Rácz Félix - Felix Promotions

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

OFF:

Igen, én tudtam. Félix szuper. Megmutatta nekem az útat. Dörzsölöm is a kezeimet, mert végre meggazdagszom: Van három állandóan csipogó hullámos papagájom. Nevelési célzatból 12 milióért bérbeadom őket. Hiszen mellettük az ember megtanulja milyen nagy adomány a csend. Használati utasítást a Megyó-féle tanácsadási tarifán 30 milkóért kínálok. És akkor az inflációt kiküszöbölve felszámolom az aktuális banki kamatot is. :D


NEM OFF:

Hát... sajnálatos, hogy Félix és Csonttörő kapcsolata megromlott, s akár visszatér valaha Jani, akár nem; szerintem az ígéret szép szó.... Pláne egy országosan elterjedt saját maga álltal önként vállalt ígéretet megszegni... Nahát ehhez politikusi-véna kell. Mindig van lejjebb!

Szinte látom magam előtt a következő választáson:

- Te kire szavazol Rácz Félixre vagy Zalatnay Cinire?



Jaj, és hagy legyek gonosz: A politikus is ember csak még nem tud róla. Ha tudná emberszámba venne minket is.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Blikk:


- Tárgyalásban állok a Cséffalvay Péter vezette klubbal. Szeretnék még bunyózni, ehhez viszont a Pro-Box ügyvédjének Rácz Félixszel kell zöld ágra vergődnie.

"A Felix-Promotion tavaly visszavonult tulajdonosa akkor lapunknak azt mondta, szabadon igazolhatóak bokszolói, senkinek sem gördít akadályt távozása elé. Nagy János ezek szerint más kategóriába tartozik?

- Valóban, érzelmi szempontokat is figyelembe vettem, szerettem volna megleckéztetni. Rosszulesett, amikor Nagy azt nyilatkozta, annyit kérek érte, amennyit ő még életében nem keresett. Utolsó aktív évében 33,5 millió forintot kapott reklámszerződései nélkül - dohogott Csonttörő egykori menedzsere.

- Jánosnak még két évig érvényes a szerződése, sokat kellett költeni rá, ezért döntöttem úgy, félretéve barátságot, szigorúan üzleti alapon nevelési költséget állapítok meg. Nyitott vagyok, várom az ajánlatokat. "
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Off:

Rácz Félix egykori bokszmenedzser újabb nagy dobásra készül: hazánkba akarja hozni Tiger Woodst, a világ legjobb golfozóját, akinek ügynökeivel szóban már meg is egyezett:

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132550
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Romsy írtaCOLONTegnap véletlenül láttam egy Csötönyi interjút a s2-n, hát mit mondjak ez is kezdi keverni rendesen.
Ilyeneket mondott, hogy Kovácstól egész Európában félnek, meg hogy Miló ha nem Németországban meccselnek megnyeri a világbajnoki meccset a "német lány ellen". Azt is említette, hogy Kovácsot megpróbálta eladni Németországba, de csak olyan ajánlatokat kapott, hogy 4-500 eurós meccspénzekért bokszoljon évente 4-szer.
Ha egész Európában ekkora kalibernek tartanák ("rettegnek tőle, kerülik"), akkor elég érdekes, hogy nem kell egy normális promóciónak sem...
Ja meg szépen odaszúrt mindenkinek, akinek nem félix rendezte a meccseit. Ilyenek, hogy Kovács István elsősorban azért lett sztárbunyós Magyarországon, mert ő volt az első és az RTL-klub mögé állt, Nagy Józsival hasonlította, aki hasonló médiaháttérrel ugyanakkora sztár lehetne szerinte... Másik kedves beszólás, hogy Balzsay rosszul döntött, amikor a Spotlighthoz került, ez abból derül ki, hogy már két éve profi és nem volt címmeccse. Hát ilyen IZSK (Izsák?! :shock:) világbajnoki övet nyerhetett volna, de az egy normál irodánál valahogy nem pálya. Csak szegény Csötönyinek ez nem tűnik fel, meg az sem, hogy közel fél évet ki kellett hagyni sérülés miatt... És ezt a sok okosságot kevesebb, mint 5 perc alatt hozta össze...
Sziasztok!

Ezt a nyilatkozatot szomorúan olvastam, sajnálatos ha a hír igaz és Csötönyi úr tényleg így gondolja.

