Boxing Records Archive

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV.MINDENKINEK<br>Kedves Jolly ,aruld el nekunk is ezt a pontozasos dolgot,mert szerintem senki sem erti hogy mukodik.Tobbszor kerdeztek ra a forumban de valaszt meg nem kaptunk.Lehetseges az hogy jogilag levedtek a pontozas algoritmusat?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tegnap éjfélkor Vova már a 40-2-es rekorddal a harmadik helyen állt, Sanders is már az új rekordjával a huszonvalahanyadik volt. Most megnéztem és már 11. és 10. helyen vannak.<br>Több mint mókás ;)<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: edge »

Kezdem azt hinni, hogy a Boxrec csal. Klicskó pontszáma a tegnapi vereség után pont annyival csökkent, hogy Corrie Sanders mögé érkezzen egyetlen ponttal. Ez bármilyen elõzetesen rögzített számítási mód alapján felettébb valószinûtlennek tûnik (az meg pláne irreálisan hangzik, hogy Gomez Vova elé került 2-vel :)).<br><br>Már egyszer igényeltünk némi pontszámítási leírást, úgy kicsit könnyebb lenne megérteni a helyzetet. Anélkül viszont csak személyreszabott beállításnak tûnik ez a furcsa ugrándozás.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: paja »

Félek hogy Jolly már csak read-only módban lesz jelen a fórumon... :'(
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Szerintem nem pici meló, úgyhogy meg kell becsülni. Fenntartásokkal kell kezelni, de ez talán nem is annyira Gerard hibája, mint pl. az UNI-é ahol a veretlen Artur király és a félelmetes Tigris uralkodik... ;D<br><br>(no meg persze azoké akik hagyják, hogy mindenki kerülje a mi kis Tuamanunkat ( :D) s így Ruiz lehessen (lehetett) a WBA nehézsúlyú bajnoka.)<br><br>Legjobbakat!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: edge »

Gerard<br><br>Ezt meg lehetne még fejelni azzal (úgy talán reálisabb lenne), hogy mondjuk a 13 súlycsoport századik tagjának a pontszámait fixálod. Egyet, mondjuk a nehézsúlyú századikat etalonnak veszed, a másik tizenkettõt meg megnézed hogy mennyivel tér el ettõl . Így súlycsoportonként lesz 12 viszonyszámod, amivel a súlycsoportok többi tagjának pontjait csak be kell szorozni... és így feltételezhetõen még reálisabb lesz a végeredmény (bár az is lehet, hogy nagy baromság alakul ki belõle:)).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Gerard
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 15:45:37

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Gerard »

Udv mindenkinek!<br><br>Kozi,<br><br>A lista valoban tavol all az igazsagtol, de irtam is, hogy nem hiteles (mivel a nagyobb sulycsoportokban altalaban tobb pontja van az elmezonynek, lasd 6 nehezsulyu az elso 10-ben, mig pl. Morel a 95.), csak erdekessegkeppen keszitettem. Egyebkent teljesen igazad van, a szamok tenyleg csalokak, mint ahogy a lista mutatja is.<br><br>Berti, <br><br>A lista ugy keszult, hogy a Boxrec adatbazisabol lementettem az elso 100 helyezettet (sulycsoportonkent), majd egy nem tul hosszu programmal osszemasoltam, es sorbarendeztem pontszam alapjan.<br><br>G.  
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kedves Gerard!<br><br>Nagyon érdekes a listád, de szerintem nagyon távol áll a valóságtól! A P4P listák mindig szubjektivek és "megérzés" alapján állitódnak össze. A számok néha nagyon csalókák tudnak lenni(Darek, Grigorian,stb). John Ruiz 14. helye a P4p listán egészen döbbenetes, az öreg Macho 18. helyéröl nem is beszélve. Meg 6 nehézsúlyú az elsö tizben(ha RJJ-t is annak vesszük)?<br>Ja és szerintem a földön nincs olyan ember aki ne Jonest rakná az elsö helyre.<br><br>Mindenesetre gratulálok a listához nem kis munka lehetett.<br><br>Berti,<br><br>A lista szerintem a pontok szerint lett összeállitva.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: berti »

Kedves Gerard!<br><br>Leírnád miszerint, és persze miként állított fe a ranglistádat?<br>Az a 38 hely, hát...! :-/
Gerard
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 15:45:37

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Gerard »

Udv mindenkinek!<br><br>Keszitettem Pfp ranglistakat a Boxrec adatbazisa(i) alapjan. <br>Bar ez nem annyira hiteles, mint a valodi PfP ranglistak, de a jobbak itt is elol vannak.<br>Ha erdekel valakit, akkor ideirom a cimet (remelem jo irom le).<br><br>boxrec.freeweb.hu<br><br>G.<br>
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Levente »

Üdvözlök mindenkit!<br><br>Mi újság Bernard Hopkins-al? Nem találtam a Boxrec ranglistáján, sőt az aktív bokszolók között sem. Legnagyobb meglepetésemre az inaktívak között szerepelt, pedig úgy tudtam, hogy Morade Hakkar ellen fog öklözni a közeljövőben. Már elvették az öveit, mert nem védte meg a címeit időben, vagy visszavonult?  :'( :'( :'( Nagyon sajnálnám a dolgot, mert a kedvenc bunyósaim közé tartozik.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Gratula a Boxrec.com nak. Csak így tovább!!!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: WNB »

Jolly,<br><br>Lenne egy - a hétvégi tippjátékot is érintő - tisztázandó kérdés:<br><br>Andreas Kotelnik most akkor ki ellen bunyózott végül?<br><br>Az eredetileg kiírt és a PX-hírben szereplő Gabriel Mapouka volt az ellenfél - vagy a boxrec (és a fightnews) mondja a jót, ahol Fabrice Colombel a regisztrált ellenfél?
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: WNB »

PTB, Jolly<br><br>NT4 (SP6) alatt IE6 SP1-et használva nem jelentkezik ilyen probléma.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY