Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Minden, ami profiboksz!

Létrejön vajon az Erdei vs Jones meccs?

Igen
7
19%
Nem
29
81%
 
Szavazatok számaCOLON 36

Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Zsolt Jabjei tényleg láthatlanok, és Roy is elég gyors, de csak támadásban. Az a balhorog, amit Tarvertől szedett be, és ami megindította őt a(még mindig lejtő) lejtőn, kifejezetten lassú ütés volt, ráadásul Jones láthatóan készült is rá.  
<br><br>egike: Tarver-Jones3angles.mpg <- ez a file neve, amin nézted? Mert ez a lassítás...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re:  a jabRe: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: egike »

[quote author=szakerto link=board=profiboksz;num=1155409261;start=15#25 date=08/17/06 ť 20:27:38]Csak az esélyekre szoritkoznék!<br>Nos, Jones keze még mindig 1 könnyűsúlyú gyorsasága....De Erdei jab-jei is láthatatlanok!<br>Jones ellen azonban az USA-ban (hol máshol, majd átjön, mi?) Jab-ekkel nem fogják odaadni....<br><br>Zsolt Jabjei tényleg láthatlanok, és Roy is elég gyors, de csak támadásban. Az a balhorog, amit Tarvertől szedett be, és ami megindította őt a(még mindig lejtő) lejtőn, kifejezetten lassú ütés volt, ráadásul Jones láthatóan készült is rá. <br><br>Ezek után mit tudna kezdeni a súlycsoport leggyorsabb balegyenesével? Semmit. Persze egy jab még semmi, de ennek köszönhetően Jones sosem tudná büntetlenül letámadni Zsoltit. Viszont elismerem, hogy ő lenne az utóbbi időben az első Erdeinél magasabb fickó, aki ki is tudná használni a hosszabb karokat, és vívni Madárral.<br>Szerintem az első tíz  beszedett egyenes után a külharcot erőltetné, és jó is lenne benne.<br><br>Szóval érdekes meccs lenne, kíváncsi lennék rá.
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

a jabRe: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Csak az esélyekre szoritkoznék!<br>Nos, Jones keze még mindig 1 könnyűsúlyú gyorsasága....De Erdei jab-jei is láthatatlanok!<br>Jones ellen azonban az USA-ban (hol máshol, majd átjön, mi?) Jab-ekkel nem fogják odaadni....<br>Mentenként 8-8 indított ütésre számítok, és hangos fütyülésre (amit mondjuk nem hallani Áki bemondó faszságai miatt)<br>Ha Zsolt még tud verekedni, és támadni keményen, akkor van esély!!!<br>Győzelemre, vagy vereségre....<br>De nem lesz ilyen.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Így van. Ez kicsit félrecsúszott mondat volt. Egy uralkodó bajnokot győzött le (ahol ugyanúgy bedőlhetett volna lelkileg, mint mondjuk szegény Jani Barrios ellen) és védegeti az övet szerintem nem rossz bunyósok ellen. Ha megnézitek Darek pályáját nem nagyon védegettet még ilyen szintű ellenfelek ellen sem. Az is tény, hogy nem ennyi idősen jutott oda, de a profi élet elsajátítása ettől ugyanaz a lépcsős út marad. Szeretném, ha mindig lenne egy ilyen "kis" profi rekorddal rendelkező bajnokunk. <br>Ne feledjük Kokó csodálatos volt, de nem uralkodó bajnokot vert (egy szvsz sűrűbb mezőnyű társaságban). Ez Janinak adatott meg újra (meg anno Kacsának). Tudjuk mi történt LA-ben és ha viszonyítunk, meg kell jegyezni, Kacsa esetében nagyon közel volt a cím. Igazából az ember mindig tanul valamit. Emlékszem Pisti mennyit beszélt anno az UNI profizmusáról. Most a Rácz-Klein diskurzus emelkedett szellemi attitüdje Kokó szavait is új dimenzióba helyezi...  
Az erő legyen Velem!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=15#21 date=08/17/06 ť 12:10:59]Uraim !<br><br>1.Nincsen rossz véleményem Zsoltiról csak bosszant ,hogy tehetséges azt lehet nem viszi semmire.<br>[/quote]<br><br>Minden kötekedés vagy anyázás nélkül: WBO világbajnoki övvel a derekán, amit már jó párszor meg is védett én nem mondanám, hogy semmire sem vitte.
Bosco
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=15#21 date=08/17/06 ť 12:10:59]1.Nincsen rossz véleményem Zsoltiról csak bosszant ,hogy tehetséges azt lehet nem viszi semmire.[/quote]<br><br>szerintem az rossz velemeny, ha szerinted urgeonto, es barki megverne :) leibi kerdesere (miszerint mondj 10 jo felnehezsulyut, aki jobb mint zsolti) meg nem valaszoltal...<br><br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=15#21 date=08/17/06 ť 12:10:59]2.A főiskolán volt 90-ben net.[/quote]<br>ja, akkor en 89 ota netezek :D nyugtass meg, nem magyar szakot vegeztel.<br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=15#21 date=08/17/06 ť 12:10:59]3.Mondtam hogy anyázni fogtok :( [/quote]<br>amilyen az adjonisten... bar senki nem anyazott.<br>
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
udvari
Újonc
HozzászólásokCOLON 47
CsatlakozottCOLON 2003-04-18 08:12:04

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: udvari »

Uraim !<br><br>1.Nincsen rossz véleményem Zsoltiról csak bosszant ,hogy tehetséges azt lehet nem viszi semmire.<br><br>2.A főiskolán volt 90-ben net.<br><br>3.Mondtam hogy anyázni fogtok :(<br><br>4.Engem is Bódi tanított  1980-ban :)<br><br>Ennyi !
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Udvari vodkát dobott a demalgonra ;D<br>Méghogy Woods megverné Czoltot!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ha Roynak kellokeppen fel tudjak tunningolni az egojat, akkor Zsolt nagy bajban lehet a meccsen. Ha nem, akkor RJJ kiuteses vereseget sem tartanam kizartnak, ui. azok a balosok elobb-utobb nagyon el tudjak bizonytalanitani az embert.
bandi
-----------------
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: Suni »

Ez az udvari remek beszélgető partner  ;D
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leibigab »

udvari<br><br>Ha Erdeiről ilyen rossz véleménnyel vagy, akkor arra lennék kiváncsi, hogy szerinted ki jelenleg a világ 12-15 legjobb félnehézsúlyú bunyósa? (Mert nyilván akkor Erdei nincs köztük, ill. akiket már megvert: Gonzalez, Ulrich, Sahnoune, Garay)<br>Nem kell sorrendben, csak 12 nevet írj, a legjobbakat.<br><br>köszi
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]  Nem boxoltam de karatéztam Kyokushin és nyertem országos bajnokságot is ,mint ifi sőt Váradi Jancsival is edzettem (mán ha fingod van hozzá akkor anno Ő kivolt 1986 )[/quote]<br>Engem anno Bódi István tanított. <br><br>Még csak 8 éve netezek. Bár remélem ez nem fog azért annyira zavarni Téged!  :)
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]Lécci cáfold mán meg, amit mondtam !![/quote]<br>mit cafoljak azon, hogy azert nem bokszolnak, mert nem bokszolnak? nem akarok cafolni, teljesen igazad van :D<br>amugy miert en cafoljak, elobb te bizonyits :D<br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]Nem boxoltam de karatéztam Kyokushin és nyertem országos bajnokságot is ,mint ifi sőt Váradi Jancsival is edzettem (mán ha fingod van hozzá akkor anno Ő kivolt 1986 ), mint karatés és Ő már sztár volt, Én meg egy senki (hehe nem volt edző társa a drágámnak) azt mégis szarrá vertem láb nélkül csak kézzel ! Ja Ő 30 Kg zsákkal edzett kesztyűben Én meg puszta kézzel 80 Kg-val azt 56 Kg voltunk ![/quote]<br>remek, en hanyatt estem ettol, es akkor mivan? <br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]A Zsótinkat kiveri az első komoly 8 meneten belül pl . <br> Adamek,Woods,Tiozzo,Johnson, Tarver ![/quote]<br>lehet, hogy igazad van, de ezt soha nem tudjuk meg, mert nem bokszolnak, mert nem bokszolnak. <br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]Elnézést de bosszantanak a pancserek akiknek van netjük ![/quote]<br>ebben egyetertunk, bar engem nem bosszantanak, csak kicsit zavarnak...<br><br>[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#14 date=08/16/06 ť 13:38:08]ui:16 éve netezek ! és Ti ?[/quote]<br>erdekes, hol volt neked '90-ben neted? :D (nem mintha szamitana a dolog ezen a forumon, hogy kinek mitol no a farka... en meg szep vagyok, azt megsem erdekel ez sem senkit.)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
udvari
Újonc
HozzászólásokCOLON 47
CsatlakozottCOLON 2003-04-18 08:12:04

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: udvari »

Kedves Cezi !<br><br>Nem a szigetről írok és lehet újonc a titulosom,de régebbről figyelem a boxot mint te !<br><br>Lécci cáfold mán meg, amit mondtam !!<br><br>Nem boxoltam de karatéztam Kyokushin és nyertem országos bajnokságot is ,mint ifi sőt Váradi Jancsival is edzettem (mán ha fingod van hozzá akkor anno Ő kivolt 1986 ), mint karatés és Ő már sztár volt, Én meg egy senki (hehe nem volt edző társa a drágámnak) azt mégis szarrá vertem láb nélkül csak kézzel ! Ja Ő 30 Kg zsákkal edzett kesztyűben Én meg puszta kézzel 80 Kg-val azt 56 Kg voltunk !<br><br>De ez off és lenézést !<br><br>A Zsótinkat kiveri az első komoly 8 meneten belül pl . <br> Adamek,Woods,Tiozzo,Johnson, Tarver !<br><br>Szóval menjél a ringbe aztán dumálj !<br><br>Elnézést de bosszantanak a pancserek akiknek van netjük !<br><br>ui:16 éve netezek ! és Ti ?
tjl
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-05-07 13:24:17

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: tjl »

1, Jones-nak valakit választani kell és nem hiszem, hogy cím nélküli lesz az, akivel bokszolni fog (tudom, Ajamunak is volt valami öve). Ha világbajnoki öv kell neki, akkor elég logikus lenne Erdei, hisz mindenki "foglalt". <br>Amerikában nem hiszem, hogy "eladható", Európában viszont egy Erdei-Jones azért jó üzlet lehet - ha Jones hajlandó lenne átjönni. Gondolom pénz kérdése.<br>Az, hogy az Universum meri-e vállalni a kockázatot (nem az üzletitre gondolok), azt nem tudom. Erdei biztosan.<br><br>2, Igen. Nagy győzelem lenne, ha nyerne - és nagy bukás, ha nem.<br><br>3, Hol lehet itt köveket venni :-)<br><br>4, 51%-49% Erdei :-)<br><br>5, Az első 3-4 menetben eldőlne minden (nem KO-ra gondolok). Szerintem Jones testütésekkel megpróbálna "rámenni" Erdeire, leszedni a fedezéket, mert akkor a balok sem jönnek. Ha viszont Erdei meg tudja előzni és az elején ülnek a balok, akkor a mérkőzés második felében jönne néhány kombinációk is és pontozással győzne Erdei. <br>Ha az első fele nem működik, akkor sajnos bármi is lehet, akár KO is.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=udvari link=board=profiboksz;num=1155409261;start=0#11 date=08/15/06 ť 13:04:09]S<br>3.Mi az akadálya,hogy Adamekkel,Woods-al,Tiozzo-val (ezek a világbajnokok) esetleg<br>Johnson-al, Tarver-el boxoljon !!!! ???????????????<br>Az akadály az,hogy soha se fog velük boxolni és nem is akarják !<br>[/quote]<br><br>mi az akadaly hogy boxoljon? az hogy nem boxol! es tenyleg! :DDD<br>es miert nem boxol? mert nem akarjak! es miert nem akarjak? mert urgeonto. aki amugy elokelo helyen all a ring magazin listajan. meg ilyenek :)<br><br>ps. szigetrol ne forumozzunk, mert reszegen hujesegeket beszelunk :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
udvari
Újonc
HozzászólásokCOLON 47
CsatlakozottCOLON 2003-04-18 08:12:04

