Boxing Records Archive

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: WNB »

PTB,<br><br>A megállapodás szerint a Fistful of Dollars eredményei hivatalosan nem kerültek be a rekordokba.<br><br>Idézet pl. a "Vidoz out of FISTFUL OF DOLLARS!" FN-hírből:<br><br>The “Fistful of Dollars” tournament would have been good opportunity for exposure and a possible big payday. On the other hand, an avoidable setback - even though wins and losses accumulated in “Fistful of Dollars” do no count on the professional record - is the best choice in rejuvenating the gifted Vidoz. Next: “Who will replace Vidoz?”
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Jollydee,azt irja a mai Prosport hogy a "Big names,Great fights" gala Konstancan lesz,nem Bukarestben es lesz meg 2 meccs ami nem szerepel a Boxrec-schedule-n:<br>Constantin Onofrei vs.TBA<br>-Vasile Dragomir{7-1-1) vs.Assan Vassilev(8-7).<br>A legjobbakat!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Jollydee,remelem nincs harag!Nagyon szembetuno volt es ezert szoltam(ha mar itt van ez a topic).
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Szerintem Khalif a BRA szóra gondolt... :)<br>
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Csak most jutott eszembe, de egész kellemes ennek az oldalnak (ill. eme topic címének) az angol mozaikszavas rövidítése.... ;)<br><br>Legjobbakat!
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: coccodee »

A Boxrec szerint szombaton Roman Bugaj Nemetbe is bokszol Onofrei ellen es Lengyelorszagban is vs.TBA.Meiljik a rossz?En ugy tudtam hogy Onofrei valami Packheiser ellen bokszol.
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

JollyDee:<br><br>Nem lehetne azt megvalósítani a boxrecen, hogy a boxerekről legyen egy kis kép, mondjuk a nevük felett? Legalább a bajnokoknak lehetne.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1035745014;start=0#0 date=11/16/02 ť 15:18:26]<br> &#217;risten jól látom, hogy egy tömeggyilkos a példaképed?<br><br>Vagy csak iróniából reklámozod magad a "forradalmár" che képével?<br><br>Vagy ez egy ismeretterjesztö sorozat elsö lépése és holnap Pol Pot, holnapután Dr. Mengele következik?[/quote]<br><br><br>Remélem megkaptad az üzenetem. Amúgy a fórum kínál ilyen lehetőséget. Privátban megindokoltam a választásom, mert ugye azért mert lehet meszet enni, még nem muszáj   ;)<br>Ha megbántottalak vele akkor bocsánat.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: WNB »

Jolly, ha neked sincs erre magyarázatod (editorként), akkor kinek lenne?! ;)<br><br>Egy kilátásban levő címmecs már önmagában is emeli egy bokszoló értékét... ;D<br><br>[Még szerencse, hogy Doppingboy beírta a számot akkor a topikba...engem simán átvertek volna...]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY