On- és Offline bokszjátékok 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Állítólag novemberben kiadnak egy boxmanager gammát pc-re a dtp jóvoltából. Bár ilyenkor már néhány screenshotot kiszoktak adni. De még weblapja sincs.<br><br>http://www.4players.de/4players.php/spi ... nager.html
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: atya »

Gondolom PTM nem vélelenül linkelte be annó  ::)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=atya link=board=profiboksz;num=1080318122;start=45#58 date=07/29/06 ť 12:05:55]Ezt nem tudná valaki elküldeni  nekem by mail?<br>[/quote]<br><br>nincs ilyen, szoval nem.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1080318122;start=30#44 date=05/27/06 ť 12:54:38]Ingyenesen letölthető bokszjáték Sony Ericsson mobilokra<br><br><br><br>http://www.pappfer.hu/games/RealBoxing3Dk500700.jar<br>[/quote]<br>Ezt nem tudná valaki elküldeni  nekem by mail?<br>a laszlo.varga kukac szoftverek.hu -ra!<br>Légszilégyszi!
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Juliano link=board=profiboksz;num=1080318122;start=45#49 date=07/19/06 ť 22:10:11]Sziasztok!!<br><br>Miért nincs pc-re Fight Night????<br>Kár kihagyniuk szerintem ezt a lehetőséget...Nem nagy munka lenne pc-re átirni....<br>Én is reg-eltem azon a vivi.com boxmanager oldalon.<br>Elég kis gagyi, de a boxmegszálottság mindenek felett ugyebár...:)))[/quote]<br><br><br>A vivi csak kinézetre gyengus, de egyébként iszonyú összetett és nagyon jó.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: edge »

faceload<br><br>Szrintem lesz ott abból elég .... saját eredetit nem kell hozni.. ez biztos
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: faceload »

Edge: Ahhoz kell eredeti játék??
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: faceload »

ecstasy999:<br> - bevonuló zene ügyben semmi<br> - Igen, összeadódnak az értékek, de érdemes mindig azt az értéket növelni, aminek van köze a ruhadarabhoz. Pl: mouthpiece - chin, bodyguard - body, gloves - power. stb<br> - nem áll fel mindig a gép, hard fokozaton is símán ki lehet ütni egy menet alatt, ha sok counter haymakert viszel be (eltolod a kezét (ha nem egyenest üt) és nagyütés). Érdemes olyan nagyütést kiválasztani, ami csak az egyik oldalt sebzi (Frazier-é ilyen: nem hardról beszélünk mert ott már túl lassú ez az ütés csak az egyenes megy be nagyütésből) és akkor elkezd csúnyán felszakadni a szeme. Ha a sérült szemét vered, akkor hamar lemegy. <br> - Símán elmehet 12 menetig. Ha már carrier módban 60 meccs körül jársz (két súlycsoportot léptél) akkor nem állhatsz oda hirigelni mert sokkal erősebb az ellenfél. Akkor szaladgálni kell, és nem tudsz nagyobb kombinációkat ütni (4 - 5 ütés) mert keresztbe ver.<br> - Mérlegelés előtti verekedés csak a riválissal van. Annyi értelme van, ha nyomkodod valamelyik ütést a mérlegelésnél, akkor te ütöd meg előbb. Első ütés után már csak védekezned kell (akkor sincs semmi ha megüt, csak nem szeretem visszanézni :-)). Riválisodat szerintem nehezebb verni mert sokat szabálytalankodik: fog, fejel, mélyet üt.<br>
You will never walk alone!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: edge »

Augusztus második felében ha minden jól megy..csinálunk országos fight night bajnokságot lanon, ugyhogy erdemes gyakorolni... majd ha konkretizalodik a hely meg az idõ, akkor megirom ide.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Lenne pár kérdésem azokhoz akik már jobban vágják a fight night 3-at:<br>1: Hogy kell megváltoztatni a bevonulózenémet?<br>2: Ha a boltban több olyan cuccot is veszek amik mondjuk a sebességemet növelik 20%-kal, akkor összeadódnak az értékek?<br>3: Miért van az hogy a gép mindig feláll 3-4x a leütésbõl, pedig nehézsúlyban nyomom? Emiatt szinte nincs is 1. menetes KO-m, pedig minden meccset kiütéssel nyerek. Én egyébként csak 1x, max 2x tudok felállni, utána annyira ugrálnak a karikák hogy esélyem nincs középre vinni õket. Pontozásig egyátalán hogy mehet el egy 10-12 menetes nehézsúlyú meccs?<br>4: Van valami értelme a mérlegelésen történõ verekedésnek? Valahogy nem akart ütni az emberem, azt jól összevertek, mégis max energiával kezdtem a meccset. (normál fokozaton nyomom egyelõre)<br>5: Nekem ma este 4. alkalommal is ugyanattól a mukitól kell címet szereznem, pedig 3x kiütöttem már. Ráadásul õt sokkal könnyebb elverni mint egyes más ellenfeleket.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: faceload »

nagyon jó a fight night 3. Már nagyon régen játszom vele, de egyszerűen nem tudom megunni. És egy pillanatra amikor már azt hittem nincs kihívás (kegyetelnül kiütöttem hardon a gépet rendszeresen) akkor kezdtem újra játszani 75. meccses Corralessel (46 éves, középsúlyú) na ott már esélytelen vagyok.
You will never walk alone!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Egyrészt PC-re felesleges kiadni olyan játékot ami nem irányitható billentyûzet-egér párossal, mert a legtöbb pc-s akkor se fog controllert venni ha amúgy csak pár ezer forint.<br>Másrészt eleve PC-n tartalmasabb játékok szoktak megjelenni, viszonylag ritka az ilyen leülök elé egy 20 percre játék. Konzolon stratégiák nem szoktak megjelenni.<br>De ha veszel X-boxot hazaküldöm neked a fight night 3-at. Én csak ezért tarháltam el nyárra az egyik kissrác gépét hogy megvegyem a piacon a játékot.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Juliano
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-07-13 21:55:09
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: Juliano »

Sziasztok!!<br><br>Miért nincs pc-re Fight Night????<br>Kár kihagyniuk szerintem ezt a lehetőséget...Nem nagy munka lenne pc-re átirni....<br>Én is reg-eltem azon a vivi.com boxmanager oldalon.<br>Elég kis gagyi, de a boxmegszálottság mindenek felett ugyebár...:)))
ŽJulianoŽ
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Főleg milyen kemény lenne, ha PC-re is kiadná a ge*ci EASPORTS, nemcsak a nyamvadt konzolokra. De hát minek, ki játszik mostanság PC-vel...., meghát annak a pár usernek kár játékot csinálni rá...<br><br>"Csak az fáj igazán, hogy ez brand (sőt, nem csak ez) nem a PS2-n és nem is az Xbox-on csinálta meg a karrierjét, hanem a mi jó öreg perszonál számítógépünkön."
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: faceload »

Round 3 naggyon kemény!! Már két hete folyamatosan játszom vele.<br>Sokkal élethűbb mint a második rész! Nem érnek annyit a felütések, viszont egy kicsit lasabb a játék, így könnyebb blokkolni és abból erőütést ütni. A KO-k naggyon látványosak.<br>És ami a legjobban teccik, hogy a szünetben én lehetek a cutman, de ha lusta vagyok, akkor a gép is megcsinálja. Egy bajom van vele, hogy az edzések nem jók.
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: Justin »

Valaki rajtam kivul játszik még a vivin?<br>Olvastam , hogy régen csináltatok Magyar Kupát és egymás ellen toltátok!<br>Most nem lehetne csinálni?  :)
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: leone510 »

ezt ki kell próbálni :D<br><br>http://ring-frei.spiel.zdf.de/boxen.htm ... es.hu_.jpg[/img]
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

Ingyenesen letölthető bokszjáték Sony Ericsson mobilokra<br><br>Működik K500i-n, K700i-n, K750i-n, D750i-n és W800i-n is. Próbáljátok ki, király!!!  ;)<br><br>Van benne karrier-mód is. Egyetlen hibája, hogy a profi meccsen egy amatőr ruházatú bíró hirdet eredményt...  ;D<br><br><br>http://www.pappfer.hu/games/RealBoxing3Dk500700.jar<br><br>Ha akadozik, akkor szabadíts fel memóriát. Ha teheted, ne testen üsd ki az ellenfelet, mert előfordulhat, hogy kizárnak a tornáról. Mialatt a bíró spori számol az ellenfeledre, villogni fog egy BACK AWAY felirat a kijelzőn - nos, ilyenkor távolodj el egészen addig, míg "ki nem alszik" a felirat, különben bíró spori meg fog inteni vagy leléptet (a valóságban is köteles vagy ilyenkor a fehér sarokba menni).<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: Justin »

Az egyik bokszolóm már a 6odik helyen van a ranglistán!<br>Bantamsúlyú  :D<br>6odik helyen vagyok és a 7edik helyezettel bokszolok , egyébként az ellenfelem már legyözött egyszer , remélem vissza tudok vágni!<br>Amúgy már van kb.15 bokszolóm :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: On- és Offline bokszjátékok 2

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1080318122;start=30#41 date=02/20/06 ť 18:41:13]Azért, mert a győzelemért valószínüleg kaptál egy erő pontot, és a súlyodat az növeli (condition meg csökkenti). Ha még jól emlékszem. :)[/quote]<br>De akkor a meccsek után fogok kapni majd condition pontokat is?<br>
BUTTON_POST_REPLY