Miló harmatgyenge női boxoló. Láthatja mindenki aki nézte a meccseit, vagy a mérlegét komolyabb versenyzők ellen. Számomra emberileg is unszimpatikus lett, ahogy nagyképűen nyilatkozott a Csábi Bettinától elszenvedett égő vereség után, mondván "az egész világ látta, hogy ő volt a jobb". Azt hiszem Milonak nemcsak a technikája, de a helyzetértékelése sem a legjobb. A másik meccs kapcsán is Viki volt halovány és nem a hazai pálya lejtett a német lány felé.

Szerintem Koko - bár nem tisztem védeni - sokkal tehetségesebb ökölvívó volt, mint Nagy Józsi. Technikásabb volt és biztos, hogy Kovács István karrierjébe beszámított a jószerencse és az RTL klub közvetítése is, ám munkája, kitartása, eredményei el nem vitathatók. Tegyük hozzá, hogy amikor Kokoval szerződött az RTL addigra ő már amatőrként fényes sikereket tudhatott a háta mögött, kedvelt volt s nekünk igenis szenzációnak számított az, hogy magyar ember külföldi klubhoz került, mint profi boxoló. Később reklámokban is szívesen szerepeltették, egyszerűen volt értéke a piacon. Romsy rosszallását az interjú kapcsán tökéletesen megértem.

Ettől függetlenül elősször megvárom, hogy milyen eredményeket ér el a Csötönyi féle boxklub és csak utána formálok róla véleményt, hisz megérdemel egy esélyt. Elindulásuk és teljesítményük nélkül nehéz véleményt formálni, még képlékeny a dolog... Várok, mert optimista vagyok és merem remélni, hogy a befektetők, a versenyzők, és a szurkolók, meg az egyéb alkalmazottak számára is megfelelő lehetőségeket teremt ez a vállalkozás. Igaz belegondolva Alien hozzászólásának beteljesülésére is látok esélyt... Nem tudom, majd az idő eldönti mi lesz.

Üdvözlettel: BoxBoszi
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Az a nagy büdös helyzet, hogy Csötönyi úr tökéletesen megfelelne ha csak arról volna szó , hogy ô adja a pénzt , befolyását és a kapcsolatait...ennyi.....

Hiába töltött el sok évet vezetô beosztásban az amatôr ökölvívás területén , szakmailag szerintem zéró.
...És már látom lelki szemeim elött, ahogy dirigálni fog szakmai kérdésekben és a leendô edzô bólogat... igen, igen,...úgy lesz Sanyikám, persze úgy fogjuk csinálni....

Szóval nagyszerì üzletember, kiváló kapcsolatokkal de a stílusát ismerve sztem nem lesz könnyì dolga a majdani edzô(k)nek....
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tegnap véletlenül láttam egy Csötönyi interjút a s2-n, hát mit mondjak ez is kezdi keverni rendesen.
Ilyeneket mondott, hogy Kovácstól egész Európában félnek, meg hogy Miló ha nem Németországban meccselnek megnyeri a világbajnoki meccset a "német lány ellen". Azt is említette, hogy Kovácsot megpróbálta eladni Németországba, de csak olyan ajánlatokat kapott, hogy 4-500 eurós meccspénzekért bokszoljon évente 4-szer.
Ha egész Európában ekkora kalibernek tartanák ("rettegnek tőle, kerülik"), akkor elég érdekes, hogy nem kell egy normális promóciónak sem...
Ja meg szépen odaszúrt mindenkinek, akinek nem félix rendezte a meccseit. Ilyenek, hogy Kovács István elsősorban azért lett sztárbunyós Magyarországon, mert ő volt az első és az RTL-klub mögé állt, Nagy Józsival hasonlította, aki hasonló médiaháttérrel ugyanakkora sztár lehetne szerinte... Másik kedves beszólás, hogy Balzsay rosszul döntött, amikor a Spotlighthoz került, ez abból derül ki, hogy már két éve profi és nem volt címmeccse. Hát ilyen IZSK (Izsák?! :shock:) világbajnoki övet nyerhetett volna, de az egy normál irodánál valahogy nem pálya. Csak szegény Csötönyinek ez nem tűnik fel, meg az sem, hogy közel fél évet ki kellett hagyni sérülés miatt... És ezt a sok okosságot kevesebb, mint 5 perc alatt hozta össze...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Sziasztok!

Én örülök a Csötönyi-ügynek. Az úr dúsgazdag és elhivatott a box felé, kiváló kapcsolatai vannak az ökölvívásban, médiában, Félix példáját látva tudhatja, hogy megéri csinálni. Persze remélem ő jobban végzi majd. Szerintem ha befektet egy csinos összeget, figyel a színvonalra meg arra amire kell jól járhatna ő, a boxolók és persze mi szurkolók is. Úgy vélem felvirágozhatna a magyar ökölvívás újra. Nagyon szurkolok!

