Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1072848308;start=15#26 date=05/15/04 ť 01:58:36]Én nem tudom, hogy hogyan vált el egymástól Félix és Koczák. Valaki felvilágosítana engem?[/quote]<br><br>A Medjkune meccs után összekülönböztek, és 2 évig, amíg a szerződése kötötte Félixhez Koczákot nem bokszolhatott. <br><br>Örülök, hogy nem lesz Nagy-Kiilu, kénytelen lettem volna Janika ellen szurkolni... >:(
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én arra lennék kiváncsi,hogy vajon Félix miért nem rendez több gálát Nyugat-Magyarországon,mondjuk Sopronban vagy Győrben,esetleg Zalaegerszegen ????Megértem,hogy nem sok idevalósi bunyósa van,de Tapolcán is láthatta a fantasztikus hangulatot,pedig nem volt környélbeli ökölvívó.Már a gála kezdése előtt egy órával majdnem agyon tapostak bennünk,akkora volt az érdeklődés.Szerintem máshol is erre lehetne számítani,és mi kispénzű vidékiek is el tudnánk menni,mert nekünk ez óriási élmény! :o :D :o
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Én nem tudom, hogy hogyan vált el egymástól Félix és Koczák. Valaki felvilágosítana engem?
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1072848308;start=15#21 date=05/11/04 ť 06:35:09]Ügyes fickó ez a Félix. Nagy Jani következő mérkőzésére leszervezte Koczák Sanyi múlt szombati ellenfelét. Kiilu egy súlycsoporttal lejjebbről, amúgy sem nagy ütőerővel semmilyen veszélyt nem jelenthet Janira, viszont a TV-nézők szemében az RTL "bokszolói" felett (Chacon után) megint lehet egy győzelmet aratni.[/quote]<br><br>Sajnos e mögött nem csak ez van, köztudott, hogy Sanyika és Rácz Félix milyen viszonyok között váltak el. Ez sokkal inkább Koczák ellen szól  >:(
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nem rossz! Szerintem legyél te a harmadik ember a ringsarokban. ;) A neved mellé pedig kiírják majd foglalkozásként, hogy 'taktikus'. ;D<br><br>Remélem így lesz, bár ez a hihetetlenül magas figura nem biztos, hogy jó ellenfél. Tartok én ettől azért... :-/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: edge »

...és akkor mi van? :)<br><br>Nagy Jani nem fog úgy bunyózni mint Misi (aki saját ütõtávján kívül ugrált - és persze pont Musiyiwa ütõtávjában), õ menni fog folyamatosan elõre (mint Kirkorov ellen) és gond nélkül megtöri sztem testen majd Kiilut :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Santos »

Edge:<br><br>Magas, hosszú a karja... Lásd Kótai Misi vesztes meccsét...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: edge »

Ügyes fickó ez a Félix. Nagy Jani következõ mérkõzésére leszervezte Koczák Sanyi múlt szombati ellenfelét. Kiilu egy súlycsoporttal lejjebbrõl, amúgy sem nagy ütõerõvel semmilyen veszélyt nem jelenthet Janira, viszont a TV-nézõk szemében az RTL "bokszolói" felett (Chacon után) megint lehet egy gyõzelmet aratni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ide tartozó hír, hogy a Felix Promotions ringszpíkere elhagyta felix-éket elég viharos körülmények között.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A gála nézettsége kiemelkedő volt, ezért gondolom a TV2 továbbra is eröltetni fogja a bokszgálákat, ami jó hír. Látva az RTL és a TV2 sikereit a bokszközvetítések remélem még gyakoribbak lesznek mindkét adón.
"Mindenki a napra tör..."
egyenes

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Míg a két nõi mérkõzés végkifejlete kritikán aluli volt, Nagy Janos viszont a WBA címmeccs küszõbére jutott szombati gyõzelmével. ;)<br><br>A hajduhadházi bombázó Nagy Jozsef inkább a csápoló mûvésznévre pályázhatna . Sérülésével és idõ elõtti önünneplésével azt bizonyította , hogy még sok tanulnivalója akad a profiboksz világában.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Iceman<br><br>Sajnos egész Európában divat a meccsek elpontozása. Ez van. Ez sajnos egy ilyen sportág.
"Mindenki a napra tör..."
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: iceman »

Kedves Fórumtagok!<br><br>Szerintem Félixék folyamtosan megsértik a sportszerűség alapvető szabályait a meccsek "elpontozásával"!<br>Én jó bokszot szeretek nézni, jó magyar bokszolókkal és reális eredménnyel!<br>Hányszor háborognak sokan e fórumon is a külföldön elcsalt meccsekkel kapcsolatban, melyek nem egyszer magyar bokszolókat is érintenek.(a la Universum, olaszországi pontozásos meccsek, Csepi esete stb.)<br>Úgy látom, a "kétesnek tartott" európai szervezők kevéssé illusztris társaságához a "vezető" magyar promóció is kezd felzárkózni!<br>Szerintem a TV2-es kommentátoroknak semmit sem vethetnek az RTL-es kollégák szemére!<br>Hihetelen az a sunyi, erőltett "szakmai" támogatás, amit ehhez a cirkuszhoz adnak!<br>És itt már messze nem arról van só, hogy szurkoljunk a mi "fiunknak, lányunknak"!<br><br>Elnézést, ha indulatos voltam!<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ha ma Félixnek sikerül megtöltenie legalább 80-90%-ban a Főnix csarnokot akkor az mérföldkő lehet a számára. Ügyesen csinálja ezekkel a női meccsekkel, nagyjából ezt csinálta az Universum is amikor kevés jó férfi bunyósa volt. Mindenesetre örülnék ha lenne még egy igazán jó férfi bokszolója Nagy Jani mellett, hogy még több gálát tudjon itthon csinálni a Felix Promotion.
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: supras »

Ez egyébként így van, nyilatkozta ;)<br><br>Mit vártok Félixtól mit mondjon? Elhozzuk ide Hamedet de nem lesz fair mert esetleg a 4. menetben leszakítja Jani fejét ;D<br><br>Így kell csinálni ahogy teszi.<br>(Tudom hogy ezt írtátok)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hein »

Elképzelem, ahogy Hamed verítékezve , rettegve hánykolódik éjszaka, félve Janos "Csonttoro" Nagytól...<br><br> ;)
Hein
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: pyngy »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1072848308;start=0#7 date=02/24/04 ť 12:56:13]"Szeretném, ha Hamed Magyarországon térne vissza, azonban ez a találkozó nem egy "Csonttörő" elleni összecsapás lenne. Nem lenne fair, egy remek formában lévő, veretlen ellen szorítóba küldeni őt két éves kihagyás után" - mondta az Indexnek Rácz Félix, Nagy "Csonttörő" János menedzsere. <br><br>Ez az ember hülye, de jól csinálja!<br>[/quote]<br>Igaza van Felixnek! Nagyon kitolnának Hameddel, aki szerintem amúgy se állna ki Janival! Félne a Csonttörőtől! ;) ;D<br><br>Száz szónak is egy a vége! Gallien igazad van! ;)<br><br>Ez az ember hülye, de jól csinálja!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
szabogabor
Reménység
HozzászólásokCOLON 67
CsatlakozottCOLON 2002-11-11 17:37:51

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: szabogabor »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1072848308;start=0#8 date=02/24/04 ť 13:02:16]Szeretném, ha Maria Callas Magyarországon térne vissza - de nem rögtön velem énekelne duettet, mivel számára annyi év kihagyás (és a halála) után ez nem lenne minden szempontból fair...mindenesetre gőzerővel dolgozunk a projekten...[/quote]<br>Nem tudnánk összedolgozni?<br>Én (vagy mi?) Bowie Dáviddal gondolkodom(unk) hasonlóban. <br>Faraghatnánk kicsit a költségekből neeem?<br><br>Ps. és mi van ha Hamed esetleg már Katowicében visszatér, Csábi Bettinának még úgysincs ellenfele!!!<br><br>P.p.s: A fenti sorokat kizárólag MAGÁNEMBERI minőségemben írtam.<br>Illetve nem is én hanem a kisöcsém, aki nincs regisztrálva.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: edge »

egyenes<br><br>Jollydee nem írta ki Kacsa mérlegelési súlyát a Boxrecen, de az elõzõ meccsein általában 70kg körül mozgott. Ellenfelérõl van konkrét adat: 69.6 kg-mal mérlegelt. Nem hinném (illetve az okát sem látom), hogy miért fogyott volna le Kacsa 8 kg-t az elmúlt hónapokban..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
egyenes

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Igaz-e, hogy nem fizették ki Csábi ellenfelét? Igaz-e, hogy Kalocsai 8 kg-val volt könnyebb ellenfelénél?
BUTTON_POST_REPLY