Nagy 'Hóhér' József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szerintem örüljünk, hogy ez most ilyen szerencsésen alakult Józsi számára, mert ezen a meccsen nem sok értékelhető dolgot csinált. Borzasztóan pontatlan volt, csapkodott, a finn versenyző viszont sokat talált, az egyeneseivel szépen el-el is találgatta Nagyot. Ha ez a mérközés elhúzodik, akkor Józsinak komoly gondjai is lehettek volna és véleményem szerint nem ő nyerte volna a mérkőzést. Remélem sokat profitál ebböl és a következö meccsén sokkal taktikusabban és ésszel bokszol majd.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem Józsi számára kicsit nagy volt az ugrás, ez meg is látszott, egészen a kiütésig. Egyértelmûen látszott a rutin hiánya.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Józsi tegnap este megszerezte az IBF-kisvilágbajnoki címét,és ezzel a győzelemmel kikerült a nemzetközi színtérre is.Úgy gondoltam (mégha enyhén szólva is "érdekes" és szerencsés győzelmet aratott),ezért Ő is érdemel egy önálló topikot.<br>Magáról a mérkőzésről nem sok mindent lehet írni szerintem,bár amit én az első menetben láttam,az sajnos nem volt túl bíztató.Remélem azért lesz jobb is a későbbiekben.Jó lenne egy visszavágó,szerintem az lenne igazán tisztességes,és Józsinak kellenének az ilyen kaliberű ellenfelek,akit nem csak aprítani kell.<br>Egy kis iróniával pedig még csak annyit,hogy szimpatikus srác Józsi,de azért megtanulhatna egy kicsit összeszedetteben nyilatkozni... :-[
BUTTON_POST_REPLY