Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Aktuális mérkõzések 3.

Hozzászólás Szerző: greg »

Hát, ja... Ha már a kis szervezeteknél tartunk, nem hinném, hogy az utolsó néhány meccse alapján Matolcsi a 4 nagy szervezet bármelyikénél világbajnoki címért bunyózhatna úgy, hogy a szervezet kisvilágbajnokától már kikapott. Na, mindegy.
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Hát ha igaza van atyának abban, hogy a hozzászólása alapján profi nem akarja elveretni a fórumozókat a hivatásos ökölvívókkal - már pedig úgy tűnik a hatályos nyelvtani szabályok szerint, hogy igaza van - akkor ezt én is nagyon benéztem!!! Mindazonáltal azt gondolom, hogy profi igenis el akarja veretni a másképpen gondolkodókat, de erre nincs semmi bizonyíték - ezt valóban nem írta így le ;) :D<br> <br>Santos "ugrott ki" és engem is magával rántott.  :)<br><br>Mea Maxima Culpa profi!!! :-X<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Atya, nem mindegy? Lehet hogy félreértettem, és ezúttal csak az edzésre kapott dp meghívót, de hiába nézi (vagy nézzzük) meg, hogy milyen edzőmunkát végez Józsi, mert nem (csak) az edzéseken kell mindent kiadni magából, hanem a ringben, mérkőzésen. Drukkolok mindannyiójuknak (profinak is, hogy bizonyíthasson a srácokkal), de láttuk már Madarat is, akinek a súlycsoportban a legjobb a kondija (edzésen), mégis meccsen hirtelen annyira elfogy, hogy az ember szive megáll... Hintereggernek kell majd megmutatni, hogy jobb nála, és megszerezni azt az övet, bármilyen is legyen az. Ez személyes ügy kell, hogy legyen nála. A James Hare elleni Matolcsit szeretném látni. Azt a megalkuvás nélkül küzdő robotoló bunyóst, aki a nála jobb ellen is nagyon nagy eséllyel lép a ringbe.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: atya »

Én úgy érzem mégis, hogy félreértetted most. Legalábbis a magyar nyelv szabályai szerint nincs benne olyan utalás, amely szerint valakivel a fórumolvasók közül szeretné összeméretni Józsi erejét. <br><br>Nem flame-nek szánom, veled különösen nincs szánékom flame-elni, az etlévelyedésed ellenére  ;), de azért ne keressünk ott hibát, ahol nincs.<br><br>Ha van ok rá, akkor szapuljuk profiékat is - ez a szakmájukkal jár :) , de ha nincs...
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Persze hogy tudok olvasni, és azt is tudom, hogy hogyan gondolta profi, hiszen nem ez az első ilyen utalása. ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1131101246;start=75#80 date=12/01/05 ť 08:24:46]U.i.: Józsinak szerintem jobb lenne, ha nem a fórumozók között keresnél ellenfelet...[/quote]<br>Santos, Santos!<br>Ejnye no! Tudsz te olvasni, ha akarsz. <br>Olvasd már el mégegyszer azt a mondatot pls.! ;)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

profi,<br><br>Csak hangosan gondolkodok... ::) Azt jól sejtem, ha Te mondjuk sebész lennél és valaki másképp látna bizonyos dolgokat, akkor azt azonnal meg akarnád műteni??!!  :P
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

