Szakkommentátorok és teljesítményük

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#6 date=06/23/03 ť 00:13:16]Egyetértek. Golyó kommentálása végre olyan volt, amilyet hallani akarok! :) Ahhoz képest, hogy neki nem az a szakmája, fényévekkel jobb volt mindenkinél.<br><br>Az RTL-klubos kommentálással már nem voltam így megelégedve. Nagyon elfogultak (az egészéges mértéken messze túl), ami élvezhetetlenné teszi a közvetítést. Néha az ellenfélnek is kéne némi elismerést adni, és nem kéne így túlértékelni Kótai teljesítményét. [/quote]<br>Tommy_Carrot!<br><br>Nekem is tetszett Golyó kommentálása, de szerintem az RTL KLUBB-os kommentálás is legalább olyan tökéletes volt. Az elfogultság egyáltalán nem volt annyira kirívó, mint ahogy te leírtad!<br>Golyó szakmai hozzáértését pedig nem szabadna Kokóéval összehasonlítani sem, nemhogy fényévekkel jobbnak minősíteni!<br><br>Csepi
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: TKO »

Golyó,<br><br>A közvetítés meg a körítés hibátlan volt a Lewis gálán remekül teljesítettél, grautala  :)<br>De azért a sok dicséret mellé, hadd irjam le, hogy engem nagyon zavart, hogy nem értettem mit mondott Lewis, mert pont rábeszeltél (forditottál) Bocs.:P<br>Én nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de én annak örülnék a legjobban, ha az interjúkat nem fordinaták, mert kb csak 30-40% info jön át, én pedig szeretném hallani az egészet. <br>ÉS esetleg még egy kis átélés is jó lenne, ha nem ugyanaz a hangszínnel közvetítenél  végig. <br>A többi ok volt :)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Hein »

Igen, a nyakkendő!<br>Azt biza én is megnéztem volna  ;)<br><br>Pisti,<br>Hajh, ha ezt a legutóbbi hozzászólásodat beolvasnád a tévében!<br>Mondjuk a TV2-n<br> ;D<br><br>Mondhatom talán, hogy a fórumbéli hozzászólásaid által egy kicsivel jobban ismerlek, mint a nagyközönség.<br>Ha ők is olvasgatnák azokat a dolgokat, amiket ide írsz, elillanna a nem ritka "nagyképű Kokó, megérdemelte, mer' nagy vót a zarca" vélemény.<br><br>Szerintem rendes srác vagy.
Hein
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: WNB »

Pisti,<br><br>Még június elején - az ellenfél személyének bejelentése után - írtam azt a Misi-topikban, hogy "Azért nem irigylem majd a kommentátort és a szakértőt...".<br><br>Akkor - tőlem talán szokatlan tömörséggel ;) - lényegében arra a kényes és ellentmondásos helyzetre gondoltam, amiről alább - korrekten - írtál.<br><br>Szerintem - minden körülményt figyelembe véve - nem egyensúlyoztatok rosszul...vagy úgy is mondhatnám, hogy ilyen helyzetben nem lehet ennél lényegesen jobban egyensúlyozni - pláne nem úgy, hogy ebben mindenki egyet is értsen.<br><br>A gála hangulatához (bár ez itt off): nagyon elkelne már egy hazai fellépés...remélem, nyitott kapukat döngetek.<br><br>PS: egy dolgot azért komolyan felrónék - miközben Szujó kollegával a kamera előtt beszélgettetek még a meccs előtt, a mikrofonnal lényegében végig takartad a nyakkendődet, amiről pedig épp szó volt... ;) elemi hiba... ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Pisti,<br><br>Természetesen megértem, hogy sokféle igényeket kell kiszolgálni, és nehéz az egyensúlyozás. Elfogultak vagytok, ez érthető, de legalább felkészültek és szakmailag jók, és ez több, mint amit a legtöbb magyar bokszkommentátor elmondhat magáról. :)
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Tommy<br><br>Teljesen igazad van, érdekes mert ott a helyszinen nem vettem észre hogy ennyire elnéztük volna, nem védeni akarva magamat vagy a Szabó kollegát de egy borzalmasan hangulattalan gálát és egy közepes szinvonalú és egy közepesen izgalmas mérközést kellet 12 meneten keresztül Világbajnoki döntö szinten továbbadni a néző felé.<br>Én nem vagyok könnyű helyzetben, ezt gondolom te is látod...ha azt mondom amit a szakma lát akkor úgytünhet-úgytűnik hogy Misi sikerének nem örülök. Viszont ha szebbnek festem le mint amilyen akkor a szakma néz hülyének..és hidd el nincs kijelölt sáv amit mindkét oldal egyaránt elfogad.<br>Ezért általában a megprobálok a kettő között maradni, és hogy ezen a mérközésen miért nem sikerült, a magyarázat végtelenül egyszerü.<br>Ez volt Misi pályafutásának eddigi legfontosabb állomása egy Világbajnoki döntö, ha valamikor nem kell reálisnak és tárgyilagosnak lenni a teljesitményét és az ellenfél személyét illetöleg akkor az az ilyen mérközés. Azt nem mondhatom egy ujdonsült Világbajnokról hogy nem látok fejlödést, vagy hogy az ellenfél megsem közelitti az elit nehézségi fokát.<br>Szerintem a néző szive, joga hogy eldöntse ezt akár helyettem is de én egy ilyen meccsen nem segitem a negativ vélemény kialakitásában. Nem hiszem hogy túl pozitivak voltunk, nem hoztuk összefüggésbe Misit és az ellenfelét a "nagyokkal" és  nem kiáltottuk öt ki a súlycsoport koronázatlan királyának. Aki látta a mérközést az biztos hogy helyén kezeli mind szakmai, mind sportérték viszonylatában. Egy dolog viszont biztos, az országban valószinüleg több100ezren fentmaradtak és szurkoltak Misinek és nekik baromira mindegy hogy WBC vagy WBF vagy WBO, az a lényeg hogy egy magyar srác ismét világbajnok lett. Felesleges elvenni az örömüket azzal hogy nana, ez azért nem az és DelaHoya meg különben is... A tv müsor pedig elsösorban nekik szól és Misi megérdemli, ugy is mint sportember és ugy is mint ember a sikert.<br>A személyes szakmai véleményem hogy Misi volt és remélem lessz is még jobb formában, de ha a legjobb formáját hozza akkor is a képességei határozzák meg a jövöjét. Szerintem az alkati adotságai, jellenlegi szakmai tudása, eddig megoldott szakmai feladati, ellenfelei, nem azt mutatják hogy nagyon távol még a teljesitöképeségének, fejlödésének a vége. Szerintem nem fogunk ennél mérföldekkel jobb vagy rosszabb Misit látni és ez erre a cimre remélem minél tovább elég is...
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Egyetértek. Golyó kommentálása végre olyan volt, amilyet hallani akarok! :) Ahhoz képest, hogy neki nem az a szakmája, fényévekkel jobb volt mindenkinél.<br><br>Az RTL-klubos kommentálással már nem voltam így megelégedve. Nagyon elfogultak (az egészéges mértéken messze túl), ami élvezhetetlenné teszi a közvetítést. Néha az ellenfélnek is kéne némi elismerést adni, és nem kéne így túlértékelni Kótai teljesítményét.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azt kell mondjam, hogy ezen az estén az eddigi legjobb magyar kommentátorkodást hallhattam Golyotól (mármint az egész magyar mezőnyre levetítve). Peru/Game-el összhasonlítgatni nincs is tovább azt hiszem értelme, mert fényévekre vannak egymástól minden tekintetben. Gratulálok Golyo, nagyon jó munka volt.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

én németen néztem és nem értettem mi volt a válasz lewis-tól arra hogy mi történt a 2. menetben. valami olyasmit hallottam hogy nahézsúly, meg hogy nagy ütések.<br><br>valaki leírná mit válaszolt?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Golyó!<br>Nagyon nagy grat! Végre hallhattunk egy jó szinkronfordítást! Aminek külön érdekessége, hogy a "fekete angolt" éppoly egyszerűen fordítottad, mint az "általános iskola első osztályos angolt".<br>Egy apró észrevétel: amikor a bíró beszüntette a mérkőzést, csak valami olyasmit mondtál, hogy ~"leállították a meccset", de elejthettél volna egy "Lewis nyert" félmondatot is. (Hogy akik először látnak bokszot, azoknak is egyértelmű legyen.)  8) Egyébként klassz voltál.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: donvito »

Gratulálok Golyó!<br><br>Jó voltál. Még nem te vagy a kedvencem – az a Eurosportos ürge jobb nálad [mármint természetesen nem a magyarokra, hanem Steve Holdsworth-re gondolok] – de azért fejlődsz! ;)<br><br>Nekem különösen az tetszet, amilyen természetességgel kezelted Ndou és edzőjének „barátságos” :o csókját! ;D ;D ;D<br>Csak így tovább.<br><br>vito<br>u.i. nyugodtan beszéljél sokat, és akár nem a bokszról is.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

GOLYO:<br><br>Gratulálok a Lewis vs Klicsko mérkőzésen (gálán) mutatott teljesítményedhez! Szerintem felfejlődtél, most már nagyon elégedett vagyok a munkáddal.<br><br>Csak egyetlen dolgot szeretnék javasolni: kicsit beszélj kevesebbet a menetek alatt, mert a rengeteg mondat között elvésznek az észrevételeid és meglátásaid. Tudod, ilyenkor a kevesebb több és hatásosabb!<br><br>Még egyszer gratula - de azért (ehogy eddig se tetted) most se bízd el magad!  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Sajnos alapvető probléma a kommentátorokkal, hogy nem készülnek fel a meccsre. A Várhegyi mindig ugyanazokat a közhelyeket mormolja, Peru valamivel jobb, de sokszor hibázik,  T.CS. mindig baromságokat és légből kapott dolgokat mond, a lényegesekről meg elfeledkezik. A Benn-McClellan meccs kommentálása valami borzalmas volt; Eubank-nál kritikaként említik, hogy miért nem végzi ki az ellenfeleit, ha megtehetné (eszükbe sem jut a Watson elleni eset), és még millió más dolog.<br><br>Szabó Gábor legalább felkészül, nála az elfogultságot tudnám kritikaként említeni (Amit D.M. és a Klicskók esetében nem szívesen hallgatok). Golyó meg az biztos, hogy nagyon sokat tud a témáról, remélem, jó lesz a közvetítése.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#2 date=05/20/03 ť 22:01:17]Most hallgatom másodjára Peru/Game kommentárjait. Feltűnt néhány érdekesség. Szerinte nincs Erdeinek ütőereje. Hm, ez érdekes. Szerintem a magyar bunyósok közül neki van a legnagyobb azok közül akik valaha profinak álltak (leszámítva Papp Lászlót). Ami zavar még benne, hogy állandóan beszélni akar. Mindig belevág a kommentátor szavába.[/quote]<br><br>100%-ig egyetértek veled, ugyanezen rágódtam, mialatt néztem a közvetítést és hallgattam a Madár ütőerejéről folytatott monológot.<br><br>PTM
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Off<br>Nekem Szujó Zoltán lett az abszolút kedenc műsorvezetőm.<br>On
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Sama »

En eddig nem foglalkoztam az elobb nevezett urakkal, de tegnap edesapammal hallgattuk oket, majd par perc utan hangosan uvoltottunk az idegessegtol. Egyszeruen felhaborito, hogy miket hordanak ossze...   >:(
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most hallgatom másodjára Peru/Game kommentárjait. Feltűnt néhány érdekesség. Szerinte nincs Erdeinek ütőereje. Hm, ez érdekes. Szerintem a magyar bunyósok közül neki van a legnagyobb azok közül akik valaha profinak álltak (leszámítva Papp Lászlót). Ami zavar még benne, hogy állandóan beszélni akar. Mindig belevág a kommentátor szavába.
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: admin »

...én kérek elnézést... ;D ;D ;D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: edge »

Kedves Game<br><br>Sajnos nem volt alkalmam megtekinteni az elmúlt heti produkcióidat, de azt mondják, hogy javult valamelyest. Csak így tovább!<br><br>Ja igen.. és boldog 23-dik születésnapot kívánok  ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: ppal »

Golyo!<br><br>A téma szerintem többet nem ér meg. A félreértések elkerülése miatt megerősítem, hogy természetesen a moderátori munkádban nem látok semmi kivetnivalót, csak megemlítettem, hogy más súllyal veheti valaki figyelembe egy szerkesztő adott gondolatmenet befejezésére vonatkozó kérését, mint egy szimpla fórumtagét.<br><br>Azért írtam, mert nem a véleményed mondtad csak el egyszerűen, hanem megkértél minket, hogy hagyjuk abba a vele kapcsolatos "beszélgetést".<br><br>Nincs jelentősége a dolognak. A múltkor kicsit magamból kivetkőzve egy viccesnek, de nem bántónak szánt megjegyzést tettem Léderer Ákossal kapcsolatban. Az egyetértésem tényét, hogy egy kicsit furcsának látszik a mosolya, megfogalmazhattam volna udvariasabban is. Amennyiben megbántottam vele, ezúton kérek elnézést.<br><br>Úgy látszik poénos hangulatban voltam. Most meg kötekedőben ;) Már csavarják is ki a kezemből a keyboard-ot :)<br><br>
BUTTON_POST_REPLY