Balzsay Károly - Első vb meccs Inkin ellen

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hollywood,<br><br>nem is tudom, végülis van abban valami, amit mondasz. Remélem, azért a 10. meccsén tényleg kap egy ilyesmi ellenfelet, mint Kost.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Darien »

Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem értem mi bajotok Karesszal. Miért kellene minden meccsét KO-val nyernie? Simán elverte ezt a Danielst. Akkor meg mit fújoltok? Lesz még itt olyan kiütős, kameráról vértletörlős aztán szolidan belemosolygós, hogy csak na! Szerintem... ;D
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

Én is viccnek szántam, de mint tudjátok - általános tapasztalat - minden poén fele igaz...<br><br>És lehet Wardnak akármilyen menedzsmentje, akármilyen érmei az amatőr múltból.<br>Karesznak is jó lehetőségei vannak európai mércével, de abban a pillanatban ahogy a kezdő gong megszólal, csak az edzőteremben elvégzett munkát látjuk visszaköszönni minden egyes mozdulaton.<br><br>A ring a világ minden táján ugyanakkora. Mindenkinek.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Itt sajnos nem az a kérdés, hogy mit láttam Kost bunyójában amiben jobb mint Karcsi, hanem az, hogy Balzsay bunyójában nem láttam semmit amivel győzhetne. Kondija gyenge még, az ütőereje sem elég és még nem elég kemény. Ezen kívül az álla abszolút nem volt még letesztelve (profiként, mert amatőrben Szellő egyszer csúnyán kiütötte, de ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket).<br>Ettől függetlenül lehet, hogy a 10. meccsén Balzsay már megverne egy Kost szintű bunyóst ezt még nem lehet tudni. Legutóbbi meccsén Balzsay nem tudott kiütni egy nagyváltósúlyút, meg se tudta rendíteni és kijött, hogy mennyire tapasztalatlan. Kellene már egy olyan ellenfél neki aki vissza is üt és akkor meglátjuk mennyit ér, de erre szerintem a 8-10. meccséig várni kell majd. Persze ezzel ne ledagradálni akarom Balzsayt, hiszen neki most nem az a dolga, hogy megverje a fél világot, hanem hogy 2-3 év múlva jusson olyan pozicióba, hogy esélye legyen interkonti vagy EBU címekre. Jelenleg az a legfontosabb, hogy az ilyen ürgéket amik most jönnek ki kell ütnie keményen a ringből és akkor elégedettek lehetünk.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099826070;start=30#31 date=02/23/05 ť 14:30:04]Ettől függetlenül az összehasonlítás tényleg értelmetlen. Én is csak viccnek szántam. ;)[/quote]<br><br>Világos.  ;)<br><br>Egyébként Te mit láttál Kost bunyójában, ami meggyőzött arról, hogy ki tudná ütni Balzsayt? Mert jó bunyós, nem mondom, de azért nem tiszta nekem, hogy miért is lenne ez az eredmény...<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTM<br><br>Kenny Kost szerintem kiütné most Balzsayt. <br><br>Ettől függetlenül az összehasonlítás tényleg értelmetlen. Én is csak viccnek szántam. ;)
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1099826070;start=15#29 date=02/23/05 ť 12:10:22]<br><br>Abban amelyikben Balzsay lesz kb 1,5 - 2 év múlva  ;D[/quote]<br><br>Miért hasonlítjuk Kareszt Wardhoz? [Oké, hogy ott a smiley és csak poénkodás, de akkor is...  ;)] A menedzsmentjük sosem lesz ugyanolyan, ezért olyan a dolog, mintha azt firtatnánk, hogy miért jobb az otthoni Anyu-féle marhapörkölt, mint az éttermi. Nem csak az alapanyagon múlik, higgyétek el...<br><br>Persze azért az is benne van: Ward egy önbizalomtól duzzadó, született tehetség, a zsebében egy olimpiai aranyéremmel (annak idején Sugar Ray Leonard is így indult a profik közé). Az ilyen bunyósok egy része túlmutat a mezőnyön és ritkán akad párjuk. Rengetegen ezt várják Wardtól is. Egyelőre még nem derült ki, hogy ebbe a szűk klasszis-kategóriába tartozik-e, de a menedzsmentje látja benne a lehetőséget, nem félti a kihívásoktól és igyekszik kihozni belőle a legértékesebb győzelmeket. Jó meccseket kötnek le neki.<br><br>Balzsay is kiváló öklöző: tehetséges, képzett, intelligens és jó alkatú. Igaz, nincsenek olyan jó amatőr eredményei, mint az amerikainak, de ettől még - adottságai és képességei alapján - minden esélye megvan arra, hogy komoly profi világbajnok legyen, de nem indul olyan jó helyzetből kezdő profiként, mint Ward.<br><br>Ezek után érthető, hogy nem kap olyan vagány menedzselést, hiszen az istállója is más (nem olyan bevállalós) és az amatőr eredményei sem adnak elég biztosítékot arra, hogy bátran lehet neki akár 7-0-0 mérlegű ellenfeleket adni.<br><br>Hozzáteszem, biztos vagyok benne, hogy Kenny Costot Karesz is legyőzné, ha meccselnének. Persze most nem lehurrogni akartalak Benneteket, mert a fórum a beszélgetésre / vitatkozásra való, csak a véleményemet mondtam el az összehasonlításról.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099826070;start=15#28 date=02/22/05 ť 20:06:17]Andre Ward vajon most melyik fázisában van a karrierjének? ;D[/quote]<br><br>Abban amelyikben Balzsay lesz kb 1,5 - 2 év múlva  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Andre Ward vajon most melyik fázisában van a karrierjének? ;D
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099826070;start=15#26 date=02/22/05 ť 19:34:08]Ráadául Moraeux nagyváltósúlyból jön. Van jópár KO-s veresége, úgyhogy kötelező a kiütéses siker.[/quote]<br>Valószínüleg ezért is választották ellenfélnek. A KO győzelmek nagyon jól mutatnak a bokszoló rekordjában, és Karesz még karrierének abban a fázisában van amikor ezek a "polírozó" meccsek jönnek egymás után. Csak nehogy valami hiba csússzon a számításba!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ráadául Moraeux nagyváltósúlyból jön. Van jópár KO-s veresége, úgyhogy kötelező a kiütéses siker.
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Balzsay következő ellenfele Jesse Moreaux.<br>Mindenképpen kiütéses győzelmet várok Balzsay-tól.<br>Jesse rekordja ugyanis nem túl fényes.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

Chagaev!<br><br>Már alig várom, hogy történjen valami Blain meccsein!  ;D<br><br>Egyébként osztom HIE néztetét, és szerintem se fog Balzsay egy darabig komoly ellenfelekkel bokszolni, de ez így is van rendjén.Korábban is csak azt hangsúlyoztam, hogy a felhozóembereket meggyőzően kell verni.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

DP!<br><br>Szerintem Blain-t illetõleg tévedsz.<br>Blain tipikusan olyan meccseket vív, ahol tudják az emberek, hogy fog történni valami. Nem véletlen, hogy rövid idõn belül ennyit foglalkoztatja a Spotlight. <br>Nem kell feltétlenül KO királynak lenni. Látványos izgalmas meccsek kellenek a népnek és erre Blain eddig garancia.<br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem Balzsaynak, most sem lesz kemény ellenfele. Madárnál, és Ko-Ko-nál is úgy volt, hogy a pályafutásuk elején inkább hurkák ellen bokszoltak, majd aztán fokozatosan keményebb ellenfelek jöttek.<br>Szerintem így lesz ez Karcsinál is.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

Én pedig úgy gondolom, hogy a felhozó ellenfeleket kőkeményen le kell verni!<br>Ingások mindenkinek vannak(Wladimir Klitsko - Pannel;Erdei - Gerashenko), de ezekből tanulni kell, sőt, aha lehet a meccset látványosan meg kell fordítani!<br><br>Az aki csak gyenge pontozásos győzelmeket képes begyűjteni, nem fog az érdeklődés középpontjába kerülni.<br>Ott van példának a francia Willy Blain.Amatőrként vitte valamire, profiként pedig eddig négy pontozásos győzelmet aratott.Sőt, a debütáló meccsét majdnem elbukta.<br>Nem nagyon kapkodnak utána az emberek...<br><br>Balzsaynak sem ártana összekapnia magát, jól jönne néhány kiütés...<br>Jó tenne a megítélésének és nem utolsó sorban az eladhatóságának...a népszerűségének...  ;D
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem ne legyünk azért pesszimisták. Hirtelen felindulásból én azt találtam írni Karcsi előző meccsével kapcsolatban, hogy ki kellett volna ütni ezt a mazsolát. Nem ütötte ki, nem fröccsent a vér. Hídvégi kisiklása után elgondolkodtam és azt hiszem a lényeg a magabiztos győzelem az ilyen hurka-level meccseken. Azt pedig kár feszegetni, hogy mi lenne, ha összeengednénk Kareszt másokkal. Gerashenko után Madárról sem gondoltuk volna, hogy egyszer legyőzi Gonzalest. Adjunk időt Karcsinak, az Uni belenevelheti a jó profi bunyót.
Az erő legyen Velem!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Ugyan, még elég korai ilyenről írni, de én azért remélem, hogy ha majd Balzsay feljut a csúcsra (remélem így lesz) remélem, hogy nem Cazalghe ellen vívja világbajnoki címérkőzését, mert nem hiszem, hogy meg tudja verni. Egyébként ezt nem tartom valószínűnek, hogy Cazalghe-val fog bokszolni, mert szerintem addigra visszavonul.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most átfutott az agyamon, hogy mi lenne ha két pályafutása hasonló szakaszában lévő bunyóst, mondjuk Balzsayt összeengednénk Andre Warddal vagy Andre Dirrellel. Nagyon durva lenne. Balzsay nagyon le van maradva szerintem ettől a két palitól (akik az olimpia után mentek el profinak). Vagy mi lenen ha Balzsay mondjuk Kenny Kosttal bokszolna legközelebb aki Warddal bokszolt a múlt héten. Mindegy ezeken a dolgokon jobb nem is gondolkozni, mert csak rossz kedve lesz az embernek.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY