Balzsay Károly - Első vb meccs Inkin ellen

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

pacquiaofan írtaCOLON...De Balzsaynak nem szabadna ennyire érzékenynek lennie. Aki a meccset kritizálja az nem a teljesítményét vagy a személyét támadja. Ez nonszensz.
Balzsaynak szurkolok, de egy olyan Balzsaynak aki a kritikát nem veszi személyes sértésnek.
Én nem ismerem személy szerint Karesz-t, de meglepett, h sérelmezte a kritikát. Szakértői kritikát. Hiszen azért hívták Golyó-t az RTL Klub-ba, hogy elemezzen, véleményt mondjon... mi másért? Üres lett volna a szoba? Vagy nem figyelt oda, mikor közölték vele, h mit mondhat?! Nevetsegges! :evil:
Szerintem tök tárgyilagos volt (nem először), tőle pont ezt várom el, mint kuka bokszot ugató néző...
Szal nekem Karesz, egy szimpatikus és nem mellesleg tehetséges öklözőnek tűnt. Persze most is az. Csak kicsit még komolyodni kellene... tán higgadni...mint vb simán.
Hajrá Karesz! Ne csüggedj Golyó, jó vagy!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Hát ez kényes téma az biztos.

Először azon lepődtem meg, hogy sokak szerint elcsalták a meccset. Ezt túlzásnak éreztem még akkor is ha Inkin számomra valamivel jobbnak tűnt.

Utána meg Balzsay még az édesapján is számon kérte, hogy mit nyilatkozott...

Egyfelől aki nem bokszolt aktívan az tényleg nem tudja felmérni, hogy mennyi munkával jár egy világbajnoki címig eljutni (én sem tudom). És az is igaz, hogy kritizálni igen könnyű.

De Balzsaynak nem szabadna ennyire érzékenynek lennie. Aki a meccset kritizálja az nem a teljesítményét vagy a személyét támadja. Ez nonszensz.

Vannak olyan helyek, ahol a közönség kiszolgálása jó véleményének elnyerése mindenek fölött áll. Nálunk meg: ,,a közönség nem ért hozzá'', ne véleményezzen, ne szóljon hozzá...

Nem kell zeneileg túl műveltnek lennem, ahhoz hogy eldöntsem tetszett vagy nem az adott mű.

Balzsaynak szurkolok, de egy olyan Balzsynak aki a kritikát nem veszi személyes sértésnek.
szabolcs0820
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2008-04-28 12:08:12

Hozzászólás Szerző: szabolcs0820 »

Na várjatok, álljon meg a menet!

Nem szoktam ebbe a fórumba írni, de most megteszem. Ismerem néhány éve Golyót, mármint forumon keresztül(anno az indexen sok vitánk volt Klicskóval kapcsolatban, főleg Vitalij-jal), a lényeg, hogy azért nagy általánosságban kijelenthető, hogy nem nagyon lőtt mellé a meccsekkel kapcsolatban, akár a fogadásokat akár a szummázásokat tekintve...

De akkor most mi történt?A saját véleményét mondta el, ez történt,,,mi ezzel gond? Miért is kellene mást mondania, ha így látta? Miért kellene ajnározni Balzsait, ha nem látta arra érdemesnek? Ő egy kommentátor és nem az a feladata, hogy a gratulációkat osztogassa, azt egy másik sport. Az ő feladata a A VÉLEMÉNYÉNEK az őszinte közlése. Ő akkor ugy látta(és azért nem olyan meredek kijelentés ez, ha megnézzük, hogy milyen pontozások is szokta születni), hogy Balzsay nem hozta ezt a meccset és ezt elmondta,,,,probléma? Egy szál sem.

Azt hogy Balzsay edáig süllyedt, hogy egyértelmüen betámadta Golyót, ez szerintem már inkább fura, mert az ő feladata nem az hogy a szakkomentátorok teljesitményének megitélése lenne, hanem a megkérdőjelezhetetlen győzelmek begyüjtése...

Igen, én elhiszem, hogy Balzsait szarul érintette, hogy egy bizonyos réteg, nem áll egyértelmüen az oldalára, mert azt mondja, hogy ez nem volt ez olyan egyértelmü meccs...de hát ha nem volt az, akkor mit lehet tenni?

ui: azt pedig egyenesen nevetségesnek tartom, hogy valaki azért nem mondhat véleményt a látottakról, mert nem csinálja versenyszerüen ezt a sportot? Merthogy, miért is? Ez valamilyen uj irányzat? Akkor a forma1-es szakkomentálást már gyorsan el is lehet felejteni, a világon mindenütt!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

rocchia írtaCOLONSzerintem tévedsz, BlaZe! :)

Én már nagyon régóta fenn látom a Rankings-nél Balzsay-t a 9.helyen...
Az is biztos, hogy még nem update-elték, mert még nem volt (elég) nagy gála Amcsiban...

Eleve Inkin még a bajnok szerintük, tehát kizárt, hogy frissítve lenne...
http://www.fightnews.com/?page_id=55
Megeshet, hogy tévedek. Úgy rémlik, hogy meccs előtt megnéztem, meg utána is, és akkor nem láttam ott a nevét. De ez lehet user error is :)
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szerintem tévedsz, BlaZe! :)

Én már nagyon régóta fenn látom a Rankings-nél Balzsay-t a 9.helyen...
Az is biztos, hogy még nem update-elték, mert még nem volt (elég) nagy gála Amcsiban...

Eleve Inkin még a bajnok szerintük, tehát kizárt, hogy frissítve lenne...
http://www.fightnews.com/?page_id=55
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Carlsson írtaCOLONÉs hogy lehet akkor még Inkin mindig előtte? Hol ebben a logika?
Azon kívül, hogy nem Kareszt látták jobbnak, mást én nem tudok elképzelni. Még esetleg az adminisztrációs hibát :)
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

És hogy lehet akkor még Inkin mindig előtte? Hol ebben a logika?
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Azt láttátok, hogy a fightnewsnál Karesz a 9., Inkin pedig az 5.? Korábban Karesz nem volt a listájukon, ezt gondolom a meccs óta készítették.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Santos írtaCOLONSzánom-bánom, de biztosan nem fogom megnézni.
Még 1x én sem. Semmi értelme. Nem látnék mást most sem... :?
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szánom-bánom, de biztosan nem fogom megnézni. Azt a fél órát, vagy többet hasznosabb, számomra fontosabb dolgokra fordítom, mert egyszer már láttam a meccset, "megvolt" és annyit nem ér, hogy utána győzködtessem magam a "hangsúlyos" - áááááááááááááááá... - ütésekről. :roll: Talán a legjobb okom erre az, hogy van egy olyan érzésem, hogy most már lehet, hogy Erdei elbukta mindkét meccsét a Balzsay meccs óta Garay ellen az eddig elhangzottak alapján... :D

Egyébként sem egy olyan meccs, amit az ember évek után is levesz a polcról és elégedetten csettint egyet az ujjával miután megnézte. Nem? :)

Azt hiszem sikerült jól összegeznem az előbbi mondattal a kialakult vitával kapcsolatos véleményem, ill. összefoglalnom az általános véleményt ebben a topicban... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Santos írtaCOLONEsküszöm sajnálom, hogy nem vettem fel. Most mekkorát lehetne vitázni... 8) :lol:
Még nem késő:

http://www.sportklub.tv/article/sportkl ... /hu_19861/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Esküszöm sajnálom, hogy nem vettem fel. Most mekkorát lehetne vitázni... 8) :lol:
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hozzászólás Szerző: Golyo »

AngelofMercy

1) Szerintem leginkább abban fáradt el, hogy Inikin tempójában bokszolt, hagyta, hogy Inkin irányítson a meccs túlnyomó részében. Az oroszt ebben nagyon nehéz megverni. Inkin sok korábbi meccsét megnéztem és azt vettem észre, hogy kétféleképpen biztosan zavarba lehet hozni: ha hátrálásra késztetik, vagy ha valaki többet üt nála, kizökkentve a ritmusából. Én azt kifogásoltam, hogy mikor Balzsay hátrafelé mozgott, akkor teljesen feladta az ütőtávot. Kevés volt a komoly feltartó jobbegyenes, kevés volt a kombináció. Az előkészítés nélkül ütött balegyenesei pedig egyáltalán nem értek célba. (ellentétben Erdeivel, akinek viszont szinte mindegyik ült a meccsén. Szóval szerintem a lelki tényezőkön és a "ringrozsdán" kívül ennek volt a nagy szerepe Karesz fáradtságában.

2) Ezzel már nem akarok foglalkozni. Túl sok publicitást kapott, feleslegesen.
A hozzászólást 2009 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Golyo-kor.
AngelofMercy
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2009-01-15 17:49:22

Hozzászólás Szerző: AngelofMercy »

Szervusz Golyó,

Köszönjük a válaszodat!

Szerintem két hibát követtél el és ezeknek a kombinációja vezetett oda, ahol vagyunk most.

1, Minden tiszteletem az elméleti felkészültségedért, de szerintem nem vetted figyelembe, azt hogy Karesz jelenleg milyen szinten van, mit lehet rábízni és mit nem. Karesznak ez volt az első olyan meccse ahol mind a 12 menet végig ment. Ilyen esetben azt tanácsolni a bokszolónak, hogy „kergesd meg mert hátrafelé nem tud bokszolni” egy Inkin szintű, mongúz ügyességű, technikás bokszoló ellen az hatalmas baklövés. Ezt egy olyan bokszolótól lehet kérni aki már bokszolt 12 meneteket hasonló szintű ellenfelekkel szembe, akinek megvan ehhez a tapasztalata, be tudja osztani az erejét és tudja, hogy mit tehet meg a mérkőzés első felében úgy, hogy a második felére ne haljon meg. Karesznél ez a tapasztalat (és valószínűleg még a szükséges kondi) nincsen meg. Ha Karesz ezt csinálta volna, akkor kb. a 6, 7 menetre hulla fáradt lett volna (ahogy ezt az origo-s interjúban le is írja) és onnan Inkin azt csinál vele amit akar.
Kareszék azt a taktikát választották, ami Karesz JELENLEGI tapasztalata és kondija mellett lehetséges. Ráadásul (ha szűken is) de ez sikerre vezetett, Karesz MEGCSINÁLTA. Ezek után szerintem nincs mit kritizálni.

2, Lehet, hogy nem állt szándékodban Kareszt megbántani de ez „nem jött át”. Én pl. nem emlékszem, hogy gratuláltál volna-e Karesznak vagy sem. Arra mondatra viszont emlékszem amit így kezdtél „Lehet, hogy nem leszek népszerű, de …” Én nem így kezdtem volna. Először is gratuláltam volna Karesznak a sikerhez és a munkájához. Magyarán HANGSÚLYOSAN le kellett volna futni a „tiszteletköröket” (és nem azért mert így „illik” hanem azért mert Karesz megérdemli!). Ez nem történt meg. Másrészt, semmi de semmi szükség nem volt a „Lehet, hogy nem leszek népszerű, de …” kezdésre. Magyarra lefordítva ez kb. azt jelenti: „én most itt jól megmondom a véleményemet és k*rvára nem érdekel, hogy ki mit gondol … ”. Bőven elég lett volna, ha a gratuláció után (!) úgy folytatod, hogy „de szerintem …” (Arról nem is beszélve, hogy ez a rész sem állja meg a helyét a fentiek miatt.)

Tisztelettel,
AoM
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Már a cikkek közé beírtam, de ide is bemásolom: Harmadszori megnézés után nálam így festett:
(Számolgattam a tiszta találtaokat is. A szűkebb menetekben Inkin max 2-3-al talált többet, de Karesz ütései jóval nagyobb erejűek voltak, így amcsi szisztémát félretéve sztem anélkül is nyugodtan be lehetett húzni Karesznak. A sima itt inkább egyértelmű(bb) menetet jelez.)

1. menet: KARESZ - kb. egálban találtak, de Balzsay vitte be a hangsúlyosabb ütéseket, így meg is nyerte.

2. menet: sima INKIN

3. menet: KARESZ/INKIN - nagyon kiegyenlített, talán egy picit Inkin talált többet tisztán, de Balzsay ütései hangsúlyosabbak voltak. Ezt ide is, oda is lehetett adni. Én Károlynak adtam.

4. menet: sima INKIN

5. menet: sima INKIN

6. menet: sima KARESZ – az első percben 3-4-el több tiszta találata volt az orosznak, de utána Balzsay átvette a kezdeményezést, és sokszor talált a rombolóbb fajtából. Ezt az etapot még pusztán az ütésszámlálgatós módszerrel is simán vitte Karesz.

7. menet: sima INKIN – legalább 5-10 tiszta ütéssel többet talált az orosz (mégha azoknak a romboló erejű találatokhoz köze nem volt), Karesz viszonylag passzív volt.

8. menet: KARESZ – az első 2 percben halovány (pár találatos) orosz fölény de utána Karcsinak volt egy olyan fél perce, amikr vagy 10-15 tiszta és látványos találattal köszöntötte Inkint, amire nem nagyon érkezett válasz. A menet uccsó fél perce kiegyenlített volt, de Balzsay ezzel a fél perces “feltámadással” jogosan elvitte az etapot.

9. menet: INKIN/KARESZ – véleményem szerint ez a menet volt a leginkább kiegyenlített. Az orosz kicsit többet talált a 3 perc közepéig, utána Karcsinak is volt jó pár hangsúlyosabb ütése, de Inkin is beköszönt…fene tudja, legyen INKIN (mert a 3.-at Karcsinak adtam)


10. menet: sima KARESZ

11. menet: sima KARESZ

12. menet: KARESZ – viszonylag kiegyenlített, kb azonos számban találtak, de Karesz ütései hangsúlyosabbak voltak ismét.

Így 115:113 (ha két kérdőjeles – 3., 9. – menetből mindkettőt az orosznak adom, akkor 114:114 ).
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Santos írtaCOLON
gallien írtaCOLON
Santos írtaCOLONgallien:
Te hogy láttad? Csak, hogy tudjam, hogy mi az amit te másképp látsz, és miben nem értünk egyet, mert ez így kevés. De nem is sértő. :D
azon kívül, hogy szerintem karesz nyert? :)

alapvetően az utolsó mondatod a kíméletlen, mert azzal virágnyelven azt mondod, hogy ezt bizony elcsalták. a többiben sok igazság van, de nálam inkin nagy jóindulattal nyert csak 6 menetet...
Alapvetően arra lennék kíváncsi - arra nem, hogy szerinted kire nézve mi sértő, mert milliárdnyian élneka Földön, és ebből valamint az individuális világképekbeli nézetekből kifolyólag ez teljesen értelmetlen... -, hogy vajon a "jóindulatú" hat meneten felüli 6 menet miért volt Balzsay-é, ha egyértelműen úgy 3-4 menet volt odaadható Karcsinak? Függetlenül attól, hogy szakértő vagy-e vagy sem.

Te mi alapján pontozol egy menetet?

A pontozási mechanizmusod oszd meg, ami alapján le tudtad írni, hogy egyáltalán nem értessz velem egyet. Ha már volt benned annyi meleg sör ( :wink: ), hogy leírtad. :D Esküszöm utána nem kérdezek és nem írok ebben a témában többet, csak ezt tedd meg. [-o<
felőlem írhatsz :)

végignézem a menetet, és nemes egyszerűséggel eldöntöm, hogy melyik bokszoló volt szerintem jobb. nyilván a hangsúlyos dolgok ilyenkor jobban számítanak, de egyébként észreveszem ha talál az egyik versenyző. nem strigulázok, nem számolgatok magamban, nézem a meccset, és csak annyit jegyzek meg, hogy hány menetet adtam ide vagy oda.

egyébként második nézésre (nyilván az eredmény tudatában) lett 115:113, elsőre egált (jóindulatú 10:8-as 10. menettel Kareszt) mondtam.
Kareszé: 1,6,8,9,10,11,12
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Golyó!

Én azt nem értem, miért mindenki Téged vesz elõ, mikor Kokó és Öcsi bá is azt adták a nézõk tudtára, hogy nem Karcsi áll jobban és nem az övé a meccs. Legalábbis nekem ez jött le. Valahogy róluk azonnal elfeledkezik mindenki, aki amúgy Neked ugrott.

A "díszmagyar" reakciókat meg fõleg nem értem, mert általában õk azok, akik a demokráciáért hõzöngenek, és a mögé bújnak minden esetben. Te szabadon kifejtetted a véleményedet egy országban, ami jelest kapott demokráciából. Akkor meg hol itt az ellentmondás?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

gallien írtaCOLON
Santos írtaCOLONgallien:
Te hogy láttad? Csak, hogy tudjam, hogy mi az amit te másképp látsz, és miben nem értünk egyet, mert ez így kevés. De nem is sértő. :D
azon kívül, hogy szerintem karesz nyert? :)

alapvetően az utolsó mondatod a kíméletlen, mert azzal virágnyelven azt mondod, hogy ezt bizony elcsalták. a többiben sok igazság van, de nálam inkin nagy jóindulattal nyert csak 6 menetet...
Alapvetően arra lennék kíváncsi - arra nem, hogy szerinted kire nézve mi sértő, mert milliárdnyian élneka Földön, és ebből valamint az individuális világképekbeli nézetekből kifolyólag ez teljesen értelmetlen... -, hogy vajon a "jóindulatú" hat meneten felüli 6 menet miért volt Balzsay-é, ha egyértelműen úgy 3-4 menet volt odaadható Karcsinak? Függetlenül attól, hogy szakértő vagy-e vagy sem.

Te mi alapján pontozol egy menetet?

A pontozási mechanizmusod oszd meg, ami alapján le tudtad írni, hogy egyáltalán nem értessz velem egyet. Ha már volt benned annyi meleg sör ( :wink: ), hogy leírtad. :D Esküszöm utána nem kérdezek és nem írok ebben a témában többet, csak ezt tedd meg. [-o<
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Sziasztok!


Ezer éve nem írtam már, de olvasni rendszeresen szoktam. Kicsit nehezen vágok bele, mert már annyi minden elhangzott ezzel a témával kapcsolatban. Van még értelme vajon egyáltalán a meccsről beszélni? Úgy látom, hogy egyre kevésbé. Nagyon kevesen vannak, akiket tényleg ez érdekel. Nagyobb részük úgy is ezen a fórumon köt ki.

Sajnálom, hogy így alakult ez a történet, mert egyáltalán nem ez volt a célom, hogy Balzsay teljesítményét kisebbítsem. Sajnálom, ha ezzel megbántottam. A véleményemet nem azért formáltam így, mert "csakazértismegmondommertfaszagyerekvagyok", hanem mert próbálna az ember objektíven nézni egy meccset. Próbálna... ha nem kiáltanák ki azonnal nemzetidegen csótánynak, ha olyat mond, ami az önjelölt díszmagyaroknak nem tetszik. Úgy gondolom, hogy az ünneplésből egyébként is elég jut Balzsaynak, aki egyébként ezt teljesen meg is érdemli. Inkább azt szerettem volna jelezni, hogy érdemes lenne bizonyos dolgokra odafigyelni, mert ha Karesz tényleg olyan nagy dolgokra hivatott, mint ahogyan hisszük, akkor igenis szüksége van ilyen visszajelzésre is. Az ömlengésből mit profitál? Mondjuk teljesen mindegy, hogy mit mondok, mert ez már nagyon régen nem arról szól, hogy mi is hangzott el a stúdióban valójában. Állítom, hogy a legtöbben egyszerűen nem is hajlandóak meghallgatni, inkább kiragadnak egy részletet és ezt szajkózva mondják a baromságaikat.

Mindenki (na jó, nem mindenki) tudja, hogy a profi bunyóban naponta történnek ilyen esetek és ez nem egy teljesen objektív sport, pláne, ha pontozásra kerül sor. A lényeg, hogy a pontozók így látták.

Nem kívántam senkinek erkölcsi alapot szolgáltatni arra, hogy Karesz ellen, vagy érte szurkoljon, nem próbáltam senkit manipulálni (bár a jelek szerint ezt nehéz nem megtenni, hiszen sokan szinte szomjazzák ezt) . Nem ezért ülök ott, már lassan 9 éve. Akik ismernek, azt is tudják, hogy nem ebből élek, nem kovácsolok tőkét abból, hogy a sarki zöldségesnél a néni azon töpreng, hogy vajon hol találkoztunk korábban?

Én abban reménykedem, hogy Balzsay már régen nem ezzel foglalkozik, hanem inkább ünnepel, pihen és lélekben készül a további meccsekre. Abban is reménykedem, hogy igenis megnézi kik a súlycsoportbeli riválisok és már készül ellenük, akár az Inkin elleni meccsének komoly, kritikus elemzésével. Ez ugyanis szerintem elengedhetetlen az igazi sikerhez. Ahol Kessler, Taylor, Ward, Froch szintű bunyósok szaladgálnak, ott erre nagyon nagy szükség lesz.

Hirtelen ennyi. Sok minden kavarog bennem a témáról, nem is tudnék mindent hirtelen billentyűzetre vetni.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Ize..valoban :)..Tenyleg ezt irtad... na mindegy.. a lenyeg, hogy nem kell ekkora jelentoseget tulajdonitani egy-egy hozzaszolasnak/hozzaszolonak ... Aludj ra egyet..es ird meg a kovetkezo reszet a "118 font alatt is van elet" cikksorozatnak :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY