Látványos kiütések

Minden, ami profiboksz!
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: egike »

Mike Tyson - Michael Spinks. <br>A második leütés filmbe illő volt...<br><br>Muhammad Ali vs Brian London.<br>Három másodperc alatt 11 ütés...<br>http://youtube.com/watch?v=jU2YPXghFkU<br><br>Hamed vs Augiee Sanchez<br>tökéletes a jobb-bal jobb<br>http://youtube.com/watch?v=Sozay77rxow<br><br>Tyson - Michael Johnson<br>egy felhozó ember ellen így kell csinálni :D <br>http://youtube.com/watch?v=c23kvwvK5cA<br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az én egyik kedvenc kiütésem a Kokó-Chaves meccsen volt,bár ahhoz ellenfél is kellett.De az sem volt kutya,amikor Mercer kiütötte Morrisont. :o
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Boxfun link=board=profiboksz;num=1049366511;start=60#69 date=06/03/04 ť 06:01:44]Most neztem meg ismet a Hearns - Duran meccset. Uristen, az a jobbkezes valami pokoli ereju volt! Duran arccal esik a foldre es nem mozdul hosszu masodpercekig. Ha jol tudom a meccs elott Duran soha nem volt le vagy kiutve![/quote]<br>Leütve volt, de kiütve addig nem.
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Most neztem meg ismet a Hearns - Duran meccset. Uristen, az a jobbkezes valami pokoli ereju volt! Duran arccal esik a foldre es nem mozdul hosszu masodpercekig. Ha jol tudom a meccs elott Duran soha nem volt le vagy kiutve!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

Felraktam a régi ftpre pár érdekes kiütést:<br><br>David Tua vs Russel Chasteen<br>Samuel Peter vs Dale Crowe<br>Tommy Burns vs Squires<br>Tommy Morrison vs David Jaco<br>Tommy Morrison vs James 'Quick' Tillis<br>Floyd Patterson vs Archie McBride
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1049366511;start=40#42 date=04/12/03 ť 20:18:30]Zab Judah is megpróbálta utánozni, de azért Berbicknek jobban ment a tánc.  ;D[/quote]<br><br>Egy kis idő eltelt, és megnéztem a Tszyu vs Judah meccset. Szegény Judah, simán hozta az első menetet. Amilyen felütést bevitt Tszyu-nak, nem is gondoltam volna, hogy olyan vége lesz, amilyen. A másodikban Tszyu pontos ütésekkel körbeküldte, azután egy bal-jobb kombinációnál Judah padlózott... Ebben - azon kívül, hogy egy borzalmas drámának tartottam - az volt csak a furcsa, hogy Judah lábai nem akarták elbírni a látszólag ép elméjét. Igazi pusztítóan megrendítő ütést, amit az utolsó másodpercekben szedett be, és talán vitatható az azonnali leléptetés, hiszen - ha jól emlékszem a leütés 0:08-nál volt, és ugyan érvényben volt a 'Cannot be saved by the bell' szabály, mégis lett volna egy perce Judah-nak, hogy rendbejöjjön (mint ahogy látni lehetett, . Szegény jól ki is támasztotta Jay Nady bíró fejét... Sajnálom, hogy ezen a változaton nincs fent a tombolás székdobálós része... ;) 6 hónap eltiltás és 75.000 USD bírság elég komoly büntetés ettől függetlenül.<br><br>Bekerült ez is a kedvenceim közé! ;D<br><br>Judah pillanatnyilag a WBO kisváltósúlyú világbajnoka. A Tszyu elleni vereséget követően többször is kért visszavágót, de Tszyu nem akar még egy meccset (Tszyu idő közben Super Champion státuszt kapott, és február 7-én Mitchell-vel küzd meg... kérdés, hogy mi lesz a meccs tétje...). Problémái további fokozásaként (;D) Vivian Harris (Urkal ellen védi meg WBA címét január 10-én) és Arturo Gatti (Branco ellen küzd január 24-én a megüresedett WBC címért) sem akar ellene mérkőzni. Judah nem akar kihívók ellen küzdeni - állítása szerint a súlycsoport bajnokai elutasították ajánlatát -, ezért elképzelhető, hogy egy súlycsoporttal feljebb lép. Azt is megemlítette, hogy Floyd Mayweather Jr. ellen is szívesen megküzdene, ha Mayweather feljebb lépne kisváltósúlyba (140 font). Erre kíváncsi lennék, mint ahogyan a Tszyu elleni visszavágóra is (Tszyu, aki általában fél évente szorítóba lép egy-egy címvédés erejéig, már lassan 11 hónapja inaktív!!!)!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Sama »

Ha mar "elokerult" ez a topic...<br>Nem boksz, de azert latvanyos: Silva vs Sakuraba 3. Pride Total Elimination 2003.
If you don´t want pain
You don´t understand
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: donvito »