Rácz Félix után...
" Ha jó a műsor, megcsinálja más. "
( Idézet Hajós András beszédéből )

" The Show Must Go On " ( Quenn )
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Csötönyi valóban érdekes. Me' eddig nem szívesen vette, ha az amatőrök profinak mentek volna, sőt, minden lehetőségével akadályozta ezt, most meg profiklubot akar csinálni. Nem egyeduralmi törekvés ez csöttöt? :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Miért nem marad a név? Ha már felmerült az ötlet és /x elvetette az más.
You will never walk alone!
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: profun »

Hollywood írtaCOLONNagyon örülnék neki ha Csötönyi Sándor vezette csapat venné át a Felix-Promotion helyét. Sajnos a magyar bokszban szerintem más nem igen van aki megfelelő anyagi és szellemi tőkével rendelkezik ehhez. Igaz, hogy a Csötke-Promotion kicsit idétlen név, de ha komoly üzletemberek (márpedig Csötönyinek jópár kaszinója és vendéglátóipari helysége van tudtommal) és jó diplomaták állnak az ügy mögött akkor jó esélyekkel indulna a csapat. Arról nem is beszélve, hogy ebben az esetben a legjobb amatőrök is könnyebben maradnának itthon és kötnének jó szerződést hazai istállóval.
Holly! ne idegölj már:-) komolyan gondolod, hogy CsS, ráadásul ezzel a névvel majd átveszi Félix helyét? És eredményesen hozza azt amit Félix, vagy még többet.

Meg "jogilag" és erkölcsileg sem nagyon értem:-) nem kalandorság ez egy kicsit?

Értem én, hogy el vagytok keseredve, én is, de azért maradjunk reálisak:-)

Profun
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon örülnék neki ha Csötönyi Sándor vezette csapat venné át a Felix-Promotion helyét. Sajnos a magyar bokszban szerintem más nem igen van aki megfelelő anyagi és szellemi tőkével rendelkezik ehhez. Igaz, hogy a Csötke-Promotion kicsit idétlen név, de ha komoly üzletemberek (márpedig Csötönyinek jópár kaszinója és vendéglátóipari helysége van tudtommal) és jó diplomaták állnak az ügy mögött akkor jó esélyekkel indulna a csapat. Arról nem is beszélve, hogy ebben az esetben a legjobb amatőrök is könnyebben maradnának itthon és kötnének jó szerződést hazai istállóval.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

dp írtaCOLONOff:
PTM írtaCOLONAbszolút egyről beszélünk, kedves BoxBoszi. :wink:
Ne csajozz tanárúr! :wink:

Ehheheheee muhahaaa :twisted:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

És még talán annyit, hogy azt látni kéne, hogy nem Félix fizette azokat a boxolókat, akiket mi láttunk a tévében, hanem "mi". "Mi" mondtuk azt, hogy nem kérünk belőlük többet, azzal, hogy egyre kevésebben néztük őket (hogy miért, azt hagyjuk, ennek természetesen megvan az oka). Ez kisebb reklámbevétel a tv2-nek, kevesebb pénzt fordítanak rá Svábyék, Félixhez kevesebb jut (vagy az is lehet, hogy már 0), így meg nem hogy nyereséges nem lehet, hanem szerintem 1 gála önerőből megszervezése is önmagában anyagi csőd lett volna neki. Én nem hiszem, hogy más lehetne a háttérben. Ha csak abba belegondolunk, hogy egy jól beharangozott hattyúdal, valódi krokodilkönnyekkel a szorítóban mekkora bevételt hozna, akkor a saját zsebét tömő önző és gátlástalan menedzser gondolatmenetet követve ezt még megjátszotta volna. De nem játszotta meg, ergo "nem ő döntött". Akárhogy is, mindegyik "szemétFélix" gondolatmenet kilóg valamiért (szerintem).

