Balzsay Károly - Első vb meccs Inkin ellen

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem tudom mikor adja le ezt a meccset az RTL. Gondolom Misi meccsének közvetítésekor, ami április végén lesz talán.<br><br>Örülök, hogy Balzsay 7 hónap alatt már 6 meccsen van túl, a KO aránya kiváló és a mérlegelés képei alapján tovább erősödött. Egyelőre úgy pakolja ki ezeket az ürgéket a ringből, ahogy kell. Remélem az év végére 10-12 meccs elesz és akkor lehet már 10 menetes meccsekben is gondolkodni (bár az Universum soha nem szervez ilyeneket). vagy interkonti címekben.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: greg »

Tudja valaki, mikor adja le az RTL Klub Balzsay mostani meccsét??? ?
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Supermittelgewicht: Karoly Balzsay (Ungarn) vs. Willi McDonald (USA)<br><br>Der bei Spotlight Boxing in Hamburg unter Vertrag stehende Balzsay knüpft trotz seiner Jugendlichkeit (25 Jahre alt) an die großen Qualitäten der von Fritz Sdunek trainierten ungarischen Weltmeister Istvan Kovacs und Zsolt Erdei an. Balzsay ist talentiert und diszipliniert, hat vier seiner fünf Profisiege durch KO errungen und gilt mit Sebastian Zbik (Schwerin) und Lukas Wilaschek (Leverkusen) zu den jungen, perspektivenreichen Wilden im Hamburger Gym. Dass er mit relativ wenig Erfahrung als Profi (als Amateur machte er 260 Kämpfe, gewann 231-mal) schon gegen einen Haudegen wie McDonald antritt, zeigt das Vertrauen des Trainers in ihn.<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099826070;start=90#91 date=04/03/05 ť 11:24:11]Én úgy láttam mintha Balzsay erősödött volna fizikálisan egy kicsit.[/quote]<br><br>Én is így láttam Holly.<br>Most mutatott először olyan formár a Karesz ami tetszett nekem. Ez az a fizikai állapot amire érdemes építkezni a továbbiakban. De egyet nem szabad elfelejtenie. Innen csak fölfelé! Nem lehet formaingadozás, nem lehet nem eléggé felkészülten ringbe lépni. Jó példa erre Hídvégi. Azért remélem Karesznak nincsenek nyulai...  ;D<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=capture link=board=profiboksz;num=1099826070;start=90#92 date=04/03/05 » 14:03:56]Igen egyetértek Balzsay hozta a kötelezõt így kell csinálni és hamarosan egy ujjabb magyar bajnokot ünnepelhetünk.[/quote]<br><br>Akkor már inkább világbajnokot ;D<br>
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: capture »

Igen egyetértek Balzsay hozta a kötelezőt így kell csinálni és hamarosan egy ujjabb magyar bajnokot ünnepelhetünk.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én úgy láttam mintha Balzsay erősödött volna fizikálisan egy kicsit. Kombo melyel leküldte a belgát nagyon szép volt, különösen az a gyors és kemény balegyenes. Az ilyen ellenfelek ellen így kell nyerni.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: greg »

Egy idõben picit eltévelyedett cikk Balzsay meccsérõl:<br><br>http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... sinak.html
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Tényleg szépen bokszolt Karcsi, ugyan szerintem egy ilyen ellenfél ellen nem is szabad csúnyán bokszolni.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1099826070;start=75#87 date=04/03/05 ť 01:01:45]Karesz nagyon tetszett nekem, bár az ellenfele nagyon-nagyon gyenge volt (sokkal többet vártam tőle). Karesz gyors volt, határozott és elég pontos is. Nagyon szép volt a kombináció amivel leküldte a másodikban az ellenfelét. <br><br>Bár nem lehet ebből a győzelemből sem sokat levonni, de Balzsay tényleg egy bajnok anyag, amit már csak megfelelően kell menedzselni, formázni. Hajrá!  8)[/quote]<br><br>Karesz jól, gyorsan és pontosan dolgozott. Veni, vidi, vici! Gratulálok neki és remélem, ez az újabb önbizalom bomba hajtani fogja majd őt McDonald ellen is.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Santos »

Karesz nagyon tetszett nekem, bár az ellenfele nagyon-nagyon gyenge volt (sokkal többet vártam tőle). Karesz gyors volt, határozott és elég pontos is. Nagyon szép volt a kombináció amivel leküldte a másodikban az ellenfelét. <br><br>Bár nem lehet ebből a győzelemből sem sokat levonni, de Balzsay tényleg egy bajnok anyag, amit már csak megfelelően kell menedzselni, formázni. Hajrá!  8)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: HIE »

Ilyen ellenfél ellen kötelező a KO győzelem. Tippem: Balzsay W.KO/TKO
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Willie McDonald lesz a következő ellenfél. Kicsit visszalépés talán az előzőhöz képest, de rekordot javítani jó lesz. Gyors KO-t várok Karcsitól, akkor 6-0, 5 KO lesz a mérlege, ami további bizakodásra adhat okot.
"Mindenki a napra tör..."
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: capture »

Én szerintem is az a jó bokszoló aki felál de hát féltem a nagy nevektől és sajnos szerintem nem fog sokáig bajnok maradni ha jönnek a nagyok de én drukkolok és hogy cáfoljon meg hogy bírja az ütést.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Az nem baj ha valaki lemegy, ha utána fel is áll. Sok olyan bunyós van, akit viszonylag könnyű leütni, de kiütni nagyon nehéz. EWrdei párszor lement már, de megfogva egyszer sem volt. Geraschenkot és Santost is szigorúan megbüntette utána. Az olimpiai elődöntőben sajnos egész meccsen nem volt teljesen összeszedett, de profiként eddig nagyon jól kezeli az ilyen helyzeteket.  Pedig találkozott már néhány nagy ütőerejű bunyóssal, akik nem igazán tudtak mit kezdeni Erdeivel (Lakatus, Murray). Balzsay eddig azt hozza ami elvárható tőle, magabiztosan pakolja ki a ringből a felhozó embereket. A tehetsége, a háttere (komoly edzési lehetőségek, jó menedzsment) megvan ahhot, hogy jó profi bunyós legyen, most egyenlőre kár azzal foglalkozni mikor lezs világbajnok.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Dos Santos ellen is padlózott, és az tényleg lehelletnyi ütés volt.<br>Olimpia elődöntőn is volt egy padlózás, az sem tűnt veszélyes ütésnek. De több nekem sem jut így hirtelen eszembe.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=capture link=board=profiboksz;num=1099826070;start=75#84 date=03/31/05 ť 20:38:31]csak Erdei nem nagyon birja az ütést[/quote]<br>Érdekelne, hogy ezt miből szűrted le! A Garaschenko elleni padlózásból? Más hirtelen nem jut eszembe. <br>
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Balzsay amatőrként nem egyszer volt padlón. Sőt országos bajnokságon is került már padlóra. Az ütésállóság teszteléséhez pedig nagy nevű, jó ütőerejű ellenfelek kellenek. Ez Karesz számára kb. 3 év.
Az erő legyen Velem!
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: capture »

Én Balzsayt nem féltem úgy mint Erdeit mondjuk még minek félteni csak Erdei nem nagyon birja az ütést és ez itt a legnagyobb baj mert mondjuk Tarver ellen nem tudom hogy birná az ütést vagy a kondit éppen ezért Hajrá BALZSAY!!!!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Balzsay Károly

Hozzászólás Szerző: KriZS »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1099826070;start=75#77 date=03/31/05 ť 14:42:15]Ne mondjátok nekem, hogy az utóbbi 3 meccsén nyújtott teljesítményével elégedettek vagytok és hogy Zsolt meggyőző volt, mert ez nem igaz![/quote]<br>Pedig én ezt állítom Batka, az utolsó meccset leszámítva. Ha szerinted Madár Lakatust nem meggyőzően verte, akkor nincs értelme vitáznunk, mert az tényleg egyértelmű volt. Részemről az első Garay meccs is rendben volt, a második győzelem vitatható. <br><br>DE! Pont ezért írtam, hogy nem láttuk még Garayt más ellen bunyózni. Hiszen a Garay elleni nyögvenyelős két győzelem még nagyon felértékelődhet, ha például Garay egy-két év múlva megszerzi mondjuk a WBC, vagy a WBA övét. A srác fiatal, van akarata, fizikuma és az USA-ban a pontozók is preferálják a stílusát.<br><br>Emellett hajrá Karesz és legyen még szebb pályája, mint az említetteknek, de én elégedett leszek akkor is, ha Kokóhoz hasonló eredményt ér majd el. <br>
Az erő legyen Velem!
BUTTON_POST_REPLY