The Contender - The next great human drama

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Anthony sérülése<br><br>Anthony elbiceg az orvoshoz, aki megkéri, hogy feküdjön fel hassal az asztalra. Tony elmondja, hogy nagyon meg akarta nyerni a versenyt, de egyszer csak érezte, hogy meghúzodik a bal combja, és hirtelen óriási fájdalom járta át. Könnyeivel küszködve mondja el, hogy ha ezzel a sérüléssel kiesik a versenyből, azzal őt rögtön be is teszik a hullazsákba. De ő még nincs a hullazsákban, nem adja magát ilyen könnyen. Ez az utolsó lehetősége, ezért nem fogja feladni!<br><br>Kép<br><br>Tony: Bokszolhatok holnap, ugye?<br>Orvos: Pillanatnyilag nem néz valami jól ki ez a sérülés...<br>Tony: Doki, ettől függetlenül holnap lehet, hogy mégis bokszolnom kell...<br>Orvos: Hát, amit most tehetsz, az az, hogy visszamégy és lejegeled...<br>Tony: Megteszem! Mindent megteszek!<br>Orvos: Meglátjuk, mit tehetünk. Rendben?<br>Tony: Rendben!<br><br>Egy kis agymunka...<br><br>Joey elmondja, hogy az élet nagyon kegyetlen, hiszen Tony most combizomsérüléssel bajlódik. Az az Anthony, aki megtréfálta őt Brent Cooperrel korábban. Sergio a srácokkal a tusolóban megbeszéli a versenyen látottakat. Szerinte Joey óriási dolgot tett azzal, hogy átengedte a győzelmet Peternek, ám szerinte ez a cselekedet eléggé megtévesztő. Pont azért, mert most Peternek hálásnak kellene lennie. Sergio viccesnek találta a dolgot, mert amikor Joeyval először találkozott, Joey Robert Green Az erő 48 szabálya című könyvét ajánlotta neki, anélkül, hogy tudta volna, hogy Joey ezt a könyvet már olvasta. A könyv egy részletét felolvassa: "A feladás óriási erőt ad a vesztesnek. A legjobb alkalom akkor feladni a küzdelmet, amikor tudod, hogy nem győzhetsz." Szerinte Joey nem nyerheti meg boksszal a versenyt, és most semmi mást nem akar, csak bejutni az elődöntőbe, hogy ezzel is közelebb juthasson az egy millió dollárhoz. Jeremy is csatlakozik a többiekhez a zuhanyzóba: 40 ezer dollár értékű teherautót feláldoz, hogy egy milliót nyerhessen... mondja a srácoknak. Sergio ugrál örömében, hiszen más is észrevette, hogy nem ő a Latin Kígyó, hanem Joey. Jeremy elmondja, hogy ő tuti kihívná Joeyt másnap. Peter erősen elgondolkozik a hallottakon. <br><br>Kép<br><br>Sergio tovább olvas fel a könyvből: "Az ingyen megszerzett dolgok nagyon veszélyesek, hiszen gyakran egy trükk, vagy az rejtett kötelezettség rejlik mögöttük. A nagylelkűség ezért az erő megnyilvánulása." Joey tudta, hogy azzal, hogy megáll a vonalnál, nagylelkűséget gyakorol, mellyel mindenki elismerését és tiszteletét kivívja majd, és mindenki pozitívan fog rá gondolni. Szerinte mindannyiukat próbálja kijátszani, és itt az ideje, hogy Jesse és Peter is rájöjjön erre. Jesse szerint, ha ez a srác tényleg ilyen intelligens, és próbálja őket kijátszani, akkor jobb lenne, ha ők is csendben maradnának, és beszállnának a játékba. Peter szerint Joey csodálatos ember, a versenyek királya. Soha senki nem engedte őt így nyerni. Minden tisztelete Joey-é, de itt csak egy győztes lehet, és neki most a dolgát kell tennie. <br><br>A kiválasztás<br><br>A hét versenyző belép az edzőterembe, felsegítik a bicegő Tony-t a kötelek mellé. Sly és Sugar Ray már vár rájuk.<br><br>Sly: Kemény küzdelem. Joey, te értél először a célvonalhoz, ám Peter volt az aki először átszakította a célszalagot, ezért Peter jön be ezúttal a ringbe. Peter, most abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy kiválaszthatod társaid egyikét, aki ellen bokszolni szeretnél, vagy kiválaszthatod kettejüket, akik egymással mérik majd össze erejüket. Hogyan döntessz?<br>Peter: Úgy döntöttem, hogy ma este mérkőzésszervező leszek.<br>Sly: Rendben. Most pedig hívd be az első versenyzőt!<br>Peter: Azt szeretném, hogy Ahmed álljon a vonalhoz. Ahmed felkészült, tudom.<br>Sly: Rendben. Kit választassz Ahmed ellenfeléül?<br>Peter: Anthony Bonsante most nem áll készen egy küzdelemre, és ezt nem is teszem meg vele... Joey... Nem tudom veled sem megtenni ezt, mert éppen most adtál nekem egy autót. Sergio éppen most bokszolt, tehát Gomez álljon a vonalhoz!<br>Sly: Srácok, akartok bármit is mondani?<br>Alfonso: Győzzön a jobbik!<br><br>Kép<br><br>Anthonyt teljesen meglepte Peter azzal, hogy nem rá szavazott, hogy nem használta ki gyengeségét. Fordított helyzetben Tony kihasználta volna a kínálkozó lehetőséget. Ahmed elmondja, hogy egy lépéssel közelebb fog kerülni este a millióhoz azzal, hogy legyőzi Alfonsot. Peter tudja, hogy Alfonso - aki őt korábban megverte - jó bokszoló, Ahmed pedig nagyon veszélyes, egy óriási harcos. Az elnök pedig meghozta a döntését: mérkőzzön meg a két legjobb! Peter elmondja, hogy páran próbálták rábeszélni, hogy hívja ki Joeyt, de ő nem hiszi, hogy Joeyt bármi hátsó szándék vezérelte volna azzal, hogy neki adott egy 40 ezer dollár értékű autót, és nem is akar így kiállni ellene. Sergio nem hisz a fülének. Szerinte Joey egy óriási elme, egy gyenge ember, akinek sikerült megtréfálnia a társait. Sergio szerint eljött az ideje, hogy elbúcsúzzanak tőle... Ahmed szerint legutóbb legyőzte Ishet, akit győztesnek hoztak ki ellene. Most Ishe szobatársát kell legyőznie, tennie a dolgát.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Sly a döntés után behívja Ahmedet az irodájába, hogy ellássa néhány jótanáccsal a vesztesen távozó, majd szerencsésen visszatérő bokszolót. <br><br>Kép<br><br>Sly: Kétféle képpen látom a vereséget. Vagy Ahmed ver meg, vagy te vered meg magad.<br>Ahmed: A legnagyobb támogatóm édesapám és a testvérem. Komolyan mondom, hogy nagyon nehéz most nekem. Nem láttam a libanonban élő családomat már öt éve. Én választottam ezt magamnak, tehát a döntésem szerint kell élnem. Itt vagyok, és megígértem nekik, hogy győzni fogok.<br>Sly: Szeretném, ha sokkal jobb harcos lennél, mert emelkedőben vagy. Ráadásul pirosat hordassz mindig, ami azt jelenti, hogy fel vagy tüzelve.<br>Ahmed: A piros szín veszélyt jelent!<br><br>A mérkőzés<br><br>Kép<br><br>A mérkőzésre mindketten nagyon készülnek. Alfonso elmondja, hogy az első hét óta nem bokszolt, ezért most kipihentnek érzi magát. Mivel folyamatosan edzett és futott, ezért csúcsformában is van, és tudja hogyan verheti meg Ahmedet. Ahmed Hamedes, leopárdpöttyös szerelést kap. Köszöni a társainak, hogy visszahozták, de tudatni akarja velük, hogy a bajnokot hozták most vissza. Nyersen fogja elmondása szerint megenni Alfonsot vacsorára. Alfonsot meglátogatják a szülei és testvérei. Elmondja, hogy Mexikóban nagyon szegényen éltek, ezért is költöztek Kaliforniába, ahol apjának és anyjának jól fizető munkahelye lett. Minden jól állt, amikor úgy döntöttek, hogy feladják eddigi életüket, és fiúkkal L.A.-be költöznek, hogy Alfonso bokszolhasson. Ebből merít most ő erőt, ezért akarja megverni Ahmedet, és megnyerni a versenyt, hogy visszaadhassa családjának azt, amit érte feláldoztak. A nézőtér közben egyre csak telik. Bob Sapp, Bill Goldberg, <br> <br>Kép<br><br>1. menet<br>Alfonso kezd pár ütéssel, majd míg ő ballal testen üti Ahmedet, ellenfele másik oldalról ballal fejen talál párhuzamosan. Ahmed talál egy felütéssel, de Alfonsonak meg sem kottyan. Megint egymást ütik egyszerre ballal. Ahmed ismét szépen talál, de Alfonso agresszíven támad egyenesekkel, majd hogokkal testen. Egyenesei betalálnak Ahmed fedezéke mögül, ám nem mozdul vissza időben és jobbal Ahmed szépen talál fejre. Alfonso iszonyatos kombókat üt: bal-jobb egyenes után testre mér két horgot, majd újból kezdi. Alfonso nyerte a menetet, Ahmed csak asszisztált: 10-9 Alfonsonak. Alfonsoék érzik, hogy megnyerte a menetet, és a folytatásra bíztatják. Joey Ahmedet próbálja vígasztalni: sokkal gyorsabb vagy nála, egyenes és horog, egyenes és horog... <br><br>2. menet<br>Keresztbeverik egymást, majd Alfonso betalál testre. Ahmed felütése tisztán ül, elbizonytalanítja Alfonsot, éppen eléggé, hogy közben Ahmed elindíthassa egymás után öt balhorgát, majd jobbal erősen ráhúzzon egyet. Tisztára mintha Hamedet próbálná utánozni... Testre és fejre is szépen talál, de Alfonso hirtelen felütésekkel megállítja az offenzívát. Pörögnek az Alfonso-egyenesek, ám egyelőre főleg kesztyűn... Hirtelen betalál egy iszonyatos jobbegyenessel, melytől Ahmed jobbra dől! Tisztán ült az ütés az állán: Ahmed meg van fogva! Alfonso szurkál, és ráhúz jobbal, amíg meg nem szólal a gong. Bár a menet elég szoros volt, hiszen szépen dolgozott Ahmed, a kemény jobbegyenes miatt mégis Alfonsonak adom ezt is: 20-18 Alfonso javára nálam. Ahmed fáradtnak tűnik, benne maradhatott az ütés rendesen. Próbálják azzal bíztatni, hogy nem fáradt, de Ahmed nem figyel senkire. Mintha nem is hallana. Jeremy szerint a jobbegyenes keményen megfogta Ahmedet, és máris két menetet vitt Alfonso. Ahmed barátnője nem érti mi baj lehet szerelmével, de látja, hogy valami nincs rendben vele...<br><br>3. menet<br>Ahmed folyamatos balhorgokkal addig operál, míg az egyik keményen be nem talál. Utána húz rá még egyet ballal testre, majd jobbal fejre, utána megismétlei, míg tisztán és keményen el nem találja még egyszer Alfonso fejét. Alfonso nekilódul, és hallgatva családjára egyeneseivel komolyan megdolgozza Ahmedet, aki úgy néz ki bajban van. Alfonso a kemény egyeneseket, büntetőleg horgokkal pótolja ki, ám az utóbbiak nem olyan hatékonyak. Egy felütéssel Alfonso megint meglepi Ahmedet, akire kegyetlen verést mér. Ahmed próbál védekezni, de ismét vert helyzetben van. Micsoda fordulatok! Alfonso beszorítja a sarokba, és ott üti, ahol éri. Pörögnek a kezei, egészen addig, míg Ahmed egy óriási balhorgot be nem ver neki, amitől kicsit hátralép. Mindketten bevernek még egymásnak egy-egy testütést, majd vége a menetnek. Ismét egy fordulatos menet, amiből aktívabb boksszal Alfonso jött ki győztesen. Nálam 30-27 Alfonsonak. A csarnok örjöng, hiszen jelenleg két gladiátor küzdelmét látják, amelyben bármikor fordulhat a kocka. Ahmed kapkodja a levegőt, közben Joey magyarázza neki, hogy használja ki az ütőtávját, és üssön egyeneseket, majd abból horgokat.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

4. menet<br>Ahmed menekül... Próbál ütőtávon kívülre helyezkedni, ám egyszer csak megcsúszik, és látni lehet, hogy eléggé elfáradt, sokat kivettek belőle Alfonso ütései. Alfonso kezdi megint egyenesekkel, majd közel kerülve felütésekkel szorongatja meg ellenfelét. Ahmed és Alfonso is kereszbeüt, ám Alfonso a pontosabb. Alfonso büntet, ám nem sokáig, mert Ahmed magára talál, és keményen visszaad neki mindent. Szinte nem is védekeznek... Alfonso kap most nagy verést... A menetet a szép hajrával Babyface nyerte: 39-37 Alfonso javára nálam. Gallagher felordít Ahmednek, hogy ki kell ütnie ellenfelét, különben már nem nyerhet. Visszamegy Slyékhoz, ahol elújságolja mit mondott. Sly meglepetten kérdez vissza, mert nem hiszi el, de Tommy nem viccel. Alfonso elmondja, hogy rendben van, csak elfáradt. Még ezt a menetet ki kell húznia, és megnyerte a csatát. Ahmednek azt tanácsolják, hogy csak érintse meg az első egyenessel, utána teljes erejéből üsse meg Alfonsot. Csak így nyerhet.<br><br>5. menet<br>Nem védekeznek, mindketten ballal ütik a horgokat egymás mellett, párhuzamosan. Mindketten be is nyelnek mindent: Alfonso fejen, Ahmed testen. Ahmed iszonyatos jobbhorgot mér Alfonso fejére, aki a sarokba hátrál. Onnan még éppen ki tud jönni, és még vissza is üt, de rögtön a másik oldalon a kötélnél találják magukat, ahol Ahmed szétveri Alfonso fejét. Ahmed büntet, kegyetlenül. Eltalálja egy balhoroggal Alfonso fejét, aki elveszti az egyensúlyát, és balra billen egész testével: nagyon el lett találva. Rongylábaiban azonban van még annyi erő, hogy ne zuhanjon a padlóra. Eltáncol, de kap megint a fejére. Visszatámad egyenesekkel, majd magasba emeli jobb kezét a közönséget bíztatva. Ahmed is ezt teszi, de bár ne tette volna, hiszen védtelen arcára bekap rögtön egy balegyenest. Alfonso utolsó erejét összeszedve rohamoz: üti a széles horgokat, majd testen és fejen is próbál lyukat találni, sikerrel. Szinte minden egyenese keményen ül Ahmed fején. Utolsó lehelletéig küzd, egészen addig, míg a gong meg nem szólal. Még ha ezt a menetet Ahmednek adom, akkor is Alfonso nyer pontozással, ám Ahmed keményen megrendítette Alfonsot, aki csak csodával határos módon nem került a padlóra. Nálam öt menet után 48-47 arányban nyer Alfonso. A menet végén mindketten a magasba emelik kezüket, ám Alfonsoé gyorsan le is esik, hiszen úgy elfáradt, hogy a járás is komoly gondot okoz neki. Szabályosan szétszedték egymást a srácok a ringben.<br><br><br>A pontozólapok kerültek elő a Contender Arénában, ahol is a mérkőzés győztese... egyhangú pontozással... Alfonso Gomez!!!<br><br>Kép<br><br>Alfonso: Győztem! Nagyon mélyről kapaszkodtam vissza, és mindent kiadtam magamból. A legnagyobb jutalom amit kaphattam az volt, ahogy láthattam milyen büszkék szüleim és testvéreim rám. Annyi mindent feladtak értem, és most én hoztam áldozatot értük. Tudják, ez itt mind a fejemen - közben a számtalan piros dudorra mutat - egy-egy áldozat. Mindent beleadtam, és tudom, hogy Ahmed is mindent beleadott. Senki sem akar veszteni, ráadásul kétszer egymás után. Ma este én voltam a jobb harcos, az a fickó, aki jobban akarta a győzelmet. Ahmed kicsivel maradt csak le mögöttem.<br><br>Kép<br><br>Ahmed: Ma életem egyik legjobb mérkőzését vívtam. Pillanatnyilag nincs szerencsém. Ez nem az én napom volt. Egy kemény meccs volt, ahol mindent megpróbáltam, és most megint itt ülök... Alfonso, remélem világbajnok leszel, remélem eljutsz odaáig, csak hogy egyszer nyugodtan tudjak hátradőlni, és elmondhassam, hogy a bajnok ellen kaptam ki... Nem haltam meg. Újra látni fogtok a ringben. Vissza fogok térni! Megígérem!<br><br>Kép<br><br>Óriási tüzijáték volt ezen a meccsen, ahol mindketten a másik kivégzését akarták elérni, bármi áron. Itt a 'bármi áron' azt jelentette, hogy a védekezésük igen sok kivánni valót hagyott maga után. Alfonso óriási lelki erejének köszönhetően talpon kibírta az utolsó menetet, és a végére sikerült újból megszorongatnia ellenfelét. Nem mindennapi teljesítmény, ám az óvatlanságának köszönhetően - ahogyan a fenti kép is mutatja - elég sok ütést beszedett, ami a későbbi teljesítményére is kihatással lehet. Sugar Ray elmondja, hogy már a kezdetektől fogva csodálja Alfonsot, a bokszolót akinek minden adottsága meg van, aki gyors, aki nem kapkodja el az ütéseit, hanem kivárja a megfelelő pillanatot, és rögtön büntet. Gallagher szerint egyiküket sem érdekelte, hogy ki áll előtte. Akár Joe Louis vagy Rocky Marciano is lehetett volna az ellenfél, ha egy ütést bekaptak, hármat indítottak vissza. Sly szerint Ahmed fizikailag nem volt felkészülve erre a mérkőzésre, és Alfonso komoly fájdalmakat okozott neki. Sugar Ray szerint a srác nem koncentrál kellőképpen. Mindenképpen show-t akar csinálni maga körül. Ahmed ismét alul maradt, de - mint legutóbb is - őszinte kemény csatában. Egy biztos: előtte végleg bezárultak a Contender edzőterem ajtajai.<br><br>* VÉGE A TIZEDIK RÉSZNEK! *<br><br>* Folytatás hamarosan... *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Zombie<br><br>Minden rész felkerül az ftpre. Onnan lehet letölteni.<br><br>De egyébként a www.contender.yahoo.com weblapról is le lehet tölteni elég sok jelenetet a sorozatból.
"Mindenki a napra tör..."
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Srácok!<br><br>Milyen csatornán nézitek a sorozatot? <br><br>Zombie
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Én is csatlakozom az előttem gratulálókhoz! Ügyes gyerek vagy Santos!  ;)<br>Már az első résztől követem a sorozatot Kozival együtt, és nagyon jó ötletnek tartom a műsort! Egy baja van csak: sok az az egy hét a részek között! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1112638430;start=60#71 date=05/04/05 ť 18:58:56]Santos<br>Ez a profiboksz.hu egyik legeslegjobb topikja. Köszönjük a sok munkát, amivel szerkesztgeted.[/quote]<br><br>Csatlakozom Hollyhoz, nagyon jó ez a topik, csak gratulálni lehet Santosnak! Én pl. tiszta Contender őrült lettem, nem utolsó sorban ennek a topiknak is köszönhetően :).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon jó rész volt ez a rész is. Ishe Smithet a legjobb bunyósnak tartom ebben a mezőnyben, de itt kijött szerintem, hogy ő eredetileg egy váltósúlyú bunyós. Valamint, az is kijött, hogy szinte az egész társaság ellene fordult Alfonso kivételével. Sergio nagyon meglepett, mert az első meccsén jó volt ugyan, de hatalmas benyomást nem tett rám. Ezzel a győzelemmel most talán Sergio lett az egész játék legnagyobb esélye.<br><br>Santos<br>Ez a profiboksz.hu egyik legeslegjobb topikja. Köszönjük a sok munkát, amivel szerkesztgeted.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: A kilencedik rész<br><br>A legutolsó rész azzal ért véget tehát, hogy az önkéntesen távozó Juan de la Rosa helyére a második körbe jutó hét bokszoló visszahozhatott egy korábban kiesettet. A szavazatok már a kalapban voltak, de az eredményt nem tudhattuk meg. Sugar Ray olvassa fel a szavazatokat: Ahmed Kaddour, Babyface... Jimmy Lange... Még egy szavazat Ahmed Kaddourra...  Egy szavazat Jimmy Lange-re... Még egy szavazat Ahmedre... Ismét Ahmed... Tehát négy szavazat már összegyűlt Ahmed Kaddourra, ami azt jelenti, hogy ő fog visszatérni közétek a második körbe. Sergio szerint furcsa dolgok történtek, mert senki sem akarta, hogy Ahmed visszatérjen, de ha a srácok keményen akarnak küzdeni, ő sem hátrál meg, jöjjön bárki is. Sly megköszöni a srácoknak, mivel a nehezebb utat választották, és egy igen érdekes bokszolót hoztak vissza szavazatukkal. Most a bokszolók visszatérnek L.A.-be, hogy tovább folytassák a versengést.<br><br>Kép<br><br>Vegas csodálatos volt! Most mind a nyolcan nagyon közel érezhették magukat az egy millió dollárhoz. Úgy gondolom, hogy idegileg ez sokkal jobban megterheli most őket. Most nyugodtak és kiegyensúlyozottnak kell lenniük, hogy saját terveiket meg tudják valósítani. Ami az egészben a legirónikusabb, hogy ezek a srácok ugyanabban a ringben fognak küzdeni, melyben vitathatatlan váltósúlyú világbajnok lettem. Ugyanazt fogják megtapasztalni, és egy robajló üzenetet fognak küldeni a bokszvilágnak azzal, hogy közülük valaki a Contender lesz! - mondja Sugar Ray.<br><br>A balhé...<br><br>Kép<br><br>Mire visszaérnek a sportkomplexumba, az edzőterem kissé megváltozik: a csapatok színeit és arcképüket viselő zászlók eltűntek, helyüket piros alapon egész alakos képük foglalja már el, ezzel is jelezve feléjük, hogy a csapatjáték immár véget ért. A lakónegyed falait a második körben részt vevő bokszolókról készült fekete-fehér képek borítják, melyeken megörökítették egy-egy ott töltött pillanatukat. A társalgóban mindegyikük arcképe egymás mellett sorakozik a falon, alatta nagy betűk hírdetik: The Wall of Fame. <br><br>Kép<br><br>Mindannyian érzik, hogy most valami nagy dolgot vittek véghez, és máris a második körben folytatják versengésüket, hogy a végén valaki közülük elvihesse a ládába zárt készpénzt. Jesse elmondja társainak (Toney, Peter és Joey), hogy nem tetszik neki Ishe viselkedése: amikor idejöttek, mindenkivel kedves volt, de most mintha teljesen megváltozott volna, mindenkivel jár a szája, és tiszteletlenül viselkedik. Tony elmondja később, hogy megállapodtak abban, hogy Ishe viselkedése miatt mindannyian Ahmedre szavazzanak, hogy lehetőséget biztosítsanak számára visszavágni Ishenek, és kiüthesse a versenyből. Ishe bemegy a konyhában, ahol Peter és Jesse várakozóan néznek rá. Lassan a többiek is kíváncsian beszállingóznak a szócsatára:<br><br>Ishe: Van valami problémátok? Bejövök ide, és mind a ketten engem bámultok. Én csak próbálok egy kicsit kikapcsolódni...<br>Peter: Kinek lenne problémája?<br>Ishe: Csak azt hittem, hogy valakinek nem tetszik valami...<br>Peter: Tudod, a gond az, ahogyan mondassz dolgokat. Az én sajtótájékoztatómon, problémázol, hogy kikkel bunyóztam eddig. Jesse sajtótájékoztatóján ugyancsak. Ez egy idő után elrontja a hangulatot, tudod.<br>Jesse: Amióta bejöttünk ide, azóta azzal cseszegetsz minket, hogy kinek milyen rekordja van. Ezzel csak te foglalkozol egyedül. Azt is mondtad, hogy csak bénák ellen bokszoltam...<br>Ishe: Néhány fickó béna. Ez is a sport része. Honnan vettétek ezt egyáltalán? Én nem mondtam ezt a kifejezést soha nektek. Bénák ettől függetlenül vannak.<br>Jesse: Ha én béna vagyok, és te is annak tartassz, akkor itt vagyok. Mond a szemembe!<br>Ishe: Én nem mondtam ilyet...<br>Jesse: Dehogynem...<br>Peter: Tudod, abból ahogyan beszélsz, ez derül ki. Egyértelműen.<br>Ishe: ... és akkor mi van? Ez az én véleményem! Nem kell tisztelnem a te rekordodat, és nem kell tisztelnem az övét sem, és neki sem kell tisztelnie az én rangsorolásomat!<br>Jesse: Már mondtam, hogy nem tudom, hogy meg tudnálak-e verni. Ha olyan rohadt jó vagy, akkor szívesen megküzdenék veled, hogy ez kiderüljön!<br>Ishe: Hajrá!<br>Jesse: Olyan gyorsnak érzed magad, olyan rohadt nagyokat ütsz szerinted? Nagyon kíváncsi vagyok már arra, hogy milyen szuper fizikai állapotban vagy!<br>Ishe: Szeretnélek emlékeztetni, hogy én is itt lakok. Ugyanaz a címünk is!<br>Jesse: Csak arra kérlek, hogy ne szidd többé a rekordomat...<br>Ishe: Nem is mondtam semmit a rekordodról! Te magyarázod nekem, hogy én ilyeneket beszélek... Ha annyira akarsz ellenem küzdeni, akkor csinálj valamit!<br>Jesse: Rendben van, akár most is elkezdhetjük!!!<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Alfonso megunja a dolgot, és kiviszi Jesset a konyhából, mielőtt tényleg egymásnak esnének. Jesse elmondja, hogy ez volt a szerencse, mert már alig másfél másodperc választotta el attól, hogy darabokra szedje Ishet. Szerinte mindenki a saját útját kell, hogy járja, de ők négyen egyértelműen azt a célt tűzték ki maguk elé, hogy Ishet kiejtsék. Sergio szerint az, hogy mindenki Ishet támadja csupán azt bizonyítja, hogy nem akarnak ellene megküzdeni, mert tudják, hogy ő a legerősebb ezen a versenyen. Ezért is verődtek csapatba, hogy bármi áron hazaküldhessék Ishet... <br><br>Ahmed visszatér<br><br>Kép<br><br>Ma amikor megérkeztem ide, úgy jöttem be, mint a Contender bajnoka. Azért mert ez így igaz, ahogy mondom! Én vagyok a bajnok! Annak ellenére, hogy kiestem korábban a versenyből Ishe ellen, soha nem éreztem magam vesztesnek, hiszen nem is vagyok az. Még mindig győztesnek érzem magam! - nyilatkozza Ahmed. Hangosan kiabálja, hogy a "Bajnok visszatért!", amire Peter figyel fel először derűsen. Leveszi a kesztyűit a falról, és messzire hajítja. Fent mindenki üdvözlésére siet, de Ishe távolról figyeli csak az eseményeket. Elmondja, hogy annak ellenére, hogy Ahmedet tartja az egyik legjobb bokszolónak, mégsem rá szavazott, mert nem tudnak jól kijönni egymással. Ahmed tovább kiabál, tovább élteti magát. Sergio elmondja, hogy teljesen pipa lett, amikor kiderült, hogy Ahmed jön vissza. Nem értette, hogy miért hoznak vissza egy őrültet, aki ráadásul jól is bokszol - ami egy életveszélyes kombináció. Szerinte a srácok nem fogják fel mekkora fenyegetést jelent számukra Ahmed, de reméli, hogy rajtuk csattan a végén az ostor, nem rajta. Ő nem akarta, hogy Ahmed jöjjön vissza. Most, hogy már tovább mélyülnek a házban az ellentétek, még egy időzített bombát is rendeltek maguknak... Ahmed tovább kiabál: Visszatért a rémálmotok!<br><br>A megmérettetés<br><br>Sugar Ray kezdi a társalgóban a szabályok ismertetését: Pár perc múlva elhagyjuk az épületet, hogy egy újabb választásról szóló megmérettetésen vegyetek részt. Ez lesz a második kör első versenye. Szeretném ha tudnátok, hogy a második körben, a legjobb nyolc között már nincsenek csapatok. Mindenki csak saját magára számíthat. A következők a szabályok: A mai mérkőzés győztese érdemli ki a jogot arra, hogy válasszon, hogy ő lehessen az egyedüli mérkőzésszervező. A győztes bármelyik két bokszolót kiválaszthatja, akiknek egymással kell majd megküzdeniük, vagy saját ellenfelét választhatja ki, akivel ő fog bokszolni. Ennek a versenynek a megnyerése meghatározó stratégiai előnyhöz juttathatja a győztest. Az elődöntőbe jutókat ti fogjátok ez által kiválasztani. A tét talán soha nem volt nagyobb!<br><br>Kép<br><br>Egy dél-kaliforniai sportpályán vagyunk, melyre különböző tereptárgyakat építettek fel. A feladatot Sugar Ray ismerteti:<br><br>Srácok, ti vagytok a nyolc bentmaradt játékos, ami azt is jelenti egyben, hogy nincs többé csapatjáték, saját magatokért küzdötök! Ez a verseny az ügyességről és a gyorsaságról szól. Két olyan tulajdonságról, amelyre szükségetek van ahhoz, hogy legyőzzétek ellenfeleteket a ringben. Ez a verseny három részből áll. Egyébként ezen a megmérettetésen bokszkesztyűket kell viselnetek. Az első négy játékos, aki először verekszi át magát a pályán két medicinlabdával, továbbjut a következő versenyszámba. - mondja el Sugar Ray. <br><br>Kép<br><br>A feladat látszólag egyszerű, ám bokszkesztyűkkel cipelni medicinlabdákat nem éppen egy barátságos feladat. A játékosok a startvonaltól az adott jelre rohannak a medicinlabdákhoz, ám már ott meglepetés éri őket, ugyanis csak hat labda van. Alfonsonak és Anthonynak nem sikerül labdát gyűjtenie, mert a többiek előbb érnek oda, ezért ők rögtön kiesnek. A hat versenyben maradt játékosnak közben egy cikkcakkban futó, fél méter magas korláton kell medicinlabdájukkal egyensúlyozva végigrohanniuk. Jesse a leggyorsabb, és a korlát másik végéről leugorva begyűjti a második medicinlabdát is, melyet a nem messze lévő célvonalhoz juttat. Peter és Ahmed vergődik át utoljára a korláton, és nekik már nem marad labda, ami azt jelenti, hogy ők is kiestek.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Most jön a verseny második része. Sergio, Jesse, Joey és Ishe, a jeladásomra két medicinlabdátokkal együtt végig kell hogy rohanjatok a pályán elhelyezett rönkökön, majd felragadva a harmadik labdát, egy autógumikkal telezsúfolt mezőn kell eljutnotok a célvonalhoz. Az első két játékos, aki áthalad a célvonalon három medicinlabdával, vehet részt a harmadik versenyszámban, a döntőben. Ha benn akartok maradni, akkor gyorsnak kell lennetek! - folytatja a szabályok ismertetését Sugar Ray.<br><br>Kép<br><br>A versenyzők az újabb jeladásra felragadják a pár méterrel odébb elhelyezett két medicinlabdát, majd a rönkökön próbálnak tovább rohanni. Ishe és Joey a nagy sietségben leesnek a rönkökről, ezért újra kell kezdeniük a rönkfutást. Közben Jesse és Sergio már három labdával az ölükben próbál a gumigyűrűkön átverekedni. Jesse vezet, hihetetlen ügyességgel lépked át a gumiköpenyeken. Sergio levágja az utat, és a cikkcakkban elhelyezett gumipálya egyik oldalán átugorva rohanna tovább, de visszarendelik a pálya elejére. Jesse közben átjut a célvonalon, de már nyomában van Ishe és Joey, míg Sergio jelentősen lemaradva próbál a pálya elejére visszajutni, ám úgy dönt, hogy inkább feladja. Ishe és Joey egymás nyomában rohan, de Ishe ér előbb a cévonalhoz. Próbál bevetődni, de elejti a célvonal előtt az egyik labdát... Joey rögtön utána, de három labdával halad át a célvonalon. Ishe mivel csak két labdát juttatott el a célvonalon túlra, Sergioval egyetemben kiesik.<br><br>Kép<br><br>Jesse és Joey, ez az utolsó versenyszám! Ennek a versenynek a győztese választhatja ki a következő mérkőzés párosítását, bölcs döntéssel! A jelzésemre át kell haladnotok a szalmabálákból és homokzsákokból kialakított folyosón, utána két labdát a folyosó végén lévő oszlopra helyezett kosárba kell feldobnotok. A harmadik medicinlabdával a pálya végén lévő akadály túloldalán elhelyezett agyagfejet kell eltalálnotok.<br><br>Kép<br><br>Jesse és Joey a jeladásra rohannak a három medicinlabdához, melyekkel a bálalabirintuson át kell vergődniük. Fej fej mellett haladnak, de Jesse ér előbb a kosárhoz. A kosár kb. négy méter magasan helyezkedik el, és mindkettejüknek ugyanabba kell bedobniuk két-két medicinlabdát. Jesse első dobása sikerül, Joeynak nem megy. Jesse bedobja második próbálkozásra a második labdát is, majd a harmadikkal kocog az akadály felé. Joeynak nem sikerül kosárba találnia... Jesse nekifut és teljes erőből eltalálja az akadály túloldalán elhelyezett agyagfejet, ami rögtön darabokra is törik. Jesse a mérkőzés győztese!!!<br><br>Kép<br><br>A kiválasztás<br><br>A játékosok visszatérnek az edzőterembe, ahol már Sugar Ray és Sly várja őket a ringben. A bokszolók a ring köteleinél felsorakoznak. Sly és Sugar Ray is érzi, hogy a légkör óriási várakozással, és kíváncsisággal telik meg. Vajon kit, vagy éppenséggel kiket fog választani Jesse? Erre kíváncsiak most mindannyian. Sergio elmondja, hogy ő egy szavatartó embernek tartja Jesset, aki már korábban elmondta, hogy ha ő nyer, akkor Ishet fogja kiválasztani. Szerinte taktikailag jó választás lenne, és egyben megbecsülést és büszkeséget is szerezhet magának Ishe kihívásával.<br><br>Kép<br><br>Sly: Ma volt a második kör első versenye, és most Jesse győzött, ezért megkérem őt, hogy lépjen be a ringbe. Azzal, hogy nyertél, kivívtad magadnak a jogot, hogy kiválaszd ellenfeled, vagy két másik bokszolót akik egymás ellen fognak megmérkőzni.<br>Jesse: Először is, szeretném, ha Ishe Smith állna a vonalhoz.<br>Sly: Ishe, légyszíves gyere be a ringbe, és állj a vonalhoz!<br>Jesse: Tegnap este kicsit kikeltem magamból, és vitatkoztam Smith úrral. Ez nem én vagyok, én nem vagyok ilyen forrófejű. Nem jövök ilyen gyorsan dühbe. Nagyon sajnálom, és elsősorban tőle szeretnék bocsánatot kérni, valamint tőletek, hogy így viselkedtem. Úgy döntöttem, hogy ez alkalommal mérkőzésszervező leszek. Én most végignézek ezeken a srácokon, és most valakit ki kell választanom közülük. Azt szeretném, hogy Sergio másszon be a ringbe, és álljon szembe Ishevel...<br>Sergio: Jesse, a választásod több értéket és akciót hordoz magában, mint erkölcsöt. Most megteszem, amit megígértél, hogy te teszel meg! Jó döntés!<br>Sly: Ishe, szeretnél valamit hozzáfűzni?<br>Ishe: Nincs mondanivalóm...<br>Sly: Jesse, minden jogod megvolt a döntésedhez, és érdekes párosítást hoztál össze.<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Jesse elmondja döntése után, hogy nem ijedt meg Ishe Smithtől, csak az utóbbi napok sokat kivettek belőle - a repülés, a sok kintmaradás, a kialvatlanság, stb. -, ezért nem érezte magát készen arra, hogy megmérkőzzön vele. Sergio elmondja, hogy amikor szembeállt Ishevel, látta rajta, hogy nem volt meglepve. Szerinte Jesse azt akarta, hogy valamelyikük távozzon, hiszen mindketten makulátlan mérleggel rendelkeznek - Sergio 13-0, míg Ishe 15-0. Stratégiailag jó döntést hozott, de nekik hírnév szempontjából nem éppen a legjobbat, bár tudják, hogy ez a verseny nem a hírnévről, hanem egy millió dollárról szól. Ishe szerint Jesse már a kezdetektől fogva félt tőle. Úgy gondolja, hogy nem beszélni kell, hanem cselekedni. Szerinte Jesse nem az utat akarja végigjárni, csak össze-vissza beszél. Joey elmondja, hogy Ahmed visszatérése nem volt olyan hatással Ishere, mint ahogyan azt ők gondolták, ezért valami mást kellett kitalálniuk. Így jött a képbe a kirobbanó formában lévő Sergio, akinek minden esélye megvan arra, hogy Ishet megverje. Ishe szerint jó meccs lesz az esti, de nem lesz kemény mérkőzés. Szerinte az Ahmed elleni volt az igazán kemény csata.  <br><br>A mérkőzés<br><br>Kép<br><br>Ishe próbálja elfelejteni a Sergio és közte kialakult barátságot a mérkőzés előtt. Próbálja tüzelni magát, azzal, hogy egyszerűen gyengébb ellenfele, nem tud erőset ütni, ám látszik rajta, hogy kissé tart az összecsapástól. Sergio tudja, hogy Ishe kemény ellenfél, és tudja azt is, hogy Ishe ütéseivel biztosan fájdalmat fog neki okozni, de ő nem fogja kimutatni fájdalmát. Arra épít, hogy így biztosan elbizonytalanítja ellenfelét, hiszen Ishenek a szíve a gyengesége. Egy 600 fontos gorillát úgy lehet legyőzni, ha engeded, hogy magát győzze le. A lelátóra megérkeznek a nézők, és ismét láthatunk pár ismerős arcot is közöttük. <br><br>Kép<br><br>1. menet<br>A bokszolók méregetik egymást, majd Sergio egy testütéssel próbálkozik. Próbálja hajtani Ishet, de ellenfele remekül védekezik, ám egyelőre nem támad. Ishe hirtelen beugrik és nagy erejű ütésekkel próbálja megmutatni, ki az úr a ringben. Testütései találnak, Sergio kapaszkodik, majd szétválnak. Két-három egyenes után Sergio egy felütéssel is talál. Üt még pár tiszta találatot, majd bekap egy ütést. Fejét rázza, mintha meg sem érezte volna. Ishe a köteleknél próbál dolgozni rajta, nem sok sikerrel. Sergio beugrik, és keményen megsorozza Ishet. Horgai hangosan landolnak Ishe fején. A menetet nálam Sergio nyerte, tehát 10-9 az ő javára. Sergio a sarokba ülve megkérdi, hogy elvesztette-e a menetet, de Ahmed megnyugtatja, hogy ez az övé volt. A másik sarokban Alfonso szorosnak ítéli a menetet, de ő inkább Sergionak adná. <br><br>2. menet<br>Sergio beugrásokkal operál, előbb testen, majd fejen is eltalálja Ishet, majd tovább sorozza. Ishe visszatámad két horoggal, melyek találnak, és Sergio látszólag elbizonytalanodik. Ishe a sarokba szorítja, majd kegyetlenül ütni kezdi. Sergio hajolgat, de Ishe pokoli ütései be-betalálnak. Ishe szabályszerűen körbeveri Sergiot a ringben. Sergio grimaszol, és mutatja, hogy ez nem volt semmi, és jöjjön csak nyugodtan. Ishe nem is várat sokáig magára, ismét nekiesik. A menet végén egy rettenetes hátsókezes jobbost helyez el Sergio fején, akiben szerintem bennemaradt egy kicsit ez az ütés. Nálam 19-19 az állás, mert ezt a menetet tisztán vitte Ishe. Döbbenetes, hogy Sergio milyen nyugalommal tűrte a verést, próbálva ezzel is tovább hergelni Ishet. Ishe sarkában érzik, hogy a menet az övék volt. Sergiot Ahmed próbálja tüzelni, de nyomdafestéket nem tűrő módon csendre inti őt Sergio edzője, Jeremy (Shut the f*ck up, man! :)), aki lehordja a bokszolót, hogy így nem lehet mérkőzést nyerni, és hagyjon fel azonnal ezzel a buta taktikával.<br><br>3. menet<br>Sergio egyeneseivel szurkál, testen talál is, de Ishe testre borzalmas ütést helyez el. Sergio ismét hátrál, Ishevel a nyakában, majd hátrálva próbál szurkálni testre, majd fejre. Ütései találnak, de Ishe kegyetlenül büntet. Beszorítja a sarokba, és cséphadaró módjára üti ahol csak éri. Sergio vert helyzetben, Ishe óriási verést mér rá. Nálam 29-28 Ishenek. Ezt a menetet is nagy fölénnyel vitte. Sergio vajon meddig játsza még az áldozati bárányt a ringben? Pimaszul mutogat a közben bíró által padlóra rántott Ishenek, hogy nyugodtan keljen fel, és mintha mi sem történt volna, visszavonul könnyedén a sarokba. Segionak szólnak, hogy üssön kombinációkat, mert szinte minden Isheről szól a ringben. Ha nem akar veszteni el kell kezdenie végre dolgozni.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

4. menet<br>Sergio a menet elejét jelző gongszó előtt már készen áll, és integet és magyaráz Ishenek, hogy keljen fel, mert nekik most komoly egyeztetni valójuk lesz ebben a menetben. Ishe kissé fáradtan, és hitetlenkedve néz vissza rá. Összekapaszkodnak, és Sergio óriási jobbhoroggal talál fejen, majd ballal keményen testen. Folytatja minden irányból az ütések osztását, és nagyon brutálisan körbeveri Ishet. Sergio mintha az első menetre érkezett volna, úgy üti folyamatosan a fáradni látszó Ishet. Ishe visszatámad, de Sergio már nem hátrál meg, üt, üt és üt. Fedezéket, testet, fejet egyaránt. Ezt a menetet Sergio elvitte. Nálam 38-38, egál az állás. Sergio gongszóra kihívóan kezeit leengedve néz Ishere, aki lassan bandukol vissza a ringsarokba. Segio végignézi, ahogy Ishe leül, majd miután ellenfele a szemébe nézett, megfordul és visszamegy határozott léptekkel a saját sarkába. Gallagher mérgesen kiabál Ishevel a szorító mellől: mi a fenét csinálsz, az egészet elrontod! Sergio borzalmasan fel van paprikázva. Sly szerint az utolsó menet fog mindenről dönteni.<br><br>5. menet<br>Egyszerre ütik horgaikat, majd Ishe próbál sorozni, de csak fedezéket talál. Nekiugrik Sergionak, de a Latin Kígyó jön ki az ütésváltásból jobban. Ishe nem adja fel, tovább támad, már tisztább találatokkal. Próbálja visszaadni Sergionak amit eddig kapott, de Sergio magasabb fokozatba kapcsol, és egyeneseivel előre lépkedve a kötelekig szorítja a védekező Ishet. Keze jár, mint a motolla, minden szögből üt, és talál. Ishe visszatámad, de csak Sergio fedezékét püföli. Sergio mosolyog, és a mellét veri, Ishe is. Egy darabig állnak egymással szemben, majd Ishe megindul, de Sergio elhajlásokkal mindent véd. Pimaszul visszamosolyog, és a fejét rázza: kevés vagy, kiscsillag! Ishe próbálkozik, de megint nem tudja elérni a furfangosan tekergőző kígyót. Sergio meglengeti Roy Jonesos mozdulattal jobb kezét, majd kilövi egyeneseit, melyek nem találnak pontosan, de az azt követő felütés hátralöki Ishe fejét. Hihetetlen akarattal szinte már nem is védekezve - nincs is már nagyon szüksége rá -, nagyon elveri Ishet. A mérkőzésnek vége, Sergiot edzője magasba emeli, és ráterítik a mexikói zászlót. Nálam 48-47 arányban Sergio a meccs győztese. Ishe szomorú tekintettel vonul a sarokba, majd gratulál Sergionak.<br><br>A Contender Arénában a bírók pontozással döntötték el, hogy a mérkőzés győztese.... Sergio Mora!!!<br><br>Kép<br><br>Sergio hatalmas taktikai érzékről tett ezúttal tanubizonyságot: lélekben őrölte fel Ishet, aki talán nem is volt 100%-ban a ringben. Hagyta, hogy két meneten keresztül Ishe üsse őt, szinte válaszra sem méltatva, folyamatosan szemtelenkedett vele, hogy Ishe érezze, hogy kevés ahhoz, hogy őt legyőzze. A taktika bevállt, és fényes győzelmet eredményezett, mellyel már a legjobb négy között van. Hihetetlen akarat van ebben a srácban! Érdemes lesz rá figyelni a későbbiek során, hiszen technikai tudásán kívül, megvillantotta most, hogy ésszel is rendelkezik, ami egyértelműen fontos a bunyóban. <br><br>Sergio: Az érzés a szívemben átsegít mindenen. Ishe óriási ütésekkel talált el. Mindenkinek azt mondtam korábban, hogy Ishe erősségét a gyengeségévé fordítom át. Ezt tettem! Minden tiszteletem Ishe Smithé, de ő nem Sergio Moraval küzdött ma este. Ishe Smith Ishe Smith ellen lépett a kötelek közé!<br><br>Ishe: 110%-ot nyújtottam, a legjobbamat, ami csak kitellik tőlem, és kikaptam... Nagyon nehéz az, hogy keményen edzel, keményen odateszed magad, mindent kiadsz magadból, és egyben mindent el is vesznek tőled... Ez jelenleg nagyon fáj, annyira, hogy nem akarok most a bokszra gondolni... A boksz mindig életem részét képezte, de most belefáradtam... Szerintem az igazi bajnok szíve abban mutatkozik meg, hogy vereség után is képes felállni a padlóról. Ma elbuktam, de tovább kell folytatnom. Szomorú vagyok, hogy nem sikerült eljutnom Vegasba... <br><br>Kép<br><br>Sly szerint Sergionak nagy szerencséje volt ma este. Sugar Ray szerint hihetetlen volt amit Sergio művelt, és teljesítményével sok embert nagyon meglepett. Úgy látták mindannyian, hogy annak ellenére, hogy Ishe agresszívebb volt, sok ütést elhibázott. Olyan volt mint egy egyujjú zongorista... Ishe mentálisan nem tudott felnőni a feladathoz, mert annyira meg akarta verni Sergiot, hogy Sergionak sikerült kimozdítania a mérkőzéstervéből, és rögtön maga alá is gyűrte hihetetlen bátorságával.<br><br>* VÉGE A KILENCEDIK RÉSZNEK * <br><br>* Folytatás hamarosan... *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én Joeynak, Sergionak és Alfonsonak szurkolok a leginkább, bár ahogy a mai eredményeket hallottam, egyikük sajnos - szinte szó szerint - elvérzett... Jesse beáll a helyére a kedvenceim közé. Peter nekem nem szimpi, bár szépen felállt, de nem sok hiányzott ahhoz, hogy ismét vereséget szenvedjen... Joey óriási küzdő, ezen a meccsen mindenkit maga mellé állított. A legnagyobb szíve van az összes bokszoló közül. Bárki kapja őt, nagyon fel kell kötnie a gatyát, mert vért fog izzadni ellene... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem Joey és Peter a legszimpatikusabb az egész sorozatban végi (Őket követi Alfonso és Sergio). Joey valami hatalmasat küzdött ezen az estén. A játékokban is meg lehet figyelni, hogy iszonyatosan jól teljesít, nagyon atlétikus sportoló. Én szerintem most jelenleg ő a legveszélyesebb bunyós a második körben.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: A nyolcadik rész<br><br>Juan tehát győzelmet aratott Tarick felett. Ám a győzelemnek lehet, hogy nagy ára volt? A mérkőzés után a ringben elmondta Sugar Raynek, aki a sérülését vizsgálta - felrepedt a bal szemöldöke -, hogy nem gyógyul könnyedén, és amennyiben nem gyógyul be a következő mérkőzésre a sérülése, nem fog ringbe lépni, mert nem akarja veszélyeztetni a karrierjét. Sugar Ray megdöbbenve hallgatja, hiszen minden bokszoló megsérül a ringben legalább egyszer, ezért nem mondhat egy igazi harcos ilyet. Ishe is le van döbbenve, de őnkább azért, mert Juan nagyon nyitottan bokszol, szinte nem is védekezik. Szerinte Juannak még 2-3 évre van szüksége, és nagyon jó bokszoló válhat belőle. Tony társaival arról beszélget, hogy a következő párosítás Joey és Jimmy lesz. Szerinte Jimmy nyer, mert sokkal tapasztaltabb. A boksz 80%-a mentális képességeken alapul. Joey lehet, hogy a legjobb atléta közülük, de ha metálisan nincs felkészülve, nem sikerülhet győznie. Nagyon bízik abban, hogy Joey valahonnan, valamiből elég önbizalmat tud meríteni magának, amit nem csak az életben, de a ringben is kamatoztatni tud. Alfonso szerint Joey megijedt Jimmytől, és ez a vesztét fogja okozni, mert mentálisan gyorsan el fog fáradni. Ettől függetlenül kemény összecsapásra számítanak. Jimmy elmondja, hogy nehéz helyzetben van, mert egy olyan bokszoló ellen kell a kötelek közé lépnie, aki ellen egyértelműen nyernie kell, ezért kicsit tart az összecsapástól. Mivel az előző versenyen a választás során eldőlt, hogy kik fognak bokszolni - a maradék két bokszoló - az utolsó párosításban, ezért ebben a részben már okafogyottá vált még egy versenyszám beépítése. <br><br>Kép<br><br>Juan másnap úgy ébred, hogy a nyaka, a háta és a jobb keze is iszonyatosan fáj. Mindennek tetejébe a bal szeme teljesen bedagadt, hogy szinte alig lát ki rajta. Nincs ehhez szokva, ezért nagyon letörten várja a folytatást. Az edzések tovább folytatódnak. Pillanatnyilag Joey sparringol a ringben, közben elmondja, hogy a kidobós versenyen meghúzodott combja még mindig borzasztóan fáj, és e miatt nagyon rosszul érzi magát, hiszen a kötelek között a lábmunkának nagyon nagy jelentősége van. Edzője ellátja tanácsokkal: a helyett, hogy hátrafelé mozogna, próbáljon oldalazni - jobbra nem tud, a fájós lába miatt, ezért inkább balra kell neki mozogni. Joey tudja, hogy óriási hátrányban van sérülése miatt, és ráadásul a lehető legnehezebb ellenfelet fogta ki ezen a versenyen. Azt is elmondja, hogy édesapja jelenléte nagyon hiányzik neki, és nagyon örülne, ha édesapja eljöhetne a mérkőzésére. <br><br>Kép<br><br>Joey Jessevel biliárdozik. Jesse elmondja, hogy Joey emlékezteti őt korábbi önmagára: menálisan rendben volt, a szíve a helyén volt, a határozottságával sem volt semmi baj, ám valami hiányzott belőle. Tanácsokkal látja el Joeyt: Jobban kell hinned magadban, mint valaha bármikor. Amikor eljöttem erre a versenyre úgy gondoltam, hogy a legjobbal kell megküzdenem, hiszen ha vesztek ellene, akkor nem lesz semmi szégyellni valóm. Tehát ha belépsz a ringbe, nem kell szívrohamot kapnod, egy kis libabőr és kész. Az járjon a fejedben, hogy a halhatatlanok közé kerülhetsz be győzelmeddel. Ez mekkora móka már? Most én jövök... Jesse elmondja, hogy Joey egy nagyszerű srác, akit közeli barátjának tart, és sokat foglalkozik vele, hiszen senkije sincsen: se felesége, se gyermekei. Pont ezért este el fogja vinni őt saját családjához, mint barátot.Hisz a győzelmében. <br><br>Kép<br><br>Este ellátogatnak Jesse családjához, ahol nem más vár Joeyra türelmesen, mint katona édesapja. Joey sokáig szorosan magához öleli édesapját, akit már öt hónapja nem látott, hiszen apja Afganisztánban teljesített szolgálatot. Joey elmondja, hogy édesapja amikor elment szolgálatba egy levelet hagyott számára, melyben leírta, hogy ha eljön az idő, tegye meg, amit tud, hogy fia képes megtenni. Joeynak nem kellett még egyszer elolvasnia, tudta apja mire gondolt. Beszélget apjával a sérüléséről, de apja elmondja neki, hogy bármennyire is fáj, nem szabad feladnia a küzdelmet. Sok pillanat van az életben amikor az ember már-már feladná a küzdelmet, de ha belegondol, rájön, hogy ezzel nem old meg semmit, ez nem egy olyan választás, amivel előrébb juthat.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A jutalom<br><br>Kép<br><br>Sly átadja az arany bokszkesztyűket Juannak, melyet előző esti győzelmével érdemelt ki. Sugar Ray elmondja egy interjú során, hogy Juan számára a boksz csodája volt, hiszen ebben a srácban minden meg van, amire egy bokszolónak szüksége lehet. A többiek kellő képpen féltek is tőle, mert mindenki fenyegetésnek érezte Juan tehetségét. Ám amikor a ringben látta, semmi mást nem látott, csak egy kissrácot, aki úgy küzdött, mint egy amatőr... <br><br>Sly: Megváltoztattad a stílusod tegnap este, ugye?<br>Juan: Hát igen...<br>Sly: Miért nem tartottad magad a tervekhez?<br>Juan: Szerintem egy kicsit csalódott voltam...<br>Gallagher: Győztél, ezért a helyett, hogy hátrafele mennél, inkább nézz előre. Ha így teszel, semmi baj nem lehet!<br><br>Mivel az utolsó két párosításból már csak egy mérkőzés van hátra, és a legutóbbi versenyen eldőlt, hogy kik fognak bokszolni, a győztes jutalma ezúttal elmarad, hiszen az utolsó mérkőzésen eldől, hogy ki lesz a nyolcadik döntős bokszoló, és ezzel véget ér az első kör is.<br><br>A mérkőzés<br><br>Jimmy az öltözőben beszél a mérkőzésről. Szerinte mindenki próbálta Joeyt elkerülni, mert papíron Joey tűnt a leggyengébbnek, a legtapasztalatlanabbnak. Ám tudja, hogy ez nem lesz olyan, mint egy könnyű séta a parkban, Joey nem fogja könnyen megadni magát. Joeyt családja látogatja meg az öltőzőben. Elmondja, hogy édesapja azt mondta neki, hogy bármi lehet az életben, amit csak el tud képzelni. Ezért végezte el a főiskolát, a jogi egyetemet, és ezért lett profi ökölvívó is. Időközben a nézőtér ismét megtelik. Frankie Avalon, Burt "Paulie" Young és Carl "Apollo Creed" Weathers is együtt szurkolnak. A bokszolók óriási üdvrivalgás közepette vonulnak a ringbe, és már kezdődik is az első kör utolsó küzdelme! Sly és Gallagher edző megbeszélik az esélyeket. Szerintük Jimmy 1-10 és 1-20 arányban a mérkőzés esélyese, ami azt jelenti, hogy nem sok esélyt adnak Joeynak... Vajon Joey is így gondolja, vagy képes lesz meglepni a szakembereket?<br><br>Kép<br><br>1. menet<br>Jimmy nagyon erősen kezd, már a mérkőzés előtt elmondta, hogy az első menetet meg akarja nyerni. Baljával keményen elkapja Joeyt mind fejen, mind testen több alkalommal is. Joey a levegőt csapkodja. Jimmy újra talál, és Joey kapaszkodásba menekül. Joey megrázza a fejét, ez nem lesz így jó... Hirtelen a semmiből önbizalmat merítve keményen nekiugrik Jimmynek. Jobbhorgai óriási erővel találják el Jimmy fejét, átütve védekező kesztyűit. Iszonyatos verést mér Jimmyre, keze folyamtosan dolgozik, főleg fejen talál, és ütéseit nagyon meghúzza. Jimmy csak védekezik, nem tud mit tenni ekkora ütészápor ellen. Joey ütései megrendítő erejűek, Jimmy időnként megrázkódik ütéseitől. Sly, Sugar Ray és a nyugati csapat nem hisz a szemének! Hihetetlen amit ez a fiú művel! A menetet egy csapásra megfordította! Nálam 10-9 arányban Joey vezet. Jimmynek azt tanácsolják, hogy fizessen meg azért amit most kapott, és használja az egyeneseit, hogy Joey ne férjen a közelébe. A nézőtér örjöng! Senki nem hitte, hogy Joey ilyen ellenállásra kényszeríti tapasztaltabb ellenfelét.<br><br>2. menet<br>Jimmy egyenesekkel próbálkozik, de nem talált, Joey pedig egyenesekkel büntet. Jimmy talál, majd Joey egy komoly kombinációval újra sarokba szorítja ellenfelét. Jimmy próbálkozik, de miközben üt, Joey egy kegyetlen jobbfelütéssel tisztán eltalálja a fejét! Jimmy fejét lehorgasztva hátrál, és úgy próbál ütni, de sem ő, sem az őt lerohanó Joey nem talál. A köteleknél aztán Joey egy jobbkezes ütéssel újból átveszi az irányítást. Ismét megsorozza Jimmyt, akit a gong ment meg a szorult helyzetből. Nálam 20-18 Joeynak. Joey apja már a harmadik menetes KO-ban reménykedik, ami a látottak alapján nem is olyan biztos, hogy túlzás...<br><br>3. menet<br>Tapogatózva kezdenek, majd Jimmy talál két szép ütéssel. Joey egy kezével bombázza Jimmyt, majd hátrál. Láthatóan bal lábára helyezi testsúlyát, ami mindenki arcáról lefagyasztja a mosolyt... A jobb combja... Jimmy észreveszi Joey tanácstalanságát, és átveszi az irányítást, testre-fejre egy-egy ütést elereszt, míg Joey csak védekezik. Joeynak nagyon fáj a lába, szinte egy helyben ugrándozik, ütései nem érik el Jimmyt... Jimmy távolról egyenesekkel büntet, melyekre egy testütéssel helyezi fel a koronát. Joey nem válaszol, nem tud szinte mozdulni sem... Jimmy kioszt még egy kemény horgot, és testütést, majd a menetnek vége. Ezt a menetet Jimmy vitte, de még mindig Joey vezet 29-28 arányban nálam. Joey lábát húzva biceg vissza a sarokba. Teljesen kiborul: Figyeljetek, nincs lábam, nem tudok mozogni... Próbálnak belé erőt önteni, de Joey teljesen szétesik... A kék sarok boldog, bár Jimmy ezt a menetet csak úgy nyerte meg, hogy Joey neki adta. Szerintük Joey elfáradt...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

4. menet<br>Jimmy tudatosan próbál megint egyeneseivel irányítani, de Joey már hátrafelé is lépked. Ettől függetlenül testen benyel egy kemény ütést, majd egy balhorgot fejre. Jimmy keményen büntet, balfelütése kegyetlenül betalál. Joey védekezése szétesett, arcára kiül a teljes bizonytalanság. A nyugatiak csalódottan nézik, ahogy társuk szerencsétlen sérülése folytán akár el is veszítheti ezt a nagyon jól induló mérkőzést. Jimmy jól hajol el Joey lassú ütései elől, és keményen büntet. Minden indított ütést, egy pontosan kivitelezett válasz követ, a különbség az csak, hogy Joey nem talál. Joey hátrahőköl, majd újból szemben állnak, Jimmy egy irtózatos balhoroggal megrendíti. Ez a fiú lélekben már feladta a küzdelmet! A menet végén Joey egy kicsit aktívabb, de ez nem elég a menet megnyeréséhez. Nálam egál az állás: 38-38! Joey edzője elmondja: Csak egy menet kell! Ezen az egy meneten múlik minden! Vagy nyersz, vagy veszítessz! Peter azt mondja Jimmynek: Akarod az egy millió dollárt? Akkor nyerd meg ezt a menetet! A hangulat óriási, ami nem is csoda, hiszen ezen az egy meneten múlik, hogy kettejük közül ki kerül ki győztesen: a fizikailag és lelkiekben is megsérült Joey, vagy a gyengén bokszoló Jimmy, kihasználva ellenfele harcképtelenségét. Képes lesz-e Joey összeszedni magát, és mindent beleadva, szívét a ringben hagyva megnyerni ezt az egy röpke menetet?<br><br>5. menet<br>Mindketten elfáradtak, ám Joey szemében újból fellángol a tűz, arcára kiül a szenvtelenség: az akarat győzedelmeskedni látszik a fájdalom felett! Joey megy előre, de Jimmy megállítja egy ütéssel. Joey jól védekezik most, és már célba érnek az egyenesei is. Jimmy püföli Joey fedezékét, de nem tudja azt feltörni. Joey egy óriási ütéssel válaszol! Mi történik itt?! Repkednek az ütések, mindketten találnak, mégis Jimmy hátrál, egészen a kötelekig! Onnan nincs menekvés: Joey megsorozza, védekezéssel nem törődve üti ahol éri. Pattognak az ütései Jimmy fején és testén egyaránt! Jimmy elfáradt! Joey tovább püföli, érzi a vér szagát! Addig üti, míg egy ütéstől Jimmy a padlóra nem kerül!!! Nem volt tiszta ütés, inkább a fáradtság és Joey ütésének lendülete vette le a lábáról. A bíró intésével beszüneteti a mérkőzést, ám pár másodperc múlva a a gong a menet és egyben a mérkőzés végét is jelezve, megszólal! Vajon mi lesz az eredmény? Joey pontozásos, vagy TKO győzelme? Ha végigment, akkor a meccset 48-47 arányban ő nyeri, tehát gyakorlatilag mindegy! Joey orra vérzik, alig álla lábán, mindent kivett belőle az utolsó menet, szinte örülni is elfelejt fájdalma és fáratsága közepette, viszont az aréna őt ünnepli!<br><br>Hölgyeim és Uraim! A Contender Arénában a bírók pontozással döntöttek. A mérkőzés győztese egyhangú pontozással... a Nyugatot képviselő: Joey Gilbert!!!<br><br>Kép<br><br>Joey: Úgy gondoltam, hogy egyetlen egy ember hitt a győzelmemben rajtam kívül ezen az estén, és az az apám volt. A tény, hogy a döntőben vagyok, óriási boldogsággal tölt el. Azt hiszem megérdemeltem...<br><br>Jimmy: A pontozólapok alapján úgy tűnhet, hogy egyoldalú mérkőzés volt, de szerintem nem volt az. Nem becsültem le Joeyt. Joey kijött, kergetett egész este, és végül legyőzött... Nagyon csalódott vagyok. Kaptam egy lehetőséget, de nem voltam képes élni vele. A legjobbamat adtam ma este, de ez nem volt elég. A feleségemmel három hónap múlva Isten áldásában részesülünk, és megszületik következő gyermekünk. Ez az ami most számít. E mellett minden eltörpül. Megtanultam ittlétem során, hogy semmi sem lehetetlen. Sugar Ray Leonarddal edzhettem együtt... Ha valaki azt mondta volna, hogy ez lehetséges, nem hittem volna neki. Egy ijedt, vékony kisfiú voltam, aki belépett a zsúfolt edzőterembe. Minden ami hiányzott belőlem az a bátorság volt... Minden lehetséges... Minden lehetséges...<br><br>Kép<br><br>Óriási mérkőzés volt! Joey vert helyzetből felállt a padlóról, és megmutatta mekkora szíve van! Teljesen megérdemelt győzelem volt ez, szinte tökéletes. Sergio a társainak mondja vidáman: Mi mindannyian tudtuk, hogy nincs esélye. Tudtuk, hogy vizsgákon lenne a helye, vagy egy ügyvédi irodában. Ez a srác megmutatta milyen egy harcos szíve! Órisási szív és óriási győzelem! A mindenit! Boldogan fogadják Joeyt a mérkőzés után, és Joey is elmondja, hogy ilyen üdvözlésben még soha nem volt része egy mérkőzése után sem. Anthony elmondja, hogy Joey győzelmével óriási tiszteletet váltott ki közöttük, ám hihetetlen önbizalomra is szert tett ezzel, aminek mindannyian tiszta szívből örültek. Jesse szerint annak ellenére, hogy Joey milyen gyenge volt belül, bebizonyította, hogy jogosan van helye közöttük a döntőben.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Juan sérülése és döntése<br><br>Juan meglátogatja az orvost, akinek elmondja, hogy szinte mindene fáj: a csuklója, a háta és a nyaka. Az orvos szerint három helyen sérült le Juan, amelyek külön külön nem okoznának nagy gondot, de együtt nem lehet megbírkózni velük. <br><br>Kép<br><br>Orvos: Amit most tudni szeretnék az az, hogy szeretnéd-e folytatni?<br>Juan: Így nem. Oda a jobb kezem...<br>Orvos: Rendben van, akkor nem fogod folytani a küzdelmeket.<br>Juan: * a fejét rázza határozottan *<br><br>Juan elmondja, hogy a második körben sokkal komolyabb mérkőzések várnak rá, és ezt ő így nem vállalja. Úgy gondolja, hogy ha folytatná, akkor még jobban lesérülhet, és akár a kezét is eltörheti, ezért inkább feladja a további versengést. Elmondja társainak, hogy sérüléséből legalább 45 nap kell, hogy felépüljön, ezért úgy döntött, hogy nem kockáztatja egészségét. Döntése értelmében azonnal el kell hagynia a sportkomplexumot. Sergio szerint nagy baj van, ha egy 18 éves fiatal bokszoló úgy gondolja, hogy nem fog tudni meggyógyulni. Szerinte Juant a szíve cserbenhagyta, hiszen keményen edzett, és mindenkiben azt a benyomást keltette, hogy egy nagyon jó bokszoló, viszont amikor küzdött kiderült, hogy mégsem olyan jó... Szerinte Joey és Juan egy jó párosítás lett volna, és Joey valószínüleg ki is ütötte volna őt. Alfonso elmondja, hogy ha ugyanebben a helyzetben lett volna, akkor biztosan könyörgött volna az orvosnak, hogy adjon neki lehetőséget arra, hogy felépüljön, és tovább küzdhessen. Úgy gondolja, hogy inkább meghalna harcosként, mint hogy gyáván élje tovább életét. Juan elhagyja az épületet, a csatában elhullotak falára felakaszva köntösét, ami azt is jelképezi, hogy nem vesztesként, hanem egyéb okból kifolyólag esett ki a küzdelmekből.<br><br>Kép<br><br>Juan: Tudom, hogy ha folytatom akkor talán kikapok. Nem akarok kikapni, mert az számomra visszalépés lenne. Még mindig hibátlan a rekordom, egy erősebb ellenfelet győztem le, és ahogy már mondtam is, lehet, hogy a sérülésem pont időben történt...<br><br>A jutalom<br><br>Sly megjutalmazza Joeyt csodálatos győzelme után az arany kesztyűkkel, és mint mondja, reméli, hogy ez a csekélység sokat fog segíteni a fájdalmain. <br><br>Sly: Amit tegnap este tettél, voltaképpen mindent elárul arról, hogy ez az egész dolog miről is szól. Túllépve a fájdalmakon szembeszállsz az esélyeiddel, és győztesen kerülsz ki a küzdelemből. Egyszerűen bebizonyítod, hogy az emberek rosszul ítélnek meg! Még egy dolog: mindannyian akik itt vagytok bejutottatok a második körbe, ezért a jutalmatok az, hogy mindannyian elrepülhettek Las Vegasba a Ceasars Palace-ba, ahol közületek ketten végül megküzdhetnek az egy millió dolláros fődíjért!<br><br>Kép<br><br>A Ceasars Palace luxus magánrepülőgépe röpíti a második körbe jutottakat Las Vegasba a boksz Mekkájába, ahol a Ceasars Palace kaszinóban egy kis kikapcsolódásban lehet részük. A repülőgépen királyi kiszolgálásban van részük, de ez csak egy kis szelete annak, amit kiérdemeltek győzelmükkel. A srácok rögtön el is foglalják érkezésük után helyüket a szálloda medencéjénél, ahol szőke hajú "udvarhölgyek" lesik minden kívánságukat. Alfonso nem is sokat teketóriázik, kihasználja a vendégfogadás örömeit:<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Idejükből bőven jut fürdésre, napozásra, szórakozásra, amit igyekeznek minél inkább kihasználni. Később a már felállított bokszringbe várja őket Sly és Sugar Ray egy római légiósok által örzött óriási ládával.<br><br>Hát itt vagyunk, a Ceasar's Palace-ban. Még két meccset kell megnyernetek, és itt lesztek ezek között a kötelek között, egy millió dollárért harcolva. Ebben a ringben küzdött Ali, Holmes, Heagler és Ray Leonard is. Ez a ring szimbolizálja az igazi nagyságot. Ez a hely történelem! Most pedig nagyon figyeljetek! Mindannyian tudjátok miért vagytok itt: egy millió dollárért! Most pedig ez mind megnézhetitek egyben. Ne érjetek hozzá, csak nézzétek! Ez valódi: egy... millió... dollár! <br><br>Kép<br><br>Sergio nagyon boldog, hiszen abban a ringben állhatott hat társával egyetemben, ahol a boksztörténelem legnagyobb alakjai vívták világbajnoki mérkőzéseiket. Joey elmondja, hogy borzalmasan izzadt, és rájött, hogy győzelmével nem csak a második körbe lépett, hanem most ott lehet, hogy valami óriásit tudjon végrehajtani. Tony elmondja, hogy ahogy meglátták az egy millió dollárt a ládában, mindannyiuk szeme kidülledt... Mindannyian tudatosították magukban, hogy ezért vannak itt, mindannyian ezt akarják. <br><br>Renben! Csukjuk is be a ládát... Szeretném, ha tudnátok, hogy van még pár meglepetésünk ami rátok vár. Nézzetek csak oda! Egy vadiúj Toyota Tundra! Ez egy gyönyörű kisteherautó, és most mindannyiótoknak meg van a lehetősége arra, hogy megnyerje. Itt van hét kártya, mindannyiótoknak egy. Húzzatok egyet, de ne nézzétek meg. Mindenkinek van egy? Akinél az ász van, azé a Toyota Tundra!<br><br>Sugar Ray gyorsan közbevág, hogy ne egyszerre fordítsák meg. Sergionak szól, aki a sor elején áll, hogy elsőként ő mutassa meg a kártyáját. Sergio gyorsan megnézi, majd megkönnyebbülve mutatja fel kártyáját: nála van az ász!!! Örömében körbemutogatja a ringben a kártyát, hogy a legfelső sorokból is láthassa mindenki: ő nyerte az autót, ő volt a szerencsés! Odafut élete első autójához, keresztet vet, és beül a volán mögé, a többiek gratulálnak neki. Joey elmondja, hogy ismerve Sergio hátterét, jobb helyre nem is kerülhetett volna ez az autó. Nincs benne semmi irígység amikor azt mondja: Sergio érdemelte meg a legjobban közülük. <br><br>Kép<br><br>Juan távozik, de ki jön a helyére?<br><br>Srácok, tudjátok mi történt Juan de la Rosaval. Gyakorlatilag kijelentkezett... Egy rést, egy űrt hagyott maga mögött, amit most be kell tömnünk. Tudjátok, hogy ez a ti versenyetek, ez rólatok szól. A saját stratégiátokat, és mindent ami ezzel összefügg nektek kell végiggondolnotok. A kiesett versenyzők közül egészségileg csupán öten alkalmasak arra, hogy visszatérjenek. Ők a következők: Jonathan Reid, aki Jessetől kapott ki, Ahmed Kaddour, aki Ishe ellenében maradt alul, Miguel Espino, aki hatalmas csatában szenvedett vereséget Petertől, Tarick Salmaci, aki Juantól kapott ki, de elég sérülést okozott, hogy Juan is kiessen a versenyből, és Jimmy Lang, aki hihetetlen csatában kapott ki Joeytól két napja. Most szavaznotok kell, tehát fogjatok papírt és tollat, és írjátok le a választásotokat. Amikor elkészültetek, hajtsátok össze és rakjátok Tommy kalapjába.<br><br>Kép<br><br>Többen úgy vannak vele, hogy feledve stratégiájukat, a legerősebbet választják. Joey elmondja, hogy a hibákkal amit a kiesett bokszolók elkövettek, még nagyobb kockázatot jelenthet bárki, aki visszajön közéjük, ezért a szavazás eredménye nagyon meghatározó lesz a továbbiakban. A szavazatok összegyűltek a kalapban, ám azt, hogy ki áll Juan helyére, majd csak a következő adásból tudhatjuk meg... ;)<br><br>* VÉGE A NYOLCADIK RÉSZNEK *<br><br>* Folytatás hamarosan.... *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY