Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagy Zsolti fantasztikus volt! Remélem, hogy Félix ügyesen menedzseli majd, mert ebben a srácban még nagyon sok lehetőség van!<br>Hajrá Zsolti, csak így tovább! :D<br>
bandi
-----------------
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1072848308;start=75#85 date=09/11/05 ť 11:54:50] De azt is tudomásul kell venni, hogy egy profiboksz gálán ma Magyarországon nem a nagy boksz rajongók foglalják el a helyek legalább 80 %-át, hanem a laikus szúrkolók.[/quote]<br><br>Nem beszélve azokról, akik csak azért látogatnak ki egy eseményre, mert bizonyos társadalmi körökben szinte kötelező elmenni egy bokszgálára és megmutatni magukat. Bár ez külföldön sincs másként. Akárhányszor nézek egy közvetítést - mondjuk Las Vegasból - felforr a vérem, mert mit látok: az ezerdolláros helyeken ülők telefonálgatnak, a ringtől elfordulva beszélgetnek, esznek-isznak és mászkálnak. Bezzeg én, akit tényleg érdekel, hogy mi zajlik a szorítóban, nem jutok ki egy ilyen meccsre, de még Amerikába sem. <br><br>Na mindegy. Nekem az is öröm, ha a számítógépemen megnézhetek egy-egy olyan összecsapást, amit itthon nem közvetítenek.
Camo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Erwin<br><br>Erről pofáztam már pár embernek, de nem foglalkoztatja őket. Majd mikor esetleg egy Félixes bunyós legyőz egy nagy szervezet bajnokát és a TV nem ad pénzt emiatt az ellenfelekre (mert az IBC meccsekre lehetett 2000 USD-ért ellenfelet hozni ide meg jóval mélyebben kell majd a zsebbe nyúlni) és lehet járni külföldre címet védeni akkor majd elgondolkodnak azok is, akik ilyeneket írnak, hogy "világbajnokokat verő" meg stb. Mi a magunk részéről WBO/WBC/WBA/IBF címeket nevezzük világbajnokinak, valamint Kótai miatt az IBO-t is, mivel az már legalább valami színvonalat képvisel. IBU, WBU, IBC meg az ilyen gittegyleteket nem.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1072848308;start=75#84 date=09/11/05 ť 08:56:43]A sportcsarnok egy nagy része üres volt - úgy láttam. Ha ez így volt, akkor kicsit szomorú. Valami még hiányzik?[/quote]<br><br>Nem szeretnék vészmadár lenni, meg nem is kívánom senkinek, de az az érzésem, hogy nem csak most voltak relatív kevesen egy Félixes gálán, hanem ha esetleg összejönne a Barrios meccs, és sikerülne itthon tető alá hozni (szívből kívánom), akkor ott sem fognak sokkal többen lenni. Ennek véleményem szerint több oka lehet:<br><br>- valljuk meg őszintén, a jegyek azért nem éppen olcsók, legalább is egy átlag keresettel rendelkező embernek bizony elég sok egy 4-5, vagy esetleg 10 ezer Ft-os belépő, főleg, ha úgy dönt, hogy elviszi magával a családot is. Mert azért az egyértelmű, hogy az egy-két ezer Ft-os helyekről álltalában elég szenvedés végignézni egy gálát, pár kivételtől eltekintve. És akkor még nem beszéltünk az utazái költségekről, meg egyébb nyalánkságokról, de ez persze egyéni szociális probléma, ahogy mondani szokás. De azt is tudomásul kell venni, hogy egy profiboksz gálán ma Magyarországon nem a nagy boksz rajongók, vagy szakértők foglalják el a helyek legalább 80 %-át, hanem a laikus szúrkolók.<br>És szerintem, ha sikerül elhozni Barriost, akkor a jegyek is talán még drágábbak lesznek, mert azért az argentin is meg fogja kérni a pénzt rendesen, meg azon a gálán megpóbál mindenki nagyot hasítani, mert ha Jani bukik (amire van sansz) akkor utána már jóval nehezebb lesz megtölteni egy csarnokot a következő Félix gálán.<br><br>- a másik ok pedig szerintem a viszonylag gyér érdeklődésre az az lehet (és ebben gondolom a "másik" oldal nagyon nem fog egyet érteni), hogy bizony az IBC és hasonló szervezetek, és az ezekhez kapcsolódó "világbajnoki" címek és címmérkőzések közel sem hozzák azt a színvonalat, amit mondjuk az Univerzumos gálákon láthatunk. És itt most nem is arról van szó, hogy egyértelmű dolog, hogy Félix jóval kevesebb pénzből gazdálkodik, mint a német istáló (és nem szemrehányás, csak egy tény), hanem arról, hogy talán lassan, nagyon lassan az átlag honi nézi is rájön, hogy bizony van különbség világbajnoki és világbajnoki cím és mérkőzés között is, a nagy és eltúlzott beharanozások ellenére is. Viszont az a baj, hogy mindezek ellenére, most még nehéz megítélni a laikus nézőnek, hogy most ez a Barrios tényleg egy igazi világklasszis, vagy csak megint rámondják, mint ahogy jó pár elég komolytalan ellenfél esetében is volt rá példa. Chacon volt a kivétel, mert Kokó miatt azt azért az átlag emberek nagy része is tudta, hogy Ő nem egy kutyaütő bokszoló.<br><br>Amikor pár hónapja Dámosy Zsolttal készítettem egy interjút a sajnos elmaradt Erdei - Sahnoune meccs előtt, akkor bizony Ő is elég bosszúsan válaszolt egy kérdésemre, hogy megpróbálják-e Madár következő meccsét Magyarországra hozni. Ő is azt mondta, hogy bizony elég nehéz rábeszélni a tv társaságokat, hogy adjanak ki több pénzt, mondjuk egy Erdei - Tiozzo címegyesítő mérkőzésre, amikor ugyanezt (mármint a címegyesítést) rá lehet fogni akár egy Bogesz meccsre is, ami nagyságrendekkel kevesebbe kerül, csak éppen az övek neve más, viszont egy átlag néző könnyen lehet, hogy nem lát elsőre különbséget. <br><br>Szóval szerintem ezek is lehetnek részben az okok, hogy miért is nem tellenek meg a csarnokol az utóbbi időben a hazai rendezésű boksz gálákon. Természetesen nem akarom megbántani sem Félixet, sem a Tv2-t a véleményemmel, mert azt el kell ismerni, hogy ezek a rendezvények nagyon sokat fejlődtek minden téren az utóbb időben, és remélem ez a tendencia csak nőni fog a következő időszakban. Egy "igazi" világbajnoki címmeccsel fémjelzett gála csak segítene ebben a fejlődésben. Én nagyon drukkolok, hogy ezt sikerüljön összehozni a következő időszakban.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ha összehasonlítom a Felix Promotiont azzal, ami korábban volt, akkor ez szép. Tegnap egyáltalán nem lehetett elmondani, hogy gyenge ellenfelek voltak, stb. stb.<br><br>A sportcsarnok egy nagy része üres volt - úgy láttam. Ha ez így volt, akkor kicsit szomorú. Valami még hiányzik?
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Más tárgyban már volt szó erről, de itt is meg kell említenem, hogy Félix szerintem nagyon jó munkát végzett. Tonchevet remekül kitalálta - veszély, mint az kiderült, kevesebb volt a vártnál, de a választáskor mindenkinek följebb szaladt a szemöldöke.<br>Nagy Zsolti pedig tényleg kifejezetten ügyes...
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: HIE »

Csatlakozok az előttem szólókhoz. Szépen bunyózott Zsolti. Nagy jövő előtt áll.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: dp »

Nekem is tetszett Nagy Zsolti stílusa.<br>Félixnek ha van esze (az eddigiek alapján úgy tűnik) akkor hosszabb távon komolyan számol ezzel a sráccal.<br>Nagy Jani, Kovács Attila és Csábi Bettina után ő lehet a 4. tartóoszlopa a Félix Birodalomnak.<br><br>Az előbb felsorolt négy bokszolóval szemben hatalmas előnye, hogy még csupán 20 éves. A kommentátorokkal ellentétben én azt mondom, hogy még nem áll készen a 8 menetes meccsekre. Még 2-3 hatmenetes kellene neki. Nem kell siettetni. Ha csak 2008-ban lesz képes üzembiztosan lebokszolni a 12 menetet akkor sem lesz tragédia, bár az istállót ismerve erre valamivel hamarabb fog sorkerülni.<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagy Zsolt egy tehetséges bunyós ez nyilvánvaló. Több ilyen ellenfél kell és szerintem a későbbiekben egy jobb edző. Akkor 1-2 év múlva már komolyabb célok is elérhetők lesznek. Félixnek foglalkoztatnia kell Zsoltot, mert van benne lehetőség.
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nagyon jó meccs volt a Nagy Zsiványéké, ez az ukrán gyerek nem igaz mit kibírt! Az elején, de a az egész meccs alatt kapott akkora tiszta bombákat a fejére, hogy azt hittem letörik a nyakáról, de végig állta, és végig harcolta a meccset. <br><br>Utólagos kiegészítés.<br><br>Ez a Zsivány gyerek volt a tegnap esti gálán az indulók közül a legpontosabb. Húsz éves korára ez több mint szép. A kondíciója még biztosan fejlődni fog, és az ütőereje is, ezért nagyon jó lehetőségek vannak benne. A boksza képernyőképes, és mellette piacképes a teljesítménye. Itt a jövő egyik nagy magyar lehetősége! A tegnap esti névjegy leadása nagyon meggyőző volt. Ha nem egy ilyen betonfejű ukrán az ellenfele, más már a felétől is padlót fogott volna.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Santos<br><br>Ezt én is problémának látom. Szerintem a négy nagy szervezeten (+az IBO kis jóindulattal) bajnokánk kívül senkit nem lehet világbajnoknak nevezni. Európa-bajnok is csak az EBU. Ez az EBA, ami a WBA-ból vált ki semmi más mint egy cím. Olyan mint az IBC, WBF, stb. Komolytalan dolgok. Vannak akik ezzel szemben IBU/IBC világbajnoki címegyesítésekről, meg hasonlóan nevetséges dolgokról beszének. Ezzel szerintem többet ártnaka mint használnak. Én egy IBC címvédőt IBC-bajnoknak mondok és írok le mindig, de világbajnoknak soha, eszembe sem jut nevezni.<br><br>Ez kb. olyan volt mint a világbajnokokat verő lett Józsi ellenfele című írás egy másik oldalon. Aztán megvert két ilyen nevesincs kongói vagy milyen gyereket. Nem kritizálni akarom ezeket a szenzációhajhász címeket, de a valóságtól igen elrugaszkodottra sikerült írásoktól óvakodnék. Én támogatom azt a ha magyar bunyósokkal egy bizonyos mértékig elfogultak vagyunk, de nevetségessé nem kell tenni magunkat szerint. <br><br>Az a baj ha ilyenekt írunk akkor azzal mondjuk Erdei zsolt teljesítményét becsüljük, degradáljuk le, aki egyáltalán nem ugyanolyan világbajnok, mint a "többiek". Ezzel pedig komoly károkat okozhatunk a későbbiekben, amikor a magyar bunyósoknak nem lesz értelme nagy címért menni, mert az RTL és a TV2 a kisebbekért is ugyanannyit fizet, mint a nagyokért.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Santos »

Jelentem, nagyon szomorú vagyok:<br><br>Pont az egyik hírportál sportrovatát néztem, ahol arra lettem figyelmes, hogy Nagy "Hóhér" Józsi és Kovács "Vipera" Attila WBA international címeik megszerzése által a Félix Promotiontől kiérdemelték az Európa-bajnok megnevezést. Ezzel önmagában nem lenne nagy baj, hiszen a WBA-nak az európai leányvállalata az EBA amelynek a címét a két bokszoló birtokolja, ezért talán a WBA Európa bajnokának lehetne őket nevezni. De! Van egy olyan szervezet is, melyet EBU-nak hívnak, és a szervezetek hivatalosan is elismerik az EBU bajnokait Európa-bajnoknak. <br><br>Kisközépsúlyban/nagyváltósúlyban (Kovács Attila) Sergei Dzindziruk az EBU hivatalos bajnoka, akit olyan nevek előztek meg, mint pl. az Ouma-verő Roman Karmazin, vagy Trinidad volt ellenfele, Thiam, vagy éppenséggel a Takaloo-verő Alexander. Egy kicsit ez más súlycsoport egyelőre...<br><br>Középsúlyban Sebastian Sylvester az új EBU, vagyis Európa-bajnok, aki Hakkart győzte le ezért a címért. Olyan nevek voltak az öv tulajdonosai előtte, mint pl.  Howard Eastman, vagy az azóta már világbajnokként rövid ideig ismert Sanavia (vagy éppen mindenki Laci bácsija!!!). <br><br>A kettő cím közti óriási különbséget ha lehet, nem keverném, mert csak zűrzavart és kalamajkát okoz a fejekben. Csakúgy, mint a "kisvilágbajnok" kifejezés egy nemzetközi bajnoki címre, és a "világbajnok" kifejezés második vonalbeli szervezetek bajnoki címeire.  >:(<br><br>http://www.felix-promotion.hu/indexbenn ... 1c269c3915
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Valaki lentebb írta, hogy nem lenne rossz ötlet beépíteni a csapatba egy szinesbőrűt médiaszempontból.<br>Nos, ha Pákó nem is, de a Valóvilágból ismert Leslie már 2 éve edzésben van és profibunyós akar lenni azt mondta.<br>Jó megjelenése van, talán félnehézsúlyba beférne, médiaszempontból :D Bár bokszolni még nem láttam, de állítólag nagyon elszánt.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1072848308;start=60#74 date=07/10/05 ť 01:45:33]Gondolom az utolsó háromban fordíthatta maga javára a meccset, mert a tizedikben padlóra küldte a Németet. Tehát mindenképp nagy meccs lehetett!<br>Én az ilyen idegenbeli győzelmeket kisebb csodának tartom!<br>Szerencsére volt már néhány ilyenben részünk![/quote]<br><br>Lehet, hogy ezzel ő az a magyar bunyós, aki a legfiatalabban szerzett nemzetközi bajnoki címet a négy legnagyobb szervezet egyikénél, nem? Nagy teljesítmény, főleg idegenben... Gratula!<br><br>Gondolom, Félix lemondatja majd az IBF övről, ismerve a szervezet inkorrekt hozzáállását a maygar istállóhoz.  :(<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1072848308;start=60#73 date=07/10/05 ť 01:34:39]Ez tényleg nem rossz eredmény, ha még Németországban is ki tudta pontozni (114:113 all)<br><br>Én is gratulálok, nem is tudtam hogy 22 éves.[/quote]<br><br>Gondolom az utolsó háromban fordíthatta maga javára a meccset, mert a tizedikben padlóra küldte a Németet. Tehát mindenképp nagy meccs lehetett!<br>Én az ilyen idegenbeli győzelmeket kisebb csodának tartom!<br>Szerencsére volt már néhány ilyenben részünk!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez tényleg nem rossz eredmény, ha még Németországban is ki tudta pontozni (114:113 all)<br><br>Én is gratulálok, nem is tudtam hogy 22 éves.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Csepi »

A még csak 22 éves Burányi László, Németországban IBF Interkontinentális Bajnok lett, miután este EGYHANGÚ PONTOZÁSSAL LEGYŐZTE Marco Schulze-t 16 - 1 - 0!<br>Szerintem ez óriási teljesítmény!<br><br>GRATULÁLOK!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

DeNiro2<br><br>Na ez az a meccs, ami szerintem soha nem fog létrejönni. legalábbis addig nem, amíg valamelyikük világbajnok nem lesz. Mindkettőjüknek erős menedzsmentjük, jó tv-s szerződésük van csak vb címért érné meg bunyóztatni őket egymás ellen. Janinak most szerintem hoznak valami afrika-bajnokot vagy valami ilyesmi aztán decemberben hadd szóljon Barrios vagy Mosquera amelyik kevesebb pénzért eljön a Főnix-csarnokba.
"Mindenki a napra tör..."
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

Lássuk Janit Arthur ellen. Arthurt birom és őszintén kiváncsi lennék erre a meccsre.
Fémből van, tehát nem élőlény.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Rácz Félix - Felix Promotions

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hat ezzel hogy augusztus kozepen bokszol Barrios eluszni latszik iden a Nagy(nagy) meccs. Szerintem most meg eselytelen Jani vele semben ugyanis egy ellenfelel a hata mogott(az is egy jo oreg Chacon) , fejben nem fog tudni uralni egy ilyen osszecsapast. Mert azert a Barrios-Freitas meccs nem volt semmi!
BUTTON_POST_REPLY