Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ráadául szegény Codrigtont és Curtis Stevenst úgy is hívják, hogy Chin Chekers-ek a sok KO miatt. Hát most letesztelték a fejét szegénynek. :-/
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131101246;start=0#2 date=11/05/05 ť 09:42:02]Hát Codringtont nagyon elkapták. Ilyen komoly KO-t nem is láttam eddig. Codrington kiesett félig a ringből és úgy húzták vissza, hogy teljesen el volt ájulva. Elsőre szerintem mindenki azt hitte, hogy meghalt. Utána meg egy csomóan beugráltak a ringbe és nem kapott megfelelő orvosi ellátást azonnal. Több embert szó szerint a nyakánál fogva rángattak ki a biztonsági emberek. Igazi horrorisztikus jelent volt, olyan ami nagyon ledöbbenti az embert. Szerintem Codrington ezután már nem nagyon akar bunyószni, örülhet, hogy túlélte ezt az estét. Greenről sok minden nem derült ki, csak az, hogy gyors és képzett bunyós, jó tűzerővel.[/quote]<br><br>Megnéztem én is a Codrington vs Green meccset. Ez egyszerűen botrányos és félelmetes volt. Engem még a hideg is kirázott, annyira döbbenetes volt maga a KO, meg a fejetlenség, ami utána a szorítóban eluralkodott. Szerencsétlen Codrington úgy lógott a köteleken, mint aki tényleg meghalt. Ami pedig utána történt... Szerencsétlent össze-vissza forgatták úgy, hogy az egyik karja teljesen a teste alá csavarodott, egy másik ember a térdelő bírót egyszerűen rálőkte az eszméletlen Codringtornra, és ahogy Holy is írta, volt olyan túlbuzgó hozzátartozó, vagy barát, akit két biztonsági ember is alig tudott kirángatni a szorítóból, sőt, még egy kissebb verekedés is kialakult... Szégyen volt az egész, ami szegény eszméletlen sportoló felett zajlott. Ami egy kicsit megnyugtató volt ebben a nagy káoszban, hogy mire hordágyra került Codrington, arra már magához tért szerencsére. Rossz belegondolni, hogy mi történik, ha nem fogják meg a kötelek, és magatehetetlenül kizuhan a szorítóból. Nagyon remélem, hogy a fiatal bunyós nem fog maradandó károsodást szenvedni.<br>A meccset már elkezdtem feltölteni az ftp-re. Elég lassan megy, de remélem azért még a mai nap folyamán felér.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: berti »

Antony Direll is tegnap játszott állítólag. A boxrec nem ír semmit...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Még ott van Curtis Stevens is. Ő együtt kezdett Codringtonnal gyakorlatilag, jóban is vannak nagyon. Bár ő állítólag az amerikai válogatón iszonyat nagy ruhát kapott Andre Wardtól az olimpia előtt. <br><br>DiBellának egyébként rövid időn belül ez a második eset, hogy komoly problémák lépnek fel egy bunyósával. leavander Johnson meghalt ugye és akkor most Codringtonnal is ilyen dolog történik. Nem irigylem őt...
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Boniek »

No igen... Soha nem szabad bedőlni a keleti parti tehetségeknek :) DiBella csapat olvad :(
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Boniek<br><br>Hát Codringtont nagyon elkapták. Ilyen komoly KO-t nem is láttam eddig. Codrington kiesett félig a ringből és úgy húzták vissza, hogy teljesen el volt ájulva. Elsőre szerintem mindenki azt hitte, hogy meghalt. Utána meg egy csomóan beugráltak a ringbe és nem kapott megfelelő orvosi ellátást azonnal. Több embert szó szerint a nyakánál fogva rángattak ki a biztonsági emberek. Igazi horrorisztikus jelent volt, olyan ami nagyon ledöbbenti az embert. Szerintem Codrington ezután már nem nagyon akar bunyószni, örülhet, hogy túlélte ezt az estét. Greenről sok minden nem derült ki, csak az, hogy gyors és képzett bunyós, jó tűzerővel.<br><br>Powell viszont megint marha jól bokszolt a híradások szerint. Érdemes lesz figyelni rá.
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Lacy - Pemberton. Én kifejezetten bírom az öreg "hom o kost" (OK a Sandmannek nem ez a tökéletes magyar megfelelője  :)), azzal együtt, hogy ő igaziból csinálta azt, amit Rocky Balboa a filmben... mármint a pénzbehajtásra gondoltam, na.<br>Ezzel együtt úgy érzem, hogy ütésállóságával gondok vannak: Brewer, Sheika 2x. Mondjuk, ha kihasználja tekintélyes magasságbeli fölényét, akkor isten tudja... de nem ezt várom, hanem meggyőző Lacy fölényt.<br><br>Marquez kispehelyben? Hmmm... A Monshipour vagy a Vazquez meccs finom falat lenne, Larios szerintem megverné (nagyobb és nagyobb a munkatempója is, ráadásul az álla is stabil). <br><br>Codringtont most nézhetjük meg először komolyabbnak ígérkező meccsen (az ellenfél is National Golden Gloves győztes - ráadásul uabban az évben, csak magasabb súlyban, ha minden igaz). Meglátjuk mi van a sztárolás mögött...<br><br>Powell álla valóban kérdéses - a kimondhatatlan nevű ellenfél meg ütni azt tud. Szóval érdekes... <br><br>Hajnalban okosabbak leszünk. Baromi jó ShoBox gála lesz, én eddig ebből a szériából ezt várom a legjobban. Szerencsések vagyunk, hogy ez maradt életben és nem a KO Nation.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Itt folytatjuk.<br><br>Jeff Lacy vs Scott Pemberton<br>Szerintem Lacy nagyon meg fog szenvedni a magas és bátor Pembertonnal. Kemény meccs lesz, de végül címvédést várok pontozással.<br><br>Rafael Marquez vs Silence Mabuza<br>Mabuzát egyáltalán nem láttam még, így ez egy kicsit "sötét lovas" meccs lesz. Ettől függetlenül Marquez vitán felül a harmatsúly legjobbja, akinek már szerintem kispehelysúlyban kellene villognia avyg esetleg elfogadni a nagylégsúly legjobbjainak kihívását (Montiel, Castillo etc). Az ő győzelmét várom.<br><br>Jaidon Codrington vs Allan Green<br>Két veretlen, fiatal bunyós találkozása. Codringtont nagy reménységnek tartják, meglátjuk tud-e úszni mélyebb vízben is.<br><br>Sechew Powell vs Archak TerMeliksetian<br>Powell egyre jobb és jobb lesz. Szerintem jövőre már egy első vonalas bunyósra is fel lesz készülve és kis szerencsével akár címmeccsen is bokszolhat. Technikás, gyors, erős, de leüthető bokszoló. Ellenfele pedig kb egy éve a hónap tehetsége volt a Ring Magazin szerint, úgyhogy erre a meccsre is érdemes lesz figyelni.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_TOPIC_LOCKED