The Contender - The next great human drama

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Azt ne felejtsétek el, hogy itt egy millió dollár a tét, és Bonsante döntésével, és azzal, hogy megnyerte a meccset már nem csapattag többé (ahogy a többiek akik eddig nyertek sem azok). A csapatverseny csak az első kör párosításaihoz kellett. Nagyon nagy a tét, és aki nyerni akar, annak a saját érdekeit kell figyelembe venni és saját lehetőségeit kell mérlegelnie. Én megértem, hogy miért verte át csapattársait, annak ellenére, hogy tisztább lett volna, ha nem eteti őket egész héten...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1112638430;start=45#56 date=04/27/05 ť 21:14:52]Ez a Bonsante a legunszimpatikusabb figura az összes közül, nem akarok lelöni semmit, de a 10. részben megint elöadta magát :)[/quote]<br><br>Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül a véleményemmel  ;). Az az igazság, hogy én igazából nem is a boksztudásukat, hanem a viselkedésüket figyelem a játékosoknak. Abban viszont nagyon bízok, hogyha mondjuk Manfredo összekerül Bonsanteval, akkor ugyan úgy megveri, mint a tavaly májusi mérkőzésükön.<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ez a Bonsante a legunszimpatikusabb figura az összes közül, nem akarok lelöni semmit, de a 10. részben megint elöadta magát :)<br>Juan nagyon jó bunyós kár érte. Remélem hallunk még róla.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én is sajnálom Juant, nekem Ő volt talán a legszimpatikusabb. Viszont Bonsante már a bevezető részben sem volt túl megnyerő  :P. Remélem nem Ő nyer a végén, hanem mondjuk Peter Manfredo.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Juan De la Rosa nagyon jól bunyózott. Tarrickot simán verte szerintem. 18 évesen elég nagy tehetségnek néz ki ez a srác. Nagyon jó a tetsfelépítése. Kár, hogy megsérül a későbbiekben, mert én szerintem még mehetett volna egy kört.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: A hetedik rész<br><br>Anthony győzelme után Ishe a folyosón teljesen kivetkőzik magából, és csapattársai körében Slynak panaszkodik fennhangon: Ki fogok ellene állni, és kiütöm! Könyörögni fog! Tudod mit tett! Brent azt hitte, hogy ő lesz az utolsó. Így állapodtunk meg! Nem veszek részt a jutalomban, és nektek is ezt kell tennetek! Anthony elmondja: Megállíthatatlan voltam ma este. Addig akartam folyamatosan ütni, amíg a bíró közbe nem lép. Sajnos Brentnk fájdalmat okoztam, de meg kellett tennem, mert ez volt a feladatom. Ez megesik, de a lényeg, hogy már bekerültem a második körbe. Ishe tombol a lakónegyedben, nagyon mérges Tonyra, és megesküszik, hogy megfizet neki. Alfonso próbálja csillapítani, kevés sikerrel, hiszen ő is eléggé mérges Tonyra... Joey csalódottságában kipakol a szobából, ahol Tonyval együtt laktak, és átköltözik egy másik szobába, mert nem akar Anthonyval egy légtérben sem lenni. Sergio szerint semmi komoly nem történt, hiszen erről szól a boksz. Tonynak ott volt a két gyönyörű gyermeke, akikért küzdött, és pont ezért nem lehet őt elítélni. Ishe tovább tombol közben a konyhában, teljesen pipa, hogy ennek a "gyávanak" sikerült először KO-val győznie. Mérgében az első kezébe akadó dolgot a falhoz vágja... Alfonso is mérges, de ő magába folytja dühét, és csendesen szemléli, ahogy Ishe székeket borogat és rugdos. Jesse és Peter az egyik szobában közben megbeszélik, hogy olyan volt ez a meccs, mint a macska-egér játék. Azon viccelődnek, hogyha Tony belép az ajtón, rögtön vége lesz... Nem is mernek kimenni. Tony megérkezik, magabiztosan, láthatóan számít az ellene induló offenzívára. Tarickkal találkozik először, aki gratulál neki, és elmondja, hogy ne törődjön semmivel, megtette ami a feladata volt: kiválasztotta ellenfelét, és győzelmet aratott felette. Tarick szerint a ringben mindenkinek gladiátorként kell küzdenie, szerinte az a legfontosabb, hogy Tony már bekerült a következő körbe. Tony tudja, hogy ez az utolsó lehetősége a boksz terén az életben, és két gyermekéért mindenre képes, legyen következő ellenfele akár Alfonso, akár Ishe. Elmondja, hogy két ökölnél több kell majd ahhoz, hogy vele bármelyikük elbánhasson. Közben megérkeznek a dühödt nyugatiak is. Forr a levegő a feszültségtől, ám egyikük sem szól a másikhoz, csak véres pillantásokkal közlik haragjukat Tonyval...<br><br>Kép<br><br>Az edzések folytatódnak. Tarick elmondja, hogy nagyon szép karrier áll mögötte, hiszen veretlenül két nagy szervezet is rangsorolta a legjobb tíz között a világranglistán, és aláírt szerződése is volt egy világbajnoki mérkőzésre, ám átverték, és soha nem kapta meg a kiérdemelt lehetőséget. A sokk sokat kivett belőle, ezért feladta pályafutását, mindent maga mögött hagyva. Közben Jimmy kesztyűzik a ringben, Jesse a nyugatiakkal figyeli, és elmondja nekik, hogy szerinte Jimmy nagyon jó bokszoló, aki rengeteg kemény ütést képes egy menetben leadni. Mivel nem látszik rajta, hogy mit tud, képes elaltatni ellenfelei figyelmét, és ritmust váltva gyorsan büntetni őket. Jimmy már nagyon készült az Anthony elleni mérkőzésre, de mivel nem őt választotta, ezért megfogadta, hogy soha többé nem készül kifejezetten egy bokszolóra. Két lehetősége maradt, Joey és Tarick, ám úgy gondolja, hogy bármelyikőjüket meg tudja verni. Ishe elmondja Juannak, hogy ha nem akar Joey ellen küzdeni, akkor ne válassza őt, ne válasszon olyat, aki esetleg sok lehet neki. Sugar Ray elmondja, hogy Juan 15 évesen került Mexikóba, hogy profi bokszoló lehessen belőle. Nagyon erős és tehetséges versenyző, aki biztosan nem fogja könnyen adni magát. Juan tudja, hogy jelenleg a nyugatiak közül Joey a legsebezhetőbb ellenfél, ezért odamegy hozzá, és elmondja neki, hogy ha neki kell választania, akkor biztosan Tarickot fogja választani. Úgy gondolja, hogy a nehezebb utat kell választania, ha bizonyítani akar, és ez esetben Tarick lehet a nehezebb ellenfél. Joey magáninterjúban elmondja, hogy nem érti, hogy miért tartják őt a leggyengébbnek. Csak azért, mert kevés profi meccse volt eddig? Gyenge bokszolók nem nyernek meg bajnokságokat, és nem nyernek Golden Glove-ot, mint ő.<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A jutalom<br><br>Sly átnyújtja Anthonynak az arany kesztyűket. Tony nézegeti a medált, majd azt mondja: Mielőtt elmennék, azt szeretném mondani, hogy ezeket a kesztyűket szeretném Brent Coopernek ajándékozni, mert egy csodálatos embernek tartom, aki a társaságot élettel töltötte meg. Szeretném, ha övé lenne. Sly elmondja véleményét: Én azt remélem, hogy megtartod a medált, hiszen Brent is ezt akarná. Brent egy olyan ember, aki nem gondol rád haraggal, gyűlölettel. Tudom, hogy jelenleg haragot és a bűntudatot éreztek, de mindenki tudta, hogy mire vállalkozott. A játék egyik része, hogy megismerkedjetek egymással. Valaki nyer, valakinek pedig veszítenie kell. Igazam van? Mindenki bólogat, mert megértették Sly mondanivalóját. Alfonso elmondja egy interjú során, hogy eluralkodtak rajta is az érzelmek, de nem akar úgy viselkedni mint Ishe, és úgy érzi, hogy végre visszanyerte önmagát, ezért nem érez többé haragot Tony irányába. Mivel Sly tanácsát egyhangú egyetértés követte, Tony megkérdi: Mikor megyünk ma el, hogy megkapjuk a jutalmunkat? <br><br>Kép<br><br>Ishe hisztizik Alfonsoval, hogy nem akar velük menni, Alfonso hiába próbálja elrángatni. Tonyt nem érdekli, ha Ishe nem akar velük menni, nem akar békülni sem vele, mert Ishe lehet a következő ellenfele. Miközben várakoznak, ahol hirtelen előtűnük a híres rap-sztár: Ja Rule, aki egy dobozt hozott magával. Kinyitja a dobozt, miközben azt mondja: A csapatomnak ezt hoztam, és egy jótanácsot: ne bízz meg egy olyan emberben, akinek nincs órája! A dobozban a győztes nyugati csapat minden versenyzőjének egy-egy 2500 dollár értékű órát hozott ajándékba. A keleti csapat is jelen van, és irígykedve nézik a ceremóniát: ismét nem ők részesednek a jutalomból... Ishe döntése miatt szintén kimaradt ebből a jutalomból...<br><br>Kép<br><br>Ja Rule elviszi a srácokat egy diszkóba szórakozni. Mindenki nagyon boldog, hiszen egy híres ember oldalán léphettek be egy szórakozóhely ajtaján, és e miatt ők is fontosnak érezhetik magukat. Ja Rule elmondja, hogy szereti a bokszot, és irígyli őket, mert belőle hiányzik az a fegyelem, ami ennek a sportnak az alapja. Szép nők, pezsgőfolyam, nagyon jól érzik magukat, hiszen Ja Rule tényleg egy szórakoztató figura. Ja Rule megajándékozza a srácokat egy-egy dedikált CD-vel is<br><br>Kép<br><br>Joey hazatelefonál este, és legnagyobb meglepetésére édesapja veszi fel a telefont. Édesapám a tengerészetnél dolgozik, és szinte mindig úton van. Az utolsó néhány alkalommal is csak satellit-kapcsolaton tudtunk beszélni egymással, mivel mindig elérhetetlen helyeken van bevetésen. Most éppen Afganisztánban van. Amikor felvette a telefont, azt hittem rossz számot hívtam. Az, hogy édesapámmal beszélhettem, a világ minden kincsénél többet ér nekem. Csak a tudat, hogy biztonságban, otthon van megint, rengeteg energiával töltött fel... Olyan volt, mint egy lélegzetnyi friss levegő... Tudni, hogy otthon van... Én vagyok az utolsó ember jelenleg, akivel bárki is ujjat merhet húzni... és még ők gondolják, hogy én vagyok a leggyengébb láncszem... Őrültek! A pokolba mindennel, édesapám otthon van! Csak ez ami számít pillanatnyilag! Végre nyugodtan tudok aludni! Széles mosollyal az arcomon fogok holnap hazamenni! mondja a boldogság könnyeivel küszködve. <br><br>Kép<br><br>Sugar Ray meglátogatja a csapatokat és elmondja a verseny további szabályait: Már csak két mérkőzés maradt hátra, négy bokszolóval. A következő versenynek az előzőeknél sokkal nagyobb jelentősége van, ugyanis a győztes nem csak a következő párosítás felől dönthet, de ők döntik el azt is, hogy értelem szerűen ki lesz az első forduló utolsó párosítása is. Szeretném ha megértenétek, hogy most lehetőségetek nyílik a saját sorsotok felől dönteni.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A megmérettetés<br><br>Egy üres telken vagyunk. Itt egy csodálatos játszótér fog épülni, a Saint Gabriel völgyi Boys & Girls Club részére, melyet a Home Depot és a Kaboom non-profit vállalkozás támogat. Az élet is erről szól, ezért ennek a versenynek sem lehet más célja: adni valamit! Két salaktéglából épített falat kell majd lerombolnotok kalapácsokkal. Minden csapat két-két kalapácsot kap az első körben. Négy percnyi rombolás után jön az utolsó kör, amikor a törmeléket a Toyota Tundra kisteherautók platójára kell felrakodni. Az a csapat, melynek az autója többet nyom, nem csak egy hanem két döntést fog hozni a következő párosításról. Ez nagyon fontos! A Nyugat csapatának négy tagja nem vehet részt a megmérettetésen. Foglaljátok el a pozíciótokat és készüljetek a versenyre!<br><br>Kép<br><br>A jeladásra Peter és Ishe egy-egy hosszú nyelű kalapáccsal elkezdnik a rombolást. Ishenek rövid siker után nehézségei támadnak, mert nem igazán találja a megfelelő technikát. A másik oldalon Peter kiválóan teljesít, csak úgy repülnek a tégladarabok! Az idő letelik, és Joey és Juan folytatja az abbahagyott munkát. Joey iszonyatos pusztítást végez, csapattársai azzal viccelik, hogy nem ügyvédnek, hanem építkezési munkásnak kellett volna jelentkeznie. Juan sem lazsálja el a feladatot, de Joey pusztítását nem tudja behozni. A négy perc letelik, következik a második forduló.<br><br>Kép<br><br>A játékosok közül ki kézben, ki talicskán juttatja el a törmeléket a Toyotákhoz, majd ahogy tudják dobálják fel a platóra. Nem sok idejük van, ezért okosan kell kiválogatniuk a megfelelő darabokat. Talán Joey faltörő-kos munkája eredményesebb lehet, ugyanis ő nem csak téglákat, de egész faldarabokat rombolt le egyszerre, ám ezeket sokkal nehezebb a kocsihoz eljuttatni, és sokkal nehezebb a platóra felrakodni. Mindannyian rohannak, esnek, kelnek, dobálják a törmeléket messzebbről is. Az idő lejár, Ishe a földről tápászkodik fel, mert az utolsó tégla feldobásánál túl nagy lendülettel próbálkozott.<br><br>Kép<br><br>Elsőnek a Kelet Toyotáját mérik le: 6655 fontot nyom. A Nyugatiak kíváncsian várják a saját eredményüket: 7300 font! Ezzel ezt a versenyt is a Nyugat csapata nyerte meg, ezért ők dönthetnek az utolsó párosítások felől.<br><br>A kiválasztás<br><br>A nyugatiak összeülnek az öltözőben, hogy eldöntsék, először ki és ki ellen bokszoljon. Tarick vállalja a küzdelmet, mert úgy érzi készen áll. Ishe tanáccsal látja el: Azt válaszd, aki neked a legmegfelelőbb! Nem várják el tőle, hogy elmondja kit választ, rá bízzák a döntést. Tarick magában dönt, majd elmondja, hogy készen áll. A csapat rövid csatakiáltás után - úgy tűnik, mintha teljesen eltűntek volna a korábbi indulatok - egyként távozik, hogy döntését megossza a keletiekkel. A két csapat egymással szembeáll, és Sly már hívja is a Nyugat jelöltjét. Tarick a vonalhoz áll, és rövid gondolkozás után kimondja: Juant választom! <br><br>Kép<br><br>Sly: Minden jel arra mutat, hogy egy érdekes mérkőzésnek nézünk elébe. Mit gondoltok erről?<br>Peter: A tapasztalat Tarick oldalára billenti a mérleg nyelvét, ő már a világ legjobb tíz bokszolója között is volt. Juan egy fiatal, nagy ütőerejű, erős srác. Ez már önmagában egy jó mérkőzést jelent.<br>Jimmy: Egyetértek. Egy vivó bunyós egy nagy ütő ellen.<br>Sly: Juan már vártál erre, ugye?<br>Juan: Igen, uram. Már nagyon régóta vártam!<br>Sly: A fiatalságnak is lehetőséget kell adni, jól gondolom?<br>Juan: Erről van szó!<br><br>Alfonso szerint egy óriási csata várható, hiszen Juan egy fiatal srác, akinek nincs veszítenivalója, míg Taricknak ez az utolsó lehetősége. Szerinte mindketten mindent bele fognak adni, csak hogy nyerhessenek. Jimmy örül a választásnak, és nagy magabiztossággal tölti el, mert ez egyben azt is jelenti, hogy ő Joey ellen kell, hogy megküzdjön. <br><br>Este Tarick meglátogatja a családját, ahol kiderül, hogy két és fél éves kislánya nem tudja, hogy ő bokszoló, hiszen még születése előtt szögre akasztotta kesztyűjét. Tarick úgy érzi, hogy most végre megkapta azt a lehetőséget, ami neki már járt, és most bizonyíthat, hiszen ezért küzdött egész életében. Juan az edzőteremben hangolódik a mérkőzésre, elmondja, hogy az első dolog ami eszébe jutott, mikor bemászott a ringbe, az volt, hogy nagyapja milyen boldog lenne, ha látná most őt. Nagyapja múlt novemberi halála óta, képét a nyakába akasztva viseli, a kép mindig emlékezteti, hogy miért van ott, és hogy nagyapja és ő is mennyire szeretné, ha a fények az ő nevét világítsák meg. Nagyapja azt mondta, hogy mindig lesznek akadályok melyek keresztezik az útját, és ő döntheti el egyedül, hogy átmászik rajtuk, vagy megkerüli őket. Ő át akar mászni, igazi kihívást akar magának, hogy bizonyíthasson mindenkinek.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A mérkőzés<br><br>Kép<br><br>A versenyzők készen állnak, egy kis kesztyűzéssel melegítenek be a mérkőzésre, miután családjuk meglátogatta őket: Juant édesapja, míg Tarickot felesége és kislánya. A nézőtér ismét zsúfolásig megtelt. James Caan, Chris Penn és Burt "Paulie" Young is feltűnik a sorok között. <br><br>Kép<br><br>1. menet<br>A versenyzők ismerkednek egymással, majd Juan elereszt egy balhorgot. Tarick próbálkozik, de nem találja el Juant. Juan egy kemény balegyenes után kioszt még két horgot, melyeket Tarick nem igazán tud teljesen levédeni. Tarick folyamatosan szurkál a balegyeneseivel, míg Juan igyekszik elhajlásokkal védeni, ám nem mindig sikerül neki. Juan lerohanja Tarickot, aki mintha időnként kihagyna, ezért benyel egy-két ütést. Dulakodás kezdődik, amiből Juan jön ki jobban pár jobbcsapottal. Tarick válaszol, de Juan lerohanja, és jól elveri a menet végén. Nálam Juan vezet 10-9 arányban. Juant nyugalomra intik a sarokban, míg Taricknak elmondják, hogy csak 5 menetes a meccs, nincs idő taktikázni.<br><br>2. menet<br>Tarick igyekszik Juant távol tartani magától, szurkálja az egyeneseit, melyek ez alkalommal sokkal hatékonyabbak. Két-három horoggal elkapja Juant a fején, amitől utóbbi egy kicsit elbizonytalanodik. Juan nem éri el Tarickot, aki nagyon jól mozogja ki a letámadásokat. Csapattársai bíztatására elhelyez egy szép felütést Juan állán, meglepve ellenfelét. Tarick rögtön büntet egy sor egyenessel. Juan kezeit alacsonyan tartja, ezért szinte mindent benyel. Az utolsó két ütés Juané, de a menetet elbukta. Nálam 19-19, egál a mérkőzés állása. Mindketten megfogadták az utasításokat, de ezzel csak Tarick járt jobban. <br><br>3. menet<br>Juan jobbkezével elhelyez egy testütést, majd apja követelőző "Üsd azt az egyenest!" bekiabálására pár balegyenessel elkapja Tarickot, akit meglep ez a hirtelen váltás. Juan alacsonyabb és kisebb mint Tarick ezért az egyenes nem éppen a legjobb fegyver Tarick ellen, ám ez alkalommal igen hatásos volt a gyors váltás miatt. Tarick talál egy felütéssel, de Juan egy kegyetlen testütéssel porrá zúzza bordáit. Juan váltogatja az ütéseket: már erős horgokat kever kemény felütésekkel. Tarick öreg rókaként kapaszkodik, és próbálja kifújni magát: bennemaradt pár ütés. Juan szépen mozog el most, Tarick horgai a levegőt kaszálják, és Juan visszatámad, testen megsorozva ellenfelét. Tarick menne előre, de a menetnek vége: későn eszmélt. Nálam 29-28 Juan javára. Juannak mondják, hogy ellenfele kifáradt, vége, ezért egyenesekkel büntesse a leesett fedezéket. Tarick sarkában nagy az elégedetlenség: nem döntetlenszagú, hanem győztes menetek kellenek, nem veszteni jöttek ide, ennél többet kell mutatnia. <br><br>4. menet<br>Tarick elfáradt, próbál levegőhöz jutni, ezért kissé kiengedi a fogvédőjét. Juan kíméletlenül dolgozik testen, majd két horoggal nyomatkékosítja Tarick fején/fejében, hogy a tapasztalat kevés, ha nincs kondi mögötte. Rövid, de erős jobbhorog, majd ismét egy kis bordamunka, befejezésül egy két fejre mért ütés: Juan óriási munkatempója kezd beérni. Tarick visszatámad, elmozog, de így is benyel egy-két felütést és testütést. Kapaszkodik, de a bíró nem engedi neki, hogy sokáig pihenjen. Miután szétválasztják őket, Tarick elenged egy szép jobbegyenest, amitől Juan bal szemöldöke felreped, véres csíkot hagyva a kapaszkodó Tarick oldalán. Juan leengedi a kezeit, és próbál viccesen elhajolgatni Tarick egyenesei elől. Ez csak részben sikerül neki, mert Tarick rögtön kihasználja a lehetőséget és három-négy ütése célbatalál. Fiatalság, bolondság, meggondolatlanság... A menet végét hiába húzta meg Tarick, az nem volt elég ahhoz, hogy el is vigye. Nálam 39-37 Juan javára. Juan sebe nem mély, kezelhető. Tarickba próbálnak életet lehellni, már a szeme tája is meg van dagadva a sok benyelt ütéstől, bár nem vészesen. Meg is kérdik, hogy leállítsák-e a mérkőzést, de ezt egyértelműen elutasítja. Elmondják neki, hogy vesztésre áll, és csak kiütéssel nyerhet... Szólnak neki, hogy nézzen ki családjára, hogy erőt meríthessen. Meglátjuk sikerül-e neki.<br><br>5. menet<br>Juan beugrik és testen próbálja kivégezni ellenfelét. Repkednek mindkét oldalról az ütések, szinte minden talál már. Tarick kombó, majd egy szép jobbegyenes, mely tisztán célbatalál. Tarickot lelkesítik, folytassa amit most csinál! Tarick egyeneseivel keményen bünteti Juant. Jól hajolgat most el, és kontárval rendre eltalálja Juant, aki pillanatnyilag alárendelt szerepet játszik. Iszonyatos ütészápor, minkét bokszoló az utolsó lehelletéig küzd most. Hihetetlen pillanatok, a nézőtér talpon, óriási a hangulat! Bődületes finissel zárják mindketten a menetet. Nálam az utolsó menetet Tarick vitte, ám a mérkőzést 48-47 arányban Juan nyerte! Mindkettn bólogatva néznek a másikra, jelezve: enyém volt ez a menet, majd összeölelkeznek. Mindketten elfáradtak a végére.<br><br>Hölgyeim és Uraim! A mérkőzés győztese egyhangú pontozással... Juan de la Rosa!!!<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Juan: Én nyertem. Egy tapasztalt bokszolóval küzdöttem, akit a világranglistán jegyeztek. 18 évesen! Hallottam apám hangját a fülemben: Ne add fel! Én nem adtam fel, és folyamatosan ütöttem, az elsőtől az utolsó menetig. Én lettem a második keleti bokszoló akinek a képe az erkélyről néz le. Nagyszerű érzés!<br><br>Tarick: Egy kemény, szoros mérkőzés volt. Annak ellenére, hogy vesztesen hagytam el a ringet, mindent beleadtam, 100%-ot nyújtottam. Jobb bokszoló ellen veszíthetek, és ma este Juan de la Rosa volt a jobb harcos. Három és fél év hosszú idő. Ha hamarabb kapom meg a lehetőséget akkor az eredmény lehetett volna más is, vagy akár ugyanez, de jobb később lehetőséghez jutni, mint soha. Ez előtt egy nagy űr volt a szívemben, mert soha nem kaptam meg a lehetőségem. Most megkaptam a lehetőségem, és eltűnt a szorongásom. Folytatom az életem, a karrierem, azzal a tudattal, hogy megkaptam azt amire vágytam. Nem is kérhettem volna soha ennél jobbat!<br><br>Kép<br><br>Óriási mérkőzést láthattunk, melyben Tarick megmutatta, hogy milyen vert helyzetből büszkén, felemelt fejjel elhagyni a szorítót. Minden tiszteletem ezé a bokszolóé, aki felemelt fejjel, büszkén viselte a vereségét, elismerve, hogy nálánál jobb ökölvívótól kapott ki. A műsor végén Sly, Gallagher, Jackie és Sugar Ray összeültek. Sly szerint Juannak óriási szerencséje volt, hogy Tarickkal nem két-három évvel ez előtt találkozott. Sugar Ray szerint egy évet kihagyni még nem olyan vészes, de két-három év már komoly nyomot hagy a bokszolókban, ettől függetlenül Tarick szívből küzdött. Juan ezen a mérkőzésen egy egyenes ütést sem indított el (mondjuk én máshogy láttam, de ők jobban értenek ehhez, tehát fogadjuk el véleményüket), melynek valószínüleg az volt az oka, hogy Tarick megrendítette és ezzel jól ráijesztett pár alkalommal. Juannak mindene fáj most: a nyaka, a háta, a keze, és még a szemöldöke is felszakadt. Szerintük Juan sokkal teheségesebb annál, amit ma este mutatott. Lehet, hogy félreismerték? Meglátjuk, ő nyert, még lesz lehetősége bizonyítani.<br><br>* VÉGE A HETEDIK RÉSZNEK *<br><br>* Folytatás bármelyik nap... ;) *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Anthony nagyon nagy verést adott Brentnek. Igazából óriási különbség volt a két bunyós között. Brent Cooper valószínűleg a leggyangébb ellenfél volt az egész mezőnyben. Bonsante korábban már kapott ki Petertől még a játék előtt, de szerintem a következő körben többen is vele akarnak majd bokszolni a mostani helyzet miatt.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: A hatodik rész<br><br>Rövid ismertető az előző rész tartalmából, és már folytatódik is a történet, melynek végén a hatodik döntős versenyző zászlaja is felkerül a már döntőbe verekedettek közé. A nyugatiak összeülnek, hogy megvitassák közülük ki szeretne bokszolni legközelebb: Anthony bevállalja. A másik oldalon a nyugati Alfonso kérdésére Jimmy is igennel felel, így már gondolhatnánk, hogy elkészült a következő párosítás, ám ebben a játékban ugye ez nem éppen így működik. Közben Peter is megérkezik, és a győzteseknek kijáró üdvrivalgás fogadja. Ishe szerint a nagy bokszolók vereséget úgy élik át, hogy újraértélelik dolgaikat, ezzel nem azt akarta mondani, hogy Peter óriási ökölvívó, de jó úton halad a felé, hogy azzá válhasson. Mindenki őszintén tiszteli Petert, mivel ez a bokszoló a padlóról képes volt felállni, visszanyerni önbecsülését, amire csak nagyon kevesek képesek, ilyen rövid idő alatt. Brent elmeséli, hogy kilenc hónappal ezelőtt nem volt munkája, kemény drog- és alkoholproblémái voltak, melyek miatt végül a börtönben kötött ki pár napra, és feleségével már majdnem el is váltak. Amikor kiszabadult, elkezdett hinni Istenben, munkát talált, és az élete új fordulatot vett: kigyógyult szenvedélyeiből, és családi élete sem lehetne ennél már jobb. Úgy gondolja, hogy Istenbe vetett hitének köszönheti, hogy sikerült életét visszaterelnie a helyes mederbe.<br><br>Kép<br><br>Az edzések tovább folytatódnak. Sugar Ray Brenttel sparringol a ringgel, oda-odaver neki időnként. Nagyon jól éreztük magunkat a ringben a srácokkal, mutattam nekik technikákat, jól elvoltunk. 1997 óta nem volt kesztyű a kezemen, azóta nem is ütöttek meg... Egy kis időt igénybe vesz mire az ember megint megszokja, hogy a fejére kapja az ütéseket... Brentnek gyors kezei vannak, és próbál tigrisként küzdeni a ringben. mondja Sugar Ray. Peterék közben már tudják a következő párosításokat: Anthony vs Jimmy, Juan vs Tarick és Brent vs Joey. Ezek a mérkőzések nagyon kiegyenlítettnek tűnnek véleményük szerint. Anthony társaival beszélve elmondja, hogy Jimmyt akarja, hiszen a csapata őt választotta számára, és nem akarja őket cserben hagyni. Mindenki készül a neki szánt ellenfelek ellen, ám Anthony egy magánbeszélgetés során elmondja, hogy Jimmy ellen nehéz lenne bunyóznia, mert a srác nagyon magas és hosszú karjai vannak, ezért mást fog választani, ezzel felborítva a már-már kialakult párosításokat. <br><br>Kép<br><br>A meglepetés<br><br>Sugar Ray rövid gratuláció után átadja Peternek a kiérdemelt arany kesztyűket. A nyugatiak ezen az estén először otthon maradnak, míg a keletiek boldogan néznek a jövőbe, hiszen ma rájuk Peter jóvoltából valami végtelenül nagy dolog várhat. A Kelet csapata autóba ül, és az NBC épülete előtt kötnek ki. Senki nem tudja még mi történhet odabenn, miért pont ott álltak meg. Rövidesen ki is derül, hogy a Jay Leno Show következő adásának forgatására kerültek be. A keletiek megismerkednek Jay Lenoval, és elkészül egy közös kép is.<br><br>Kép<br><br>Időközben a nyugatiak megízlelhetik milyen is tétlenül ülni a lakónegyedben és várni a nap elteltét: mindannyian szörnyen unatkoznak. Anthony ígéri nekik, hogy Jimmy legyőzésével újra meglepetéshez segíti őket, de egy magáninterjú során elmondja: Ha megnyerjük a következő versenyt, mindenki arra számít, hogy Jimmyt fogom kihívni. A pokolba a csapatommal... Azt fogom választani, aki a legjobb lesz nekem és két gyermekemnek. Választásom pedig nem más lesz, mint Brent Cooper! Nem azért vagyok itt, hogy mások tiszteletét kiérdemeljem, hanem hogy egy millió dollárt nyerjek! Kétség kívül érdekes helyzet, hiszen senki sem sejti csapatából, hogy min jár a feje, és tényleg mindent a feje tetejére állíthat döntésével, veszélyes helyzetbe hozva csapattársait.<br><br>Anthony reggel háromnegyed hatkor felhívja kisfiát, akinek ez lesz az első napja az iskolában. Elmondja, hogy szülei négy éves korában váltak el, és amikor megszületett az első gyermeke, megfogadta, hogy mindent megtesz, hogy gyermekeinek ő legyen a lehető legjobb édesapjuk. Anthony könnyeivel küszködve meséli, hogy mikor kisfia elmondta neki, hogy mennyire örült, hogy felhívta őket, és mennyire hiányzik nekik, az nagyon sokat jelentett neki. Hiába tudja, hogy rendben vannak, és gondjukat viselik, mégis nagyon hiányoznak neki. 11 éve minden egyes lépésüket figyeli, mindig együtt volt velük, és most nem lehet ott, ahogy fia először iskolába indul...<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A megmérettetés<br><br>Kép<br><br>Az 1941-ben az amerikai hadsereg mérnökei által épített los angelesi Sepulveda vízgyűjtő területén vagyunk. A vízgyűjtő elsődleges célja az volt, hogy a szabályozatlan Los Angeles folyó áradásakor a felgyülemlett vizet átmenetileg tárolja, majd az ár továbbhaladtával a felgyülemlett vizet visszaengedték a folyó medrébe. <br><br>Kép<br><br>A Sepulveda vízgyűjtő területén vagyunk, ahol a következő verseny a kezdetét veszi. A cél, hogy mind a 90 medicinlabdát felhúzzátok a vízgyűjtő tetejére, és fent az ott várakozó Toyota Tundra gépkocsira rakodjátok. Az első csapat, aki feljuttatja az összes labdát, és kiszabadítja a zászlót, az nyer, ami azt is jelenti, hogy ők választhatják ki, hogy ki mérkőzzön meg csapattársai közül, és ami még fontosabb, hogy az ellenfél csapattagja közül ki ellen. Világos? Ez a verseny próbára teszi erőtöket, gyorsaságotokat és ügyességeteket. Mindazokat a tulajdonságotokat, amelyre szükségetek van ahhoz, hogy megnyerjetek egy nagy mérkőzést. magyarázza el a feladatot Sugar Ray. Peter Manfredo Jr.-nak köszönhetően, a Nyugat csapatát erősítheti egy, már döntőbe verekedett versenyző, míg a többiek nem vesznek részt a versenyen. Készen álltok? A jelzésemre a verseny kezdetét veszi!<br><br>Kép<br><br>A jelzésre a lent lévő játékosok a medicinlabdák - melyekből 'EAST' és 'WEST' betűl vannak kirakva - irányába kezdenek futni. Mivel a távolság a labdáktól igen nagy, csatárláncot alkotva, a labdákat egymásnak gurítva próbálják a vízgyűjtő lábához juttatni a medicinlabdákat. Közben a vízgyűjtő tetején lévő egy-egy játékos ledobja nekik a kötélre erősített hálót, melyen majd a medicinlabdákat fel fogják húzni a csúcsra. Négy-öt labdát a hálóba helyezve a csapatok a kötél másik végével elkezdenek rohanni az ellenkező irányba, hogy a csigán a labdákat a magasba juttassák. Nem semmi egy feladat, rengeteg erőt és kitartást igényel. Amint a háló felér a labdákkal a fent várakozó játékosok a labdákat gyorsan a Toyota rakterébe dobálják, és már folytatódik is tovább a küzdelem, egyelőre fej-fej mellett. A hálókat visszadobják, ám azok nem lent, hanem a vízgyűjtő meredek oldalának tetején érnek földet, kisebb zavart keltve. A keletiektől Juan felszalad és leviszi a hálót, míg a nyugatiaknál Jesse - ő vállalta a döntősök közül a küzdelmet - csak nagy nehézségek árán próbál feljutni, de visszacsúszik... A játékból kimaradt nyugatiak vidáman szemlélik Jesse küzdelmét, nagyon jól szórakoznak. A zsákot visszahúzzák, és már folytatják is tovább, ám a történtekkel értékes időt veszítenek. Ettől függetlenül gyorsan haladnak, és már be is érik a keletieket, hiszen társaik közben rendületlenül gurítják a labdákat a zsákokhoz, és nekik már csak meg kell tölteniük a zsákokat, és húzni minél magasabbra. <br><br>Kép<br><br>A keletiek húzzák fel a hálót, ám annak szája kinyílik, és pár labda visszagurul... Fordulatos fárasztó küzdelem, de a versenyzők nagyon élvezik! A nyugatiaknak már csak hat, míg a keletieknek hét labdájuk maradt. Mindent beletesznek a hálóba, és utolsó erejüket beleadva, fej-fej mellett húzzák fel a labdákat a csúcsra. A nyugatiak feldobják hálóstúl a labdákat a kocsira, míg a keletieknek kisebb gondja akad a korláton történő átvételnél: egy labda mindenki megdöbbenésére kiesik, és mintegy a vereséget jelezve drámai pattogással halad a lent hitetlenkedve néző csapattársak felé... A nyugatiak kibontják zászlajukat, amely győzelmüket hírdetve büszkén leng a szélben: ők választhatnak!<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A kiválasztás<br><br>A két csapat bevonul az edzőterembe, ahol Sly a következőket mondja: Isten hozott benneteket. Ismét a Nyugat csapata nyerte a versenyt, tehát ők formáltak jogot arra, hogy választhassanak. Ahhoz, hogy minél gyorsabban túlessünk a választáson, megkérném a Nyugat csapatát, hogy akit választottak, álljon a vonalhoz. Egyelőre nincs meglepetés, Anthony áll a nyugatiak közül a vonalhoz, ám most neki kell választania. Anthony rövid gondolkozás után felnéz, és rámutat az egyik keleti versenyzőre: Brent Cooper! A nyugatiak Brenttel egyetemben döbbenten néznek Anthonyra, Jimmy lehorgasztja fejét, majd odakiált: Mi a francért nem engem választottál?!<br><br>Kép<br><br>Anthony: Mindenek előtt szeretnék pár szót mondanti...<br><br>Jimmy nem várja meg, felháborodottan elindul kifelé. Sly és Sugar Ray is utána kiabálnak, hogy azonnal jöjjön vissza. Magáninterjúja során elmondja, hogy csúcsformába edzette magát a másnapi küzdelem reményében. Egy olyan harcosnak, aki mentálisan felkészül a csatára, borzalmasan fájdalmas sérüléseket okoz, ha így kitolnak vele.<br><br>Sly: Jimmy, miért sétáltál el?<br>Jimmy: Megállapodtunk. Megbeszéltük, hogy egymás ellen küzdünk, és egész ideáig ezért edzettem... Keményen... Úgy gondoltam, hogy...<br>Anthony: Én etetem a családomat. Én etetem a két gyermekemet. Én hozom meg a döntéseimet!<br>Jimmy: Brent, rúgd szét a valagát!<br><br>Brent nyugodt, tudja, hogy kettőjük közül ő sokkal gyorsabb, és hogy Isten nem azért hozta őt oda, hogy veszítsen. Joey kiborul: egy olyan ember verte most át, akit a barátjának tartott. Egyszerűen nem hitt a fülének, hiszen Anthony végig azzal etette, hogy Jimmy ellen bokszol, hogy még egy zászlóval büszkébbé tehesse a Nyugati csapatot. Egész héten azzal traktálta, hogy Jimmyt ellen akar bokszolni, és most ennek ellenére az ő ellenfelét választotta, azt a bokszolót, aki ellen Joey már egy hete készült... Jackie szerint, lehet, hogy Anthony hibázott, és Brent keményebb ellenfél lesz, mint Jimmy, ezért fogja fel úgy a dolgot, mintha ajándékot kapott volna ez által. Ishe szerint Anthony lehet, hogy nagyobbat harapott, mint amennyit meg tud rágni. Szerinte nem volt jó választás Brent Tony számára. Mindannyian nagyot csalódtak most Tonyban. Jesse szerint a gyáva emberek minden nap meghalnak, de a katonák (harcosok) csak egyszer halhatnak meg: Tony ma halt meg az ő szemükben... Menjen csak a saját útján, csak rosszat kívánhat neki ezek után... Tony elmondja, hogy nem azért jött ide, hogy barátságokat kössön: ha most ellenségeket szerzett magának, ám legyen. A fürdőben Joey próbálja megbeszélni a dolgokat Tonyval, de az otthagyja kiabálva: Rosszul teljesítettél a versenyen, és ezt te is tudod. Amióta itt vagy, azóta folyamtosan agyalsz valamin... Joey nem érti a dolgokat, de megfogadja, hogy elkapja még Tonyt...<br><br>Kép<br><br>A srácok nem bírnak magukkal, ki akarnak törni a lakónegyedből, és el is mennek egy biliárdszalonba iszogatni. A nyugatiak mind Brent pártján állnak, aki örül, hogy nem Joey ellen kell bokszolnia. Mindenki iszik, kivéve őt. Ő már erről letett egy ideje, és rá másnap komoly megmérettetés vár. Jesse szerint jót tesz Brentnek, hogy kimozdulhat, és nem a másnapi küzdelem körül jártatja az agyát. Tony közben egyedül marad a lakónegyedben, biliárdozik magában, majd a ring körül próbál ráhangolódni a másnapi küzdelemre. A többiek közben nagyon jól érzik magukat: jól szórakoznak, ellazulnak, összebarátkoznak, és már-már azon gondolkoznak, hogy ezek után milyen nehéz is lesz egymás ellen bokszolni. De meg kell tenniük, hiszen a tét nagyon nagy: egy millió dollár, melyet csak egy nyerhet meg közülük.<br><br>A sajtótájékoztató<br><br>Kép<br><br>A meccs előtt három órával már gyülekeznek az emberek, ám még nem a mérkőzésre, hanem a sajtótájékoztatóra, mely sajnos kimaradt az előző részekből - de ott is volt -, ám most biztosan mindenkinek lesz hozzáfűznivalója a történtekhez. <br><br>Sly: Tony úgy döntött, hogy a vonalhoz áll, és Brent Coopert választotta.<br>Sajtó: Tényleg ti fogtok bokszolni?<br>Tony: Senki sem dönt helyettem, én hozom meg a döntéseimet. Jimmy kb. 180 cm magas, és a karjai innen a falig érnek. Ha én dönthetek, akkor miért döntsek egy ilyen bokszoló ellen? Ez roppant nagy hülyeség lenne, én pedig nem vagyok idióta.<br>Ishe: Attól függetlenül, hogy ő hogy gondolja, velem is megállapodott, és nem tehet úgy, mintha meg sem történt volna...<br>Tony: Tudomásom szerint a szerződés, melyet ma aláírtam, nem tartalmaz olyat, hogy "mérkőzésszervező: Ishe Smith" ...<br>Ishe: Tudod, ez így nem igazságos...<br>Tony: Az igazságos, hogy ez a két gyermek... <br>Sly: Számodra igazságos, számára nem. Rendben? Brent, ha neked kellett volna választanod, akkor Tonyra esett volna a választásod?<br>Brent: Úgy gondoltam, hogy én Joey ellen fogok küzdeni, de Isten így akarta. Én hiszek Istenben, ő rengeteg erőt ad nekem, ezért tiszta szívemből hiszek a győzelmemben is.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A mérkőzés<br><br>Kép<br><br>A mérkőzés előtt mindkét bokszoló az öltözőben készül. Tony szerint csapattársai nem érzik át döntésének felelősségét, nem tudják milyen egy apa felelőssége, de nem is érdekli az ő véleményük. Szerinte Brent jelenleg a legjobb fizikai állapotban lévő bokszoló küzülük, ezért nehéz mérkőzésre számít. Tudja, hogy ha veszít Brent ellen, akkor a saját döntése miatt fog veszíteni, nem mások miatt. Brent Istenhez imádkozik az öltözőben. Úgy tűnik, végtelen nyugalom járja át, tudja mit akar, és tudja, hogy Isten mellette áll. Tonyt meglátogatja édesanyja, és gyermekei, akiknek nagyon-nagyon megörül, mert nem hitte volna, hogy gyermekei is ott lehetnek este a mérkőzésen. Nagyon feltüzeli őt, hogy gyermekeit maga mellett tudhatja. Brentet egy utolsó jótanáccsal látja el Gallagher edző: Isten azokat az embereket szereti, akik magukon segítenek! Ezt soha ne felejtsd el! Közben a nézőtéren megint összegyűlt egy nagyobb költségvetésű filmre való színészsereg: Sharon Stone, Vin Diesel és Burt Reynolds, de ott van Bob Sapp és Frank Stallone is.<br><br>Kép<br><br>1. menet<br>Tony hihetetlen elszánt arccal kezdi a menetet, egy jobbegyenessel. Brent gyors egyenesei is találnak, de benyel egy szép balegyenest. Tony ütéseiben érezni a nyers erőt, nekiugrik Brentnek és keményen megsorozza, egy két horga szépen ül Brent fején. Brent próbálkozik, de Tony, mint egy cséphadaró üti ahol éri. Brent beszorul a kötelekhez, Tony keményen büntet, ám Brent a semmiből egy óriási jobbhoroggal telibetalálja Tonyt. A Nyugat csapata szinte felpattan örömében... A menetnek vége, nálam 10-9 arányban Tony volt a jobb, hatékonyabb és agresszívebb támadásaival. A sarokban szólnak Tonynak, hogy még van hátra négy menet, ne pörögjön ilyen magas fordulaton. Brentnek azt tanácsolják, hogy egyenesekkel tartóztassa fel ellenfelét, még semmi sincs veszve, hátra van négy menet.<br><br>2. menet<br>Brent kezd erősebben, de Tony gyors és brutális ütésekkel megállítja. Megy az adok-kapok, amiből most tisztán Brent jön ki győztesen, két-három gyönyörű ütéssel fordít. Anthony fáradni látszik, körbe sétál, majd kemény egyeneseivel folytatja a verést. Brent jobb szeme felett mintha már vérezne is az óriási erejű ütésektől, az már biztos, hogy monoklival távozik a mérkőzésről. Tony büntet, Brent már csak védekezik... Tony nagyon megveri... A menet végére már alig áll a lábán... Nálam 20-18 arányban Tony vezet. Brentbe felesége próbál erőt önteni, látszik, hogy nagyon megviselte ez a menet. Peter szól neki, hogy ütésre ütéssel válaszoljon, ne csak álljon ott... Tonynak szólnak, hogy használjon ki minden lehetőséget, és keményen büntessen.<br><br>3. menet<br>Anthony játszik: bal előkészítő tisztán, majd a jobb is, utánaküld még két balhorgot... Brentben bennemarad az ütés, meginog a köteleknél. Anthony nekiugrik: óriási, folyamatos, széles ívű horgokkal először leviszi testre a Brent fedezékét, majd brutálisan eltalálja a fejét, jobbról, balról, jobbról, balról... Már mindenki a meccs végét akarja, és a bíró is közbeveti magát! Vége a mérkőzésnek!!!<br><br>A harmadik menet 38. másodpercében Raúl Caiz vezetőbíró leállítja a küzdelmet! A győztes KO-val Anthony "The Bullet" Bonsante!!!<br><br>Kép<br><br>Anthony: Remélem a nyugatiak megértették, hogy a két gyermekem miatt tettem amit tettem. Nem ők küzdenek helyettem, nem ők tesznek ételt a gyermekeim elé az asztalra... hanem én! Nem akartam Brentet nagyon bántani, de ott volt a lehetőség. Két gyermekemmel az oldalamon megállíthatatlan vagyok! Jöhet a következő bokszoló. Bárkit akinek van mersze elém állni, meg fogok verni!<br><br>Brent: Gyengének éreztem magam. Nem tudtam semmit sem csinálni. Nem tudom mi volt a baj velem... Sajnálom, ha bárkinek csalódást okoztam, de Isten nem akarta, hogy nyerjek... Édesanyám azt mondta gyerekkoromban: meg kell tanulnod veszteni, mielőtt megtanulsz nyerni. Isten mindig segít. Csak követni kell, és minden sikerülni fog. Csodálatos tapasztalat volt. Óriási bokszolók, óriási emberek vettek körül. Isten áldjon mindenkit!<br><br>Kép<br><br>Ez egy nagyon jó rész volt. Tony óriási erőre kapott gyermekei látványától, és hihetetlen akarással megverte Brentet. Gallagher edző későbbi mondata idevág: Brent egy keresztény srác, de abban a pillanatban, amikor a gong megszólal, már semmi másról nincs szó, csak az üzletről! Brent ezen az estén sajnos jobban hitt Istenben, mint saját győzelmében, és ez a vesztét okozta. Tony teljesen megérdemelten győzött, és talán elmondhatom, hogy tökéletesen megértem, hogy miért döntött így: a boksz nem csapatjáték! A csapatok léte önmagában próbálja elvonni a figyelmet arról, hogy voltaképpen ezek a bokszolók mind egymás ellen küzdenek. Azzal, hogy csapatokat alkotnak tudják saját érvényesülésüket befolyásolni, de nem biztos, hogy a céljukat - hogy megnyerjék az egy millió dollárt - el tudják érni...<br><br>* VÉGE A HATODIK RÉSZNEK *<br><br>* Folytatás hamarosan... *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó volt ez a rész is. A játék talán ebben a részben volt a leglátványosabb. A nyugati csapat simán nyerte a versenyt szokás szerint. A meccsen Manfredo nagyon mélyről jött vissza. Ő egyébként számomra az egyik legszimpatikusabb játékos. Alfonso ellen elvesztette az önbizalmát, de most már remélem helyrebillent lelkileg, mert a döntőbe várom Ishe ellen.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>The Contender: Az ötödik rész<br><br>A szokásos összefoglaló után, a fiúk köszöntik a nappaliban Sergiot. A Nyugat csapata nagyon boldog, hiszen már a negyedik mérkőzésüket nyerték meg zsinórban. Sergio később találkozik családjával egy helyi sörözőben, akikkel egy vidám estét tölthet együtt, megünnepelve győzelmét. Közben Miguel az étkezőben négyszemközt beszél Peterrel: Azt mondtam, hogy kiállok bárkivel, akit a szavazáson visszahoznak. Jonathan öt szavazatot kapott, a többit te kaptad. Én is rád szavaztam, de inkább azért, hogy kaphass még egy lehetőséget, és nem azért, mert ellened akarok megküzdeni.. Peter elismeri, hogy nagyon kemény volt az Alfonso elleni meccs, amelyen vereséget szenvedett, de most, hogy második lehetőséget kapott csak arra koncentrál, hogy megnyerhesse a Contendert.<br><br>Kép<br><br>Az edzések folytatódnak Gallagher edző és Sly útmutatásaival. Sly Peternek ad tanácsot, majd Peter a kötelek közé lép sparringolni. A nyugatiak nézik, értékelik: Nézzétek! Nagyon lassú...Már el is fáradt!. Peter elmondja egy interjú során, hogy annak ellenére, hogy visszatért, nem érzi magát 100%-osnak, nem tud eléggé koncentrálni. A sparring végén Peter érzi, hogy nincs teljesen rendben, elfáradt. Úgy gondolja, hogy ő győzni jött vissza, de nem hiszi, hogy pillanatnyilag készen állna egy komolyabb erőpróbára. Miguel szerint Peter óriási pofont kapott első veresége begyűjtésével, és e miatt mentálisan nem tud megfelelően felkészülni. Az edzők próbálják lelekesíteni: mindent bele kell adnod, olyan keményen kell készülnie, mint még soha, hogy visszatérhessen, mert a Nyugat csapata mindent lát, és kihasználják gyengeségét. Miguel erőnléti edzője adott neki egy kulcsot: ez a kulcs minden zár nyitja, bármit el akarsz érni, segít, hogy a zárt ajtók kinyíljanak. Miguel megfogadja, hogy mindig magánál tarja a kulcsot, és a mérkőzésen is viselni fogja. Úgy gondolja, hogy lehet hogy nem ő a legjobb bokszoló, de erőnléti szempontból ő a legjobb harcos: mentálisan, fizikailag és lelkileg a legerősebb. Ő is sparringol, nagy önbizalommal mozog a ringben, és határozottan bokszol. Alfonso szerint Miguel csúcsformában van, és hisz magában, hisz abban, hogy olyan keményet tud ütni, amitől bárki padlót fog, ezért ez nagyon veszélyessé teszi őt.<br><br>A meglepetés<br><br>Sly és Sugar Ray ismét összehívja a csapatokat, és rövid dícséret után átadja az arany kesztyűket Sergionak, melyet legutóbbi győzelmével érdemelt ki. Gallagher edző megdícséri a Nyugat csapatát, és megkéri őket, hogy este öltözzenek szépen fel a korábban kapott öltönyeikbe, mert ki fognak mozdulni a sportkomplexumból egy kicsit szórakozni. Sergio alig hisz a fülének, nagyon boldog: végre magára öltheti öltönyét, végre megmutathatja magát benne mások előtt is. Senki nem tudja mi vár rájuk, de nagyon boldoggá teszi őket a tudat, hogy öltönyükben mozdulhatnak ki végre. Az sem érdekli őket, hogy hamburgerezni vagy egy luxusétterembe mennek vacsorázni, a lényeg, hogy ezt öltönyben, úriemberként tehetik. Mindenki szépen felöltözik, majd LA belvárosában egy téglaépületnél kötnek ki, melyen semmilyen jelzés sincs. Senki nem sejti mi vár rájuk bent, de amikor bemennek, egy kis bárpultnál nem mást látnak maguk előtt, mint a korábbi félnehézsúlyú világbajnok bokszolót, Antonio Tarvert!<br><br>Kép<br><br>Tarver mindenkit üdvözöl, majd bekíséri őket egy terembe, melynek közepén egy zöld posztóvel fedett, kerek pókerasztal van. A pókerasztal felett lévő lámpa csak az asztalt világítja meg, hogy ezzel is tovább lehessen fokozni a játék adta hangulatot. A bokszolók körbeülik az asztalt és már kezdődik is a játék, öltönyben, szivarral és bourbonnal fűszerezve. Teljesen olyan a jelenet, mintha egy gengszerfilmből vágták volna ki. Ha a legjobb akarsz lenni, akkor le kell győznöd a legjobbat! Nem áll mögöttem szuper mérkőzésszervező, nincs szuper menedzserem, csak erős hitem Istenben, aki tehetséget adott nekem. Tudom, hogy addig amíg győzök, nyugodt lehetek, hiszen minden ajtó nyitva kell, hogy álljon előttem. Ki kell, hogy nyíljon minden ajtó! Az igazat megvallva, ez az amit imádok az egészben! mondja Tarver, aki miután megajándékozta a bokszolókat egy aláírásával ellátott kesztyűvel, Sergionak gratulálva átnyújt két repülőjegyet, mellyel oda utazhat ahová csak akar. Sergio végtelenül boldog, hiszen a gettóból most Alíz csodaországába került, ahol minden álma egy csapásra valóra válik: találkozhatott új öltönyében azzal az Antonio Tarverrel, akinek egész pályafutását nagy figyelemmel kísérte már az olimpiai megmérettetései óta, aki egy ütéssel kiütötte a szinte érinthetetlen Roy Jones Jr.-t, és aki két repülőjeggyel ajándékozta meg - döntése értelmében - Hawaii-ra!<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A megmérettetés<br><br>Kép<br><br>A Los Angeles-i  Walt Disney Concert Hall előtt vagyunk. Itt veszi kezdetét az ötödik verseny, melyen eldől, hogy melyik csapat fogja kiválasztani a következő mérkőzésen részt vevő bokszolókat. Sugar Ray kezdi a verseny szabályainak ismertetését:<br><br>Kép<br><br>Los Angelesben, a Grand Avenue-n vagyunk, amely a következő versenyetek helyszíne lesz. A versenyt röviden városi akadályversenyként tudnám leírni. Ez a verseny próbára fogja tenni sok olyan képességeteket, melyek hihetetlenül fontosak a szorítóban. A jeladásomra, először a Toyoták alkotta közlekedési dugón kell átverekednetek magatokat, majd gátakat átugorva egy hulladékgyüjtő konténert kell megrakodnotok autógumikkal. A megrakodott konténert toljátok vissza a gátakig, majd rakodjátok ki az összes gumit belőlük. Fussatok vissza a Toyotákhoz, és keressétek meg azt a tíz kulcsot, amely kinyitja a létrafokok lakatjait. A létrafokokat illesszétek be a létrába, és másszatok fel rajta a Bally kamion tetejére. Az a csapat, aki előbb felér, fogja kiválasztani a következő mérkőzés párosítását. Azok akik már bokszoltak, tehát Sergio, Jesse, Ishe és Alfonso, nem vesznek részt a versenyben.<br><br>Kép<br><br>A csapatok a jeladásra futásnak erednek, a Toyoták között utat találva elérnek a gátakig. A gátakat játszi könnyedséggel átugorva Juan lehagyja társait. Még mindig egymás mellett kapkodják fel az úton hagyott gumikat, és rohannak is tovább a konténerekhez. A Nyugat csapta előbb rakja tele a konténert gumikkal, és már tolják is vissza minden erejüket beleadva, hátrahagyott társaik nagy örömére. Kidobálják gyorsan a gumikat, és a gátokon átugorva rohannak tovább a Toyotákhoz. A Toyotákban a kulcsokat a visszapillantó-tükörre helyezték el, de hogy a feladat mégse legyen ilyen egyszerű, az autók néhány ajtaját bezárták... Következnek a lakatok, melyek kinyitásához meg kell találni, hogy melyik kulcs nyitja őket. Mire a keletiek begyűjtik az összes kulcsot, a Nyugat csapata már majdnem minden lakatot kinyit. A keleti csapat kicsit kedvtelenül, fáradtan próbálja a lakatokat kinyitni, ám Nyugat már rohan a létrához, hogy a fokokat helyére illessze. Keletnek gondja támad a lakatok kinyitásával, és azok eltávolításával, közben a nyugatiak már sorra rakják helyükre a fokokat, és ahogy az első pár fok a helyére kerül, Miguel már lépked is fel rajtuk, hogy a többit a helyére illessze. A keletiek még mindig nem tudták kiszabadítani a létra fokait, és ezzel számukra a verseny újabb kudarccal ér véget, hiszen Miguel közben feljut a kamion tetejére, ezzel Nyugat számára megnyeri a versenyt. A keletiek összetörve figyelik Miguel örömét, hiszen ez azt is jelenti, hogy ismét a Nyugat dönthet a sorsuk felől...<br><br>Kép<br><br>A döntés<br><br>A Nyugat és Kelet csapata egyszerre érkezik az edzőterembe, hogy megtudják másnap este ki ki ellen fog a kötelek közé lépni. A kérdésre a válasz szinte már adott, hiszen Miguel korábban nyilatkozott ez ügyben. Kérdés, hogy tarja-e a szavát, és kiáll-e Peter ellen. A Nyugat csapata nem reagálva a kérdésre, kivárja míg választottjuk kiáll a vonalhoz. Rövid töprengés után Miguel a vonalhoz lép, ahol idegesen elkezdi ütni a levegőt, mintha már bemelegítene a mérkőzésre. Miután kellőképpen ellazult, határozottan kimondja: Peter Manfredo.<br><br>Kép<br><br>Sugar Ray: Miért választottad Petert?<br>Miguel: Peter egy jó bokszoló. Nem mondhatok róla semmi rosszat. Úgy gondolom, hogy csúcsformában vagyok.<br><br>Később Peter elmondja, hogy ha már meg kell újra mérkőznie, akkor ki kell, hogy verje a fejéből a negatív gondolatokat, mert nem lesz erre képes, és így lép ringbe, már most elvesztette a meccset. Miguel szerint sokan úgy gondolhatják - még a saját csapattársai is -, hogy rossz döntés Manfredo ellen bokszolni, de ő úgy gondolja, hogy már eddig is bevállalósak voltak a srácok, és most neki is be kell vállalni egy nehéz ellenfelet, hogy a legkeményebb ellenféllel szemben csatlakozhasson társaihoz. Anthony szerint Miguelnek minden esélye megvan a győzelemre, hiszen Peter veretlenül kezdte meg a küzdelmeket, és miután begyűjtötte első vereségét, Miguel egyértelmű pszichológiai fölényben van vele szemben.<br><br>A meccset megelőző éjszakát Peter családjával töltötte, akikkel megosztotta, hogy annak ellenére, hogy tudja, hogy nyernie kell, és mindent bele kell adnia, hiszen nem fog még egyszer így rámosolyogni a szerencse, mégs úgy érzi, hogy nincs egyben, valami hiányzik belőle. A legjobb harcosok is kikapnak egyszer. Mike Tyson és Roy Jones Jr. is kikapott, mégis fel tudtak állni a padlóról, és erősen tértek vissza. Megtalálták az utat a győzelemhez! Tudom, hogy nekem is ezt kell tennem, és meg is teszem... nyilatkozta Peter. Miguel a ringben próbálja a mérkőzés forgatókönyvét előre megírni: körbemozog, eljátsza, ahogy a mérkőzés végén a kezét a magasba emelik. Nagyon biztos a győzelmében, és érzi a lehetőségét annak, hogy ez alkalmmal képes lehet kiütni a lelkileg megviselt Petert.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

A mérkőzés<br><br>Kép<br><br>Egy órával a mérkőzés kezdete előtt mindkettejüket meglátogatják családtagjaik - Peter Manfredo Sr. érdekes módon most sem tűnik fel a színen, ami számomra eléggé meglepő. Időközben a nézőtér megtelik, ismételten tele filmcsillagokkal: Melanie Griffith, Chuck Norris, Lee Majors, James Caan és James Brolin is elfoglalja helyét. Sugar Ray meglátogatja a bokszolókat, és Peternek ad még egy jótanácsot a mérkőzés előtt: Ugyanebben a helyzetben voltam, amikor Durantól kikaptam, de visszatértem. Ezt csak két dolognak köszönhettem: az eszemnek és a szívemnek. Érted ugye? Isten áldjon! A bokszolók bevonulnak a ringbe, és nagy elszántsággal, szigorúan néznek egymás szemébe. Képes lesz-e Peter átlépni a vereség okozta szorongásán, vagy tényleg Miguel lélektani fölénye fog érvényesülni ezen az estén?<br><br>Kép<br><br>1. menet<br>Miguel kemény jobbhorgokkal kezdi a menetet, majd megsorozza Peter fedezékét, időnként rést találva azon. Peter beszorítja Miguelt a sarokba, de nem tudja eltalálni. Miguel óriási erejű horgokat szór Peter fejére, melyek félelmetesen tisztán találnak. Peter próbál visszatámadni, de ütései - néhány szép testütés kivételével - mind Miguel fedezékén csattannak. Egymásnak ugranak a ring közepén, és ütnek mindent amit érnek több-kevesebb sikerrel. Ismét a sarokba szorul Miguel, és Peter ütéseivel már nagyobb hatékonysággal talál, egy felütése nagyon szépen ül Miguel állán. A menetet Miguel egy szép jobbegyenessel zárja. Nálam a látottak alapján 10-9 arányban Peter vezet. Peter nem elégedett, társai azzal bíztatják, hogy jó volt, és háromszor keményen meg is rendítette Miguelt. A másik sarokban szorosnak találják a menetet.<br><br>2. menet<br>Peter próbálja bemérni ellenfelét, de az a sarokba szorítja, és szépen megsorozza, ám becsúszik egy szép felütés Petertől is. Miguel keze meg sem áll, folyamatosan üti Petert, egyre jobban szétverve annak védelmét, és már a fejét is egyre tisztábban eltalálva. Miguel most büntet, ütései rendre találnak, keményen megrendítve Petert. Peter próbálkozik, de rendre benyeli Miguel változatos ütéseit. Ebben a menetben Miguel nagy fölénnyel bokszolt, ezért nálam 19-19. Peter kissé fáradtan magasba emeli a kezét, de érzi, hogy ez nem volt az ő menete, felesége utasítja: Bokszold azt amit tudsz! A sárga sarok örül, mert a menet tisztán az övék volt.<br><br>3. menet<br>Peter testütésére kemény sorozásást kap válaszul: Miguel maga elött tartva kezeit folyamatosan üti Peter gyomrát, fejét, mindent amit ér. Peter elkészül erejével, szinte minden ütést benyel már, valahogy nem bírja ezt a nyomást. Miguel vérszagot érezve próbál felülkerekedni rajta, sikerrel. A kék sarok gondban, mert Peternek alig volt értékelhető megmozdulása. Nálam 29-28 Miguel javára. Petert felesége próbálja újabb tanácsokkal ellátni: üssön minél több kombinációt, amennyit csak bír. Azt mondják neki, hogy ki kell ütnie ellenfelét, nincs más esélye. A másik oldalon már kivégzéshez készülődnek...<br><br>4. menet<br>A menet az előzőekkel ellentétben igen kiegyensúlyozottan kezdődik: mindketten ütik a kombókat, melyekből néhány ütés talál csak. Peter mintha érezné, hogy most mindent bele kell adnia, és mindent bele is ad: egy jobbhoroggal keményen el is találja ellenfelét. Egymásnak akaszkodnak, és onnan ütnek testre. Miguelt Peter a kötelekhez szorítja, onnan már fejre is talál. Megfordulni látszik a kocka. Lehet, hogy Miguel elfáradt a nagy iramban? Szép jobbhorog, majd újabb testütések után Miguel védtelen fején csattan egy balhorog is... Miguel a menet végét jelző gongszó után egy másodperccel még eltalálja a már leengedett kézzel hátráló Petert... Nálam ez a menet Peteré volt, ezért az állás 38-38, ismét egál. Mindkét sarokban érzik, hogy az utolsó meneten áll vagy bukik minden, ezért mindkét bokszolónak bele kell adnia szívét-lelkét a küzdelembe.<br><br>5. menet<br>Elsuhan egy-egy horog mindkét oldalon, majd összeállnak megint egy hirig erejéig, ám ebből a csatából Peter jön ki győztesen keményebb ütéseivel. Miguel ismét a köteleknél, már csak védekezik... Testre időnként szépen talál, de kinyílik, és Peter begyújtva a rakétákat folyamatosan bünteti. Újra nagy hirig veszi kezdetét, mindketten ütik egymást ahogy csak bírják. Egy pillanatra abbahagyják, majd Peter egy óriási erejű jobbhoroggal szinte kifordítja állásából Miguelt. Miguel teljesen lelassul, míg Peterbe mintha most térne vissza az élet, gyors és pontos ütéseivel végigrohamozza a menetet. Peter ünnepelteti magát, és Kelet csapata őt is ünnepli, ám Miguelt is a nyakába kapja edzője. Kétség kívül egy nagyon szoros meccset láthattunk, melynek eredményét az első menetben mutatott teljesítményük fogja meghatározni. A mérkőzés végén nálam 48-47 arányban Peter volt a győztes.<br><br>Hölgyeim és Uraim! A bírók pontozólapja a következő eredményt mutatja: 48-47 arányú egyhangú pontozással a mérkőzés győztese... a Kelet bokszolója: Peter Manfredo Jr.!!!<br><br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: The Contender - The next great human drama

Hozzászólás Szerző: Santos »

Peter: Győzelmemmel nagy meglepetést okoztam ma. Egy nagyon kemény meccs volt, amelyen nagyon keményen meg kellett dolgoznom a győzelemért, de megtettem, legyőztem ellenfelemet. Nagyon büszke vagyok magamra. Most már Keletnek is van egy győztese. A feleségem olyan volt, mint egy angyal a vállamon. Magamért, érte, és a többiekért küzdöttem, és győzelmet arattam.<br><br>Sly: Úgy küzdöttél ma, mint egy tigris. Nagyon-nagyon közel volt a győzelem... Senki nem felejti el, hogy ma mit tettél!<br>Miguel: Hát ez van... Nagyon fáj... A mai este egyike azoknak az ritka alkalmaknak, amikor könnyeket hullatok... A fájdalom könnyeit, a bánat könnyeit... Nem szégyellem a vereségem, nem szégyellem, hogy most sírok, azt szégyellem, hogy édesapámnak holnap vissza kell mennie dolgozni... édesanyámnak fel kell ülnie holnap a metróra... hugomnak fel kell szállnia a buszra... Nagyon sajnálom őt... Peter, gratulálok, te voltál a jobb ma este. A szívemet is kitettem, a legjobbamat nyújtottam, de ez sem volt elég jó... Kezdhetek mindent előlről... Azt hiszem ennyi volt...<br><br>Kép<br><br>Ezen az estén egy nagyon szoros küzdelemből Peter került ki győztesen. Sikerült megtalálnia a ringben korábbi énjét, és ez segítette hozzá a győzelemhez. Miguel nagyon keményen küzdött, de eltaktikázta magát, amikor azt hitte, hogy a negyedik menetre Peter teljesen elfáradt, és befejezheti gyorsan a mérkőzést... Peter győzelmével Nyugat és Kelet csatája 4-1 arányra módosult. Kelet számára ez a győzelem nagyon fontos volt már, de vajon ad-e elég erőt nekik ahhoz, hogy a továbbiakban fel tudják venni a versenyt a kemény Nyugatiakkal?<br><br>* VÉGE AZ ÖTÖDIK RÉSZNEK *
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY