The Contender - The next great human drama

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: A második rész<br><br>A második rész ez első rész legfontosabb jeleneteinek ismertetésével kezdődik, melynek végén Nyugat csapata felhőtlen örömmel ünneplik az esélytelenebbnek tartott, ám a csatából győztesen megtért Alfonsot. Később a két csapat összeül, és Ishe megosztja a többiekkel gondolatait: Sajnáltam Petert. Öszintén sajnáltam. Mindenki aki itt van jó bokszoló, legyen bármilyen is a rekordja. Ha nem lennénk jó bokszolók, nem lehetnénk itt. Mindenki tud küzdeni. Ettől függetlenül a valóság költözött be tegnap este a ringbe. Én és Peter nagyon különbözünk egymástól, de ahogy a szemébe néztem, és tudtam, hogy nekem is köszönheti, hogy most el kell indulnia a feleségével és kislányával abba az alagútba, amelybe bekényszerült, óriási fájdalmat okozott nekem... Jonathan Reid-et is nagyon megviselték a történtek: Amikor Peter behozta a ringbe a kislányát, és amikor a felesége is belépett a szorítóba, az egy nagyon megható jelenet volt. Egy olyan jelenet volt, amelyet majdnem megkönnyezem... Rögtön a családom jutott eszembe, ahogy akkor rájuk néztem... Mindenkit sokkolt az esti mérkőzés, ám Gallagher edző, gyorsan felrázza a srácokat az értelmetlen tűnődésből: Peter Manfredo ma este az egyedüli, aki nem panaszkodik és nem reklamál. Hallottam, ahogy azt mondta: adjatok még egy lehetőséget. Ez az amit szeretek hallani. Volt egy tanítványom, akit kiütöttek, és hordágyon vittek el a ringből, és azt mondta nekem: Tommy, szervezz le nekem egy visszavágót! Peter nem egy olyan alak aki siránkozik. Búcsúzzatok el tőle, és irány a munka! Hét óra van, jobb lesz ha összekapjátok magatokat!<br><br>Kép<br><br><br>A balhé...<br><br>Az edzések tovább folytatódnak Gallagher edzővel és Sugar Rayjel. Tanácsokat adok ezeknek a bokszolóknak, mint volt világbajnok. Hihetetlen hatással van ez rájuk, mert ezek a srácok oda akarnak eljutni, ahol én voltam valamikor. Ezeknek a bokszolóknak megadatott a lehetőség, hogy saját maguk dönthessenek a sorsukról. Itt senki sem használja ki őket, itt ők képviselik saját magukat, nem mások őket. - mondja Sugar Ray. Mindenki nagyon figyeli, hogy a másik mit tud. Jonathan nem mutatja meg teljesen, hogy mire képes, mert tudja, hogy figyelik. Ahmed jegyzetel, naplója első lapján ki másnak a képe szerepelne, mint Ishe-é, mely alá azt írta: Szétrúgom a seggedet! (bocs) Szerinte ő a legjobb, és igazából nincs is szüksége arra, hogy Ishe benne legyen a naplójában, mert csak összerondítja vele a jegyzeteit... Ishe mindent megmutat, úgy gondolja, hogy lássa mindenki mire képes, és akiben van elég bátorság, az jöjjön, és próbálja legyőzni őt. Miközben Ishe kimászik a ringből, Ahmed fentről be-beszól neki. Óriási szócsata kezdődik, amely egyre inkább kezd eldurvulni: Ahmed azon nyomban szét akarja verni Ishe fejét... A levegő szikrázik a feszültségtől, de szerencsére Sly nem tűri tovább, és félrehívja Ahmedet az irodájába. <br><br>Kép<br><br>Sly: Azt akarom, hogy nyugodj le. Azt akarom, hogy ne pörögj ilyen magas fordulaton, inkább próbálj nyugodtan reagálni a dolgokra.<br>Ahmed: Ki fogom ütni! Borzalmasan elverem...<br>Sly: Nem! Nem akarom, hogy ezzel elszúrd a lehetőséged. Úgy gondolom, hogy elég tehetséges és képzett vagy ahhoz, hogy az lehess, aki lenni akarsz. Nem akarom, hogy saját haragod, amit nem tudsz irányítani, lehúzzon a mélybe. Az életben nem sétálhatsz csak úgy oda valakihez, és nem vághatod csak úgy szájon. Egyszerűen nem teheted ezt meg! Megteszed nekem ezt a szivességet?<br>Ahmed: Persze, megteszem, mert nagyon tisztellek.<br>Sly: Megígéred? Ígérd meg!<br>Ahmed: Igen, megígérem... Ha nem te kérnél erre, akkor tuti megütném...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A jutalom<br><br>Megérkezik Sugar Ray, Jackie, Sly és Gallagher edző, akik összehívják a Kelet és Nyugat bokszolóit. Sly a szabályok további ismertetésével folytatja a napot: Tegnap este Alfonso egy óriási dolgot vitt véghez: egy csodálatos mérkőzésen győzelmet aratott Peter felett. Alfonso, lépj közelebb. Átad Alfonsonak egy arany nyakláncot, melyen egy bokszkesztyűket formázó medál található, majd így folytatja: Ez egy jelkép, ami azt jelenti, hogy már a döntősök között vagy. 16 ember kezdte el a versengést, de a döntőbe csak nyolcan kerülhetnek be. Alfonso, neked nem kell addig bokszolnod, amíg a többi hét győztes versenyző ki nem kerül a csapatok közül. Ezt már senki sem veheti el tőled. Minden győztes mérkőzés után a győztes csapata meglepetésben részesül, hogy megünnepelhesse csapatuk győzelmét. A Nyugat csapta győzött, ezért őket jutalmazzuk. A Kelet csapata ez alkalommal otthon marad...<br><br>Kép<br><br>Miután Kelet csapata felkényszerül a szálláshelyre, melynek ablakaiból kíváncsian néznek le az edzőterembe, Nyugat csapata kitartóan várja jutalmát, aki nem más, mint a nehézsúly korábbi óriási alakja, a volt kétszeres világbajnok, az ember, aki 44 évesen képes volt újra felkapaszkodni a világbajnoki trónra: George Foreman! A Nyugat csapata szóhoz sem jut az óriási meglepetéstől, míg a Keletiek távolról irígykedve szemlélik örömüket, melyben ez alkalommal kétszeresen sem lehetett részük. Big George megdícséri Alfonsot, körbevezetik, majd meghívja őket egy villába, kerti partira. A partin szó esik mindenről, ami számukra fontos: családról és bokszról. Tudjátok mit mondott nekem egyszer Sugar Ray? Tervezd meg a munkád, és hajtsd végre a terved szerint! Kétszer voltam a nehézsúly profi világbajnoka, és mindezt azért sikerült elérnem, mert mindent előre megterveztem. Minden bokszolónak meg kell terveznie a dolgait, és csak utána lehet belevinni a személyes érzéseket. - meséli Foreman. Ishet elgondolkoztatják a hallottak, és arra az elhatározásra jut, hogy Big George nem arra gondolt, hogy a csapat tervére alapozzon, hanem hogy a saját tervét dolgozza ki... <br><br>Kép<br><br>Eközben a Kelet csapatának öt tagja - Ahmed éppen masszázson vesz részt - összeül beszélgetni. Jonathan veszi át az irányítást, aki Ahmedet hibáztatja a versenyen elért kudarcukért (Ahmed felejtette el a kombinációt). Mindannyian egyetértenek abban, hogy a következő versenyt meg kell nyerniük, hogy ők választhassanak ellenfelet, aki ellen győzhetnek, ezzel is felzárkózva a másik csapathoz.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A megmérettetés<br><br>Kép<br><br>A helyszín a los angelesi Rose Bowl stadion. A 92,542 férőhelyes stadion jelenleg az UCLA amerikai focicsapat és az LA Galaxy labdarúgócsapat otthona. Sugar Ray a stadion közepének zöld füvén készíti fel a bokszolókat a következő versenyre:<br><br>Jelenleg a Rose Bowl stadionban vagyunk, hogy részt vehessünk a következő versenyszámon. Azt szeretném, ha tudnátok, hogy ez alkalommal is nagyon fontos a győzelem, hiszen a győztes csapat választhatja ki, hogy közülük ki bokszoljon, és azt is, hogy a vesztes csapat melyik bokszolója legyen az ellenfele. A cél, hogy kirakjátok a mögöttetek lévő puzzle-t. A stadion tetején lévő zászlóknál helyeztük el a puzzle hiányzó részeit. A csapatoknak fel kell szaladniuk a stadion lécsőin, ám a zászlóval és a hiányzó puzzle-val csak akkor indulhatnak el, ha minden csapattag felért a stadium tetejére. Amint visszahoztátok a zászlót, a lent elhelyezett zászlótartóba helyezitek, és a csapatból egy ember a zászló mellett marad, egészen addig, amíg csak egy ember marad, aki az utolsó zászlóért fog indulni. Csak akkor kezdhetitek a puzzle-t összerakni, amikor minden zászló a helyére került. Mivel a legutóbbi bokszmeccset a Nyugat csapata nyerte, ezért egy fővel többen vannak, Nyugat csapatának kell kiválasztania azt az embert, aki nem fog részt venni ezen a megmérettetésen.<br><br>Kép<br><br>A Nyugat csapata Jesse-t választja, aki helyet foglal a stadion gyepén, és nagy izgalommal várja a verseny kimenetelét. A stadion óriási, a lépcsők szinte számolhatatlanok, a meleg elviselhetetlen. A két csapat a jeladásra elkezd a lépcsőkön felfelé szaladni. A kékeknél Ahmed elől, aki először ér fel a csúcsra, ám be kell várnia társait, hogy visszaindulhassanak. A sárgák lassabban kezdik a versenyt, úgy látszik takarékoskodnak erejükkel. A kékek első zászlaja a helyére kerül, nem sokkal utánuk lohol a sárga csapat is. Bevárják egymást a csapattársak, és ismét - egy fővel kevesebben - rohannak a csúcs felé. Tiszta Rocky 1., de itt fel s alá kell szaladniuk a csapatoknak... A kékektől Juan ér fel méterekkel előbb, mint csapattársai. A kékek lassan érnek fel, kezdenek fáradni: bár felértek mindannyian, egyikük leül, hogy kifújja magát... Az idő rohan, csakúgy, mint a sárga csapat, ezért nekik is fel kell venniük a nyúlcipőt. Mire visszaérnek, már a sárgák vezetnek hajszállal. A küzdelem fej fej mellett folytatódik. A kékeknél Jimmy az utolsó, aki levágja az utat, és az sorokon átugrálva próbálja megszerezni az utolsó zászlót. Elsőként ér fel, de egyszerre kézbesítik mindketten az utolsó zászlót. Jöhet a kirakósdi. A puzzle egy kb. 4x4 méteres 3x3-as mezőből áll. A puzzle részei zászlók, a csapat színeiben. A sárga csapat gyorsan rájön a kirakójáték titkára, míg a kékek teljesen szervezetlenül, alig tudnak pár zászlót a helyükre tenni. A versenyt a sárgák, tehát a Nyugat csapata nyeri ismételten, ezért a választás ismét az ő kezükben van.<br><br>Kép<br><br>Mire visszaérnek a sportkomplexumba, Slyt sparringolás közben kapják a ringben. A győztes csapatnak gratulál, és az öltözőbe küldi őket, hogy kigondolják, hogy közülük ki, ki ellen bokszoljon legközelebb.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A döntés<br><br>A Nyugat csapata tehát összeül az öltözőben, hogy meghozza a sokak által várt, egyértelmű döntését: azt akarják, hogy Ishe Ahmed ellen lépjen a kötelek közé. Ishe hallgatásba burkolózik, és kíváncsian nézi társait: nem érti miért erőltetik, hogy ő küzdjön. Nem az ellenfélválasztással van gondja, hanem inkább a ténnyel, hogy társai egyértelműen válaszút elé állítják, mintha kilöknék maguk közül. Jesse kijelenti: Mi mindannyian azt akarjuk, hogy küzdj meg Ahmeddel, mert egy dolgot nem szeretünk, ha bárki közülünk nem tarja a szavát.  Ishe problémázik még egy kicsit társaival, ám Jesse végül megkegyelmez neki, és kijelenti: kész megküzdeni Jonathan ellen, akit képes lenne akár még kiütni is. Társait megosztja döntése. Úgy gondolják, hogy nem kellene ezt a párosítást erőltetni, mert Jonathan egy tapasztalt, jó formában lévő bokszoló, aki egy alakalommal kapott eddig ki, akkor is egy bajnoktól. Alfonso szerint Jonathan a mérkőzés egyértelmű győztese, ezért nem kellene bevállalni... <br><br>A csapat visszatér az edzőterembe, ahol Nyugat és Kelet felsorakozik egymással szemben. Ahmed grimaszokkal próbálja felhúzni Ishe-t, aki teljesen máshol jár. Zavarja, hogy társai gyávának tartják, mert nem vállalta be a küzdelmet Ahmed ellen... A Nyugat csapata Jesse-t állítja a vonalhoz, aki végignéz a szembenállókon, majd határozottan kimondja, hogy ő Jonathan Reid ellen szeretne megmérkőzni. Jonathan katonás lépésekkel szembeáll Jesse-vel. Sly mosolyog: ismét egy bevállalós döntés. Jesse sok szerencsét kíván ellenfelének, és a két szimpatikus bokszoló megöleli egymást.<br><br>Kép<br><br>Jesse: Egy nagyszerű bunyóst választottam, olyat aki formában van, éhes a győzelemre és félelmetes. Én mégis őt választottam!<br>Jonathan Jesse döntése nem hiszem, hogy elég megfontolt, bölcs döntés volt. Jonathan Reid kiegyenlíti a küzdelmet. Nyugat és Kelet is hét-hét versenyzővel kezdi a következő hetet.<br><br>A sajtótájékoztató<br><br>Kép<br><br>Sly: Jonathan, mi a tipped a ma estével kapcsolatban?<br>Jonathan: Úgy gondolom, hogy ezt a dolgot egálra hozzuk ma este. Heten maradunk, és a Nyugat csapatában is csak heten maradnak.<br>Sly: Jesse, a csapat döntése volt, hogy te küzdj ma este?<br>Jesse: Én hoztam meg a döntést. Én voltam az, aki azt mondta, hogy belebetegedett már ebbe az Ishe versus Ahmed dologba...<br>Ishe: Jesse, haver, ez nem rólam és rólad szól...<br>Jesse: Ki kért téged, hogy ülj ebbe a székbe?<br>Ishe: Te küzdessz meg ma este, tehát ne próbálj engem kihívni!<br>Jesse: Ki a fene próbál rád nyomást gyakorolni?<br>Ishe: Te akartál küzdeni. Ne engem hívj ki... Mit okoskodsz itt?<br>Jesse: Téged is elverlek! Nah, húzz el innen... <br><br>Kép<br><br>Sajtó: Jonathan, ezt az egészet csendben ülve hallgattad végig. Mit gondolsz erről a vitáról?<br>Jonathan: Jonathan a fölösleges energiáját a ringben fogja elégetni. Érti mire gondolok?<br>Sly: Ez a két bokszoló fog ma este megküzdeni egymással. Múlt héten Alfonsonak sikerült magasra tennie a lécet, de a két srác közül az egyikük most még magasabbra teheti.<br><br>Miután Jackienek sikerült megnyugtatni Ishet, a Jesse elmonda az esettel kapcsolatos véleményét: úgy érzi, hogy Ishe kihasználja őket, és nem tetszik neki Ishe viselkedése. Ishe azt kívánja, hogy Jonathan üsse ki Jesset... Vajon milyen hatással lesz ez a kis közjáték Jesse teljesítményére?
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A mérkőzés<br><br>Az öltözőben Jesse megosztja a nézőkkel, hogy fél, mert nem volt megfelelően felkészülve arra, hogy ő fog bokszolni. Ő csak egy fiatal srác, óriási szívvel, ez az amiben nagyon bízik, ám kifejezetten idegesnek tűnik. Jonathan imádkozik, hihetetlenül nyugodtan készül az esti mérkőzésre. A terem időközben ismét megtelik a nézőkkel, soraik között James Caan-nal és a Rocky filmekből ismert Bert Young-gal. Mindannyian izgatottan várják a mérkőzés kezdetét.<br><br>Kép<br><br>1. menet<br>A bokszolók próbálják egymást balegyenesekkel bemérni, majd Jonathan egy egyenessel tisztán betalál, melyet még két másik tiszán ülő egyenes követ. Jesse próbál közel kerülni. mondja Sly Sugar Raynek, mire Sugar Ray: Igen, egy ütésre próbál mindent feltenni... ... és Jesse tényleg erőből ütött felütéssel és horgokkal operál, ám ütéseinek java nem talál. Jonathan igyekszik távol maradni, és be-beugrik egyenes ütéseivel, melyek közül az egyik nagyon keményen megül Jesse fején... Jesse mozgása szétesik, látszik, hogy nagyon meglepte Jonathan kemény ütése. Hatalmas verekedés kezdődik, melyből egyikük sem profitál sokat... A menetnek vége, mindketten elégedetten néznek egymás szemébe. Nálam az első menetet 10-9-re Jonathan nyerte. Jessenek szólnak a sarokban, hogy felejtse el az egyes ütéseket, rakjon össze több kombinációt, mert ezt a menetet így elajándékozta. <br><br>2. menet<br>A menetet Jesse kezdi aktívabban egy-két kombinációval, de Jonathan szép előkészítő egyeneseit követő erős jobbegyenesei visszafogják. Jesse megfontoltabban próbál támadni, érzi, hogy közel kell kerülnie, mert kikap, ha Jonathan egyeneseinek távolságába marad. Egy kisebb dulakodás közben Jesse óriási felütést mér váratlanul Jonathan fejére. Jonathan védekezik, Jesse pedig egyértelműen irányít. Nálam ezt a menetet Jesse vitte, az eredmény 19-19, egál.<br><br>3. menet<br>A menet elején Jesse ütőtávon kívülről berobban és egy nagyszerű jobbhoroggal talál. Méregetik egymást, majd Jesse egy figyelemelterelő előkészítő ballal megzavarja Jonathant és óriási jobbegyenessel kibillenti egyensúlyából. Jesse jobbkeze halálos. Horgokkal, majd egyenesekkel keményen bünteti Jonathant, akiben az ütések rendesen bennemaradnak. Jesse-é ez a menet. Nagyon megnyerte! - mondja Sly, és tökéletesen igaza van: Jesse ebben a menetben nem engedett teret Jonathannak, és erős jobbkezével kis híján eldöntötte a mérkőzést, óriási verést mért Jonathanra. Nálam 29-28 Jessenek. A szünetben a Keleti csapatból Jeff próbál lelket önteni a láthatóan zavart Jonathanbe. <br><br>4. menet<br>Jonathanre úgy néz ki hatással volt csapattársa bíztatása: megint pontosan irányít balegyeneseivel, majd egy szép jobbfelütéssel fejezi be az akciót. Ez benne maradt! Elkapta Jesset! - kommentálja izgatottan Sugar Ray. Ám Jesse nem hagyja annyiban, jobb kezes ütéseivel keményen be-betalál. Beugrásos felütései ellen úgy néz ki Jonathan abszolút tehetetlen. Nálam 39-37 Jessenek. Jesse boldogan néz ki családjára. A közönség tapsol, nekik tetszik amit látnak, ellenben Ishe idegesen néz maga elé...<br><br>5. menet<br>Jesse kombinációkkal kezd, majd vált és balegyenesekkel szépen találgat. Jonathan próbál a balra koncentrálni, de hirtelen óriási jobbegyenest kap a fejére. Közel kerülnek egymáshoz, és már kezdődik is az adok-kapok, amiből hajszállal, de Jesse jön ki győztesen. Jesse agresszíven letámadásokkal, majd távolról indított egyenesekkel teljesen megzavarja Jonathant. A menetet ismét Jonathan nyerte, és ezzel 49-36 arányban a mérkőzést is. Mindketten magasba emelik a kezüket, mintha biztosak lennének győzelmükben, a tömeg éljenzi a bokszolókat.<br><br>Hölgyeim és Uraim! A bírók egyhangú döntése értelmében a mérkőzés győztese... a Nyugat bokszolója: Jesse Brinkley!!!<br><br>Kép<br><br>Jesse: Ha akarsz valamit, menj és vedd el. Sohasem fogod elérni a célod, ha nem teszel érte semmit. Megnyertem a küzdelmet Jonathan Reid ellen. Győzedelmeskedtem, és még mindig versenyben vagyok!<br>Jonathan: Az egyik dolog ami bánt az, hogy a családom nagy reményeket fűzött a sikeres szereplésemhez, és tudom, hogy ettől függetlenül győztes vagyok, és ők is azok. Jonathan Reidnek most el kell gondolkoznia, végig kell gondolnom, hogy még mindig profi bokszoló szeretnék-e lenni. Jesse Brinkley, köszönöm a jó meccset, a győzelem a tiéd. Isten áldjon!<br><br>Kép<br><br>A mérkőzést tehát nagy fölénnyel Jesse, és ezzel Nyugat csapata nyerte ismételten. Jonathan Reid meglepő vereségével egy szimpatikus bokszoló távozott Kelet csapatából, további izgalmakat, és fokozódó, feszült hangulatot hagyva maga után.<br><br>* VÉGE A MÁSODIK RÉSZNEK *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Felért a Contender első része. Kb 1 hétig lehet tölteni utána törölni kell mert elég hosszú és kell a hely a Barrera meccsnek. A második résztől már rövidebbek lesznek a műsorok. Szedjétek mert nagyon jó kis műsor.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: edge »

http://imdb.com/title/tt0416359/ :)<br><br>Tényleg nemrossz ahhoz képest, hogy valójában egy box-megasztárt láthatunk, de részemrõl inkabb egy gálát néznék, ha választani kéne.<br><br>Ui: azért a favoritnak, Ishe Smithnek szurkolok :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Elkezdtem feltolni az első részt az ftp-re, hogy mindenki le tudja szedni és hozzá tudjon szólni a műsorhoz. Holnapra ha minden jól megy fel is ér majd.
"Mindenki a napra tör..."
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Jó dolognak tartom, hogy ilyen műsorokkal népszerűsítik az ökölvívást! Színvonalas műsor, fiatal tehetségekkel. Az első rész végén Alfonso Gomes csapott össze Peter Manfredo Jr.-al. Egy jó kis 5 menetes meccsen Gomes kipontozta a nagyobb, és ismertebb nevű Manfredot, aki szerintem a legtöbb néző sajnálatára kiesett a műsorból. Nagyon frankón meg volt csinálva a mérlegelés, a sajtótájékoztató, és természetesen a mérkőzés felvezetése! Gondolom a résztvevő fiatal bunyósoknak életre szóló élmény, hogy olyan legenda, mint Sugar Ray Leonard figyeli őket edzés közben, és ad tanácsokat nekik! <br> <br>
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon nagyon jó ez a Contender. Én egy kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban, nem is foglalkoztam igazán a műsorral, de pár napja odaadta Kozi és nagyon kellemesen csalódtam. A játék nagyon kemény volt az első részben, a versenyzők igen elfáradtak. Az már most látszik, hogy a nyugatiaknál Ishe Smith a hangadó, elég nagy szája van és a legjobb bunyós szerintem az egész csapatból. A keletieknél Manfredo volt a sztár, ő Ishe mellett a legismertebb bunyós az egész mezőnyben, de a Gomez elleni meccset csúnyán bebukta. Nem tudom mi lehetett vele, de nem tudott mit kezdeni a kis mexikóival, akinek hatalmas szíve volt. Talán lebecsülte őt, talán túlizgulta az egészet nem tudom. Mindenesetre az első búcsú elég fájdalmasra sikerült. Manfredo nagyon szimpatikus versenyző volt, aranyos a kislánya is, szóval már az első részben igazi hollywoodi dráma volt amiben összeszorulhatott az ember szíve.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: kozi »

Megnéztem a hétfőn indult "The Contender" című valóságshow első részét. Bevallom nem vártam tőle túl sokat, de potitivan csalódtam, mert baromi érdekes volt a felkészülés a felvezetés(ugyanugy sajtótéjékoztató stb. mint a nagyoknak), és magán a mérkőzésen is hatalmas bunyó volt. Elég megnézni Manfredo fejét az 5 menetes meccs végére, aki ráadásul jól bebukta, hogy elindult ezen a "játékon", mert a meccs eredmény beleszámit a profi rekordba igy el is veszítette veretlenségét. Szerintem Stallone és Leonard meglepően jó kis müsort hozott össze. Mindenkinek csak ajánlani tudom. <br> <br>Itt van egy torrent hozzá,  megéri leszedni: <br> <br>http://asia1.tvtorrents.tv:7070/bt/the. ... ent<br><br>(ezt a hozzászólást a reménységek topicból kopiztam ide, hogy a helyén legyen :))
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: Az első rész<br><br>A csapatokat a lakónegyed két szárnyába helyezik el, kétágyas szobákba. Arról, hogy ki kivel akar lenni egy szobába, saját maguk döntenek. Rögtön elkezdődik az ismerkedés, előtűnnek a képek a családról, gyermekekről. Gallagher edző összegyűjti a bokszolókat, és leviszi őket az edzőterembe, ahol rögtön meg is kezdik az edzéseket. Az edzőterem felszereltsége tényleg minden igényt kielégít. A bokszolók nem csak együtt fogják tölteni mindennapjaikat, de láthatják egymást edzés, sparringolás közben is, ami igazán egyedivé és egyben lelkileg megterhelővé teszi számukra a versengést, hiszen gyorsan ki fogják ismerni egymás erősségeit és gyengeségeit. Peter (Manfredo Jr.) elkezdi a sparringolást, és ellenfelét elég gyorsan "elhasználja". Sly és Sugar Ray is egyhangúan állítja: ez a bokszoló nagyon jó. Ishe (Smith) folytatja, aki gyorsan kiüti partnerét egy testütéssel, mindenki legnagyobb megdöbbenésére. Gallagher edző Slyjal folytatott suttogásából kiderül: Ahmed (Kaddour) lehet, hogy a legjobb öklöző közülük, mégsem nyerhet, mert nagyon arrogáns, és nemtörődöm. Gallagher szerint ettől függetlenül, ha egy kicsit csiszolgatják, a jóképű Ahmed lehet a következő Oscar De La Hoya. Ishe időközben folyamatosan viccelődik a ringben lévőkkel, társai derűsen figyelik az eseményeket. Viccesen kikezd Ahmeddel, akit nagyon felhúz Ishe nagyszájú kötekedése. Ishe még sok gondot fog okozni kötözködésével. Sugar Ray és Gallagher beszélnek a feldúlt Ahmeddel: "Ha nem félsz tőle, akkor miért válaszolsz neki? Ez a sport egy észjáték. Nem szabad ilyenekkel foglalkozni. Ha tudod, hogy meg tudnád verni, az éppen elég, nem kell róla beszélni." A nap végeztével a bokszolók meglátogathatják családtagjaikat.<br><br>A következő nap a reggelivel kezdődik, ahol a bokszolók megosztják Slyjal, hogy előző este a Rocky IV-et nézték, és imádják a filmjeit. Sly viccelődik velük, majd megoszt egy két történetet a "Túl a csúcson" film forgatásával kapcsolatban. Persze egyik sem igaz, bár nagyon komolyan adja őket elő. Mindannyian jót derülnek azon, hogy annyira felnéznek rá, hogy bevesznek minden hülyeséget, amit mond nekik. Az edzés tovább folytatódik.<br><br>Az első megmérettetés<br><br>A harmadik nap a csapatok részt vesznek első versenyükön, Hollywood dombjai között. Nyugat sárga, míg Kelet kék felsőben várja az erőpróbát. <br><br>Ma részt fogtok venni az első megmérettetésen. Nagyon fontos ma nyerni, hiszen a győztes csapat választhatja ki tagjai közül, hogy ki fog bokszolni, és ami ennél fontosabb, kiválaszthatják a másik csapatból azt az embert is, aki ellen csapattagjuk bokszolni fog. A vesztesnek nem lesz választási lehetősége. Soha, senki nem adott egy bokszolónak lehetőséget arra, hogy kiválaszthassa, hogy ki ellen szeretne bokszolni. Soha nem történt még ilyen. - kezdi Sly a szabályok ismertetését.<br><br>Kép<br><br>A célvonal a Hollywood táblák alatt, a mellettük lévő dombon található. Minden csapatnak van három, különböző hosszúságú farönkje. A farönkök a pálya három részén vannak elhelyezve A csapatoknak minden farönköt a célvonalnál lévő tárolóba kell eljuttatniuk. A feladatot tovább nehezíti, hogy míg az első farönköt probléma nélkül felvehetik, a második kötéllel van rögzítve, míg a harmadik lakattal, melynek számkombinációit az útmenti táblákon elhelyezett számok sorozata alkotja. A táblák három különböző helyen találhatók. Ahhoz, hogy mégse legyen ilyen egyszerű a feladat (?), a már említett három farönköt sorosan összekötve kell a célba juttatniuk. Amelyik csapat először célba ér, az nyer. A feladatot tovább nehezíti a nagy meleg, és az, hogy a bokszolóknak végig hegynek fel kell megtenniük a távolságot. A feladatban nem csak az erő, a kondíció, de a koncentráció is nagyon fontos, úgy, ahogy egy profi mérkőzés utolsó menetében.<br><br>Kép<br><br>A verseny Sugar Ray bevezetőjével kezdődik: Az igazi nagy bajnokok erénye, hogy sohasem mutatják annak a jelét, hogy legszívesebben feladnák a küzdelmet, és soha nem is adják fel azt.. A sárga csapat kezd erőteljesebben. Miután felkapják az első farönköt, Ishe előrefut, hogy kibogozza a lekötözött második rönköt. A kékek későn eszmélnek, de már fut is Brent Ishe nyomában, majd nem sokkal később meg is előzi Ishet. A csapatok beérik őket a második rönknél, kifújják magukat, míg kiszabadítják és összekötik a két rönköt. Új futó kezd a kékeknél a következő rönkhöz szaladni, aki át is veszi a vezetést a kékeknek. Az tehát élen Ahmed - Mr. Hollywood - robog nagy előnnyel, és először ér ér az utolsó rönkhöz is, ám addig foglalatoskodik a lakattal, míg Ishe be nem éri. Ishe gyorsan kinyitja a lakatot, és csapatával már indulnak is tovább. Ahmed elfelejtette a kombinációt! Az őt utolérő csapattársak szerencsére segítségére sietnek. Közben a sárga csapat már tovatűnt a rönkökkel, és - bár már csak lépésben, teljesen kifulladva - győztesen célba ér. <br><br>Nyugat nyerte a csatát, és ő választhatja ki, hogy közülük ki bokszoljon és ki lehessen az ellenfél.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A döntés<br><br>Kép<br><br>A Nyugat csapata összeül, hogy megvitassa, ki bokszoljon közülük és ki legyen az ellenfele. Mi mással kezdődne a beszélgetés, mint a versenyen történtek átbeszélésével: Ahmed tényleg elfelejtette a kombinációt? Nem, is jegyezte meg őket! Azt mondta, hogy ő csak futott.... Jót derülnek ezen, közben bevágják a Kelet csapatát is, ahogy a vereségtől összetörten várják a döntést. Nyugat közben megállapodik Ishe vezérletével, hogy a kevésbé tapasztaltnak a kevésbé tapasztaltat, míg a legjobbnak a legjobbat kell választaniuk. Joey beleegyezik a felvetésbe, hogy Jeff ellen kellene bunyóznia, de látszik rajta, hogy eléggé zavarban van, fél. Alfonso bejelenti, hogy ő Peter Manfredo, Jr. ellen akar bokszolni. Mindenki kérdőn néz rá, mert tudják, hogy Peter a legerősebb bokszoló a Kelet csapatából, míg Nyugatnál Alfonso a leggyengébb. Alfredo erősködik, hogy meg tudja verni, bízzanak benne. Ishe végül azt mondja: Peter le fogja becsülni ezt a srácot, és bízzatok bennem, amikor azt mondom: Alfredo tud küzdeni. Végül mindannyian beleegyeznek Alfredo kérésébe. Kétség kívül nagyon kockázatos döntés, ám Alfonso úgy véli, hogy ha a legjobb bokszolót sikerül legyőzni, az egész keleti csapat összeomlik.<br><br>Újra az edzőteremben vagyunk. A két csapat felsorakozik egymással szemben. Sly megkéri Nyugatot, hogy állítsák középre a vonalhoz azt a bokszolót, akik maguk közül választottak, és a bokszoló válassza ki ellenfelét. Alfonso visszanéz csapattársaira, majd rövid gondolkodás után kimondja: Peter. A keleti csapat nem hisz a fülének, mindenkinek az arcára kiül a győzelemittas mosoly. Peter magabiztosan áll szembe Alfonsoval.<br><br>Kép<br><br>Peter: Készen állok, erősnek érzem magam. Nem tudom mi a taktikájuk, de tisztelem Alfonsot. Nagy szíve van.<br>Alfonso: Láttam, hogy Peter készen áll, verekedni akar. Nagyon nehéz lesz legyőzni, de nincs bennem semmi kétség: meg tudom verni. Egy igazi bajnok sohasem a vesztessel ál ki.<br><br>A sajtótájékoztató<br><br>A következő nap mérlegeléssel kezdődik: Alfredo 156 és fél font, míg Peter 158. Sly kezdi a sajtótájékoztatót: A tegnapi csatát Nyugat nyerte, és úgy döntött, hogy Alfonso Gomez küzd meg Peter Manfredo, Jr.-ral. Mindannyiunknak leesett az álla, azonban pont ez amiről a Contender szól.<br><br>Kép<br><br>Sajtó: Alfonso, papíron azt kell, hogy mondjam, hogy Peter az erősebb bokszoló...<br>Alfonso: Mindig az enyém volt az "underdog" szerep, mindig én voltam az ellenfél. Csak annyit mondhatok: még a legjobb napján is meg tudom verni! (ováció a nyugati oldalon)<br>Sajtó: Peter, a kérdésem az lenne, hogy szerinted milyen küzdelemre számíthatunk?<br>Peter: Úgy érzem, minden meccset meg tudok nyerni. Egy gyilkos vagyok! Elmondom itt is amit akarok, és megteszem a ringben. Meglátjuk ma este, hogy ki a jobb harcos.<br><br>Elkezdődik a szópárbaj Kelet és Nyugat csapata között, melyet ki más vezetne, mint Ishe és Ahmed... :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A mérkőzés<br><br>A nézőtér megtelt, még Walker, a texasi kopó is ott ül, néhány egyéb hírességgel egyetemben. Öt menet, és megtudjuk melyik versenyző az igazi harcos.<br><br>Kép<br><br>1. menet<br><br>Alfonso nagy meglepetésre magabiztosabban kezd, rendre megelőzi Peter próbálkozásait, és tiszta találataival hihetetlen verésben részesít Petert. Sly és Sugar Ray is teljes döbbenettel nézi az eseményeiket. Talán ők sem hittek Alfonsoban? Nálam eddig 10-9 Alfonsonak.<br><br>2. menet<br><br>Peter összeszedettebben kezdi a menetet, bevisz pár ütést, mire Alfonso egy óriási jobbegyenessel válaszol. Peter óriási vehemenciával letámadja Alfonsot. Alfonso kezeivel védi magát, Peter ütései a védelmén csattannak, talán egy-két kivétellel. Óriási balhorog Petertől, mely keményen ül Alfonso fején. Alfonso jobb szeme felett felreped. A menet Peteré, ez nem lehet kétséges. Peter ünnepelteti magát a menet végén. Még nincs semmi veszve! Nálam eddig 19-19 tie. Sly: "Ez egy óriási küzdelem!" Sugar Ray izgatottan bólogat.<br><br>3. menet<br><br>Mindketten támadólag lépnek fel, melyből Alfonso jön ki jobban egy kemény jobbhoroggal. Peter védekezik és a fejét rázza. Alfonso új erőre kap, remek kombókkal rést üt Peter fedezékén. Már tisztán ülnek ütései! Peter teljesen inaktív, alig válaszol. Alfonso testen nagyon megdolgozza, egyenes balkezével beméri, majd egy tisztán ülő kemény jobbegyenest visz be neki. Hihetetlen fordulat! Nálam 29-28 Alfonsonak. <br><br>4. menet<br><br>Mindketten egy-egy egyenessel kezdenek. Alfonso ünnepelteti magát, pedig még nincs vége a játszmának. Közel kerülnek egymáshoz, és onnan osztják ütéseiket. Peter talál egy egyenessel, mire nem nagyon jön válasz Alfonsotól. Ezt a menetet megint Peter vitte. Visszatérnek a remények! Nálam 38-38 tie.<br><br>5. menet<br><br>Repkednek az ütések! Alfonso testen, majd egyenesekkel is tisztán talál. A testütéseket rendre meghúzza egy-egy fejre mért horoggal. Peter abszolút vert helyzetben, Alfonso horgai már tisztán ülnek a fején. Peter teljesen lelassul, képtelen válaszolni a bekapott ütésekre. A meccs végén összeölelkeznek, és mindketten tudják, a mérkőzést Alfonso nyerte! Nálam 48-47 arányban nyer Alfonso!<br><br>Hölgyeim és Uraim! A bírók egyhangú döntése értelmében a mérkőzés győztese... a Nyugat bokszolója: Alfonso Gomez!!!<br><br>Kép<br><br>Alfonso: Tisztában voltam vele, hogy szerencsejátékot játszom. Féltem, de tudtam, hogy Peter Manfredo Jr. élete legkeményebb mérkőzését fogja vívni ellenem! Legyőztem a bokszolót, aki egy súlycsoporttal felettem nemrég nyerte meg az NABO bajnoki címét. Legyőztem egy gorillát!<br><br>Peter: A sajtókonferenciáról úgy érkeztem ide, mint a bajnok. De egyszerűen nem tudtam az lenni. Úgy érzem, mindenkit cserbenhagytam. Nem csak magamat, de a feleségemet, a kislányomat és édesapámat is. Szinte hallom apám hangját a fejemben... Úgy jöttem ide, hogy égett bennem a tűz, de egyszer csak minden felrobbant... Elszalasztottam a lehetőséget.<br><br>A mérkőzést Peter Manfredo, Jr. elvesztette, és vereségével távoznia kellett a táborból, hogy oda talán soha ne is térhessen vissza... Alfonso ezen az estén megmutatta, hogy szíve a helyén van, és küzdeniakarásból jelesre vizsgázott! Óriási meglepetés született.<br><br>* VÉGE AZ ELSŐ RÉSZNEK *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

The Contender: Bevezetés<br><br>Kép<br><br>A képességeik egyediek, de a mindannyiuk története ugyanaz. Ez a műsor a szeretetről, a méltóságról és a bátorságról szól. 16 férfi, apák, fiúk és testvérek, egy közös céllal: élőben bokszolhassanak a las vegasi Ceasar's Palace-ban egy millió dollárért és a lehetőségért, ami örökre megváltoztathatja mind az ő, mind szeretteik életét. Kiben van elég szív, kinek van elég bátorsága? Ki mer nagy lenni? - kezdi Sylvester Stallone a sorozat nyitórészének bevezetését. <br><br>Pillanatnyilag 16 igen tehetséges vidéki profi bokszoló veszi útját a dél-kaliforniai Los Angeles belvárosától nem messze eső sportkomplexumba. Az edzőtermet kifejezetten a számukra rendezték be. A terem felszereltsége minden igényt kielégítő. De legfontosabb, hogy ez a terem a bejárat egy legendához: a hatszoros világbajnok Sugar Ray Leonardhoz, az edzőkhöz, a cutman-ekhez és az edzőpartnerekhez. Ez a 16 fiatalember mindent megkap, minden lehetséges eszközzel támogatják őket, ahhoz, hogy sikeresek lehessenek. - folytatja Sly.<br><br>A bokszolók megérkeznek a sportkomplexumban, bemutatkoznak egymással, majd hirtelen feltűnik két ikon: Sugar Ray Leonard és Sylvester Stallone. Rövid üdvözlés után Sly belekezd a szabályok ismertetésébe:<br><br>Szevasztok srácok! Mindannyian most egy életreszóló lehetőség kapujában álltok. Ti vagytok a legjobb 16 középsúlyú bunyós a világon. A különbség köztetek és a jelenlegi világbajnokok között csupán annyi, hogy nekik megadatott a lehetőség, míg nektek nem. Ez most a Ti lehetőségetek! Lássuk hát, hogy mik lesznek a verseny szabályai:<br><br>Középsúlyú mérkőzéseken fogtok részt venni, 158 fontos súlyhatárral. Minden héten kettőtök meg fog küzdeni egymással. A győztes marad, míg a vesztes... hazamegy...<br><br>Sugar Ray átveszi a szót:<br><br>Egy dolgot már az elején szeretnék tisztázni: ez egy profi verseny, öt menetes mérkőzéseken fogjátok az erőtöket összemérni. Ha nyersz, a győzelem a profi rekordodba bekerül. Ha vesztessz, a vereség a profi rekordodba bekerül.<br><br>Sly folytatja:<br><br>Most a saját kezetekben van az életetek, a sorsotok. Ha hibáztok, akkor elszalasztottátok a lehetőséget! Mindannyian természetesen egyéni sportolók vagytok. De! Két csapatra osztunk benneteket. Néhányan Nyugatról jöttek, néhányak Keletről, tehát ez alapján fogunk benneteket besorolni. Tehát, a következő bokszolók alkotják a csapatokat:
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nyugati Csoport:<br><br>Kép<br>Tarick "The Arabian Prince" Salmaci<br>A 32 éves Tarick libanoni származású ingatlanügynök, jelentős amatőr múlttal: az amerikai olimpiai válógatón a döntőbe verekedte magát. Mind apja, mind nagyapja bokszoló volt. Profiként a NABO középsúlyú bajnoka volt, és mind a WBO, mind a WBC TOP10 ranglistáján jegyezték. Nem kapott lehetőséget a világbajnoki cím elhódítására, ezért utoljára ringbe száll a dicsőségért.<br><br>Kép<br>Alfonso Gomez, Jr.<br>A 24 éves kaliforniai tehetség mexikói származású. A középiskolát 80-10-es amatőr rekorddal fejezte be, és rögtön profinak állt. Alfonso apja bokszoló volt, és fiát megtanította az igazi mexikói profi bunyó rejtelmeire. Alfonsoban minden megvan ahhoz, hogy bajnok lehessen. <br><br>Kép<br>Ishe "Sugar Shay" Smith<br>A 26 éves, mélyen vallásos Ishe Las Vegasból érkezett. Veretlen profi pályafutása során minden ügynökség versengett kegyeiért, de ő nem kért belőlük, ezért anyagilag teljesen "leégett". Célja a Contenderben, hogy visszaállítsa a boksz becsületét, és családjának biztos hátteret teremthessen.<br><br>Kép<br>Jesse Brinkley<br>A 28 éves nevadai Jesse egy igazi szeretetreméltó vidéki srác. Mostohaapja homokzsákján és a Rocky filmeken tanult meg bokszolni. Amatőr pályafutása igen rövidnem bizonyult, mert utálta a fejvédőt, és az amatőr pontozási rendszert. Gyorsan profinak is állt, mert verekedni annál jobban szeretett. Álma, hogy De La Hoya ellen bokszolhasson, de boldogan élne tovább a sivatagban is, vadászva, halászva és elsörözgetve az időt. Vajon mire képes ez a vidéki fiú?<br><br>Kép<br>Joey Gilbert<br>A 28 éves Joey szintén Nevadából érkezett, bár Chicagoban született. Jelenleg ügyvédként tevékenykedik. Igen későn, a főiskolán kezdett bokszolni. Amatőr eredményei: négyszeres regionális és háromszoros országos NCAA bajnok. A veretlen bokszolót erőnléti felkészülését a nővére segítette. Célja, hogy nagyváltósúlyú világbajnok legyen.<br><br>Kép<br>Sergio "The Latin Snake" Mora<br>A 25 éves Sergio a kelet-los angelesi gettóban nőtt fel, ahol volt módja verekedni tanulni (bocs a magyarságért:)). Jelenleg a gettóbéli edzőteremben kissrácokat tanít bokszolni, hogy megmutathassa nekik, hogy van más alternatíva a bandákon kívül. A veretlen bokszoló álma, hogy elég pénzt keressen a boksszal, hogy anyjának ne kelljen többé dolgoznia, és anyja bejárhassa a világot... lehetőleg a testvérei nélkül...<br><br>Kép<br>Anthony "The Bullet" Bonsante<br>A 34 éve Anthony a K-Mart üzletláncnál termelési felügyelő, két gyermek édesapja. Nehéznek találja összeegyeztetni a munkát, a családi kötelezettségeit és a sportkarrierje építgetését, ennek ellenére büszke arra, hogy becsületes, dolgos ember és jó családapa. Az erősen pozitív mérlegű, tapasztalt bokszoló Anthony két gyermekének ajánlja a műsorban szerzett tapasztalatait (mindkét gyermeke bokszolónak készül).<br><br>Kép<br>Miguel Espino<br>A 25 éves kaliforniai Miguel amatőr pályafutással a háta mögött, már négy éve profi. Miguel egy udvarias, határozott fiatalember, aki hihetetlen kondiciós képességekkel és nagyon magas fájdalomküszöbbel rendelkezik. Jelenleg családjával él együtt egy bérházban, és célja, hogy egy nap meglephesse őket saját házuk kulcsaival, és hogy anyagilag segíthesse hugát a későbbi jogi tanulmányaiban.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Keleti Csoport:<br><br>Kép<br>Jimmy Lange<br>A 29 éves Jimmy egy tízgyermekes katolikus Great Falls-i családból származik, házasságban él és három gyermek édesapja. Édesapja menedzselésével igen szép karriert futott be eddig. Jelenleg Floridában Buddy McGirthnél edz, ám egyszer már edzette Sugar Ray Leonard korábbi edzője is. Szinte minden mérkőzése előtt egy Cilinski tiszteletesnél imádkozik. Jimmy tisztában van ellenfelei tudásával, és tudja, hogy jól fog szerepelni, ám lehet, hogy pont e miatt fél annyira a versenytől. Neki a legmagasabb az IQ-ja a versenyzők közül.<br><br>Kép<br>Juan "El Gallo Negro" De La Rosa<br>A texasi Juan a legfiatalabb bokszoló, a maga 18 életévével. Három testvérével, édesapjával és nagymamájával egy két hálószobás házban él együtt, nem messze a mexikói határtól. Egy éve halt meg nagyapja, akinek hatására Juan elkezdett bokszolni (15 évesen nyerte első profi meccsét). Juan nagyapja képével díszített medálját hordja, melyet csak a mérkőzések előtt vesz le, és utána rögtön a nyakába is akaszt. Óriási ütőerejű bokszoló, aki tisztában van a képességeivel. Állítása szerint, idősebb társai csak addig nem veszik őt komolyan, amíg ki nem üti őket.<br><br>Kép<br>Peter "The Pride of Providence" Manfredo, Jr.<br>A 24 éves Peter szinte az apja edzőtermében nőtt fel. Apja szerint későn kezdett el ahhoz bokszolni, hogy nagy pénzeket keressen, de ezt Peter másképpen gondolja, hiszen már telket is vásárolt, melyen felépíti kedvesének és kislányának otthonát. Peter ismeri a boksz világát, tudja, hogy ebben a világban hol a helye, és esélyesként, makulátlan rekorddal vág bele a küzdelmekbe. Apja fél, hogy az edzők elrontják Petert, és kárba vész egy élet munkája, melyet a fiába ölt, ám biztos abban, hogy a fia nyeri a küzdelmeket.<br><br>Kép<br>Jonathan "Reid Dawg" Reid<br>A 32 éves Nashville-i bokszoló három évet töltött börtönben fegyveres rablásért, melynek tudatában az ember könnyen előítélettel élhet vele szemben. Ám Jonathan egy nagyon jó humorérzékű, kedves ember, aki a ringben komoly, tapasztalt és nagyon kemény ellenfél. A nagy dumás, szimpatikus bokszoló öt csodálatos gyermek édesapja, és talán ezért gondolja úgy, hogy az egy millió dollár nem változtatna az életén, hiszen neki már mindene meg van, amire egy ember vágyhat.<br><br>Kép<br>Ahmed "Baby Face" Kaddour<br>A 23 éves Ahmed Libanonban látta meg a napvilágot, majd Dániában nevelkedett, ahol nagyon szép profi karriert futott be, míg egy amerikai promóter fel nem figyelt rá, és el nem csábította Houstonba. Hibátlan profi rekordja mellé, 81-1-es amatőr múlt társul. A jóképű bokszoló, modell, színész és világbajnok ökölvívó szeretne lenni. Talán pont ezért hívják egyesek "Hollywoodnak"? Úgy gondolja, hogy az ellenfelei nem veszik elég komolyan, annyira jóképű. Szerinte viszont pont azért annyira jóképű, mert ellenfelei nem tudják megütni...<br><br>Kép<br>Najai "Nitro" Turpin<br>A 23 éves Najai a kemény philadelphiai szomszédságban nőtt fel. Már korán felfedezte, hogy az egyedüli menekülés a szegénységből és a környékről a bokszban rejlik. Najai 18 évesen családfővé lépett elő, miután édesanyja meghalt, és neki kellett fiatalabb testvéreinek a gondját viselni. Najai, aki egy gyermek büszke édesapja, a kemény munka mellett szakított időt az edzéskre is. Egyértelműen ő személyesíti meg csapatból Rockyt: a szegény, ám tehetséges bokszoló óriási lehetőséget kapott, hogy bebizonyítsa a világnak, hogy mit tud.<br><br>Kép<br>Jeff "The Hell Raza" Fraza<br>A 27 éves haverhilli Jeff egy csendes srác, aki bokszoló családból származik: mind apja, mind nagyapja bokszoló volt. Édesapja, aki edzője volt, tudta mikor kell félreállni, és megteremtette a lehetőséget, hogy fiát Mickey Ward kezei közé adhassa. Jeff családjával, barátnőjével és hét éves fiával, Antonioval él együtt. Ő a csapat legalacsonyabb bokszolója, ám ennek tudatában van, és tudja azt is, hogy akár nyer, akár veszít,  karrierje szempontjából a Contender a legjobb, ami történhetett vele.<br><br>Kép<br>Brent "The Disciple" Cooper<br>A 31 éves Brent Hermitageból érkezett, és egy jóképű fotomodell benyomását kelti. 5000 wattos mosolya szinte soha nem vakarható le az arcáról, talán még akkor sem, ha véletlenül kiesne a versenyből. Brentet alkohol és drogproblémáitól mély vallásossága mentette meg. Nagyon határozott srác, aki minden erejével arra koncentrál, hogy megnyerje a versenyt. Brent, és felesége is egyaránt country-énekes és dalszövegíró. Impozáns profi rekordja és KO mérlege okozhat még meglepetést a játék folyamán.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Sugar Ray és Sly befejezi a bevezetést:<br><br>Ez egy olyan utazás lesz, amin együtt kell helytállni. Pont e miatt megszerveztem, hogy családtagjaitok is itt lehessenek, ők is részesei lehessenek ennek az eseménynek, és megoszthassátok velük tapasztalataitokat. Családtagjaitok innen nem messze lesznek elszállásolva. A család mindennek az alapja. Amibe most belevágtok, azt a családotokért teszitek. De tudjátok mi a nagy különbség? Mi fogja eldönteni, hogy ki lesz a győztes? A szívetek és az eszetek! Ha el akarod érni a célod, küzdj meg érte! Mielőtt felmennétek a kifejezetten egyedülálló lakórészbe, be szeretném mutatni nektek Jacky Kallent, sok híres bokszoló menedzserét, akivel bármikor beszélhettek, és Tommy Gallaghert, egy nagyszerű edzőt, aki rengeteg nagy bajnokot edzett már. Tommy fog mindkét csapatra felügyelni, tehát ha van valami gondotok, akkor forduljatok hozzá. Ha nem fordultok hozzá, csinál nektek majd elég problémát... Egyelőre ennyi. Most felmehettek. Sok szerencsét srácok!<br><br>* VÉGE A BEVEZETÉSNEK *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>Az NBC, Sylvester Stallone, Mark Burnett producer és Jeffrey Katzenberg elindították a "The Contender" című televíziós valóságshowjukat, melynek fő célja, hogy megtalálják a jövő nagy bokszreménységét. <br><br>A Contender című sorozatban 16 profi ökölvívó egy edzőtáborba költözik, hogy valóra válthassa álmát: ökölvívóbajnok válhasson belőlük. Az utolsó két bokszoló a las vegasi Ceasar's Palace-ban élőben fog megmérkőzni egymással május 24-én az egy millió dolláros fődíjért, mely örökre megváltoztathatja saját és családtagjai életét. Azonban csak egy viheti el a fődíjat, és a főmérkőzésig a résztvevőknek kemény megmérettetéseken kell átesniük.<br><br>"A történet egy előre nem megrendezett drámai versengés, melyben ez a 16 jó képességű bokszoló valóra válthatja álmát, és ő lehet a Kihívó (Contender). Szeretnénk visszakapni azt, amit egy ideje már nagyon hiányolunk Amerikából: Hol vannak a következő Muhammad Alik? Hol vannak a Sugar Ray Leonardok?" - mesél Burnett a show lényegéről. <br><br>Sylvester Stallone és Sugar Ray Leonard nem csak a show házigazdái, hanem a bokszolók edzői is, akik sokat foglalkoznak a bokszolókkal, annak érdekében, hogy igazi profi ökölvívót faragjanak belőlük.<br><br>Ebben a topikban az elmúlt részek tartalmáról, a műsorral kapcsolatos észrevételeitekről, véleményetekről írhattok. <br><br>Vajon ki lesz a befutó? Ki nyeri az egy millió dolláros fődíjat?
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY