Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: greg »

Janinak olyan bunyósok ellen van esélye, akik megállnak elõtte, mint pl. Chacon. Ez bebizonyosodott az utolsó kettõ, de fõleg a legutolsó meccsén. <br><br>De már várom, hogy bedobják a mélyvízbe!!!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1072848308;start=60#66 date=07/05/05 ť 19:15:21]Barrios-t nem erőltetném, elég brutál a srác..<br>[/quote]<br><br>Én Barriost sem tartom verhetetlennek. Janinak akkor lehet esélye egy komoly meccsen, ha nem valami "pötyögős" bunyós akad az útjába. Egy verekedős meccsen lehet esélye, bár az igazán nagy sztárok ellen szerintem nem Ő lenne a favorit.<br>
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Barrios-t nem erőltetném, elég brutál a srác..<br>
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Sinitsint elkaphatná Jani. Sajnos most már Arthurék lecsaptak rá, így késő erzen rágódni, de mindenképpen jó lehetőség lett volna. most azonban már csak nagy világbajnoki mérkőzésben szabad gondolkodni Csonttörővel kapcsolatban. Mosquera vagy Barrios. Ez a kérdés.
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=coccodee link=board=profiboksz;num=1072848308;start=60#63 date=07/05/05 ť 15:36:17]Nem ertem miert nem probaltak Nagy Janit osszehozni Boris Sinitsin-al.[/quote]<br>Talán mert jó eséllyel kikaphat tőle, nem érné meg a kockázatot. Van egy olyan érzésem hogy Nagy Jani mérlegét még érlelik egy kicsit, aztán bedobják "áldozatnak" egy nagy név ellen, így akár nyer, akár veszít, legalább garantáltan jó pénzt keres majd.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nem ertem miert nem probaltak Nagy Janit osszehozni Boris Sinitsin-al.Szerintem az EBU cim sokkal jobb mint a sok IBC,BBC stb., es az orosz erosen verheto hiaba sokkal rutinosabb.Ket het mulva Sinitsin-Arthur es aztan mehet kemenyen a cimert, mert azert kotve hiszem hogy Chiddy utan Barrera jonne. Egy ilyen meccset soha sem fognak neki osszehozni.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Camo »

Talán Budapestre kellene hozni egy-két gálát. Jót tenne a cégnek, még inkább a profiboksz rajongóinak!
Camo
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Maj az hoz bevételt, ha össze tudja hozni Janit valami nagy névvel. :)
bandi
-----------------
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: scarggy »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#59 date=06/20/05 ť 21:51:36]<br><br><br>Javaslom a többi fórumtéma tüzetes elolvasását :D[/quote]<br><br>Már előtte megtörtént! De ez most szerintem beillett ide is. :P
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#57 date=06/20/05 ť 21:47:18]<br>Nem tudom ki mérte, mert ezen a gálán nem voltam ott, de szerintem biztos Kaiser Ernő bácsi volt. Tőle már megszokott, hogy össze-vissza kolompol....[/quote]<br><br><br>Javaslom a többi fórumtéma tüzetes elolvasását :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: scarggy »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#49 date=06/12/05 ť 10:22:49]Szerintem Félixnek nem lehetett túlzottan nyereséges ez a gála. Én jártam már abban a nyíradonyi csarnokban, nem kifejezetten nagy, és még így is, rengeteg üres szék volt.[/quote]<br><br>Felixnek nem igazán az eladott belépőjegyekből van nyeresége...
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: scarggy »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#50 date=06/13/05 ť 11:34:27]Azt eszrevettetek, hogy megint volt olyan menet, amit kb 20mp-el elobb kongattak le, es volt olyan szunet, ami majdnem ket perces volt? :)[/quote]<br>Nem tudom ki mérte, mert ezen a gálán nem voltam ott, de szerintem biztos Kaiser Ernő bácsi volt. Tőle már megszokott, hogy össze-vissza kolompol....
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha én promóter lennék akkor egy észt, vagy horvát srácot vennék be a csapatba. Ja, és egy bahreinit!  ;)<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem egy tehetséges afrikai vagy dél-amerikai gyereket simán be tudna építeni Félix a magyar médiába. Még jót is tenne a csapatnak. Az orosz és esetleg a román piacról szintén lehetne szemezgetni, ott is van néhány ügyes bunyós. Az a lényeg, hogy a magyarok legyenek túlsúlyban, de 1-2 külföldi simán elférne.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#53 date=06/18/05 ť 23:52:18]Lehet, hogy jót tenne a cégnek, ha Felix külföldi bunyósokat is futtatna. Azok, akikre jelenleg épül a vállalkozás, kizárólag magyarok. A teljesítményükön lehet vitatkozni, de abban azért megegyezhetünk: hosszú időnek kell eltelnie még ahhoz, hogy bármelyiküket is az élvonalba lehessen sorolni. S ezen nem azt értem, hogy valamelyikük jó ranglistahelyezésekkel büszkélkedhet most vagy később, hanem azt, hogy gyűjtsön be néhány komolyabb skalpot is, kevésbé vitatható körülmények között.  [/quote]<br><br>Szerintem pont az a lényeg, hogy hazai versenyzők domináljanak Félix gáláin. Nem hiszem, hogy nagyon vevő lenne a honi közönség és a tv-nézők a középszintű ukrán vagy orosz bunyósokra, mert annyi pénze meg biztosan nincs Félixnek és a TV2-nek, hogy igazán komoly és jó kelet európai bunyósokat igazoljon. Nyugatról meg nem hiszem, hogy komoly bunyósnak megérné magyarországra szerződni. Nézzük csak meg a német és brit klubokat, mindenhol a hazai versenyzők vannak a kirakatban, pár kivételtől eltekintve.<br>
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Camo »

