Balzsay Károly - Első vb meccs Inkin ellen

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Remélem Balzsay Károly nem kap ki, legalábbis ilyen korán nem mint Hidvégi. Persze a legjobb az lenne, ha sose kapna ki.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: berti »

Azért egy dolgot levontam ebből a meccsből, márpedig azt, hogy Karcsinak nincs valami nagy ütőereje, igaz szépen puffantak és gyorsnak is tűntek a testütések, de hat menet alatt sokkal több ilyet helyezett el, mint Chacon Nagy Janin, és semmilyen következménye nem volt. Persze ehhez hozzá tartozik az, hogy abban a testhelyzetben az izmok jobban védik a testet, de legalább az utolsó menetekre le kellett volna hullania a kettősfedezéknek. Persze az ütőerő is javulhat.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ez a meccs nem az a meccs, ahol Balzsay villoghatott volna. Daniels végig mélyre hajolva, teljesen zárt fedezékben, menetenként 1 ütést indítva próbálta túlélni. Ez egy dologról szólt: képes-e Karcsi 6 menet alatt kiütni valakit, aki kizárólag a túlélésre koncentrál. Nem sikerült. Ebben Daniels bunyója mellett a magassági különbség is közrejátszott. Majd ezt is megtanulja kezelni.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem nem kifejezetten tetszett Balzsay bunyója. Nem sok elképzelés volt benne, ezt a gyereket ki kellett volna pakolni a ringből 3 meneten belül. El is fáradt a végére elég rendesen. Na sebaj, tanulni kell és keményen edzeni és akkor rendben lesz minden.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

Gyenge volt Karcsi teljesítménye.Egyszerűen nem volt ütőereje.Simán le lehetett volna bontani Danniels védekezését és ki is lehetett volna ütni.<br>Ez nem a mérkőzés nem az egyértelmű fejlődést mutatta...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: greg »

Rutintalanság... Lesz ez még jobb, hidd el! ;)
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Amit sajnos látok, hogy hirtelen divat lett a profibox Magyországon, viszont az emberek(és itt a kommentátorokra is gondolok) még nem nőttek fel ehhel a sporthoz.<br><br>Egyszerüen itt is a találatokat kellett volna számolni és nem az ütéseket. És észre kellene vennei, hogy nem az a jobb aki többet üt, hanem aki többet talál....Erről ennyit!<br><br>Persze ettől még Karcsi nyert, de hude fölényes nem volt!<br><br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

A gond ezzel a mérközéssel, hogy az ellenfél rohadtul zártan védekezett, így nem is igazán volt olyan fölényes Karcsi mint ahogy az először látszik...Persze így is simán nyert! Szerintem Karcsi hibája itt a kiszámíthatósága volt. Rohadtul iskolázottan üt de kb ennyi. <br><br>Az ellenfelének pedig mégegyszer gratula a zárt és pontos védekezésért!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Hát ez nem Karcsi ellenfele volt, de azért kellett ez a meccs, hogy tanuljon Balzsay.<br>Szerintem nem lehet messzemenõ következtetéseket levonni abból, hogy nem ütötte ki ezt a csókát, aki csak csalta a boxot.<br>A következõ jobb lesz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én is azt hittem KO lesz. Emlékszem a gyerek Kótai elleni meccsére ott nem sokat mutatott, de mondjuk azon a meccsen a leállítás pillanatában nem volt komolyan megfogva a holland, ettől függetlenül Misi rendesen megverte. Balzsaytól azt vártam az első menetben kipakolja ezt a középsúlyú gyereket a ringből. Szombaton meglátjuk miért nem így történt. Kiváncsi leszek a kondijára is Karcsinak, hogy a 6. menet végére milyen állapotban volt.
"Mindenki a napra tör..."
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Lehet, hogy most én leszek a "cinikuskritikusszemét", meg tudom az is jó, hogy végigboxolta a 6 menetet... DE nem illet volna ezt a hurkát kiütni???  :o<br>Ez a csávó 10 napja boxolt és kapott ki egy másik hurkától...<br><br>Minden reményem Karcsiban, mert szerintem Ő lehet egyedül (talán még Hídvégi) olyan látványos a magyar skacok közül, hogy Németországban (& külföldön) is népszerű figura lehessen.<br><br>De azért ez kicsit elbillentette a bizakodó naív fejemet. :o
Az erő legyen Velem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Balzsay minden menetet megnyerve 6 menetben pontozással verte Ronnie Danielst.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagy lehetőségeket látok Balzsayban. Ha sikerülné magát egy "nagy ütőnek" kinőnie magát súlycsoportjában akkor kb. 3 év múlva komoly hírnévre tehet szert. De ehehz még nagyon - nagyon sok csatát kell megvívnia egyre komolyabb ellenfelek ellen - természetesen mindet sikerrel.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Santos »

Balzsay előtt le a kalappal. Higgadtan, óriási ütésekkel operálva, gyorsan, és határozottan verte ellenfelét. Szerintem az erejével nincs semmi baj. Sőt! Gratula a győzelemhez. Csak így tovább! Óriási meglepetéseket okozhat ez a srác később még a súlycsoportban. Jajj, de jó volt nézni, ahogy bokszol.   8)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Még valami, ami szerintem örömteli: A ZDF összefoglalójában, Balzsai is szerepelt, és nemcsak a kiütést mutatták, hanem több akciót is.  <br><br>A vér a kamerán kemény volt...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nekem is tettszett Balzsai meccse szerintem jól boxolt. Keményen odaááltt, szépen lerendezte a palit.  Az első meccse nem volt ennyire jó, de nem is készült ennyit rá, illetve az ellenfél nagyon kényelmetlen volt, mert hátrafelé mozgott és mindig hátrahajolt az ütésekből. <br>Balzsainak egy kicsit erősödie kell majd, de idővel ez is meglesz. A profi bunyó jobban fekszik neki mint az amatőr. <br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: kozi »

Balzsay nekem is sokkal jobban tetszett mint legutóbb. Akkor Holival néztük a helyszinen, de ott nagyon nem jött ki semmi sem amit ezen a meccsen észrevehettünk. A fordítottt alapállás szerintem csakis hasznára lesz, könnyebb alkalmazkodni egy a forditott alapállású bunyósnak a normálhoz, mint fordítva(mivel neki ez a normális a másiknak viszont ritka).<br>Balzsay balegyenes meglepően kemény volt, ez a jövöben még sok KO-t hozhat. Fizikálisan kicsit gyengének tünt a súlycsoporthoz, de emlékezzünk, hogy nézett ki Koko vagy akár Madár a 2. meccsén és hogyan a 15. körül. <br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Balzsay Károly - Első vb meccs Inkin ellen

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Tegnap nagyon tetszett Balzsay boksza. Keményen odament, ügyesen csinálta. Így kell lerendezni az ilyen ürgéket a felhozómeccseken. Megmondom őszintén az első profi meccse nekem annyira nem jött be, ott nagyon nem bokszolt szerintem jól Balzsay, de ennek nyilván lámpaláz, meg a nagy tét voltak az okai. Remélem idén még legalább 1x bokszol majd és jövőre is lesz legalább 8 meccse.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY