Nagy 'Hóhér' József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Jó volt az ellenfélválasztás.Szerintem sem viszi sokra.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Darien »

Azért ne jelentsük ki így hogy esélytelen. Legalább adjátok meg neki az esélyt a bizonyításra! Nekem sem túl szimpatikus a srác, de én még nem venném a bátorságot, hogy leírjam. Mi az hogy jobb volt az ellenfele? Józsi kiütötte, nem? Na ugye! 8. meccsen egy IBF international övet szerezni, azért nem kis teljesítmény. Részemről várom a folytatást.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: HIE »

Bevallom, az elején én MAJDNEM bedöltem, hogy Nagy Józsi sokra viheti még. Persze ma már biztosan tudom, hogy ez sajnos reménytelen.
egyenes

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ennel az okolvivonal a csapolos nev volna inkabb a megfelelo.Eddig ugyan meg mindig nyert de milessz arrebb.A tulzott elvarasoknak nagy csalodas a vege. ;) Habar amint latom a forum hozzaszoloi tisztaban vannak a dolgokkal es nemigen veszik be a Tv2 on zajlo parasztvakitast.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Darien »

Van itt egy kis félreértés. Józsi NEM interkontinentális bajnok az IBF-nél. Az ugyanis 2004 dec 18-a óta a Sauerlandos Sebastian Sylvester, aki Robert Roselia legyőzésével lett azzá. A mi Józsink Kauramaki legyőzésével az IBF nemzetközi bajnoka lett. Erről a címről sajnos nem sikerült infomációkat szereznem, ugyanis a Boxrec nem említi. Az IBF honlapja pedig egy nagy sz@r!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nagyon remélem, hogy nem lesz igazam, de a most következő címvédésen, szerintem Józsi ki fog kapni, ugyanis az egy IBF interkontinentális bajnoki címmérkőzésen, már nincsenek nagyon hurkák.<br>Hacsak nem Józsinak megint ilyen nagy szerencséje lesz, mint a múltkór. <br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Farai Musiyawa lesz Nagy ellenfele, ahogy a Félix mostanában szervezi az ellenfeleket. ;D
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: greg »

Sok volt neki az interkontinentális cím a 8. meccsén. Szerintem, ha visszavágót ad ennek a finn srácnak, valószínûleg ki is kap tõle.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Nem szeretnék gonosz lenni, de szerintem Józsi esetében csak idő kérdése az első zakó. Az első közepes szintű agresszív és nem félős srác alaposan meg fogja leckéztetni.<br><br>A finn srác ellen mázlija volt, az első menetben nagyon gyatrán boxolt és látszott, hogy gyorsan zavarba hozható.
Az erő legyen Velem!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem Nagy Józsi már az előző meccsét is elvesztette volna, ha nincs az a véletlen nyitott szemre mért ütés. Az első menetben is tisztán látszott, hogy az ellenfél jobb volt, mint Józsi.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egész elfogadhatónak ígérkezik a márciusi tapolcai gála. Nagy Jani és Kovács Attila mellett állítólag Nagy Józsi is itt próbálja először megvédeni az enyhén szólva is érdekes (szerencsés) körülmények között megszerzett IBF nemzetközi bajnoki címét. Az lenne a fair, ha visszavágót adna a finn srácnak... De van egy olyan sejtésem, hogy abból a meccsből tanulva most valami igazi ürgét hoznak neki, ne hogy gond legyen. Mindenesetre ha továbbra is öv-tulajdonos szeretne maradni, akkor nagyon össze kéne szednie magát.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Alien »

Józsinak, mint minden sportolónak aki "versenykörülmények" között  teszi próbára  tudását, mindenekelött az ÖNFEGYELMET kell(ene) elsajátítania.<br>A megszerzett cím ellenére e nélkül, sajna, hamar el fog vérezni a  középmezônyben....<br><br>A Hüvelykujj  a bunyóban leginkább mint  kellemetlen, sérülésre érzékeny tényezô  szokott jelentkezni -  mint  titkos fegyver  egy elúszni látszó küzdelemben.<br>Alkati, anatómiai tényezôk is közrejátszhatnak a sérülés gyakoriságában.........A helyes ökölbetartás-szorításra az edzôk már az elsô edzésen felhívják a figyelmét a  kezdôknek, mert  a késöbbiekben ez "Achilles sarka" lehet a bunyósnak.<br> <br><br><br>
Fight....
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: WNB »

Idézet egy régi "Advanced tactics" összefoglalóból:<br><br>7. A hüvelykujj haladó szintű használata. A mai kesztyűk nem sok mozgást engedélyeznek a kéznek, de ha a hüvelykujjadat meg tudod kicsit mozdítani, akkor egy jabbel az ellenfeled szemét veheted célba. Ez persze egy különösen durva megmozdulás, hiszen retina-leválás és vakság lehet a végeredmény. Harry Greb egyik szemére pont egy ilyen bekapott hüvelykujjas miatt vakult meg Kid Norfolk ellen (aki amúgy akkor már maga is félszemére vak volt). Természetesen maga Greb is az egyik (ha nem A) legtisztátalanabb harcosa volt korának. Az eset után csak annyit mondott: "Az ő hüvelykujja jobb volt, mint az enyém."<br><br>Természetesen ezzel nem szeretném Józsit Harry Grebhez hasonlítani (sem "tudatosságban", sem eredményességben) - bármekkora hóhér is... ;)<br><br>Ha az ember véletlenül "ér el" egy ilyen találatot (pl. balkezes jab szemmagasságban kicsit elcsúszik az ellenfél arcának jobb fele mellett, a jabet ütő kézen a kesztyű hüvelykujjas része épp az ellenfél szeme felé néz), akkor az egyrészről iszonyúan nagy szerencse (bizonyos értelemben - és az adott esetben az volt), másrészről nagy balszerencse (kinek mi)...még csak az se kell ehhez, hogy az ellenfél nyitva hagyja a szemhéját...nem is tudom, tképp látszik ez vhol lassításban, hogy az ellenfél tényleg nyitva hagyta a szemhéját közben? :)<br><br>És tképp mi van MOST a finn szemével?<br><br>Azért az egy kicsit visszatetsző, ha egy ilyen mérkőzésvéget mondjuk vki úgy kommunikál, hogy "a Hóhér újabb nagyszerű megsemmisítő KO-t ért el és ezzel még inkább félelmetessé tette a mérlegét"...neeeeem?<br><br>###<br>Most láttam csak, hogy mit nyilatkozott a meccs bírója egy másik helyen (~ Agressor - Forever Living... ;)):<br><br>A szentesi gálán Ön vezette a másik főmeccset, ahol Nagy Jószef már második menetben legyőzte a finn Kai Kauramäkit, és ezzel megkaparintotta az IBF betöltetlen középsúlyú interkontinentális bajnoki címét. Hogyan értékelné a látottakat? <br><br>- Kai Kauramäki már a második menetben nem volt képes arra, hogy felvegye a küzdelmet riválisával, ezért nekem ki kellett őt számolnom, így természetesen ezáltal Nagy Jószef kiütéssel tudott diadalmaskodni. Mindenesetre már Nagynak már az első menetben is sikerült meglepnie ellenfelét azzal, hogy padlóra küldte, így természetesen nekem ott is már számolnom kellett Kai Kauramäkira, de akkor nyolc után képes volt még folytatni a küzdelmet.<br><br>Hát, na ja...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Santos »

Sajnos (úgy érzem) itt nem a rutin megszerzéséről van szó... Ne legyen igazam...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem kellene még neki kb. 8-9, 8-10 menetre kiírt felhozó meccs, ahol a rutint megszerezné. Annyira nem nagy tehetség, hogy ezt a lépcsõfokot komolyabb jövõbeli következmények nélkül át tudja ugrani. Egyértelmûen a tapasztalat hiánya volt, hogy ez a finn srác pillanatok alatt zavarba tudta hozni.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hát igen Nagy Józsi nem éppen fineszes, játékos bunyót csinált. A finn csávó hülyét csinált belőle a 2 bekapott ütés kivételével, de ez most Nagy szerencséjére elég volt. Egy sokat mozgó, technikás bokszoló ellen esélyese sem lesz és szerintem a karrierjében ez az interkontinentális meccs valószínűleg a csúcspont lesz. Olyan elelnfelek ellen talán tud meglepetést okozni, akik odaállnak vele keményen verekedni, de nem tudom, hogy már a másod vagy harmadvonalból is találunk e olyan embert akinek ennyi taktikai érzéke sincs.
"Mindenki a napra tör..."
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: KriZS »

<br> Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem Józsi karrierét tekintve nem szükséges messzire tervezni. Korai volt a címmeccs, de nem tudom a hiányosságai ekkora boxmúlt után javíthatóak-e?!<br><br> Tudom, hogy tapasztalatlan stb. de a korábbi itthoni gálákon látott kisvb-i címeccsekhez (Dramane, Chacón, Jim Murray, Nelongo Pérez) képest a finn srác szerintem lekvár szintű volt. Ennek ellenére játszott Józsival a sérülés pillanatáig. Igaz voltak ezeknél gyengébb kisvbs ellenfelek is első meccsre, de ha lesz továbblépés az ellenfelek minőségében, akkor 100 %, hogy Józsi veszíteni fog. <br><br>Rossz a védekezése és a ritmusérzéke. Ebből a védekezés részben javítható. Egy másodrangú ellenfelet nem fog lemészárolni elborult aggyal. Ez egy lucky punch volt a javából.
Az erő legyen Velem!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: dp »

Nem vagyok lehengerelve és még enyhén fogalmaztam. Azon azegy szerencsés ütésen kívül semmit sem mutatott a Józsi ami alapján nagy reményeket fűzhetnénk hozzá. Teljesen egyetértek azzal, hogy még nagyon sok meccsre van szüksége a profi rutin megszerzése miatt. Nem lenne jó, ha egy ismeretlen kifárasztaná 6-7 menet alatt majd legyőzné...
Bumbum
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2004-05-10 10:01:00

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Bumbum »

A kritikák igazak. Józsi nemcsak nyilatkozni, hanem bokszolni is megtanulhatna...! Ez így enyhe túlzás persze, de Józsi csak verekedni tud.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Santos »

Józsinak iszonyatos mázlija volt, hogy a finn lesérült. Szerintem a finn símán verte volna ezen a meccsen, mert Nagy borzalmasan gyenge teljesítménnyel rukkolt elő: védekezés rettenetes, vörös köd, levegő kétségbeesett csapkodása, ...<br><br>Csak örülhetünk, hogy így lett vége. Rossz ilyet mondani, de a lufi már most kipukkanóban volt... Idő kérdése sajnos (szvsz)...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY