Nagy 'Hóhér' József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#78 date=03/23/05 ť 10:36:29]Különben most valamelyik nap láttam a Tv2-n, ahogy a Sváby és a Nagy Józsi poénkodnak, hogy milyen jó kis becenevet találtak ki, meg hogy milyen eredeti ötleteik vannak...<br><br>Módosítom régebbi elképzelésemet, nem akarnak ezek senkit sem utánozni... valószínű egyikük sem tudja ki az a Bernard Hopkins... És azt sem tudják, hogy akik tényleg szeretik a profiboksz-ot, csak rajtuk röhögnek az ilyen bevonulásoknál. Megérné fórumozni .. :D[/quote]<br><br><br>A bevonulásal és a show elemekkel kapcsolatban a tanárúrral (anyakönyvezett pb.hu-s nevén PTM  ;D ) értek egyet!<br><br>A helyszínen brutális hatása lehet egy ilyennek, a tv-ben pedig "csak" óriási! (megtervezett dolgokra gondolok)<br><br>Hamed repülőszőnyeges jelenete baromi jó volt!  :D<br><br>Csak nehogy legközelebb egy repűlő hóhér szálljon Józsink mellett!  ;D<br><br>Mondjuk ezek a hülye becenevek Félixnál hagynak némi kívánnivalót maguk után... Romsynak igaza van a Hopkins-Hóhér dolog kapcsán! Az értő közönség számára ez majmolás.<br><br>És ez a vipera honnan jött?Megkapta egy vipera Kovácsot gyerekkorában, és azóta részben vipera vér folyik benne?! - Ha így lenne megérteném, de ezt kétlem.<br><br>A hóhér urazást nem hallottam, de jobb is...<br>Utálom az ilyen nyelvtan-gyilkoló buta beszólásokat!<br>Van rendes neve annak a sportolónak!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#80 date=03/23/05 ť 14:43:37]<br>Romsy, wazze, látod - még ezt se tudtad...tanulni, tanulni, tanulni. :) ;)<br><br>PTM, nem lehet, hogy te egy sokgenerációs tanárdinasztia legfrissebb sarja vagy?...lehet, hogy eddig nem is tudtál róla!? :D[/quote]<br><br>WNB, a nálad tapasztalt cinizmus-intellektus-rosszmájúság kombináció elérte azt a szintet, ahol csak azt tudom mondani, hogy puszild már meg a fenekemet légy szíves.  ;D Na mindegy, szóval nem tanítani akartam én Romsyt, csak már megint kijelent valamit "minden profi bokszot szerető ember" nevében, ami egy marhaság. Ne jelentsen ki ilyeneket, legfeljebb a saját nevében, lécci. :P<br><br>Szóval a mondandóm lényege: szerintem ez a kis show-elem nem volt nevetséges, legfeljebb csak annak, aki bohó módon komolyan vette. ;)<br><br>Ha már így túllihegtük, akkor a magyarázásért elnézést kérek minden kedves fórumozótól, aki bántónak érezte részemről.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#79 date=03/23/05 ť 14:23:10]Romsy, ezek show-elemek és nem a profi boksz részei. Olyanok, mint a F-1 nagydíjakon a szép kerek mellű hosztesszek: feldobják, színesítik a dolgot és nem a színvonalat javítják.[/quote]<br>Romsy, wazze, látod - még ezt se tudtad...tanulni, tanulni, tanulni. :) ;)<br><br>PTM, nem lehet, hogy te egy sokgenerációs tanárdinasztia legfrissebb sarja vagy?...lehet, hogy eddig nem is tudtál róla!? :D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#78 date=03/23/05 ť 10:36:29] ... akik tényleg szeretik a profiboksz-ot, csak rajtuk röhögnek az ilyen bevonulásoknál...[/quote]<br><br>Igaz, hogy én csak tv-n láttam, de szerintem vagány volt ez a bevonulás... Naseem Hamed repülőszőnyege vagy sírkertes, temetői előmászása jobb volt? Romsy, ezek show-elemek és nem a profi boksz részei. Olyanok, mint a F-1 nagydíjakon a szép kerek mellű hosztesszek: feldobják, színesítik a dolgot és nem a színvonalat javítják. Szerintem.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Különben most valamelyik nap láttam a Tv2-n, ahogy a Sváby és a Nagy Józsi poénkodnak, hogy milyen jó kis becenevet találtak ki, meg hogy milyen eredeti ötleteik vannak...<br><br>Módosítom régebbi elképzelésemet, nem akarnak ezek senkit sem utánozni... valószínű egyikük sem tudja ki az a Bernard Hopkins... És azt sem tudják, hogy akik tényleg szeretik a profiboksz-ot, csak rajtuk röhögnek az ilyen bevonulásoknál. Megérné fórumozni .. :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: iceman »

