Legnagyobb csalódások

Minden, ami profiboksz!
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: polo »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1076590176;start=0#11 date=02/12/04 ť 16:37:30]Életem legnagyobb boksszal kapcsolatos csalódás a Koko vs Chacon volt. Az nagyon szar volt. <br>A második helyen a Mayweather vs Corrales meccs áll. Nagyot csalódtam ott Chicoban.<br>Több nagyobb csalódásom, ami igazán "megérintett" idézőjelbe nagyon hangsúlyosan nem igazán volt.[/quote]<br><br> Miért csalódtál Corralesben?Nem küzdött,nem tett meg mindent, vagy félt?  Felment két jó bunyós a ringbe,hogy eldöntse,hogy ki a jobb,és egy remek csatában Mayweather bizonyult jobbnak. Nem egy közepes bokszolótól kapott ki,hanem a profiboksz egyik legnagyobbjától,amit a Diego utáni meccseken is bizonyított. Én tiszteltem Corralest,hogy a negyedik leütés után is harcolni akart,és nem hagyta kiszámolni magát,mint sok más ilyen szituban,és látszott ,hogy mennyire nem akarja,hogy az edzője feladja a küzdelmet. Ha az én általam favorizált bokszoló kikap,én nem azt mondom,hogy csalódtam benne,hanem azt,hogy rosszul mértem fel az esélyeket.<br>Mellesleg a másik meccs amit említettél,az csak "nagyon szar volt",vagy azon is csalódtál valakiben? ???
Maromero the unforgettable
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Legnagyobb csalódások: Ko-Ko-Chacon, Wova-Sanders, Tyson-Lewis, Rahman-Ruiz
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Életem legnagyobb boksszal kapcsolatos csalódás a Koko vs Chacon volt. Az nagyon szar volt. <br>A második helyen a Mayweather vs Corrales meccs áll. Nagyot csalódtam ott Chicoban.<br>Több nagyobb csalódásom, ami igazán "megérintett" idézőjelbe nagyon hangsúlyosan nem igazán volt.
"Mindenki a napra tör..."
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: chubba »

A Lewis vs. Tyson nekem is csalódás volt.<br>Ezen kívül valamilyen szinten csalódtam a Lewis vs. Klicsko meccsben is, mert jó lett volna ha végigmegy és mondjuk mindkét bunyós eccer padlóra kerül ;)<br>Ami még csalódás, hogy Lewis egyből visszavágót ígért... és mint azóta tudjuk... :-X
Főtápász
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Nekem az, amit Hopkins művel a Tito elleni meccse óta. Az összes komoly meccset visszamondta pénzügyi viták miatt (Jones, Toney, Calzaghe, Tito). :P<br><br>Tszyu inaktivitásának én sem örülök, lévén ő az egyik nagy kedvencem.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: chubba »

Edge<br>Akkor is szerintem Pisti bunyójához és karakteréhez az a zene 100%osan passzolt. Jobban mint Madár Scootere... bár a szállj el kismadár ott van a topon.<br>
Főtápász
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: edge »

Chubba<br><br>Az O fortune, meg úgy általában a Carmina Burana elég jó kis zene, de már eleve nem volt eredeti ötlet... Ha 5-6 bokszoló nem használta még bevonulózenének, akkor egy sem ... ha jól emlékszem pl. Hamed is idõnként.<br><br>További csalódások:<br>-Corrales vs Mayweather - Corrales veresége<br>-Forrest vs Mosley 1        - Mosley veresége<br>-Lewis vs Tyson              - Ez annyira nem lepett meg, csak szerettem volna ha Tyson gyõz<br>-Koszta Tszyuval kapcsolatban meg annyi a csalódás, hogy az elmúlt másfél évben egyszer bokszolt összesen és az is sérülés miatt félbeszakadt ..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: chubba »

Ami még csalódás volt nekem, amikor sajnos (rajta kívülálló okok miatt) megváltoztatták Pisti bevonulózenéjét. Amióta meghallom az O fortunát, mindig Pisti arca és bevonulásai jutnak az eszembe! Egyszerűen Orff neki írta szerintem! :)
Főtápász
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: chubba »

Vova vs. Moli sem volt eccerű, de én még emléxem egy Vitya vs. Norris meccsre is...  :-/
Főtápász
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: edge »

Rahman vs Ruiz szerintem nem volt csalódás. Dögunalmas meccset lehetett várni és az is lett belõle :). Nekem inkább a második Tua vs Rahman volt a csalódás, valamint a Tua vs Byrd. Mindkettõ Tua miatt. Sõt, akkor már a Lewis vs Tua is beugrik, attól a meccstõl is jóval többet vártam.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: greg »

Vova vs. Sanders :'(
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Legnagyobb csalódások

Hozzászólás Szerző: chubba »

Legnagyobb csalódások ami a meccseket ill. bunyósokat illeti.<br><br>Rahman vs. Ruiz
Főtápász
BUTTON_POST_REPLY