én ezen a meccsen valamiért nem tartok rossz pontozástól (nem tudom megmagyarázni miért, csak megérzés). Ha szoros meccs lesz és végigmegy, és talán még jó is lesz akkor úgyis 100%, hogy visszavágó szeptemberben.
Eddig nem is volt olyan jellemző, amíg "csak" egy bunyós volt. De most már ő a pénzeszsák is...
You will never walk alone!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Castillo ellen meg a fiának feküdtek le...eddig szerintem 2-3 necces pontozás volt Oscar javára (elsősorban Sturm és Whitaker. talán még Quartey) és kettő ellene (Tito és Mosley 2.). Szerintem nem jellemző, hogy De La Hoyat annyira támogatnák, csak közeli a Sturm meccs emléke (meg az tényleg húzós volt).

Én ezen a meccsen valamiért nem tartok rossz pontozástól (nem tudom megmagyarázni miért, csak megérzés). Ha szoros meccs lesz és végigmegy, és talán még jó is lesz akkor úgyis 100%, hogy visszavágó szeptemberben.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Bosco írtaCOLON
faceload írtaCOLONNagy Floyd kicsinek:

"If It Goes Limit, You Will Get Robbed!"

Ebben nagyon igaza van!
És mit is akar ezzel mondani? :D
ha necces lesz a meccs, akkor a bírók lefexenek goldenboynak.
You will never walk alone!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

faceload írtaCOLONNagy Floyd kicsinek:

"If It Goes Limit, You Will Get Robbed!"

Ebben nagyon igaza van!
És mit is akar ezzel mondani? :D
Bosco
BUTTON_POST_REPLY