Aktuális mérkőzések 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Az az igazság, hogy Hopkinsnak már nem kell senkinek sem bizonyítani, már megtette az elmúlt 10 évben. Bolondot csinált Pavlikból, aki ugyanúgy ment előre, ahogy eddig, csak nem talált. Pavlikot pedig nem érheti kritika, odatette magát, de semmire nem ment vele. A rutin az ész és a technikai tudás győzelme volt ez. Talán Holy mondta évekkel ezelőtt, hogy a profik között Hopkins a legprofibb profi. Mennyire igaz még mindig.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Egyszer anno bedobta (szerintem csak viccből), hogy felmegy nehézbe. Milyen jó kis meccset tolnának ott Ruizzal. Ütésszám: 14. De egy kedveset ölelkeznének 12 menetben.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

zannis írtaCOLONHopkins nyert .
Pontozással , leiskolázta Pavlikot.
Gondoltam, hogy Pavlik odateszi magát ha egy Hopkins-szal vállalt meccset...tévedtem :(
Sikeresen asszisztált az öreg újabb győzelméhez... :? Persze ezzel a győzelemmel Hopkins sem lett sokkal nagyobb a szememben. Nem bírom a szabadfogású öklözését.
zannis
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2008-02-14 10:32:47

Hozzászólás Szerző: zannis »

Hopkins nyert .
Pontozással , leiskolázta Pavlikot.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

karika írtaCOLONvalaki tudna nekem egy hozzávetőleges időpontot írni, mikor kezdődik.( ne olyat mint a Hopkins vs Calzaghenél..) Éjszakás vagyok sajnos... de lapattanok műszak vége előtt :D csak még nem tudom h mikor. :wink: Előre is köszönöm...
Ismerős a szitu... én is így kezdtem, de tényleg. :wink: Majd előbb-utóbb sikerül... ez nem ide jött volna...
légyszi töröljétek én meg legközelebb jobban figyelek :shock:
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Nikike írtaCOLONSört hazafelé? Kocsival...? :D

Na, hogyhogy emlékeznél...? :)
Nem tudom, most erről nincs konkrét tippem. Rengeteg tényező van. Igazából Pavliknak egy teljes meccsét nem láttam elejétől végéig eddig, csak részletekben, de így is azt gondolom, hogy talán még kifforatlan talán. Hapó meg már túl van a zeniten. És én sosem bírtam, de régen azért élvezetesebb volt talán. Szóval nem tudom. Minden benne lehet a pakliban igazából és nem akarok nagyon okos lenni előre... (szerintem Pavlik)

Séta lesz... Nem lakom messze a munkahelyemtől...
A sört pedig majd a mérkőzés alatt... Nagyon örülnék Pavlik sikerének,
mert amit az utóbbi időben Bhop művel azzal nagyon de nagyon megutáltatta magát... Régen kedveltem és szerettem a mérkőzéseit,
de ez nagyon megváltotzott. talán kicsit úgy lehetek velée mint Sztrego a Klicskokkal. várom hogy valaki tüntesse már el a ring közeléből is...
De most épp egy olyan sráccal áll ki akit a kedvenceimhez sorolok.
Úgyhogy mindenképp veszítenie kell az öregnek.... :D
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Sört hazafelé? Kocsival...? :D

Na, hogyhogy emlékeznél...? :)
Nem tudom, most erről nincs konkrét tippem. Rengeteg tényező van. Igazából Pavliknak egy teljes meccsét nem láttam elejétől végéig eddig, csak részletekben, de így is azt gondolom, hogy talán még kifforatlan talán. Hapó meg már túl van a zeniten. És én sosem bírtam, de régen azért élvezetesebb volt talán. Szóval nem tudom. Minden benne lehet a pakliban igazából és nem akarok nagyon okos lenni előre... (szerintem Pavlik)
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

IMiKeT írtaCOLON:S:S
Hát, én szívesen segítek, bár egyszer már szépen félreinformáltam valakit, talán pont Téged?? :|
Ne haragudj. :(
A főoldalon az előbb rákattoltam egy linkre, ahol 03:00-tól 08:00-ig írja a műsort.
A múltkori Marquez vs Casa talán 4:45 körül kezdődött, ha jól emlékszem. (Az Las Vegas-ban volt, ez meg Atlantic City-ben, de könnyen előfordulhat, hogy az HBO PPV miatt közel azonos időben lesznek.)
Én negyed öt, fél öt felé felnézek, nehogy lemaradjak bármiről is. :)
Kizártnak tartom, hogy annál előbb legyen...

engem is félreinformáltál, ha te voltál aki egyszer a Bhop vs Calzaghenél beírtad hogy ekkor és ekkor fog kezdődni. Én a második menet közepénél ébredtem :( de én nem vertem ki a balhét mint sokan mások... emlékszem osztottak rendesen... köszi a segítséget akkor asszem 4kor le kell pattanjak... akkor még sört is tudok venni hazafelé :) :D :D
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Chico-kor.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Nem emlékszem, hogy ki volt a szenvedõ fél. :)
Tudom, hogy nem Te voltál, rád emlékeznék. :D ;)
Mit gondolsz a meccsrõl így a célegyenesben? :)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

[quote="IMiKeT"]:S:S
Hát, én szívesen segítek, bár egyszer már szépen félreinformáltam valakit, talán pont Téged?? :|
Ne haragudj. :(
A főoldalon az előbb rákattoltam egy linkre, ahol 03:00-tól 08:00-ig írja a műsort.
A múltkori Marquez vs Casa talán 4:45 körül kezdődött, ha jól emlékszem. (Az Las Vegas-ban volt, ez meg Atlantic City-ben, de könnyen előfordulhat, hogy az HBO PPV miatt közel azonos időben lesznek.)
Én negyed öt, fél öt felé felnézek, nehogy lemaradjak bármiről is. :)
Kizártnak tartom, hogy annál előbb legyen...[/quote]

Ha nekem szól és nem Chiconak, akkor ne aggódj, rosszul emlékszel, nem én lettem félreinformálva. :wink:
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

:S:S
Hát, én szívesen segítek, bár egyszer már szépen félreinformáltam valakit, talán pont Téged?? :|
Ne haragudj. :(
A fõoldalon az elõbb rákattoltam egy linkre, ahol 03:00-tól 08:00-ig írja a mûsort.
A múltkori Marquez vs Casa talán 4:45 körül kezdõdött, ha jól emlékszem. (Az Las Vegas-ban volt, ez meg Atlantic City-ben, de könnyen elõfordulhat, hogy az HBO PPV miatt közel azonos idõben lesznek.)
Én negyed öt, fél öt felé felnézek, nehogy lemaradjak bármirõl is. :)
Kizártnak tartom, hogy annál elõbb legyen...
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Éjszakás vasárnap éjjel? Az igen. (Chico! Nagyon ügyes vagyok, meg "sokat" is néztem be ide - csak kint okoskodom lényegesen többet, a híreknél -, így most láttam a hónapokkal ezelőtt küldött privátod... :? Próbáltam most viszont azon nyomban válaszolni, de csak szerencsétlenkedtem, gondolom nem is sikerült... És bocs mindenkitől, hogy ezt így, itt jegyeztem meg! :D )

Én is örülnék, ha a linkek mellé egy esetleges időpont is társulna. Jaaa, nem is vagyok telhetetlen ám. :wink:
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

valaki tudna nekem egy hozzávetőleges időpontot írni, mikor kezdődik.( ne olyat mint a Hopkins vs Calzaghenél..) Éjszakás vagyok sajnos... de lapattanok műszak vége előtt :D csak még nem tudom h mikor. :wink: Előre is köszönöm...
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Hát...
Tévécsatornáról én sem tudok, de van egy netes címem, ahol valszeg élõben lehet majd nézni a meccset.
A múltkor ezen néztem a Marquez vs Casamayort, és nagyjából élvezhetõ volt.

http://neew.awardspace.com/livestream.html

Felelõsséget nem vállalok rá, ha esetleg potyára keltek fel :), de nekem a múltkor nagy meglepetésemre összejött, úgyhogy én megpróbálom. ;)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Én igazából nem is itteni sportcsatornákban bíztam (bár a Sport2 még fog derbiket közvetíteni az év végéig), hanem lelkem mélyén a német RTL-ben... annak szerintem van lóvéja egy ilyen meccs közvetítési jogához...
(monnyuk nálam a UPC eltüntette a progicsomagból :evil:, tehát ezt így is úgy is bebuktam)
:(
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Igen, tudom, hogy ez a fehér holló kategória. De egy időben talán több ami gálát adtak itt-ott.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nikike írtaCOLONTöbbek között csak a Mosley-Mayorga meccset vettem alapul, durván 3 héttel ezelőttről...
Nekem az a kellemes meglepetés kategória, ha néha leadnak egyet, de nem várom el tőlük, nem számítok rá, mert tudom hogy Magyarországon jó eséllyel többen néznek meg egy NB1-es focimeccset, mint egy Pavlik vs Hopkins derbit. :?
Bosco
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Többek között csak a Mosley-Mayorga meccset vettem alapul, durván 3 héttel ezelőttről...
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nikike írtaCOLONNa, ezt például miért nem adja egyik magyar sportadó sem...?
Miért adnák? Pár száz esetleg pár ezer embert leszámítva Magyarországon a kutya nem tudja, ki az a Hopkins vagy Pavlik.
Sajnos szerintem a TV-nek nem hozna olyan nézettséget ez a meccs, mint amennyibe a közvetítési jogok kerülnének.
Bosco
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Na, ezt például miért nem adja egyik magyar sportadó sem...?
BUTTON_TOPIC_LOCKED