A "hóhérnak" szerencséje, hogy egy ilyen zéró ütőerejű faszit hoztak neki. Párszor kerezstbe verte Hóhért, de az átgyalogolt az ütéseken. Nem tudom, hogy akarják felépíteni, de előbb-utóbb az erősebb, nagyobb ütő embereket nem lehet elkerülni. A másik, amit észrevettem, hogy a Nagy Józsi olyan, mint a lassított felvétel és van rajta zsírocska is. Mondjuk az is valószínű, hogy nem sok meccse fog végigmenni!<br>Párszor feküdni fog, az biztos!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#75 date=03/21/05 ť 07:35:08]Borzalmasan veszélyes ez a Józsi... Saját magára. Ilyen nyitottan bokszolni, egy fokkal jobb ellenfél (középszerű) ellen életveszélyes lesz.[/quote]<br><br>Maximálisan egyet értek! Már bocsánat a kifejezésért, de sokszor (majdnem mindíg) oltári hülyén bokszol Józsi. A fejét szinte nem is védi, mikor pedig támadást indít, teljesen leejti mindkét karját. Csak ne hogy kapjon egy jobb szemű ellenfelet...<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1099824026;start=75#77 date=03/20/05 ť 17:28:12]Össze - vissza beszéltek a felvezetésben! Egyszer interkontinentálist mondtak és párszor világbajnoki (!!!) mérkőzést. Ez óriási hiba már ilyen szinten. <br><br>A dolog másik oldala, hogy a TV2 világbajnoki meccseket akar. Na már most, ha valamelyik "fejes" látta a felvezetést akkor elégedetten könyvelhette el, hogy Félix betartotta a megállapodást...<br><br>Mit gondolsz erről Santos?[/quote]<br><br>Felvettem videóra... Borzalmasan veszélyes ez a Józsi... Saját magára. Ilyen nyitottan bokszolni, egy fokkal jobb ellenfél (középszerű) ellen életveszélyes lesz. Remélem, hogy csak azért volt (?), mert már az elején látszott, hogy Dean Walker nem fog komoly gondot okozni...<br><br>Engem az zavart legjobban, hogy interim interkonti (???) meccset harangoztak be világbajnoki meccsnek (Kovács-féle meccs). Ez óriási hiba volt, bármit is akar a TV2.  A BoxRecen egyébként érdekes dolgok vannak: IBF international és intercontinental címek (Hóhér és Vipera meccsei). Nem beszélve a vacant intercontinentalról, mely alá odaírták, hogy interim... Az IBF-nek csak intercontinental címe van. Egyedül a WBA-nál van (a nagyok közül) international cím. Elgondolkoztató, hogy hogyan lehet megüresedett címért vívni, ha interim, és ha Matolcsi még fél éve SEM nyerte meg ezt a címet. Lemondott volna róla, hogy majd Kovács ellen bokszolhasson (Polish vs Félix)? Akkor most ez hogy is van? Matolcsi és az IBF mégsem tartja magát a Hinteregger-féle kötelező visszavágóhoz? Lejattolták hazai szinten - és az IBF-nél -, hogy inkább egymás ellen bokszolhassanak nagyobb pénzért és egy kis presztízsért? Persze lehet, hogy Hintereggert Schröder és Veres László (?) meggyőzték, hogy mégis jobb lenne, ha nem ő vágna vissza, mert több pénzt lehet kihozni egy magyar vs magyar meccsből, ami a Polishnak is jobb lenne. Viszont akkor az IBF következetességével van valami bibi...<br><br>U.i.: Egyébként Hinteregger még mindig ki van írva Matolcsi ellen április 2-ra az IBF és a vacant WBO intekonti címekért... Bravó Polish! Kétszer húzni le a bőrt a TVkről: egyszer Kovács ellen, majd Hinteregger ellen. :)<br><br>Módosítás: Aznap 16:00 :<br>Jajjj, majd' elfeledkeztem a "Hóhér úr" megszólításról... Korábban is zavart, amikor Nagy Janit "Csonttörő úrnak" szólították, hiszen nem így hívják, de most ez a "Hóhér úr" végleg betette a kaput. Enyhén cinikus visszhangja van egy ilyen megszólításnak, bármennyire is nem állt szándékában "kifogástalanul öltözött" közvetítőnknek. Én nagyon örülnék, ha az elkövetkezendőkben nem így, hanem János/Jani vagy József/Józsi megszólításokkal élne aki riportot készít velük. Már csak a "Vipera úr" hiányzott (azt a részt lehet, hogy kihagytam? ;)), no meg "Kalap úr", bár az egy kicsit más műfajban jeleskedett...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hát srácok, Nagy Józsi össze-vissza csapkodott a ringben. Őrült ez az ember...  ;) ;D De örülök, hogy nyert, még ha ilyen csúnyán bokszolt is! Hajrá Józsi!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Remélem következő meccsére a Nagy Józsi felhúz egy maszkot bevonuláshoz :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1099824026;start=60#71 date=03/19/05 ť 23:25:58]A TV2-n felvezetésként még bemondták (Szulák-műsor előtt), hogy "...és utána közvetlenül három világbajnoki címmérkőzést láthatnak..." Jajjj... Egyelőre ennyit láttam az estéből... Majd holnap megnézem a Pacquiaio KO-val együtt... ;)[/quote]<br><br>Össze - vissza beszéltek a felvezetésben! Egyszer interkontinentálist mondtak és párszor világbajnoki (!!!) mérkőzést. Ez óriási hiba már ilyen szinten. <br><br>A dolog másik oldala, hogy a TV2 világbajnoki meccseket akar. Na már most, ha valamelyik "fejes" látta a felvezetést akkor elégedetten könyvelhette el, hogy Félix betartotta a megállapodást...<br><br>Mit gondolsz erről Santos?<br><br>U.I.:Különben már az egészet nem fogják megismételni (kommentárostól-vonóstól). De akiért hozzá az világosan hallhatta, hogy nem az igazságot mondták be.
Zsoltt
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-02-20 20:59:19