Persze lehet mondani, hogy akkor kezdhette volna újra egy általános isi tornaterméből, ahol anyu, apu, meg a nagymami óbégat be, hogy "üssél fiam", de vajon az mennyivel lenne jobb a bunyósainak? "Nesze Bélám, tiéd 15 ft 20 fillér a 13 belépő után! Ma állati jó voltál. Legalábbis ahhoz képest, hogy 1 hete nem tudtál enni." Ez kivitelezhetetlen. Ezek a srácok ebből élnek, éltek, sokkal nagyobb kicseszés lett volna velük ezt megjátszani, mint azt mondani, hogy roló le és ingyen mehet mindenki amerre akar (tud). Másképp fogalmazva: ez a szemét és önző menedzser nem húzta le az utolsó bőrt is a bunyósairől, hogy napi 10 koktéllal többet tudjon meginni a feszített víztükrű medencéjének a szélén szivarozás közben. Arról tényleg nem is beszélve, hogy mennyire motiválatlan lenne tőle.

Sok rosszat lehet szerintem mondani Félixről, a gáláiról, meg stb, de ebben a helyzetben mi az, ami jobb lépés lett volna tőle? Ki engedheti meg manapság magának, hogy jótékonyságból szórja ki a pénzt az ablakon?

Persze abból nem lett volna baj, ha a bunyósai előbb és más körülmények között tudják meg, mint a média... De ez egy másik történet.
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Az, hogy Félix be is fektetett azt nem lehet tagadni. Ő dönti el a saját vállalkozását meddig vezeti, meddig éri meg neki a ráfordítás, energiában, pénzben, időben. Kötelezni nem lehet erőszakkal, hogy tovább vigye az ügyet. Ő legalább elkezdte és amíg tudta vitte, a maga hibáival de igyekezett az nem kétséges s némiképp használt az ügynek, bár Csonttörő utolsó szereplése valóban nem volt jópont. Biztos sokat számított, hogy ekkora szabású gálával kapcsolatban nem voltak tapasztalatok.

Az belátható, hogy Félix is ember, nem éri meg neki sem tönkremenni sem idegileg, sem anyagilag, ő tudja mennyit bír. Csak jótékonysági alapon ő sem folytathatja mert felkopik az álla s sokan nevetve dinkának néznék érte. ( Tudom, mert én jóideje segítő szándékból vezetek egy forgalmas, orvosok által is elismert egészségügyi honlapot. Odáig jutottam, hogy régóta csak ráfizetek, a betegek a fejemre nőttek, dirigálnak és még nekik áll feljebb. Ha XY-nak emailen megírom, hogy ezt vagy azt sajnos nem tudom megtenni, nem hívogatok rendelőket időpontért helyette telefonszámlát csinálva így is elég ráfordítást öltem már mások megsegítésére megkapom, hogy "butus, önként vállaltad"... majd még megharagszik, hogy nem intézkedem helyette, pedig én csak a weblapon történő betegséggel kapcsolatos tájékoztatást vállaltam, nem az ügyintézést mások helyett... Van aki elismeri, hogy az orvosától sem volt módja annyi információt kapni, mint a lapon, mégis megorrol mikor nem vállalom az ingyen titkárnősködést... mit számít, hogy fizetem a netet, amortizálom a gépem, megy az áram, az időm, az energiám... legyen telefonszámlám is!!! ennyit a jóindulat értékeléséről... Alapítvány megalapításán gondolkozom, hogy másként, jobban lehessek a hasznukra s nekem is legyen szerény jövedelmem. Ha megteszem nemcsak magam és mások hasznára lehetek, de nem néznek majd "dinkának". Félix okosabb volt nálam, ezt meg az adósságok halmozását elkerülte. )

Félix.... Életekkel játszik? A boxoló is tudta mire vállalkozott amikor az ökölvívásra adta a fejét, erre szentelte az életét. Mindenki tudja, még a laikus is, hogy hazánkban ez a sportág illetve a mendzserlése még gyerekcipőben jár. Szerintem ha egy sportoló jó, de az egyesülete, klubja tönkrement attól még egy másik átveszi. Akit meg nem elhelyezkedhet máshol, mondjuk Kótai Misi is irodában dolgozik, mint láthatuk az RTL klubon. Én bizom benne, hogy legalább Viperáért jelentkezni fog egy külföldi klub, mégha nemis a legnagyobb hírnevűek közül. A világon máshol és más területeken is szünnek meg munkahelyek, ezek szerint számtalan embert nevezhetnénk Index.hu-s módon "sz... alaknak" mert pusztán jólelkűségből nem fizették tovább alkalmazottaikat a bevételi gondok ellenére... De legyünk különbbek!

Csak egy valaki tudja mennyi energiája, pénze, ideje, kompromisszumkézsége volt ebben az egészben, mégpedig az aki ezt az ügyet elkezdte és a vállán vitte: Rácz Félix. Mint írtam, én nemigen pártoltam, sokat hibázott, szerintem nem hős. Csak egy ember, a teljesítményét is így kell értékelni az emberi képességekhez méltóan. Mivel érdekelt volt nem kétséges, hogy amire képes volt megtette. Ítéletet mondjon az aki tudja milyen a tengeren túlra boxversenyzőt kijuttatni!

Bizom benne, hogy az életben mind a boxolók, mind Rácz Félix és a többi alkalmazott megtalálja a számítását!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Edgegod írtaCOLONHöst ne is.. de sztem ettől még nem is szar alak. Sztem érthető és elfogadható amit csinált/csinál.
Életekkel játszik/játszott, úgyhogy ebben eltér a véleményünk.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Off:
PTM írtaCOLONAbszolút egyről beszélünk, kedves BoxBoszi. :wink:
Ne csajozz tanárúr! :wink:
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Höst ne is.. de sztem ettõl még nem is szar alak. Sztem érthetõ és elfogadható amit csinált/csinál.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Edgegod írtaCOLONEgyikünk sem lát bele pontosan sztem.. de mint sokan írták Felix a maximumot hozta ki a csapatából.. Ha a döntés azért történt (szerintem ezért) mert ez az egész dolog kezdett "összeesni": kikaptak a húzónevek, a tv2 kevesebb pénz és műsoridőt szánt az egyre kisebb erdeklődéssel kisért gálákra.. akkor én maximálisan megértem Felixet. Senki sem szeret "visszafejlődni".. ha nincs perspektíva akkor lelkesedés sincs. Itt nem nagyon lehet variálni.. ha a tv2 nem ad elég zsetont nagy gálákhoz, jó ellenfelekhez, akkor vége.. az RTL-nek megvannak a "saját bunyósai".. más "finanszírozó" meg nincs. A németeknél amikor a Premiere abbahagytaa boxot, ott volt a ZDF.. de a hazai körülmények (zseton, reklámozók, fogyasztók) között az Universum, a Sauerland és még Don King is bukna sztem. Ez nem erkölcsi, hanem pusztán anyagi kérdés.
Pont ezért ne csináljunk hőst belőle.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyikünk sem lát bele pontosan sztem.. de mint sokan írták Felix a maximumot hozta ki a csapatából.. Ha a döntés azért történt (szerintem ezért) mert ez az egész dolog kezdett "összeesni": kikaptak a húzónevek, a tv2 kevesebb pénz és mûsoridõt szánt az egyre kisebb erdeklõdéssel kisért gálákra.. akkor én maximálisan megértem Felixet. Senki sem szeret "visszafejlõdni".. ha nincs perspektíva akkor lelkesedés sincs. Itt nem nagyon lehet variálni.. ha a tv2 nem ad elég zsetont nagy gálákhoz, jó ellenfelekhez, akkor vége.. az RTL-nek megvannak a "saját bunyósai".. más "finanszírozó" meg nincs. A németeknél amikor a Premiere abbahagytaa boxot, ott volt a ZDF.. de a hazai körülmények (zseton, reklámozók, fogyasztók) között az Universum, a Sauerland és még Don King is bukna sztem. Ez nem erkölcsi, hanem pusztán anyagi kérdés.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

PTM írtaCOLON Abszolút egyről beszélünk, kedves BoxBoszi. :wink: Lehet rosszat mondani Félixre - kire ne lehetne?? -, de ő nemcsak kivett pénzeket a bunyóból. Félix befektetett a bunyóba, dolgozott a sportért és aktívan építette annak útját.

Az Index meg olyan, amilyen. Nem szeretném minősíteni én sem, hisz minősíthetetlen.
Pont Félix döntése kérdőjelez meg minden erkölcsi pluszt, amit neki tulajdonítunk a hazai boxélet kapcsán.

Kiderült, hogy semmi másról nem szólt neki ez az egész, mint a kivehető lóvéról, a piaci résről, amit az RTL bokszközvetítése a TV2-nél okozott.

Kifejezetten nem szerettem Félixet, mert első perctől látszott számomra, hogy csak pénzről van szó, de elismertem, hogy tulajdonképpen építi a bokszkultúrát itthon.

Ilyen szituációban egészen egyszerűen egy szar alak. Jó néhány sportoló életében nagy változást hozott, lehetőségeket villantott fel, majd egyik pillanatról a másikra kilépett a rendszerből. A sportolóból így lett tárgy, amit eddig eladott, most meg már nincs kedve hozzá...
BUTTON_POST_REPLY