Nagy 'Hóhér' József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Erwin írtaCOLONNem akarom elkiabálni a dolgot, de úgy tűnik meglesz a Józsi vs Inkin meccs felvétele. Nagyon optimális esetben elképzelhető, hogy már holnap reggel fent is lesz a szerveren.

És igen jó minőségben... :wink:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem akarom elkiabálni a dolgot, de úgy tűnik meglesz a Józsi vs Inkin meccs felvétele. Nagyon optimális esetben elképzelhető, hogy már holnap reggel fent is lesz a szerveren.
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

felvétel

Hozzászólás Szerző: spiller »

faceload írtaCOLON
alain írtaCOLONlesz videó a meccsről végül?
8 nap Dél Afrikából? Az sztem csak csomagküldővel megy, posta nem viszi olyan gyorsan
legalább esély meg van még hozzá.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

alain írtaCOLONlesz videó a meccsről végül?
8 nap Dél Afrikából? Az sztem csak csomagküldővel megy, posta nem viszi olyan gyorsan
You will never walk alone!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

lesz videó a meccsről végül?
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát érdekes volt a Hóhér szájából, de még inkább ha nézhető is lenne...
Drukkolok! :wink:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Csepi írtaCOLONSziasztok!
Fantasztikus érzés volt átélni a hihetetlen fordulatot, amit Józsi véghezvitt! Előtte voltak olyan pillanatok, amikor úgy éreztem, hogy fel kéne adjam, mert Józsi, már többszöri padlózás után is, kapta a verést, ráadásul a fekete ringsegédem lökdösött, hogy dobjam már be a törülközőt. Ekkor az is átvillant az agyamon, hogy milyen leszúrást kapok majd, ha meglátjátok, hogy hagytam Józsit "agyonveretni"!
Szerencsére Józsi megmentett az efféle krititáktól és véghez vitte a lehetetlent! A közönség ritka sportszerű volt! Többen együtt örültek velünk, és örjöngtek a tko pillanata után! A banketten az ellenfelet és az edzőjét kivéve, mindenki jókedvűnek látszott, mulattak táncoltak, mintha a versenyzőjük nyert volna! Magam sem értem, mi játszódhatott le a fejükben.
Fontosnak tartom, hogy ti is megtudjátok nézni a mérkózést, mert nem lehet élethűen leírni, ami ott a ringben történt! Elvileg ma adják postára a dvd-ét.
De Jó!!! Reméljük közkinccsé teszed!
Gratula!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: WNB »

Yo...respekt és tisztelet Józsinak, a...

Ez kb. az a kategória, amikor vmi már csak a filmekben tudna megtörténni...illetve tképp már ott sem.

Úgy értem, hogy...

Chuck Norris max. 3 leütésig ment volna el, mielőtt magabiztosan kivégzi áldozatát.

Ok...J.C. van Damme talán elment volna 4-ig is...talán - mivel szentimentálisabb.

De Józsi elment 6-ig. Forgatókönyv nélkül. A rögvalóságban.

Nem mindennapi.

Két idézet a Boxvilág Mag 5. számának semleges sarki aktuális gyászkeretes összeollózásai közül:

N. "H." J.: „Ha a Rácz Félix által felvázolt német vonal sem jönne össze, akkor totál patthelyzet alakul ki. Mint mondtam, csak a bunyóhoz értek, de azért annyira már nem vagyok balek, hogy százezer forintos "falusi bokszgálákon" bohóckodjak. Elég kilátástalan a helyzetem, ha más nem lesz, akkor az éjszakában próbálok meg dolgozni, rendészként vagy más formában.”

Sváby András: „Nagyon megszerettem ezeket a srácokat. ...<snip>...Továbbá Nagy "Hóhér" Józsinak a darabos, de hihetetlen erőt sugalló mozgása is mindig emlékezetes marad számomra, meg azért neki én adtam a Hóhér nevet, tehát egy kicsit a keresztapukája vagyok. Időnkét szokott keresztapunak is szólítani, ami furcsa egy ilyen nagyon erős embertől.”

A pályafutásból ez a mostani, minden utáni esemény biztosan teljesen maradandó...

