Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#49 date=05/20/05 ť 16:08:44]Tsongolo akkor Gálfi ellen meccselt volna, csak Gatto megsérült, és Félixnek nagyon sebtiben kellett beugró embert szereznie, hisz ez volt a főmérkőzés a reményei szerinti új piacon Dubaiban. Zoli jobb volt Tsongolonál, de 6 menetre volt csak akkoriban felkészítve, esélye sem volt végigbírni a 12-t. Ha időben megtudja hogy ennyire kell felkészülnie, nyerhetett volna. Így kondi KO vereség lett.<br>Utána össze akarták hozni a Pólusban a Gatti-Tsongolot, de a dél-afrikait akkor 2x is kiütötték, ezért egyik legyőzőjét Van Niekerket hozták, aminek az akkor is sérüléssel bajlódó Gálfi nem is nagyon örült.<br>Szerintem toronymagas esélyes Nagy Józsi, nem lesz itt gond.[/quote]<br><br>Köszi, hogy felelevenítetted a történéseket, így sikerült összerakni a képet... Ezek szerint ez egy kötelező győzelem.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Tsongolo akkor Gálfi ellen meccselt volna, csak Gatto megsérült, és Félixnek nagyon sebtiben kellett beugró embert szereznie, hisz ez volt a fõmérkõzés a reményei szerinti új piacon Dubaiban. Zoli jobb volt Tsongolonál, de 6 menetre volt csak akkoriban felkészítve, esélye sem volt végigbírni a 12-t. Ha idõben megtudja hogy ennyire kell felkészülnie, nyerhetett volna. Így kondi KO vereség lett.<br>Utána össze akarták hozni a Pólusban a Gatti-Tsongolot, de a dél-afrikait akkor 2x is kiütötték, ezért egyik legyõzõjét Van Niekerket hozták, aminek az akkor is sérüléssel bajlódó Gálfi nem is nagyon örült.<br>Szerintem toronymagas esélyes Nagy Józsi, nem lesz itt gond.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#47 date=05/16/05 ť 19:35:40]Tutira nagyon sajnálják az IBF-nél, hogy már nem Nagy Józsi az egyik címük tulajdonosa ::)[/quote]<br><br>Ha már Nagy Józsinál (9-0-0; 9 KOs) tartunk, akkor érdemes megemlíteni az új hírt a FP házatájáról: Hóhér június 11-én a dél-afrikai Andile Tshongolo (16-8-0; 10 KOs) ellen lép szorítóba a WBA betöltetlen középsúlyú nemzetközi bajnoki címéért.<br><br>Érdekesség, hogy Andile Tshongolo-t a BoxRec félnehézsúlyú bunyósként rangsorolja, jelenleg 176.-ként.<br><br>A dél-afrikai nyolc éve profiskodik, és már tudott "vendégbunyósként" meglepetést okozni: 2002-ben az akkor még veretlen Takács Zolit verte a 8. menetben TKO-val és ezzel elhalászta előle a WBO nagyközépsúlyú interkontinentális címét. Eddigi 8 veresébéből kettő pontozásos, 2 TKO, míg a maradék négy KO volt. Ez lesz a nyolcadik címmérkőzése.<br><br>Szerintem nem tűnik könnyű ellenfélnek, rutinos öreg róka lehet így a mérlege és az eredményei alapján.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: greg »

Tutira nagyon sajnálják az IBF-nél, hogy már nem Nagy Józsi az egyik címük tulajdonosa ::)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

Érdekes információ a Felix-Promotion honlapjáról:<br><br><br>A felixes öklözők megválnak az IBF övektől! (részlet)<br><br>Biztos sokakat érdekel, hogy van e valami előrelépés az IBF-el kapcsolatos vitában, ami a Csonttörő-Medina tenderrel kapcsolatban robbant ki?<br><br>- Annyi előrelépés van, miszerint meghoztam azt a döntést, hogy az IBF-nél érdekelt két ökölvívóm - Kovács Attila és Nagy József - minden valószínűség szerint fel fogja adni az övét, és a júniusi gálán egy másik nagy világszervezet égisze alatt fognak címmérkőzést vívni!<br><br><br>http://www.felix-promotion.hu/indexbenn ... ue&id=1215
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

Gyerekek, ahogy én itt kiveszem az elmondásokból, Kertész hideg fejre kapott egy váratlan ütést, amin alaposan meglepődött mindenki, aztán még egyszer leütötték... Sajnos előfordul, még egy világbajnoki bronzérmessel is. Egy-két perccel később szerintem már semmi gondja nem lett volna, csak be kellett volna melegednie a fejének.<br><br>Remélem, lesz még az ő mérlege huszonakárhány győzelem és egy vereség is.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1072848308;start=30#44 date=03/20/05 ť 16:14:03]Ez a Kertész ilyen elkényeztetett? Vagy egy Rocky Balboa?!<br>Annyiezer néző elett viselkedni kéne... Még jó, hogy a tv nem mutatta.[/quote]<br><br>Szerintem csak az első sorokban lehetett hallani a káromkodást. Mondjuk részben megértem, de azért moderálhatta volna magát.<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez a Kertész ilyen elkényeztetett? Vagy egy Rocky Balboa?!<br>Annyiezer néző elett viselkedni kéne... Még jó, hogy a tv nem mutatta.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Amikor Kertész másodszor padlózott és próbált felállni, elég rondán elkáromkodta magát (a k..va életbe!). Ekkor döbbenhetett rá igazán, hogy elbukta a meccset. Ez az összecsapás azért egy dolgot megmutatott, hogy nem minden áldozat fogadja el úgymond a sorsát, pedig a Félixes rendezvényeken ringbe lépő szlovák vagy román bunyósoknál eddig ez nem volt éppen tendencia. Általában hagyták magukat szépen félholtra verni. Egyszer Holly feszegette a témát, hogy azért is jó, ha egy feltörekvő bunyóst elvisznek mondjuk amerikába, és ott kap egy közepes szintű felhozó ellenfelet, mert ott vissza is ütnek. Lehet, hogy nem ez fog lenni a jellemző a közeljövőben, de érdemes lesz nem félvállról venni a szomszédos országokból érkező ismeretlen és rossz mérlegű ellenfeleket is, hátha Ők is megtanulnak visszaütni. Csábi ukrán ellenfele is okozott pár elég meleg pillanatot, bár Ő azért megoldotta a feladatot, mégha kicsit nehezen is.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1099824026;start=30#44 date=03/19/05 ť 18:33:06]Kertész Henrik első profi meccsén két padlózás után TKO vereséget szenvedett. Nagyon kemény. :([/quote]<br><br>Sikerült végre feltápászkodnom a hajnali hazaérés után  :). Ez tényleg sokkoló volt. Elkezdődött a gála, Félix még lazán dumcsizik a ring mellett Svábyval, közben bevonul Kertész Henrik meg a ránézésre is legalább másfél számmal nagyobb ellenfele. Elkezdődik a meccs, és mire feleszmélnek a nézők, már padlón is van Henrik. Feláll, de látszik, hogy totálisan le van döbbenve (nem megfogva), hogy az áldozat megpróbál nyerni. Aztán megindul előre, hogy bosszút álljon, és mire észbe kap keresztbeverik és újra padlón van! Itt már látszott, hogy keményen meg van fogva, de valahogy feláll, és a bíró jóindulatának köszönhetően (meg talán kicsit segít is neki feltápászkodni) folytatja. De erre már vérszemet kap a szlovák és nekimegy, mire pár tiszta ütés után Nagy Imre leállítja a meccset, teljesen jogosan. Félix meg csak néz döbbenten, hogy mi is történt. Merem állítani, csak arra eszmélt, hogy vége a meccsnek, olyan gyorsan történt minden. Henriknek szinte nem is volt egyetlen értékelhető ütése  :(. Olyan volt az egész, mintha Kertész lett volna az áldozati bárány, Sark pedig az úgymond menedzselt bunyós  :-/. Kár érte.
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem is jól sikerült összehozni a gálát. A bevonulások tetszettek a főmeccsen, csak igazán kitalálhattak volna valami újat, mert az előzőn is pont ugyanez volt a koreográfia.<br>A ringspeaker az nagyon ott van. Jól járt Félix hogy lecserélte Peruteket egy normális hangra. Így legalább a laikusok is tudják hogy boxmeccs lesz, nem pedig múzeum-megnyitő. Ezt az orgánumot szivesebben hallgatnál a jövőben is, mint mikiegeret.<br>Azért a csalásért nagy kár volt, de az is lehet, hogy nem akarták ezt elcsalni, pl Dőry is sok tv-s meccsen bizonyított már, hogy nem ért a pontozáshoz.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Osztom a véleményed Holly.<br>Tényleg egyértelmű a fejlődés a körítés terén, de vannak még negatívumok is.<br>Én például Milót nem bokszoltattam volna ezen a gálán, valahogy nem illett bele az összképbe. A Kovács-Petrovics mérkőzés nagyon tetszett, a Bolgnár-Kiilu meccs nagyon gyenge volt, de a végén az "olasz" pontozás volt a leggyalázatosabb.<br><br>A ringszpíker nekem is tetszett!Felkészült rendesen és a hangja is passzol ehhez a stílushoz.<br><br>A stúdióban jól mutatott Csiszti dekoltázsa  ;D , öröm volt nézni, de jobban örülnék ha 2-3 szakértő vitatná meg az eseményeket.<br><br>Van azonban még valami.<br>Én itthonról néztem a gálát és a tv-n megjelenő kép élessége és színvilága fakó volt az RTL Klubos, Sport1-es közvetítésekhez képest.Ez most volt leginkább szembetűnő amikor a két gála nagyjából egy időben zajlott és hol az egyiket, hol a másikat néztem.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha Bognár meccsének tisztességtelen pontozását nem vesszük, akkor ez egy nagyon profi gála volt. Hol van már az a színvonal ami az imperiálban volt. Minden rendben volt. A megvilágitás a csarnok(a hagositás volt egyedül egy kicsit zajos), a kamerákkal is ugy bánnak már mint nyugaton. Nagy és Chacon bevonulása hibátlan volt, és a ringszpiker is messze a legjobb itthon. A főmeccs színvonala és hangulata is a legjobb volt amit eddig élöben láthattam, és ugy érzem a pontozása is teljesen korrekt volt(legalábbis a helyszínen mi pont ugy éreztük mint a pontozók). Tényleg csak dicséretet érdemelne a Félix Promotion, csak avval a fránya könnyüsúlyú címmeccs elpontozásával sikerült az öszképet kissé elrontani....
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem tudom ki, hogy van vele, de a Felix Promotion nagyon sokat fejlődött. Ez a tegnapi gála egy profin kivitelezett rendezvény volt. Jó volt a helyszín, nagyon élvezetesek voltak a bevonulások, a ringspeaker pedig a legjobb magyra volt torony magasan akit eddig hallottam. A körités a főmeccsre nem lehetett szerintem senkinek sem kifogása, az nyugat-európai színvonalú volt.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: edge »

A http://www.felix-promotion.hu/ -n olvastam, hogy Félix szeptember 10-ére szervez gálát (többek között a Rubin vs Petrányi meccset). Mit gondoltok errõl, jó ez nekünk vagy rossz? Ugyanis 11-én lesz az Erdei, Kótai, Balzsay, Hídvégi nevekkel fémjelzett gála is, amely mellett Félix úgysem rúghat komolyan labdába. Bár különbözõ napra esnek, én mégis kicsit tartok attól, hogy a nézõknek csömörük lesz már a bokszközvetítésektõl (ha egyáltalán a tv2 leadja). A "Nagyok gálája" elég gyenge nézettsége után nem biztos, hogy van értelme még egy ilyet megkockáztatni. Szerintem ez dátum nem volt igazán jó ötlet.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem Arthur még nagy falat lenne Janinak,én igazán az európa-bajnok orosz Sinitsin ellen szeretném látni.Ő egy verhető bunyós,és maga a cím is nagy presztisnyereség lenne.<br>Ez a meccs talán itthon is lehetne,ellentétben a Gomez vagy Arthur elleni meccsekkel,ezeket nem hiszem,hogy Félix haza tudná hozni.<br>Gomez kegyetlen verekedő,nem tudom mennyire feküdne Janinak,én még nem engedném őket egybe.Meg aztán Ő tudtommal a WBU-világbajnoka,és épp ezért teljesen más utakon jár.<br>Azért kiváncsi lennék,Félix hogy gondolkodik Csonttörő közeli jövöjét illetően,mert mostanában nagyon sokat beszél egy világbajnoki címmérkőzésről,remélem nem akarja elkapkodni a dolgot a pénz miatt.
Lemming
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2004-02-16 16:37:07
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Lemming »

Jómagam is elkezdtem morfondírozni, milyen ellenféllel léphetne tovább, aki ellen talán könnyebb lehetne megszervezni egy mérkőzést... gondolom, többekben felmerült, hogy mire lenne képes a britek súlycsoportbeli két élbunyósával (Michael Gomez, Alex Arthur) szemben - elvégre manapság rendkívül jó helyen rangsorolják őket, ráadásul Warrennel több mérkőzést is tető alá hozott Félix. Az EBU listáját nem találtam elsőre, másodjára csak-csak, és mit ad isten, a 2. helyezett Nagyot pont ők fogják közre :) tehát ha mernek kockáztatni, akkor megtehetik, minden adott.<br><br>(Milyen érdekes meccs is lenne például az ellen az Arthur ellen bokszolni, akit az a Gomez vert meg, akit egyszer Bognár is megvert, őt pedig Jani  :P )
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tényleg jó lenne Janit már egy komolyabb meccsen látni (mondjuk egy európa bajnoki címmeccsen),bár a 6. menetből kiindúlva egy kicsit félteném egy jobb ütőerejű bokszolótól.<br>Azt a megingást egy jó bunyós lehet,hogy jobban kihasználta volna.Annak is örültem,hogy sikerült idő előtt dűlőre vinnie,mert a kondija most nem tünt tökéletesnek.Én egy kicsit olyannak láttam,mintha túledzették volna.De lehet,hogy tévedek.Azért persze szorítok a jó folytatáshoz. ;)
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Nagy "Zsivány"-on sajnos látszik, hogy nem ízlett neki az amatõr boksz, igen képzetlen benyomást keltett...<br><br>Takács Z. csalódást keltõen bokszolt...sajnálom, tényleg padlóra tette a Balogh Z elleni meccs.<br><br>Csonttörõt megnézném valami jobb ellenfél ellen már...<br><br><br>
BUTTON_POST_REPLY