Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Maussának szerintem egyetlen esélye lehet, ha Hatton nem veszi komolyan, és elkönnyelműsködi. Persze ennek kicsi a valószínüsége. Hatton TKO 8.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szombaton Hatton vs Maussa címegyesítés kisváltósúlyban. Szerintem érdekes kis meccs lesz, de Hatton sokkal képzetebb és erősebb is. Én TKO győzelmet várok tőle az 5.-6. menet körül. Maussa őszintén szólva nagy szerencsével lett bajnok, de az uralkodására itt pont kerül.
"Mindenki a napra tör..."
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Nekem most nem volt annyira meggyőző Floyd mint legutóbb Gatti ellen.Mintha most olyan félvállról vette volna a mérkőzést.De ennek ellenére még így is lazán,erőlködés nélkül intézte el Mitchell-t.Azonban attól tartok,hogy nem fog jót tenni neki ez a sok súlycsoportváltás ami idővel megbosszulja magát.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mayweather nagyon elintézte Mitchellt, pedig bátran támadott és variálta az ütéseket Sharmba is. Egészen addig úgy tűnt, hogy ez működik, amíg Floyd bevitte az első jobbegyenest (1:30 körül) utána már mindent bevitt szinte. Kb 50%-kal ütött most is, méghozzá nagyon takarékosan, ezért nem volt akkora alázás. Az első leütés nem volt súlyos, de a ko nagyon befért testre, bár csak a lassításnál fogtam fel, hogy mi volt :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Én is megnéztem a Lacy - Pemberton meccset! <br>Szegény Pemberton! Nekem úgy tűnt, hogy tart Lacy ütőerejétől. Az egész meccs során egy maszatoló idétlenkedésnek tűnt, amit csinál.<br>Engem nagyon meggyőz Lacy. <br>Kezdem azt hinni, hogy legalább olyan ütésálló és kemény, mint Csonttörő  :D
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: atya »

Köszi  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Palais Des Sports, St Quentin<br><br>Middleweight Hussein Bayram 73.50 W Sabou Ballogou 73.60 PTS 10 <br><br>Middleweight Thierry Karl 72.10 W Riad Rekhis 71.50 TKO 8 <br> <br>Featherweight Cyril Thomas 58.35 W Eric Patrac 58.20 UD 8 <br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: atya »

Tegnap volt egy nagyon jó gála az Eurosporton.<br>Nem tudjátok véletlenül, hol találom meg a boxolók neveit?<br><br>Franciák szerepeltek, egyik sem volt címmeccs, de nagyon jó meccsek kerekedtek belőle. <br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nagyon jó kis meccs volt a Marquez vs Mabuza. Az első menetben már látszott a klasszis különbség a két srác között, amit Marquez bizonyított is egy nagyon komoly leütéssel. Egy halálpontos balhoroggal vágta állon Mabuzát aki megtántorodott majd ahogy kell elöre esett(pont olyan volt mint ahogy Chico borult Castillo ellen az első meccsen). Felállt, de látszott, hogy igen nagy bajban van, de nem volt már sok a szünetig ugyhogy kihuzta valahogy. Második menetben folytatódott a terror, de a menet végén összekapta magát az afrikai és nagyon komolyan odavert Marqueznek. Harmadik menet is változatos volt, de Marquez összességében jóval meggyőzőbb bunyót mutatott. Hihetetlen pontos és iszonyúan meghúzott horgokat pakolt testre fejre egyaránt Mabuzának, kiváló ütés/találat aránnyal. Itt a szünetben már mindenhol vérzett Mabuza (egyik oldalon az arca másikon a szeme körül volt csúnyán felrepedve). A negyedik menet szerintem igen kiegyenlített volt talán enyhe Marquez fölény, de Mabuza sokszor visszatámadott, és nem eredménytelenül. Sajnos a mérkőzésvezető többször kénytelen volt felhíni az orvost aki egy idő után a leállítást javasolta ami meg is történt. Jogos volt mert nagyon erősen ömlött a vér az afrikai srácból. A bíró szerint ütés okozta a sérülést, így Marquez TKO-val védte meg címét, de a lassításon egyértelmüen látszott, hogy fejelés okozta így no contest lett volna a helyes ítélet.<br>Marquez szerintem magasan a legjobb bantamsúlyú, de nagyon érdekes lenne az újdonsült WBO világbajnok Johnny "Darálógép" Gonzales elleni meccs. Én legszivesebben azonban vagy Larios ellen nézném meg kispehelyben vagy ha Castillo feljebb lépne akkor ellene.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Engem nem nyűgözött le Lacy. Kemény gyerek az biztos, agresszív, jó ütőerő, de sztem egy technikailag jobban képzett bunyós képes lehet kibokszolni. Kessler ellen szívesen megnézném, Calzaghe valószínüleg már nem nagyon rúgna labdába.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem a Lacy vs Pembertont. Nagyon jó volt a világbajnok. Pembertonról nem hittem volna, hogy ennyire gyenge lesz az eddigi meccsei alapján. Lacy ütőereje, dinamikája és harci szelleme az egyik legjobb a súlycsoportban és úgy tűnik bírja is a pofonokat. <br>Jó lenne egy Kessler vs Lacy derbi, de Calzaghe ellen is megnézném mindkettőjüket.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

A Kovács vs Thiam meccset fel tudná tölteni valaki? Nagxyon megköszönném...  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131101246;start=0#10 date=11/06/05 ť 08:58:17]Lacy vs Pemberton<br><br>Jó lenne ha valaki fellőné az ftpre a meccset. Előre is köszi.[/quote]<br><br>Még a délután folyamán elkezdem feltölteni.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Dehogyis csak Holly sérülten vállalta a meccset. 8)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131101246;start=0#12 date=11/06/05 ť 09:39:25]Hozzám se tudott érni. :D[/quote]<br><br>Akkor gondolom pénzügyi okai voltak, hogy hagytad nyerni.   8)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hozzám se tudott érni. :D
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: dp »

Olvastam az előbb a Lacy-s hírt, és azt látom, hogy Lacy csépeli Hollywoodot!  :D<br>Remélem Holly, nem tett benned nagy kárt "Left Hook"!  ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Lacy vs Pemberton<br>Nem hittem volna, hogy ennyire sima lesz. Lacy ezzel a győzelemmel nálam megelőzte Calzaghet egyértelműen. Úgy gondolom ő és Kessler a két legjobb nagyközépsúlyú pillanatnyilag, Joe-nak a walesi alibimeccsei meghozták azt, hogy most már senki nem gondol úgy rá, mint a súlycsoport királyaira.<br>Jó lenne ha valaki fellőné az ftpre a meccset. Előre is köszi.<br><br>Marquez vs Mabuza<br>Ez is meglepően sima volt. Állítólag Mabuzának momentumai sem akadtak a meccsen. Marqueznek tényleg el kellene kezdeni keresni a komolyabb kihívásokat, mert az Austin és a Johnson elleni győzelmei óta stagnál a karrierje, pedig sokra hivatott bokszoló.
"Mindenki a napra tör..."
Grx
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2003-12-03 14:29:04

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Grx »

Itt van a kiütés lassítva :<br><br>http://www.boxingscene.com/forums/showt ... hp?t=51954
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Aki csak a meccset akarja megnézni, vagy tárhelytakarékos, vagy lassú a nete, az már szedheti. Onnan lehet megismerni a file-t, hogy a végén ott van hogy FightOnly :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_TOPIC_LOCKED