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: udvari »

Szerintem a mi Zsoltink a büdös életbe nem fog boxolni másik világbajnokkal !<br><br>1.Simán visszavonulhat,mint ürge öntő !<br><br>2.Soha senki se verte meg ! (Igaz soha se boxolt senkivel se ! )<br><br>3.Mi az akadálya,hogy Adamekkel,Woods-al,Tiozzo-val (ezek a világbajnokok) esetleg<br>Johnson-al, Tarver-el boxoljon !!!! ???????????????<br><br>Az akadály az,hogy soha se fog velük boxolni és nem is akarják !<br><br>Nem akarom bántani Kokó-t ,de Ő elhitte , hogy esélye lenne Morales ,Hamed, Barrera ellen azt a Chacon kiverte 5 menetben, azt meg a Nagy Jani kétszer verte éskibírt 30 sec-ot  a világbajnok ellen ! <br><br>Lehet fikázni de attól még meg fofja állni a helyét ! Sajnos a  mi Zsótinkat 8 menetben kiveri a legelső kemény ellenfél ! Lásd fent !<br><br>Bárcsak ne lenne igazam !<br><br>Sok sikert a tippeléshez :)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Vigyázni kell az ilyenekkel. Lehet még neki egy nagy utolsó hattyúdala, egy igazi utolsó fellángolása....
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.'

Hozzászólás Szerző: Darien »

1. Nagyon kicsi esélyt látok a meccs létrejöttére, de koránt sem lehetetlen. Jones van annyira hiú ember, hogy egy olyan médiahadjárattal, amiben felemlegetik, hogy félnehézben minden címet bírtokolt, kivéve azokat, amik Michalczewskinél voltak (WBO, linear) most megszerezheti, talán meg lehetne fogni.<br><br>2. Egy esetleges győzelem hatalmasat lendítene Zsolt pályafutásán, illetve az ismertségén.<br><br>3. Bár Jones nagy kedvencem, egyértelműen Erdeinek szurkolnék.<br><br>4-5. Nehéz megjósolni egy ilyen meccset. Mindketten inkább vívó stílusú ökölvívók, Erdei védekezése jobb, mivel Jones mindig is inkább a kivételes reflexeire hagyatkozott, azok meg úgy tűnik az utóbbi időkben megkoptak. Ütőerőben, kreativitásban és rutinban viszont egyértelműen Jonesnál van az előny. Egy taktikus, jabelős meccs lenne, ahol talán Erdei pontozásos győzelmére van nagyobb esély, ha az Ulrich elleni formát képes hozni.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Roy Jones Jr.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ez kb olyan mint, amikor Tarver neve szóba került tavaly, hogy kihívói státuszba került stb., most eljátszadoznak Jones-al is.<br><br>Ha pl. Madár így kommunikálni az USA-ba, hogy "Kunta Kinte" meg "Tamás bátya", arra a fekák általában berágnak :D, Talán Zsolt is kapósabb lenne, ha más habitusa lenne.<br><br>De a másik topicban is leírtam, hogy ha Johnson veri Woods-ot, akkor máris adott a visszavágó RJJ számára + az öv, úgyhogy a Tiozzo meccs még mindig reálisabb.<br><br>3. RJJ ellen csakis Madárnak. (Viszont ha Erdei DM-el bokszolt volna, akkor a lengyel mellett maradtam volna.)<br><br>4-5: Zsolt védekezése több mint zseniális, legyen az fedezék, ellépés, hajlás, végszükségben fogás. Szerintem Jones sem tudna mit kezdeni ezzel a sokoldalúsággal és szép lassan beleszürkülne a mérkőzésbe. Zsolt villámgyors balja miatt Jones hamar rááébredne, hogy nem érdemes leengedni a kezét, ezzel Jones fedezék mögé lenne kényszerítve és Madár szép lassan kipontozná.<br>Ha szoros akkor Jonesnak adják megosztott pontozásssal.<br><br>"when given space Zsolt can pick and poke his way to victory over just about anyone."  Matthew Sanderson
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
BUTTON_TOPIC_LOCKED