Szakkommentátorok és teljesítményük

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Szerintem nem is "mosolygás" ez,hanem van egy érdekes,féloldalas szájtartása mint munkatársának,Pokrivtsáknak :) ::)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ppal<br><br><br>Azért azt nem mondhatjátok, hogy visszaélek a moderátori szerepkörrel.  ;) Én az egyik szerkesztő vagyok itt, Hollywood, Laja és Prof mellett. Ákost csak azért vettem "védelmembe", mert ő alkatilag ilyen, nem erölteti a mosolygást és a kamera is torzít rajta valamennyit. Nem szeretném, ha bárki is azt hinné, hogy önkényúrként csapkodok itt a fórumon és akinek ellentétes a vélemény az enyémmel, azt kimoderálom. Ennyi.  8)<br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: ppal »

Semmi baj nincs vele, senki nem mondta, hogy "rendetlen", csak kicsit zavaró a folyamatos erőltetettnek ható mosolygás. Ennyi, és nem több.<br><br>Más médiaszereplőkkel (és ökölvívókkal) kapcsolatosan néhányan itt leírtak sokkal kevésbé emészthető dolgokat, őket nem igazán vette a védelmébe senki, saját magukon kívül.<br><br>A te hozzászólásodnak különös súlya van Golyo, hiszen az üzemeltetők egyike vagy, így moderálási jogod is van (ezt adott esetben alkalmazod is), és itt a legtöbben tisztelnek is a munkádért (én is). Ilyen helyzetben _szerintem_ vagy mindenki mellé, vagy senki mellé nem kéne állnod.<br><br>Természetesen, ez csak a személyes véleményem.<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ha tényleg Ákosról beszéltek, akkor kérlek hagyjátok abba, mert nagyon rendes srác. Egyébként képernyőn mindenki máshogyan néz ki, mint élőben.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: justy »

Akkor Ti mind Lederer Akosrol beszeltek ;D<br>(lsd balra alul es mar megint kezdi ;),  http://tv.online.rtlklub.hu/musorok/?id=030574256)<br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: ppal »

Szerintem ez egy elméretezett protézistől lehet  :)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: atya »

Inkább olyan, minta beszorult volna a fogkefe keresztben, nem?  ;D<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Van az RTL Klubon egy valaki, aki műsort vezet. Attól függetlenül, hogy mi történik, mindig mosolyog és örül. Igaz, nem szakkomentátor, de néha zavaró, pl.: amikor Matolcsit kiütötték.<br>Én látom rosszul, vagy más is észlelte ezt?
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#16 date=04/30/03 ť 12:57:09]Game/Peru<br><br>Regisztralhattad volna magad mint Peru, ahogyan Szabogabor is megtette :) ! ...[/quote]<br><br>...de hiszen megtette... csak nem tudom miért nem azt használja!? Szerintem. ;)
Gab
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-03-02 19:07:14

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Gab »

Igazad van, Khalif, de pl. a motokrosszt még kevésbé nézem, pedig az is technikai a javából. Inkább a pályaversenyek vonzanak  - talán csak azért nem szeretem a motokrosszt, mert azt is VF közvetíti? :D<br><br>VF védelmében azért annyit, hogy van, amit jól is tud csinálni (nem a motorsportok). Ami a problémám vele, hogy sok dologhoz nem ért/nem érdekli igazán, és ezzel érdeklődőket riaszt el. Túl sok mindent bíznak rá/vállal el és ez erősen vissza tud ütni a minőségre.<br><br><br>Gab
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Gab!<br><br><br>"Asszem Dakart is ő közvetítette, bár azt nem annyira néztem. "<br><br>Pedig az elég technikainak tűnik....  :D<br><br><br>Lb!
Gab
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-03-02 19:07:14

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Gab »

s és sz dolgában nem figyeltem fel rá, de sumó az pl. ő egyedül úgy tudom. <br><br>Asszem Dakart is ő közvetítette, bár azt nem annyira néztem.<br><br><br><br>Gab
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: netchan »

Varhegyi az, aki a keso esti sumo-t meg talan a (dakar) rally-kat nyomja, es az s es sz betuket kicsit furcsan ejti? <br><br>netchan<br>
Gab
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-03-02 19:07:14

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Gab »

[quote author=Nagypapi link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#2 date=05/01/03 ť 17:19:05]<br><br>Várhegyi csakugyan vérlázítóan gyenge boksz kommentátor. Csak azért írom ezt le ennyire sarkosan, mert - ahogy más is írta - szumóban meg technikai sprtokban tényleg jó, és a különbség zongorázható. Viszont ami tényleg terror tőle, az a foci.<br><br><br>Nagypapi[/quote]<br><br><br>Kedves Nagypapi!<br><br>Majdnem teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, de erre reagálnom kell (VF).<br><br>Szeretem a bokszot, de talán még közelebb áll hozzám a motorsport. Na ez az a terület, ami szvsz vérlázító az Eurosporton by VF.<br><br>Emlékszem, egyszer volt egy élő CART bajnoki futam közvetítés 1-2 éve, és valami "hiba" folytán lemaradt a magyar kommentár. Hát, akkor jutottak eszembe a régi szép Screensportos idők, amikor az amcsikat lehetett hallani, az kb. olyan szint volt sokszor, mint az HBO bokszközvetítés. Aki nem szerette a sportot előtte, az is oda lett érte rövid idő alatt.<br><br>Szóval, a kis "hiba" után ébredtem több éves álomból, és csak rimánkodok azóta is, hogy minél több ilyen kimaradás legyen.<br><br>A közhelygyárban VF a mester. Ezt a mestert persze pejoratíve mondom, nem dícséretképpen. <br>Aki egy kicsit benne van pl. a motorsportban, és hallota már máshonnan, hogy hogyan is lehet/kéne ezt közvetíteni, az szvsz pár perc alatt kikészül tőle.<br><br>Sumóban tényleg nem rossz, élvezetesbb, valószínűleg jobban is érdekli, de ez nem javítja nálam a megítélését a motorsportokban, felszínes/nem tájékozottsága és főleg az állandóan visszatérő semmitmondó közhelyeitől falra tudok mászni. Bokszban is sokszor csak dumál, nem tetszik.<br><br>Ha már ennyire (természetesen jogosan :) ) lehúztam, azt azért el kell mondani, hogy valamiféle fejlőd-getést észevettem nála, bár ez inkább a boksz.<br><br><br>Ami az abszolút csúcs, az a kerékpár. Sose gondoltam volna, hogy nézek közvetítést, de az Eurosporton azt is megteszem néha.<br><br>Atlétika sem rossz, Szabó G eléggé ott van. Alapból nem különösebben érdekel, de mégis néha szívesen hallgatom, érdekes dolgokat hallok.<br><br><br>Szóval ezt várom el egy kommentátortól, legyen az boksz vagy más sport, hogy megnyissa a dolgot az új nézők előtt, és szórakoztassa a régieket.<br><br><br>Várhegyi sumóban ennek többé-kevésbé megfelel, bokszban egy szakival együtt talán éppen elmegy a bokszrajongóknak (mármint azok így is -úgy is megnézik a meccset), de a motorsporokat (főleg autó) egyelőre inkább ne is említsük a neve mellett.<br><br><br><br>Gab<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=Nagypapi link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#1 date=05/01/03 ť 17:19:05]Szabó Gábort is nagyon szeretem. Megdöbbentő, hogy egy viszonylag egyhangú sportágat (hosszabb távú futások, biciklizés) is mennyire évezhetővé tud tenni.[/quote]<br>Nagypapi, itt most OFF, de apró (és remélem korrekt) korrekció: legjobb tudomásom szerint a kerékpár-közvetítések elsősorban az ifj. Knézy + Sipos úr pároshoz tartoznak - bár ifj. Knézy és Szabó Gábor orgánumára lehet mondani, hogy hasonló...<br><br>[Az ifj. Knézy + Sipos úr páros alkotása az adott szakterületen (bicikli, óraszám) szerintem (magánvélemény!) [bársonyosan] forradalminak mondható ;) - bár a forradalmi dolgok mindig erősen meg tudják osztani a közvéleményt...a Mongol Tour mezőnyének álláspontja viszont nem lehet kétséges ;) - de ez már nagyon off...]<br><br>Sipi úr (mint volt bringás) egyébként példa arra is, ami VF kapcsán is szóba került már - hogy vki lehet vmilyen témában nagyon jó, mert átsugárzik, hogy rajong az adott dologért (és - mellékesen - ért is hozzá), míg idegenebb (kevésbé szeretett) terepen  marad az izzadságos munka...<br>(Viszont ha az ember látja a jót, könnyebben megbocsátja a kevésbé jót. Mondjuk hozzám mindennel együtt közelebb áll pl. Sipos úr, mint VF.)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1051561317;start=0#10 date=04/30/03 ť 12:38:29]T. Game!<br><br>Húsz éve foglalkozol boksszal és most jutott eszedbe hirtelen beregisztrálni és hozzászólni, amikor Perutek urat érte (szvsz teljesen jogos) kritika ? Ráadásul egyből Perutek ellenes mozgalomban gondolokozol? Ez furcsa. Úgy érzem nagyon közel állhat a szívedhez az említett úr, hacsak nem Te vagy maga ifj. (vagy id.) Perutek János személyesen, de inkognitóban. Ez annál is inkább valószínű, mert P. úr olvassa ezt a fórumot. Valamint a pbx oldalon írogat is rendszeresen (ide eddig vmiért sosem), sőt ott még külön topikot is nyitott magának magáról (egoizmus rulz!;)).[/quote]<br><br>Még kozi után akartam azt írni (anno) Game úr hozzászólását olvasva, hogy...<br><br>...Ha én Edgegod volnék (vagy vki ;D), azt írnám erre (barátilag kacsintva - amíg még tudok; a tárgyilagos jobbegyenes beérkezéséig), hogy T. Peru (& családja & barátai & üzletfelei), welcome to PKSZ-fórum... ;)<br><br>De vhogy éreztem, hogy szükségtelenül elébe szaladnék a dolgoknak... ;D<br><br>T. Game, látod azért Golyó csak kiimádkozta (bár ez nem szükségképpen szakkomentátori erény), hogy legalább a Tyson-Etienne ne tartson soká - és mielőbb megkezdhesse jól megérdemelt táppénzes időszakát... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

<br>Kicsit kényelmetlen úgy véleményt nyilvánítani, hogy az érintettek közül is olvassák néhányan. De hát egyszer élünk, bevállalom.:)<br>Gundel Takácsot  kifejezetten szeretem hallgatni. Nagyon-nagyon jó csinálja, és nekem még a Tyson-Savarese meccsen is tetszett.<br>A Sport1-es gárdát annyira nem szeretem. Tóth Csaba szerintem közhelyekben beszél: a hanghordozása is közhelyes meg az is, amit mond. Gyakran az az érzésem, hogy ismer négy-öt sablont vagy panelt, amit elsüt, és meccsről meccsre cserélgeti benne a szereplőket. Nem tudom jól emlékszem-e, de mintha az RTL klubnál kezdte volna. Ha így van, és ő az akire onnan emlékszem, akkor fejlődik. <br>Nem tudom, ki a szakkommentátor párja, talán Dőry. Na őt meg aztán nagyon nem szeretem hallgatni. Még közhelyesebb, és ráadásul unalmas is. Szvsz.<br>Amúgy a Sport1-en a stúdióbeszélgetések sem tetszenek. Valahogy az az érzésem, nem a megfelelő embereket hívják meg oda.<br>Szabó Gárbort is nagyon szeretem. Megdöbbentő, hogy egy viszonylag egyhangú sportágat (hosszabb távú futások, biciklizés) is mennyire évezhetővé tud tenni. A bokszközvetítése is tetszik, az RTL klub eddig általom hallott gárdájából messze a legjobb. Bár az néha kihallatszik, hogy boksz esetében "csak" jól felkészült,  és nem szakértő (persze lehet, hogy tévedek).<br>Várhegyi csakugyan vérlázítóan gyenge boksz kommentátor. Csak azért írom ezt le ennyire sarkosan, mert - ahogy más is írta - szumóban meg technikai sprtokban tényleg jó, és a különbség zongorázható. Viszont ami tényleg terror tőle, az a foci.<br>Golyót még nem hallottam elégszer. Eddigi benyomásaim alapján kommentátorként még van hova fejlődnie, mert én is szeretek olyasvalakit hallgatni, aki beleéli magát abba, amit közvetít (Szabó Gábor rulez).  Viszont a  tudása tényleg döbbenetes, és szerintem a hangjával sincs semmi gond (ő szokott itt élcelődni néha a kappanhangjával).<br>Kokóról meg Erdeiről nehéz elfogulaltlanul nyilatkoznom. Mindekettejüket nagyon nagyra tartom, és már az maga élményszámba megy számomra, ha meghallom a hangjukat egy meccs alatt. Szeretem őket, na. <br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Szakkommentátorok és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Game<br><br>A Viasat-os úr szerintem is jobb mint az Eurosport-os úr. ;)
BUTTON_POST_REPLY