Lehet, hogy jót tenne a cégnek, ha Felix külföldi bunyósokat is futtatna. Azok, akikre jelenleg épül a vállalkozás, kizárólag magyarok. A teljesítményükön lehet vitatkozni, de abban azért megegyezhetünk: hosszú időnek kell eltelnie még ahhoz, hogy bármelyiküket is az élvonalba lehessen sorolni. S ezen nem azt értem, hogy valamelyikük jó ranglistahelyezésekkel büszkélkedhet most vagy később, hanem azt, hogy gyűjtsön be néhány komolyabb skalpot is, kevésbé vitatható körülmények között.  
Camo
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#51 date=06/13/05 » 17:44:34]<br>Szóval szerintem eddig ez volt az idei év legjobb Félix-TV2 gálája.[/quote]<br><br>Ebben abszolút igazad van, fõleg, hogy nem kellett egy nõi meccset sem végig szenvedni. <br><br>De Nagy Józsi túlzott sztárolása nem tetszik. 10 meccs van mögötte (Csisztu: (kb.) "A hóhér ellenfelei izzé-porrá verve hagyták el a ringet ezidáig..."), és emberileg sem - enyhén szólva - egy túlzottan szimpatikus alak.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1072848308;start=45#49 date=06/12/05 ť 10:22:49]Szerintem Félixnek nem lehetett túlzottan nyereséges ez a gála. Én jártam már abban a nyíradonyi csarnokban, nem kifejezetten nagy, és még így is, rengeteg üres szék volt.[/quote]<br><br>Lehet, de ettől függetlenül szerintem nagyon korrekt volt a program (legalábbis a TV-n keresztül mindenképpen). Kovács meccsét kifejezetten élveztem, Csonttörő is nehéz ellenfelet kapott, Nagy Józsi meg kellemes csalódást okozott...<br><br>Szóval szerintem eddig ez volt az idei év legjobb Félix-TV2 gálája.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: cezi »

Azt eszrevettetek, hogy megint volt olyan menet, amit kb 20mp-el elobb kongattak le, es volt olyan szunet, ami majdnem ket perces volt? :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem Félixnek nem lehetett túlzottan nyereséges ez a gála. Én jártam már abban a nyíradonyi csarnokban, nem kifejezetten nagy, és még így is, rengeteg üres szék volt.
BUTTON_POST_REPLY