Respekt és tisztelet.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Sziasztok!
Fantasztikus érzés volt átélni a hihetetlen fordulatot, amit Józsi véghezvitt! Előtte voltak olyan pillanatok, amikor úgy éreztem, hogy fel kéne adjam, mert Józsi, már többszöri padlózás után is, kapta a verést, ráadásul a fekete ringsegédem lökdösött, hogy dobjam már be a törülközőt. Ekkor az is átvillant az agyamon, hogy milyen leszúrást kapok majd, ha meglátjátok, hogy hagytam Józsit "agyonveretni"!
Szerencsére Józsi megmentett az efféle krititáktól és véghez vitte a lehetetlent! A közönség ritka sportszerű volt! Többen együtt örültek velünk, és örjöngtek a tko pillanata után! A banketten az ellenfelet és az edzőjét kivéve, mindenki jókedvűnek látszott, mulattak táncoltak, mintha a versenyzőjük nyert volna! Magam sem értem, mi játszódhatott le a fejükben.
Fontosnak tartom, hogy ti is megtudjátok nézni a mérkózést, mert nem lehet élethűen leírni, ami ott a ringben történt! Elvileg ma adják postára a dvd-ét.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

... és Józsi nyert TKO-val a 7. menetben... :D Előtte 6x számoltak rá. De ez mindegy, mert már WBF cirkálósúlyú bajnok! :Dű
GRATULA JÓZSI!!! =D>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin írtaCOLON... addig is egy kép, Csepinek köszönhetően:

Kép
Még szerencse, hogy a néger ilyen kigyúrt, így legalább nem fog elférni a saját izmaitól... :?
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Bejön a tetkója :-)
You will never walk alone!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma megtartották a holnapi Mwekassa vs Nagy Józsi meccs hivatalos mérlegelését. Reggel hír is lesz róla, de addig is egy kép, Csepinek köszönhetően:

Kép

Józsi 89.8, az afrikai srác pedig 90.6 kg.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem sem fáradt el a lengyel, csak zavarta a sérülése.
Ami a pontozást illeti, felvételen nézve azért látszik, hogy nem volt ez olyan szoros meccs, mint elsőre mondták.
Ettől függetlenül szép dolog így helytállni egy cirkálósúlyú ellen, de a sérülésig Józsefnek volt kb menetenként 1-2 találata, azok sem valami eget rengetőek.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Miért ne? Amennyi idióta végeredményt kihoznak mostanság, biztos nem tűnnék fel... :D
Szerinted megakarták óvni a polákot a ko-tól.
Szerintem megakarták óvni attól, h a felfuttatás időszakában ne szenvedjen komoly sérülést, és ne kelljen sokat kihagyni.

Pontozásra visszatérve: sok fogás, sok luft, kevés értékelhető találat.
Én a találatokat néztem...

A felvételen nem láttam, h elfáradt volna a lengyel. Végig ugyanaz volt a tempó...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

VRRRT, ne menj pontozóbírónak! A sebbel kapsolatban, pedig annyit, hogy a leléptetéskor egy csepp vér sem jött már belőle! Aki nem látja át, hogy a bíró miért döntött úgy, hogy beszünteti a küzdelmet, annak nem is érdemes elmagyarázni!
VRRRT írtaCOLONA pontozás kb. 59-55 a poláknak.
A leállítás szerintem belefért, mert nem lett volna egészséges még pár ütést beszedni a sebre egy felhozó meccsen... (a felvételen 36:24nél szépen látszik a seb)
Az övet végül kiosztották?
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

A pontozás és a leléptetés is jogos volt? Akkor mi más meccset néztünk!
A pontozáson még lehet vitatkozni, mert Kolodzei volt otthon, de a leléptetés nevetséges volt. Egyértelműen a hazai versenyző győzelme védelmének érdekében léptette le a bíró a vérzés nélküli sebre hivatkozva a lengyelt, mert látszott rajta, hogy kínlódik, és nem bír mit kezdeni Józsival. Ezt Józsi is érezte, ezért egyre nagyobb nyomást gyakorolt a lengyelre.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

A pontozás kb. 59-55 a poláknak.
A leállítás szerintem belefért, mert nem lett volna egészséges még pár ütést beszedni a sebre egy felhozó meccsen... (a felvételen 36:24nél szépen látszik a seb)
Az övet végül kiosztották?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem teljesen jogos volt a pontozás és a leállítás is.
BUTTON_POST_REPLY