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Zsoltt »

Azér nem volt ez olyan kemény ellenfél. 11 győzelem 1KO, és ki akarta ütni Józsit ilyen mérleggel. És akkor a vereségekröl nem is beszéltem. Szívesen megnézném Nagy Józsit Matolcsi ellen, az naon jó meccs lenne. Végülis Nagy csak egy súlycsoportal van feljebb.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: HIE »

Azért annál jobban bokszolt Józsi mint eddig. Szükség is volt rá, hogy változtasson, mert úgy valószínüleg, úgy végződött volna a meccs, mint ahogy azt Walker mondta. Új mérleg: 9 mérkőzés 9 győzelem 9 KO. Remélem nem lesz gond malyd akkorsem, ha 12 menetet kell bokszolnia.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Nagy József szerintem megvette a worst of George Foreman kazettát és ebből tanult meg bokszolni :).  Az ilyen Walkerek mondjuk messze állnak Jimmy Young-tól(isten nyugosztalja szegényt!)...
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem Józsi nem bokszolt annyira kimagaslóan jól, mint ahogy áradt tőle a műsorvezetés. A nagy ütések előtt a háta mögé húzta a kezét, amikor meg sorozott tökéletesen kiemelt fejjel hasánál a kezeivel verekedett. Ha nem lesz ilyen fizikai fölénye (az első ellenfél esetén), ilyet nem engedhet meg magának. Hiába lesz olyan Rambot is megszégyenitő feje, meg kemény gong utáni ütése stb. Persze nyert, amihez gratulálok. <br><br>Kovács Attila viszont számomra meglepően megfontolt volt és remek védekezéssel, nagyon szép bunyóval nyert. Az első leütés marha szemfüles és látványos is volt.
Az erő legyen Velem!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Santos »

A TV2-n felvezetésként még bemondták (Szulák-műsor előtt), hogy "...és utána közvetlenül három világbajnoki címmérkőzést láthatnak..." Jajjj... Egyelőre ennyit láttam az estéből... Majd holnap megnézem a Pacquiaio KO-val együtt... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: greg »

Kovács Attila bunyója nekem tetszett, szerintem akár Kótainak, akár Matolcsinak képes lenne rendesen feladni a leckét.  (Talán ez utóbbit meg is látjuk ::)...) Amúgy szerintem Shnip semmivel sem volt gyengébb ellenfél, mint mondjuk Seka, vagy Oligov.<br><br>Nagy Józsi, én úgy gondolom, a kilencedik meccshez pontosan passzoló ellenfelet kapott. Ilyen meccszámnál még Kokó, vagy Madár sem kaptak erõsebb srácokat. Az más kérdés, hogy az IBF hogy a túróba ismeri el ezt az ellenfelet, akár mégha csak kisvilágbajnoki, vagy nemzetközi bajnoki, vagy mittudoménmilyen címért folyt is az összecsapás. <br>Szerintem, ha Józsinak ilyen szintû bunyósokat hozogatnak, akkor nem lesz gond a karrierével, bár a nemzetközi kiugrás el fog maradni. Ha pedig véletlen jön egy pörgõsebb, gyorsabb, sokat ütõ ellenfél... ???
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099824026;start=60#68 date=03/19/05 ť 22:53:00]<br>Addig elég lesz amig nem jön egy viszonylag gyors, jó lábmunkájú gyerek, aki rendszeresen keresztbeveri a szinte nem is védekező Nagyot.[/quote]<br> <br>A stílusából, képességeiből fakadó veszélyeket viszont tényleg látni kell: a hosszan, szélesen vezetett ütéseibe közbelépve rövid, szűk horgokkal kellemetlen helyzetbe hozható Józsi. No persze, ma ez merőben elméleti maradt, de miért ne lehetnének nagyobb felkészültséggel, tudással, ütőerővel rendelkező bokszolók Walkernél? <br>Természetesen Józsinak a mai ellenfelet kellett legyőznie, ezért jár a gratuláció!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Prof<br><br>Tökéletesen egyetértek. Addig elég lesz amig nem jön egy viszonylag gyors, jó lábmunkájú gyerek, aki rendszeresen keresztbeveri a szinte nem is védekező Nagyot.
"Mindenki a napra tör..."
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Nagy 'Hóhér' József

Hozzászólás Szerző: prof »

Walker tisztes helytállást mutat, nem gyáva gyerek, még ha sokat hátrál is a Hóhér elől. Józsi pedig a megszokott: ez még biztos elég lesz 1-2 évig ilyen szinten.
BUTTON_POST_REPLY