Edge!<br>Nézd meg az első mérkőzését! ;D ;D ;D<br>Pragmatikus agyammal csak arra tudok gondolni, hogy a boxrec-esek elírták. Esetleg, ha már - tagbaszakadt szumóversenyzőként - kérlelhetetlenül is megszáll minket a versenyszellem, talán érdemes lenne egy pályázatott kiírni a lehetséges forgatókönyvre. <br>a. verzió: Obbie Garnett – a gyenge idegrendszerének köszönhetően (hosszú évek a St. Quentin mosodájában?) – már a bírói eligazításon a KO említésénél elalél!<br>vito
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Edgegod,<br><br>Pontosan arra gondoltam. Talán te hallottál valaki másról aki a legelső pro meccsén, feltehetőleg már a "touch of gloves" pillanatában(vagy inkább előtte), lenyomta az ellent méghozzá tiszta KOval és ezt be is jegyezték neki? Szivesen megnézném, hogy mi történt valójában, persze ha nem csak egy elírásról van szó.<br> <br>Ui<br>Természetesen ez a "gyöngyszem" egy új topikot nem ért meg ezért raktam be ide. ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=guesswho link=board=profiboksz;num=1049366511;start=0#0 date=11/10/03 » 23:47:35]Ezt érdemes megnézni, ajánlom mindenki figyelmébe mert szerintem elvisz minden pálmát ebben a topikban. ;D [/quote]<br>guesswho<br><br>Lehet, hogy nekem valami nagyon csúnyán kimaradt, de fogalmam sincs mit kell itt keresni. Milyen pálmát visz el és miért ? Talán a KO 0 eredmény miatt ?<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Ezt érdemes megnézni, ajánlom mindenki figyelmébe mert szerintem elvisz minden pálmát ebben a topikban. ;D <br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... br><br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Romsy<br><br>Ezek nekem is megvannak. A Ruiz vs Tua messze a legjobb.<br>A Lewis vs McCall nem annyira komoly KO. Meg van ütve lewis rendesen, de messze nem annyira mint rahman ellen. Ott volt inkább totál kész. mcCall ellen még reklamált is a bírónál, hogy miért léptették le. A visszavágón meg McCall elsírja magát és annyi. Semmi extra.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Romsy »

kérnék KO-t:<br><br>nagyon megnézném ezt a kettőt:<br><br>Lewis - McCall<br>McCall - Lewis <br>Tua - Ruiz<br><br>a McCall kiüti Lewis-t érdekelne a legjobban de a többit is honorálnám egy köszönömmel :)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

A felkerült Ko-k:<br><br>Abdulaev Vs Holiday<br>Bojado Vs Forde<br>Casamayor Vs Gervacio<br>Gatti Vs Ruelas<br>Hamed Vs Sanchez<br>Hearns Vs Cuevas<br>Hearns Vs Duran<br>Ike Ibeabuchi Vs Chris Byrd<br>Jones Vs Serwano<br>Jones Vs Montell Griffin 2<br>Maskaev Vs Rahman<br>Morales Vs Chacon<br>Oquendo Vs O.Sullivan<br>Salita Vs Ueding<br>Sanders Vs Maskaev<br>Thobela Vs Catley<br>Toney Vs Robinson<br>Tszyu Vs Judah<br>Tua Vs Moorer<br>Witherspoon Vs Williams
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Romsy »

hehe, azt figyeltétek hogy a Maskaev - Rahman meccsen a videón az egyik riportert fejbenyomják egy székkel? :D<br><br>0:08-nál van fölül.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

Az ígért kiütések egy csokorba szedve mennek fel a szerverre. Kereken 20 db-ot találtam így hirtelen. A  fantáziadús "KO-k" elnevezésû könyvtárban lesznek fellelhetõek. Nekem a Maskaev vs Rahman a kedvencem  ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: edge »

Maskaev vs Rahman<br>Morales vs (Angel)Chacon<br>Tua vs Moorer<br>Oquendo vs Sullivan<br><br>Ezek a KO-k abból a szempontból (is) látványosak, hogy a szenvedõ alanyok a meccset részben, vagy teljes egészében a ringen kívül fejezik be.<br><br>Néhány nap múlva a topikban felsorolt KO-kból azokat amelyeket bedigizve megtalálok, felrakom egy "KO" könyvtárba a szerverre és lehet majd "csemegézni".
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A Mosley vs Taylor meccsen az első vagy a második menetben Mosley üt egy halál pontos jobegyenest a menet végén. Taylor feláll belőle, de nagyon látványos ütés volt. Hasonlít a Freitas vs Alicea kiütésre, de ott nem áll fel belőle a puerto ricoi.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Látványos kiütések

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Az "agyonvágós" kiütések között nekem mindig a Gatti vs Jakubowski meccs ju az eszembe. Az nagyon durva volt. Ilyen még a Hamed vs Sanchez, az szintén elég komoly volt.<br><br>Ami még nekem nagyon tetszett: Freitas vs Alicea.
BUTTON_POST_REPLY