Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: berti »

Én bevonuláskor fél órára állítottam a tv-m kikapcsoltát, mondom addigra lefut a riport meg a stúdió is. Nem értem hogyan lehet valaki relatíve sikeres ilyen kordinálatlan mozgással, mint ez a Maussa. A Tszyu elleni meccs után azt mondtam ez a brit gyerek megeszi az első menet elején a kolumbiait. Nem volt egy nagy élmény ez a meccs.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szerintem az első két menetet vitte Maussa, a harmadik nagyon egálszagú volt, és a negyedik enyhén Hattoné. Utána kezdett egyoldalúvá válni a küzdelem. Jó kis meccs volt, ahol Hattonnak nagyon meg kellett szenvednie, de leginkább a sérülése miatt... Azt hittem a meccs előtt, hogy gyorsan legázolja majd Hatton Maussát, de nem így lett. Hattonnak ugyan nagy szerencséje volt, hogy nem állították le a meccset idő előtt, mégis kimutatkozott a két bokszoló közötti óriási különbség, de ez inkább Harris értékét csökkentette...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Vicces volt látni, h Maussát pont 1 balcsapottal küldték csicsikálni... Amúgy kellemes csalódást okozott a kolumbiai, a Harris elleni meccsen nagyon gyengének tűnt. Bár lehet azért, mert Harris technikailag képzettebb, mint Hatton.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131101246;start=30#41 date=11/27/05 ť 00:08:22]Jó meccs volt a Hatton vs Maussa. Ahogy várható volt gyorsan kialakult a verekedés, ami mind a két bunyósnak feküdt. A szemsérülés után azt hittem problémák lehetnek belőle, de nagyon szépen rendbetették a ringsegédek. A negyedik menettől kezdve egyértelművé vált az angol fölénye és a 7.-8. menettől az is egyértelművé vált, hogy Maussa elfáradt. A kiütés gyönyörű volt, igazi beugrásos, hamedes ütés. Hatton mindenképpen egy közönségszorakoztató bokszoló, aki ezzel a bulldog stílussal szerintem csak Mayweatherrel nem bírna el kisváltósúlyban pillanatnyilag.[/quote]<br><br>Lécci töltsétek fel, mert én nem láttam...  :( Előre is köszönöm szépen!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ha a verekedést nézzük, akkor tényleg jó meccs volt. Ha a bokszot, akkor pocsék. Maussa mozgása egyszerűen zseniális. ;D
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

Állat volt a Ko, viszont nagyobb fölényt vártam Hatton-tól. Érdekes, hogy ami bejött egy klasszis ellen, az most épp, hogy elég lett volna a pontozást tekintve, egy ilyen mondjuk úgy, kevésbé klasszis (sz@r?) ellen.
Fémből van, tehát nem élőlény.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó meccs volt a Hatton vs Maussa. Ahogy várható volt gyorsan kialakult a verekedés, ami mind a két bunyósnak feküdt. A szemsérülés után azt hittem problémák lehetnek belőle, de nagyon szépen rendbetették a ringsegédek. A negyedik menettől kezdve egyértelművé vált az angol fölénye és a 7.-8. menettől az is egyértelművé vált, hogy Maussa elfáradt. A kiütés gyönyörű volt, igazi beugrásos, hamedes ütés. Hatton mindenképpen egy közönségszorakoztató bokszoló, aki ezzel a bulldog stílussal szerintem csak Mayweatherrel nem bírna el kisváltósúlyban pillanatnyilag.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Jó meccs volt. Gratulálok Hattonnak!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: prof »

4. menet<br>Hattonnak azért nem kell izgulnia szerintem a pontozólapok miatt. Golyó plasztikusan láttatja Maussa erényeit, de azért Hatton ellen több kellene.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: prof »

1-2. menet<br>Eddig oktatófilmbe kívánkozó stílustanulmány a Hatton-Maussa meccs!  ;)<br>Így tovább fiúk!  :D<br>Izgalmas, persze.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Remélem Hatton elintézi ezt a Maussa gyereket, mert nem érzem olyan jónak, h világbajnok legyen. Persze amilyen indiszponált volt ellene Harris, róla sem tudnék sokkal jobbat mondani. Jó lenne, ha összejönne 1 Mayweather-Hatton...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkõzések 3.

Hozzászólás Szerző: justy »

Boniek,<br><br>Ezt talaltam Hatton foruman Harrisrol: "The story is that before the fight he was already down to 136.5 pounds. Then on the day of the weigh in he took off for a 5 mile run and actually came in at 134 pounds. It sounds like he left too much of himself behind in the training camp. In the ring he went so hard for the KO he virtually punched himself within one minute of the first round "
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Én is egyértelmű Hitman Ko-ra számítok a 7. menet <br>környékén.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Ezzel a meccsel kapcsolatban számomra elsősorban az a legfőbb kérdés, hogy hányan veszik meg az USÁban 20 dollárért. Bár Maussa kult figura lett egyes körökben Hatton nem fog elfogyni, mint Harris. (Valaki megmagyarázta már értelmesen azt a 134 fontot?)
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sztem is Hatton nyer TKO-val.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: capture »

Én még azt is kizártnak tartom hogy Maussa alázza Mayweather-t szerintem pont forditva lenne ha összejönne az a meccs  ;)Amúgy egy K.O győzelmet várok Hattontól a 6.menet környékén.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én egy késői Ko-ra számítok(inkább Tko-ra), kb 8.-10. menet környékén. Az azért figyelemre méltó, hogy Maussa elég sokáig bírta Cotto ellen, ezek szerint viszonylag ütésálló. A védekezése viszont csapnivaló, Harris azon a meccsen iszonyú pontatlan volt, mégis betalált párszor.<br>Amennyit viszont Hatton üt és ahogy darál, azt nem fogja kibírni a kolumbiai.<br>
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1131101246;start=15#29 date=11/21/05 ť 15:04:49]Szerintem is Maussa rövid úton végez Hattonnal, aztán 10-12 meneten keresztül alázza Pretty Boyt, majd elveri Winky Wrightot és visszavonul.  8)[/quote]<br>Oké azt még elhiszem,hogy Maussa iskolabokszot fog adni Mayweather-nek,de hogy Wright-ot is elveri,az egy kicsit durva! ;D Amúgy teljesen kizártnak tartom,hogy Maussa hagyja el győztesen a ringet.Legfeljebb csak akkor,ha Hatton-nak le lesz kötve mindkét keze.Ugyan nem tartozik a kedvenceim közé Fatton,de az biztos,hogy jóval képzettebb és rutinosabb bunyós a nálánál is csúnyább ellenfelénél.Most nem lesz olyan szerencséje Maussának,mert a Hitman nem fogja félvállról venni a meccset mint legutóbb Harris.Szerintem korai TKO-s Hatton győzelem lesz a végeredmény.
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Szerintem is Maussa rövid úton végez Hattonnal, aztán 10-12 meneten keresztül alázza Pretty Boyt, majd elveri Winky Wrightot és visszavonul.  8)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szvsz Maussa kiüti Hattont.
BUTTON_TOPIC_LOCKED