Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!

Létrejön vajon az Erdei vs Jones meccs?

Igen
7
19%
Nem
29
81%
 
Szavazatok számaCOLON 36

Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Jogos a felvetés, egyelőre lezárom a topikot. Itt lehet folytatni Erdeiről a csevejt:

http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopic.php?t=501
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Szerintem okafogyott a topik. Az az 1% esély is elszállt szerintem az idővel, amiben bízhattunk volna egy darabig...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nem baj, feltűntek újabb nagynevű hurkagyurkák a fakóból...vagy talán ki tuggya? :wink:
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Hozzászólás Szerző: iszabo »

grabanc írtaCOLONVagy inkább már csak jövőre...vagy sose :D

Sose!
Imre
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Vagy inkább már csak jövőre...vagy sose :D
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Glen Johnson azért rinyál, mert nincs ellenfele... Tarvernek szintén nem lesz...

Közben Wilfried Sauerland bejelenti, hogy Abrahamet az USA-ba viszik az idén...

No comment.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Doppingboy írtaCOLONDiaconu is kiesett, mint ellenfél... a WBO listáról az elérhető legjobb Danny Green.

Agyvérzést kapok, ha Drews Green ellen bunyózik végül Zsolti meg vmi Codrington szintű palival.

Én azért nem lennék annyira sokkolva, ha Erdei állna Jones-szal szemben :-D
Jogos! Nem esik olyan forrón azt a kását...a dzsonszi félét...oszt még della is lenne :)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Diaconu is kiesett, mint ellenfél... a WBO listáról az elérhető legjobb Danny Green.

Agyvérzést kapok, ha Drews Green ellen bunyózik végül Zsolti meg vmi Codrington szintű palival.

Én azért nem lennék annyira sokkolva, ha Erdei állna Jones-szal szemben :-D
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Gondolom már mondani sem kell ki írta. :)

5. Zsolt Erdei (27-0)

Someday, Erdei might fight a worthy opponent. Please let us know when that happens. Thanks.
Next: TBA.


7. Roy Jones Jr. (51-4)

Jones didn't look half bad winning a clear decision against Anthony Hanshaw on July 14. Jones dropped Hanshaw late and was close to a knockout in a pay-per-view fight virtually nobody saw. Now, Jones' slippery promoter, Murad Muhammad, has been talking about another PPV fight in November, possibly against Erdei. Jones may indeed end up back on PPV in the fall, but we'd be pretty stunned if Erdei was in the ring across from RJ.
Next: TBA.

10. Stipe Drews (32-1)

Australian contender Danny Green, who draws well in his country, would like to lure the Croatian southpaw Down Under to make his first title defense there in the fall. Don't count on it. Drews probably will stay in Europe and rack up defenses against meaningless opponents.
Next: TBA.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Romsy írtaCOLONA youtube-on lehet írni Roly Zsonznak, noszogatni.
Bővebben ha kéthetném... 8)
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Romsy írtaCOLONA youtube-on lehet írni Roly Zsonznak, noszogatni.

micsoda?:D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A youtube-on lehet írni Roly Zsonznak, noszogatni.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Én Madár helyében - bár nem tudom, hogy ezt az UNI-val egyeztetnie kell-e - (és most függetlenül attól, hogy nem Zsolt stílusa) nyilatkoznék valami csípőset a sajtónak ami mondjuk eljuthat a nemzetközi portálokra is.
Nem feltétlenül James Toney-tól idéznék, de mindenképpen valami olyasmi kéne ami Jonest egy kicsit hergeli - hátha úgy könnyebben felveszi a kesztyűt.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ugyan a tippelésem még nem tettem meg, de (szinte) egyértelmű, hogy RJJ-nak nem különösebben hiányzik egy kissé kétes kimenetelű címmeccs...azon kívül, hogy azért egy esetleges Madár elleni meccsen nem lehet elég zsetonért a kasszához fáradni...
:)
Arról már nem is beszélek, hogy Madárnak és főleg az Universum-nak mennyire van érkezése, egy szintén nem biztos kimenetelű derbire... :?: :roll:
tifike
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2007-08-03 17:54:35
Tartózkodási helyCOLON magyarország

Hozzászólás Szerző: tifike »

Hali!Amikor "KOKO"nyomta és Erdei kezdte azt hiszem sokan KOKO-ra voksoltak volna hosszútávon'! lám...
szubjektív
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én yo magyar szokás szerint nem enyhén pesszimista vok és nem hiszek a meccs létrejöttében, bár nagyon örülnék neki! Mer bitos vok benne h Zsolti hellyt állna! nem bittos h nyerne de megismerné küzdeni akarását az egész világ! Lehetne ő a legend killer 2!
philosopher
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-04-15 14:06:39
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Hozzászólás Szerző: philosopher »

Az eredeti cikk nyomán úgy tűnik, tényleg reális esély volna egy mérkőzésre. De azért ez az esély nálam jóval kevesebb, mint 50%.
Gondolkodom, tehát vagyok (Descartes).
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ha Erdei Zsolt meghallja ezt a hírt ( horgászás közben is eljut a füléig reméljük :roll: ), és nem KÖVETELI ezt a meccset, akkor meg is érdemli, hogy sose legyen belőle semmi...

Én még emlékszem anno 2001-ben a Sport 1-en Zsolt volt a studió szakkommentátora a Jones-Gonzalez meccs alatt, s ott úgy emlegette a Jones elleni meccset, mint célját. Hát most itt a cél, elérhető közelségben, többet ilyen nem lesz. Én biztos vagyok benne, hogy Erdei Zsolt élete formáját hozná, s ez elég lenne Jones ellen a magabiztos győzelemhez.

Egyébként abszolút irracionális döntés volna nem elfogadni az ajánlatot az Universum részéről. Ezt a meccset a németeknél is sokan megnéznék, ha más nem, felvételről, s ha Zsolti nyerne, akkor már Tarver/Dawson, Johnson sem elérhetetlen célpontok, sőt....
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Hú, nagyon remélem, hogy az Universum ugyanúgy kapni fog az ajánlaton, mint annak idején Sturm esetében DLH ellen.

És abban is reménykedem, hogy - mivel számára ez az álommeccs - Erdei is erõsen verni fogja Kohl asztalát, hogy hozzák neki össze ezt az összecsapást.

Az Uni biztosan nyerne vele, pénzben is, meg presztízsben is, pláne, hogy Zsolt esélyei nem rosszak Roy ellen.

Kohl úrék, tessék rácsapni a lehetõségre, nem pedig keresztbe tett lábbal várni az asztal mögül, hogy jöjjön egy fax RJJ-éktól... :evil:
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ez az a meccs, amit Erdei és az Uni helyében mindenképpen elvállalnék! Itt már nem szabad elkezdeni garasoskodni, egy relatíve gyengébb ajánlat Joneséktól val. még mindig ér annyit, amennyit egy Blades vagy egy Murdoch ellen ki lehetett termelni.
Nagyon izgulok, hogy összejöjjön ez a meccs. Habár többekkel ellentétben én egyáltalán nem gondolom, hogy Erdei akkora favorit lenne ezen a meccsen, szerintem Jones még így, kissé kopottan is rendkívül veszélyes ellenfél, de inkább legyen Madárnak egy ilyen klasszis ellen egy veresége, mint hogy úgy vonuljon vissza hogy csak közepes ellenfelek ellen bunyózott.
Ha pedig "ne adj Isten" még nyerne is, az maga lenne a tökély!
Bosco
BUTTON_TOPIC_LOCKED