Látványos kiütések

Minden, ami profiboksz!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tua v Ruiz<br><br>Tua egy hatalmas és pontos balhoroggal kapta el Ruizt, aki a sarokba hátrált és onnan már nem volt visszaút. Sok ütést kapott tisztán, az utolsó kettö már felesleges is volt, a mérközésvezetö lehetett volna kicsit éberebb. Utána nagyon rosszúl nézett ki, percegig feküdt a földön ahol orvosok próbálták észhez tériteni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

A Tua-Ruiz meccset látta valaki?<br><br>Nem tudom, mennyire volt durva a ko., de az egész 19 másodperc... Tua nem kispályás volt akkoriban.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>A vitába nem folynék bele, de ha olyan kiütés kell, ahol az ellenfelet percekig kapargatják össze, másképpen szólva igen mozdulatlanul fekszik akkor ajánlom a Marciano-Walcott I. -et avagy a Mercer-Morrison-t. Utóbbit csak erős idegzetűeknek. <br>Aztán szerintem a Rahman-Lewis I sem rossz....  ;D<br><br>De a dolog nagyon szubjektív, úgyhogy nem kezdem el most itt felsorolni a meccseket, ha valami nagyon érdekes még eszembe jut, majd megírom.<br><br>Legjobbakat!<br><br>UI.: Nem olvastam több lapra vissza a topicot, úgyhogy ha az általam említettek már szerepelnek, akkor elnézést!
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Ez a topic a „Látványos kiütések” címet viseli. Lehet, hogy látványosabb, ha valaki az ütés után tántorog egy kicsit (vagy nagyon), elismerem, hogy a „mozdulatlanul fekvés” (Ottke-Mundine) nem olyan látványos. <br><br>De, hogy nagyon „megdöbbentő”, mert teljesen váratlan volt, az biztos. Nekem a váratlansága miatt nagyon emlékezetes.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Az Ottke vs Mundine meccsen szerintem is lucky punch döntött. Ottke is annyira meglepődött a dolgon, hogy az ütés után még 3-4 mp-ig csak állt és nézte megdöbbenten, hogy mi van. Nem volt látványos maga az ütés, hanem inkább a hatása volt érdekes. Szép KO volt, de azért nincs benne a top 100-ban sem.<br><br>Ottke jogosan győzte le Mitchellt és szerintem Mundine ellen sem biztos, hogy hátrányban volt. A lucky punchot nem erre értettem. Hiteles bunyós és világbajnok, de nekem soha nem lesz a kedvencem ezzel az anti fogásos, beugrásos, simogatásos bunyójával.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1049366511;start=0#0 date=04/22/03 » 19:07:36]A Mitchell elleni gyözelmét ezen fórum és honlap egyes olvasóin és szerkesztöin kivül senki sem vonta kétségbe..[/quote]<br>Az a pontozó sem aki 116-112-re Mitchellt hozta ki gyõztesnek? ;)<br><br>Ádám, Ottke Gattit sem így ütötte ki, ez egészen biztos, most néztem meg 10 perccel ezelõtt. Ha Enebattit sem akkor ezenkívül alig marad lehetõség.<br><br>Ha esetleg felsorolnál még mondjuk 3 ellenfelét akiket Ottke ilyen ütéssel küldött padlóra, akkor elfogadom, hogy ez tendencia, addig nem igazán.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ottkéra sok mindent lehet mondani, de hogy nagy ütö lenne azt semmiképpen. Általában kipontozza ellenfeleit hol jogosan(Branco, Tate 2), hol neccesen(Mitchell, Brewer). Néha megoldják neki, hogy nyerjen(Tate 1.). Egyértelmüen a leghitelesebb német bokszoló, de azt álitani a Mundine elleni kiütésröl, hogy annál nagyobb nincs is az még viccnek is rossz.<br>Ottkének hihetetlenül kicsi az ütöereje a súlycsoport többi versenyzőjéhez képest.<br><br>Ottke Mundine elleni kiütése egy nagyon pontos ütés volt, de azt nem hiszem, hogy egy speciális ütés lett volna arra a pontra mert nem nagyon láttam, hogy ezt olyan sürün alkalmazná. Vagy meglátta a lehetöséget, vagy pedig véletlenül találta el azon a helyen. Véleményem szerint ö erre nem készült tudatosan.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: greg »

Dempey vs. Firpo<br><br>(itt Firpo jobbosára gondolok, minek következtében a jó öreg Jack-et úgy a nézõtér második sorából taszigálták vissza a ringbe...)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

Harsona<br><br>Ottke KO-ja se nem tudatos, se különösebben látványos KO nem volt (szvsz). Szerintem Ottke saját maga lepõdött meg legjobban, hogy ilyen szerencsésen találta el Mudinet és ezzel a biztos vereségtõl menekült meg. Az elõzõleg említett KO-k (már amelyiket láttam) mind messze felülmúlják Ottkéét (persze nem volt rossz az, csak nem tartozik szerintem a leglátványosabbak közé).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Nehézsúlyú klasszikusokat hoztok itt fel példaként, meg régi kiütéseket. Mondván, hogy miként tántorgott és dőlt rá a bíróra a megütött fél.<br><br>Nos, Ottke teljesen vert helyzetből úgy ütötte ki Mundine-t, hogy az öt percig mozdulatlanul hevert a padlón. Ennél nagyobb kiütés nincs.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: kozi »

Berbicket talán Griffinnek sikerült a legjobban "utánozni", miután Jones a visszavágón állonvágta.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Marciano - Louis<br>Tyson - Thomas
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1049366511;start=0#1 date=04/11/03 ť 23:08:29]Nem látványos, csak az ütés eredménye hihetetlen: <br><br>Tyson - Berbick TKO 2<br><br>Most láttam megint a Classic Sport-on. Nem volt nagy ütés, de szegény Berbicknek csak harmadjára sikerült lábra állni belőle, akkor is a bíróra dőlt, mert az stabilabnak tűnt, mint a kötél... Szegény... :-/[/quote]<br><br>Zab Judah is megpróbálta utánozni, de azért Berbicknek jobban ment a tánc.  ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: kozi »

Alexis Arguello vs. Kevin Rooney<br><br>Arturo Gatti vs. Reyes Munoz<br><br>Ray Manchini vs. Art Frias <br><br>Mike McCallum vs. Donald Curry <br><br>George Foreman vs. Gerry Cooney<br><br>Ezzra Sellers vs. Carl Thompson<br><br>Tommy Morrison vs. Marshall Tillmann<br><br>Michael Carbajal vs. Humberto Gonzales I.<br><br>Acelino Freitas vs. Anatoly Alexandrov<br><br>Corrie Sanders vs. Wladimir Klitschko
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nem látványos, csak az ütés eredménye hihetetlen: <br><br>Tyson - Berbick TKO 2<br><br>Most láttam megint a Classic Sport-on. Nem volt nagy ütés, de szegény Berbicknek csak harmadjára sikerült lábra állni belőle, akkor is a bíróra dőlt, mert az stabilabnak tűnt, mint a kötél... Szegény... :-/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Levente »

Kösz Edgegod, a Witherspoon-Eklund meccsért! Hihetetlen, Eklund képe valósággal behorpadt.  :D
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: prof »

Igen látványos, klasszikus kiütés volt 1990-ből a Julian Jackson vs Herol Graham.<br><br>Tipikus példája, mikor a hátrányban lévő bokszoló _egy_ ütéssel fordítja a maga javára a mérkőzést.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

Carnivores<br><br>Sajnos az nincs meg egészben, pláne nem a vinyomon.Ez most pont itt volt véletlen. Viszont cserébe felrakom a Witherspoon-Eklund meccset, azis mindenképpen a látványos KO-k közé tartozik.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY