Boxing Records Archive

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: edge »

D-guy<br><br>Szvsz azért van ez, mert itteni idõt nézve hajnali hatkor szokott minden nap a sorrend változni, addig csak az eredmények kerülnek be. Feltételezem, hogy ezt követõen lett az eredmény beregisztrálva és holnap reggelre fog a helyes sorrend kialakulni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Valaki világítsa meg sötét elmémet, miért van az, hogy Jirovot első helyen rangsorolják, Toney meg a hetedik?????
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: edge »

Koalaszószt fogok csinálni..meg koalaburgert  ;D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=donvito link=board=profiboksz;num=1035745014;start=0#1 date=04/03/03 ť 13:13:51]"... atomot kellene robbantani azon a szigeten vagy kontinensen ..." ;D[/quote]<br>"...mi ez? valami óriáspatkány?..." ;D ;D ;D<br>alapmű! ;D
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Hahó.<br><br>Nekem kevés közöm van ehhez, de:<br>1: JollyDee - szerintem is inkább Khalif véleményét tartsd most mérvadónak<br>2: Atesz - tudom, hogy lassabb vagyok, mint reflex, de igazából nem értem, mi sarkallt arra a megjegyzésre. Elmagyaráznád?<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: donvito »

Atesz!<br><br>Egyeseknél ez elég gyorsan elmúlik, de nálad - látom - csak a halál fog véget vetni ennek az állapotnak. Szrintem várd ki szobád valamelyik sötét sarkában… <br><br>Kedves Khalif!<br><br>Nekem simán megy a birodalmi-to-metrikus konvertálás. Mondhatjuk izomból. Kiinduló pontként (ab ovo) a magasságomat [6'3"-188] és a súlyomat használom [215-98]. A többi pedig már kisiskolás matematika.<br><br>Azonban a metrikus-to-birodalmi, már minden CPU kapacitásomat meghaladja. ;D<br><br>vito<br><br>u.i. és én a helyedben az ausztrálokon nem csodálkonék. ;) "... atomot kellene robbantani azon a szigeten vagy kontinensen ..." ;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: WNB »

Jolly,<br><br>Szerintem a konkrét helyzet feloldható lenne (vagy már csak múlt idő? lett volna?) azzal, hogy Atesz túlcizelláltra sikerült véleménye helyett egyszerűen inkább csak Khalif hozzászólását tekinted mértékadónak...<br><br>[Sosem érdemes összekeverni az értelmesnek látszó ellenvéleményeket a láthatóan félreértések, (hm) igaztalanul megbántottnak érzett önérzet okozta tudatmódosító indulat, stb. folytán születettekkel - bár (elismerem) nem mindig könnyű szelektálni, főleg ha az ember feje nem hideg már-még.]<br><br>De tied a döntés.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Kedves Atesz!<br><br>Bocsi, hogy beleavatkozom, nem is az én dolgom, de mintha lemaradt volna a smile az írásod végéről.  " Most vágtad el magad nálam is. Billentyű-leütést sem érdemes rád pazarolni. "<br><br>Ha viszont nem is akartál oda smile-t tenni, akkor -bár Jolly nem szorul a védelmemre, és igen sok kérdésben nem is értünk egyet, főleg boksz terén  ;D- hadd jegyezzem meg, hogy szerintem semmiféle rossz szándék nem volt Jollyban amikor a te általad kiemelt hozzászólását írta neked. Persze én tudom, hogy te tudod, de lehet, hogy ő ezt nem tudja rólad... ;) <br><br>Szóval érted, szerintem csak segíteni próbált.<br><br><br>(mellesleg egyszer ezt a "st." dolgot elmagyarázták nekem ausztráliában, olyanok akik -saját állításuk szerint ismerik mind az európai, mind az ottani mértékegységeket- ill. ugyanígy a láb/cm viszonyt is. Utána megkértem őket, hogy számolják már át nekem Mr. Tyson adatait, hadd legyen tiszta a kép. Megadtam, hogy 5. 11 and half, és mondjuk 222 font. Egy kevés fejszámolás után igen magabiztosan arra jutottak, hogy Mike 197 cm és 109 kg.  ;D  ;D  Legalább ők tudják használni!  :D )<br><br>Legjobbakat!
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

[quote author=JollyDee link=board=profiboksz;num=1035745014;start=0#1 date=04/02/03 ť 13:15:47]<br><br>Ez pedig azért van mert a világszervezetek a súlycsoportokat font mértékegységben állapították meg, és ez is a hivatalos mértékegység a profi ökölvívásban.[/quote]<br><br>Most vágtad el magad nálam is. Billentyű-leütést sem érdemes rád pazarolni.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=atesz link=board=profiboksz;num=1035745014;start=0#2 date=04/02/03 ť 13:02:57]Köszi PTB.<br><br>Micsoda baromság ez!  :D Miért nem lehet egységesen kg-ban meg cm-ben mérni? Hülye angol lábban meg incsben egyszerűen nem is lehet pontosan mérni. Aztán csodálkoznak ha mindenhol mást jelölnek meg magasságnak.[/quote]<br><br>Obelix: Bolondok ezek a brittek!<br><br>- mellesleg tényleg furcsán vannak bekötve
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Köszi PTB.<br><br>Micsoda baromság ez!  :D Miért nem lehet egységesen kg-ban meg cm-ben mérni? Hülye angol lábban meg incsben egyszerűen nem is lehet pontosan mérni. Aztán csodálkoznak ha mindenhol mást jelölnek meg magasságnak.
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Jolly<br><br>Mit jelent az 'st:lb' oszlop?
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Jolly<br><br>Nem az a gond, hanem hogy hiányzik neki a "boxrec.css" nevű fájl. Teljes lapként mentve már operál.
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Nem tudja valaki, hogy a boxrecről újabban gépre mentett rekordok miért néznek ki egész máshogy? Nincsen bennük a táblázat vonala meg ezek.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Boxing Records Archive

Hozzászólás Szerző: edge »

A Boxrecen meghallgattatott régi kérésünk. Már megvan a hely a versenyzõk meccsenkénti súlyának a record-listában, gondolom folyamatosan feltöltésre kerül majd. Jesssz!
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY