Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Amikor először olvastam ezt az "EBF"-et, nekem is rögtön a WBF ugrott be.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Pont ezt akartam írni, hogy ez az Európa-bajnoki cím kb. annyira az, mint amennyira az IBC világ. Néztem volna nagyot ha Koczák olyan teljesítménnyel, mint amit az utóbbi időben mutatott EBU cimért mehetett volna.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Már bocs, de mi a fene ez az EBF? ??? Van valami köze a WBF-hez? Ezt most akkor jól eladják Európa-bajnoki címmeccsnek? Te jó isten...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sztem Gonzi épp oly nagy név volt Zsoltnak, mint Koczáknak Mahyar Monshipour. Viszont bárhogyis ,abban egyetértek, hogy ez már elég régen volt, és most már az utólsó meccseiből itélve, árnyéka az akkori önmagának.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mahyar Monshipour, ring #2
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
csehszo
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 16:48:45

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: csehszo »

Kit?<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mi? Már Koczák Sanyi is Európa-bajnok lehet? Ez vicc...<br>Bár tegyük azt hozzá, hogy össze bunyósunk közül ő verte meg eddig a legnagyobb nevet, de az már mikor volt...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Koczák Sanyi ellenfele Gheorghe Ghiompirica (8-24-0; 1KO) lesz. Nem valami kemény bunyós. Azért egy Európa bajnoki címérkőzésen egy ennél keményebb ellenfelet vártam. Ha őt nem veri meg... inkább had ne folytassam.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1131101246;start=45#56 date=11/28/05 ť 18:38:53]Hamarosan itt van a Taylor-Hopkins II.meccs mit vártok tőle??Én Hopkins K.O-t várok a 10.menet környékén,legalábbis ezt szeretném ;)Amúgy szerintem most hatalmas bosszút akar Hopkins és ki fogja ütni Taylort!!! ;)[/quote]<br>Úgy legyen! ;) Bár igazából nem tudom,hogy mit várjak ettől a viszavágótól.Hopkins nagyon magabiztosan nyilatkozik,hogy így meg úgy kiüti Taylor-t.Meg,hogy belátja az első meccsükön ki kellett volna ütnie Taylort.Ez akkora kamu szöveg,hogy hánynom kell tőle.Már régóta nem dőlök be az efféle kijelentéseknek,ami csak a még nagyobb felhajtáshoz kell.Szerintem nagy hibát fog elkövetni Hopkins,ha mindenáron kiakarja végezni Taylort és előbb-utóbb beleszalad egy nagy ütésbe.És aztán örökre vége a Hopkins mítosznak.A győzelmének kulcsa,hogy jóval aktívabban kell bunyóznia mint a múltkor.Semmi álmos kezdés,mert akkor az öreg rókának behozhatalan hátránya lesz.Nagyon kíváncsi leszek az első menetekre,hogy milyen taktikával jön ki a Hóhér.Taylor oldalán van a fiatalság és a gyorsaság.Hopkins-nál az évtizedes rutin.Nagyon remélem vissza tud vágni Taylor-nak,de egyáltalán nem lepődnék meg,ha újra kikapna. :(
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Én is nemrég néztem vissza a meccset.Hát nem "Gollam"-tam volna ,hogy ez a kolumbiai csúnyaság így megnehezíti Fatton dolgát az első menetekben.Minden elismerésem Hatton-é,hogy a komoly sérülés ellenére is nem csüggedt el és beleadott apait-anyait a győzelemért.A bunyójában benne égett a bizonyítási vágy,a mindenáron győzni akarás amit szívvel lélekkel csinált.Egy percig sem volt kétség,hogy Ricky-től csak a holttestén keresztül vehetik el az övet.Nagyon sok bunyós példát vehetne róla a kitartásról és küzdeni akarásról.Ezzel a teljesítménnyel nagyott nőtt a szememben Hatton,holott egyáltalán nem tartozott a kedvenceim közé.Most sem :D De ettől függetlenül nagyon örültem a győzelmének,mert ezzel még közelebb került Pretty Boy barátom elleni mérkőzéshez.És akkor jöhet végre a bosszú Tszyu-ért >:( amit már nagyon-nagyon régóta várok.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem ennek megint eléggé "trillógia szaga" van. Szinte biztos, hogy ezúttal ha szoros lesz, B-Hop nyer, hogy aztán lehessen egy mindent eldöntő harmadik meccset rendezni...
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: capture »

Hamarosan itt van a Taylor-Hopkins II.meccs mit vártok tőle??Én Hopkins K.O-t várok a 10.menet környékén,legalábbis ezt szeretném ;)Amúgy szerintem most hatalmas bosszút akar Hopkins és ki fogja ütni Taylort!!! ;)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131101246;start=45#54 date=11/28/05 ť 17:46:59]<br><br>Maussa, a Gollam imitátor... Ez jó!  :D Nagyon jó!  ;D<br>[/quote]<br>Köszi, bár az érdem nem az enyém, az eastside-on találta ki valaki.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131101246;start=45#50 date=11/28/05 ť 14:41:19]Na végre én is megnéztem a Hatton Maussa meccset. Ilyen ronda bunyót mint amit ez a kolmbiai csinál még soha nem láttam! Nagyon remélem hogy eltűnik a süllyesztőben ez a Gollam imitátor![/quote]<br><br>Maussa, a Gollam imitátor... Ez jó!  :D Nagyon jó!  ;D<br><br>Viccet félretéve, én is nagyon remélem, hogy nem találkozunk vele többet semmilyen közvetítés apropóján... Viszont jó volt látni Hamedet a ring szélén. Remélem, jó formában fog visszatérni.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1131101246;start=45#51 date=11/28/05 ť 17:08:36]<br><br>igazabol naon szep volt ez a kiutes, pont azt neztem, hogy hatton derekvonal alol inditotta az utest, ugrasbol, rendesen betalalt... :) [/quote]<br><br>Elég hírtelen jött a KO. De sztem is nagyon szép volt.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Persze, h szép volt:) Csak arra céloztam, h. a kolumbiai Harrist is hasonlóan intézte el, mondjuk abban  az ütésben kevesebb tudatosságot lehetett felfedezni...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=VMVKWA link=board=profiboksz;num=1131101246;start=45#45 date=11/27/05 ť 11:17:56]Vicces volt látni, h Maussát pont 1 balcsapottal küldték csicsikálni...[/quote]<br><br>igazabol naon szep volt ez a kiutes, pont azt neztem, hogy hatton derekvonal alol inditotta az utest, ugrasbol, rendesen betalalt... :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Na végre én is megnéztem a Hatton Maussa meccset. Ilyen ronda bunyót mint amit ez a kolmbiai csinál még soha nem láttam! Nagyon remélem hogy eltűnik a süllyesztőben ez a Gollam imitátor!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: rubio »

Szerintem sem bokszol szépen Maussa, de iszonyú hatékony a fickó! Sokat üt, nagyot és baromi jól épít a magasságára. Iszonyú nehéz ilyen ellenfél ellen bokszolni. Nemcsak az a baj, hogy nehéz közel férkőzni és eltalálni, hanem brutális ütései is vannak. A mérlege jó bizonyíték erre. <br><br>A pszichikai hadviselés terén is kiváló a kolumbiai! Ömlik Hatton mindkét szeméből a vér, a fickó meg - egyébként sem szabvány fizimiskájával - minden találat után vigyorog a képébe... Ez valami gyalázatos érzés lehet...<br><br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Aktuális mérkőzések 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Na (Erwinnek és a PKSZ ftp-szerverének hála) megnéztem a Hatton vs Maussa derbit. Lehet, hogy megköveznek páran, de nekem hányingerem van ettől a Maussa-féle stílustól. Hatton is elég sokszor szokott piszkos eszközökhöz nyúlni (lásd a Cju elleni szumocsatát), de a kolumbiai a csúnya csapkodása és fejdobálása mellé ráadásként olyan koordinálatlanul mozog, hogy az összképet tekintve, még az eredményességét is feledteti velem...<br><br>Azt kell mondjam, számomra élvezhetetlenné tette a meccset ez a ronda ökölvívó-mozgás és diadalérzésem támadt, mikor Hatton kiütötte a kolumbiait. Nem azért, mert a britnek szurkoltam, csupán azért, mert nem bírtam elviselni Maussa rendezetlen mozgását és csapkodásait.<br><br><br>[quote author=deniro2 link=board=profiboksz;num=1131101246;start=30#42 date=11/27/05 ť 00:36:56]Állat volt a Ko, viszont nagyobb fölényt vártam Hatton-tól. Érdekes, hogy ami bejött egy klasszis ellen, az most épp, hogy elég lett volna a pontozást tekintve, egy ilyen mondjuk úgy, kevésbé klasszis (sz@r?) ellen.[/quote]<br><br>Talán Öcsi bácsi vagy Madár mondta, hogy egy technikailag jó ellenfél ellen mindig könnyebb bokszolni, egy rossz ellenféllel meg sokszor még a klasszisokkal jobb bunyósok is szenvednek.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_TOPIC_LOCKED