profi írtaCOLON<br>Szóval akik azokon kívül esnek, azok már fabatkát sem érnek!?<br>James Toney, Samuel Peter, Tarver, Lewis...stb.KÓTAI?
<br><br>A bokszrajongók szemében nem azok az igazi világbajnokok. Szerintem te kevered most a szezont a fazonnal. Hogyan kerülhetne ilyen  társaságba Kótai? IBO? Akkor meg azt nem értem, hogy hogy kerül Samu Peti a képbe az észak amerikai címeivel... Tarvernél ugye tudod, miért volt csak/pont az IBO öve a tét? James Toney tudod-e miért szórakozik az IBA bajnokaként? Lewis volt a nehézsúlyban az egyedüli hiteles bajnoka az IBO-nak (a többiek ahogy véletlenül hozzájuk vágták, rögtön el is dobták... kivéve Nielsent, aki a második vonalas bunyósok királya volt...), aki egyáltalán hajlandó volt megtartani az igazi bajnoki címei mellé ezt is. Ez nagyon gyenge riposzt volt.<br><br>
A boxrecen-en pont IBC, és EBA nincs! Nem baj!...magyarázat biztos van!
<br><br>Persze hogy van: talán ne EBA-ként, hanem WBA International-ként keresd.  A két cím ugynaz, helyesebben egy és ugyanaz. Az International cím felel meg a szervezet Európa-bajnoki címével, ami sokkal kevesebbet ér, mint egy rangosabb EBU cím, ami az igazi Európa-bajnoki cím. Ezt gondolom te is tudtad. Az IBC valóban nincs fent, de ez csak azért lehet, mert nem gyűjtötték még le (ami a BoxRec-et minősíti). Ne aggódj, felkerült helyette a BeNeLux bajnoki cím... :)<br><br>A többit nem minősítem, mert nem érdemes. A szurkolók mindig is a WBC/IBF/WBA és a WBO bajnokokat (direkt szedtem külön) tekintik világbajnoknak, mert ezeknek a bajnokoknak álalában a legjobb ellenfeleik vannak, tehát tényleg a legjobbak ellen védik meg a címeiket. Nem arról volt szó, hogy semmit nem érnek, hanem arról, hogy nem tekinthetők ezek a címek világbajnoki címnek, csak vmely szervezet bajnoki címének. De ezeket te is nagyon jól tudod, csak most egy kicsit sértve érezted magad, magadra vetted... <br><br>
Hollywood írtaCOLONMelyik szervezetek bajnokát nevezhetjük világbajnoknak? <br>14% | Csak a WBC, WBA és az IBF bajnokait <br>75% | Fentieket és a WBO címvédőt is <br>6% | A négy nagyot és az IBO-t is <br>5% | Minden szervezetet ahol van bajnoki öv<br>#281 szavazat<br><br>Ez a szavazás gyakorlatilag alátámasztja, hogy a profiboksz.hu olvasói is csak a négy nagy szervezetet ismerik el bajnoki övnek.
<br><br><br>U.i.: Józsinak szerintem jobb lenne, ha nem a fórumozók között keresnél ellenfelet...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1131101246;start=60#72 date=11/30/05 ť 15:24:31]<br><br>profi<br><br>Van a WBA, WBC, IBF és a WBO amelyeknek, szervezetként megvan a kellő múltjuk, a kialakult szabályaik, és a minőségi bajnokaik (többnyire).<br><br>Európában pedig az EBU az elismert szervezet, melynek bajnoka igazi Európa Bajnoknak vallhatja magát.<br><br>A többi, manapság létrejött szervezetek nevetségesek. Csak azért kellenek, hogy egy-egy televíziós társaság, illetve bokszistálló el tudja adni világbajnoki, vagy európa bajnoki meccsnek az adott eseményt a közönségnek.<br><br>Ezek mind - mind a töltelék és haszonleső társaságok, és akik ezen szervezetek bajnoki címeit próbálják/akarják/tudják eladni az elég nagy szegénységi bizonyítvány.[/quote]<br><br> dp <br><br>Köszönöm az ismeretterjesztést a szervezeteket illetően! Szóval akik azokon kívül esnek, azok már fabatkát sem érnek!?<br>James Toney, Samuel Peter, Tarver, Lewis...stb.KÓTAI?<br>A boxrecen-en pont IBC, és EBA nincs! Nem baj!...magyarázat biztos van!<br>Ki vagy te, hogy a világban mindenhol respektált, és elismert sportolókról bizonyítványt akarsz kiállítani? Ki vagy te, hogy egy Olympiai bajnokot és a BBc tv társaságot minősíteni mered, ugyanis Harrison WBF mérkőzését ők adták!<br>Kikérem az összes címmel, titulussal nem rendelkező ökölvívó nevében, azt a hangnemet amit te megengedsz magadnak velük kapcsolatban!<br>De hogy tudd értékelni egy "senki" munkáját, hogy mit tesz egy "semmit" nem érő szervezet még annyit sem érő övéért, nagyon szívesen látlak Matolcsi Józsi már könnyítet edzésein a jövőhéten! Ill. vasárnap 11-től!<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131101246;start=75#77 date=11/30/05 ť 19:58:49]Taylor vs Hopkins<br><br>Szerintem ezúttal egy viszonylag sima meccse, Taylor fog nyerni pontozással. Gyorsabb és erősebb, mint Hopkins és most már szedett magára az előző meccsen egy komoly kis meccsrutint is Bernard ellen, szóval meglepne ha sikerülne a visszavágás.[/quote]<br><br>Szerintem meg Hopkins visszavág egy TKO-val a 8-10. menet környékén. Legutóbb is volt pár helyzet, amikor Taylor majdnem megrendült, és most nem fogja hagyni Hopkins, hogy kimeneküljön Jermain ezekből a helyzetekből. Ki fogja végezni, mint Titót anno!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Taylor vs Hopkins<br><br>Szerintem ezúttal egy viszonylag sima meccse, Taylor fog nyerni pontozással. Gyorsabb és erősebb, mint Hopkins és most már szedett magára az előző meccsen egy komoly kis meccsrutint is Bernard ellen, szóval meglepne ha sikerülne a visszavágás.
"Mindenki a napra tör..."
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: menyus »

na vazz... ez hogy nem tűnt fel??? :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Mills Lane sajnos már évekkel ezelőtt visszavonult és mint "igazi" bíró dolgozik.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: menyus »

A pontozók rendben vannak, de Nady-től én annyira nem vagyok elájulva. Emlékeim szerint ő vezette többek közt a Barrera vs Morales 2-t (amiben hibázott is - persze ő is csak ember), és őt akarta kifilézni Judah a Tszyu elleni meccs után. Nekem annyira nem jön be, picit mintha határozatlan lenne kényesebb szitukban, pedig ez a meccs szvsz nem lesz egy tiszta játszma...  Én jobban örültem volna Corteznek vagy pl Mills Lane-nek.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Srácok,<br><br>azt hiszem, nagyon jó bírói kar lesz jelen a Taylor vs Hopkins II. gálán (ahogyan az Hollywood cikkében is olvasható). A meccs vezetőbírája Jay Nady lesz, a pontozók pedig igazi veteránok. Patricia Jarman, Dave Moretti és Chuck Giampa pontozóbírók teljesen rendben vannak. Szerintem nem érheti szó a ház elejét a bíróküldéssel kapcsolatban... <br><br>Gyakran küldik őket komoly gálákra, és egyiküknek sem volt még eltérő pontozása az idén. Elég sokszor pontoztak már pontra azonosan meccseket, így azt hiszem, pontozás esetén korrekt ítélet fog születni.<br><br>Moretti és Jarman kábé húsz éve profi bírók, Nady kábé huszonöt éve, Giampa meg már 27. évét tapossa a profik között. Jó küldés.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=profi link=board=profiboksz;num=1131101246;start=60#71 date=11/30/05 ť 09:31:28]Miért vagytok ennyire kiakadva? Komolyan mondom néha az az érzésem azért nem akarjátok helyén kezelni a dolgokat, hogy minnél jobban tudjatok "herótozni" valakit!<br>Leibgab írta, ez egy tavaj alakult szövetség! Lehet, hogy húsz év múlva így beszélnek majd róla: Koczák Sándor az EBF első bajnoka! Mint, ahogy ma már az IBC sem mond sokat, pedig valaha szebb napokat látott.<br>Hogy ne legyen keveredés! (pl. EBA Európa -bajnoka brrr!) <br>Az EBF bajnoka, a WBF bajnoka, az MPÖL bajnoka,...stb!<br>[/quote]<br><br>profi<br><br>Van a WBA, WBC, IBF és a WBO amelyeknek, szervezetként megvan a kellő múltjuk, a kialakult szabályaik, és a minőségi bajnokaik (többnyire).<br><br>Európában pedig az EBU az elismert szervezet, melynek bajnoka igazi Európa Bajnoknak vallhatja magát.<br><br>A többi, manapság létrejött szervezetek nevetségesek. Csak azért kellenek, hogy egy-egy televíziós társaság, illetve bokszistálló el tudja adni világbajnoki, vagy európa bajnoki meccsnek az adott eseményt a közönségnek.<br><br>Ezek mind - mind a töltelék és haszonleső társaságok, és akik ezen szervezetek bajnoki címeit próbálják/akarják/tudják eladni az elég nagy szegénységi bizonyítvány.
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

Miért vagytok ennyire kiakadva? Komolyan mondom néha az az érzésem azért nem akarjátok helyén kezelni a dolgokat, hogy minnél jobban tudjatok "herótozni" valakit!<br>Leibgab írta, ez egy tavaj alakult szövetség! Lehet, hogy húsz év múlva így beszélnek majd róla: Koczák Sándor az EBF első bajnoka! Mint, ahogy ma már az IBC sem mond sokat, pedig valaha szebb napokat látott.<br>Hogy ne legyen keveredés! (pl. EBA Európa -bajnoka brrr!) <br>Az EBF bajnoka, a WBF bajnoka, az MPÖL bajnoka,...stb!<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mahyar Monshipour nagyon nagyon jó bunyós. Már vagy ötször megvédte kispehelysúlyú bajnoki címét, úgyhogy Gonzaleznél mindenképpen jegyzetebb a súlycsoportjában. Szerintem komoly veszélyt jelent ez az iráni-francia Lariosra és Vazquezre is. Nem is értem Koczák hogyan győzhette le. Ráadásul KO-val, mivel a srácnak nagyon jó feje van, bírja az ütést. Utolsó meccsén az a japán gyerek mindent hozzávágott, le is ütötte a franciát, de megfogni isten igazából vagy megtörni nem tudta.<br><br>Ami az EBF övet illeti komolytalan az egész. Durva, hogy egy címmeccsre (bármilyen cím is legyen az) ide mernek hozni egy ilyen ellenfelet. Ennyi erővel Anton Glofak is mehetett volna érte, őt legalább olcsóbban id elehet hozni. Nem?<br><br>Maczikot viszont megnézném, az első meccsén 4-0-ás ellenfelet vert meg. Most már nála is visszavettek azért jelentősen, d ekiváncsi lennék rá, hogy milyen perspektíva van benne. Kár, hogy ilyen kutyaütő csapathoz ment (már ha valóban ügyes bunyósról van szó akkor).
"Mindenki a napra tör..."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

EBF<br><br>Európai Bokszföderáció, tavaly év végén alkult Bécsben.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1131101246;start=60#65 date=11/29/05 ť 18:51:12]Már bocs, de mi a fene ez az EBF? ??? Van valami köze a WBF-hez? Ezt most akkor jól eladják Európa-bajnoki címmeccsnek? Te jó isten...[/quote]<br><br>Valahol olvastam, hogy az EBF egy ausztriai bokszvállalkozás...
BUTTON_TOPIC_LOCKED