Nicolay Valuev

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

supras:<br><br>A vége szerintem vagy Krasniqi vagy SSS lesz. Csak ki kell várni. Szegénynek nehéz dolga lesz, mert nem sokan akarnak majd ellene megküzdeni... <br><br>greg: <br><br>De, de letakarították gyorsan onnan. Most került fel újból. A jelenlegi legfrissebb januári (...) EBU ranglistán nincs benne még a legjobb 20-ban sem.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: supras »

Kéne  neki egy Unis gála Samil Sam ellen.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: greg »

Volt õ már elõbb is, neeem ???
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

Valuev a 10. helyen szerepel a WBA világranglistáján. A többi listán nem sorolták még be sehová. Kíváncsi vagyok ki lesz a következő ellenfele. Már csak azért is, mert a vízumgondok miatt is kitűnő kibúvója lehet bárkinek, hogy ne álljon ki vele.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

10 helyet feljött a boxrec listáján, a wba-nál jócskán top10-en belül lesz.<br>Kíváncsi vagyok, összejön-e neki valami komolyabb csata!<br>
zanza23
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2003-09-23 09:13:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: zanza23 »

Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: edge »

Ez nem tartott sokáig:  :)<br><br>Heavyweight Nicolay Valuev 147.40 W TKO Dick Ryan 111.00 1 10
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1077788469;start=0#0 date=02/26/04 ť 10:41:09]Pillanatnyilag ő a PABA nehézsúlyú bajnoka. Ismertebb ellenfelei: Andreas Sidon (WBB nehézsúlyú bajnok; valami miatt No Contest lett az ő hatmenetesre tervezett meccsük... ;D)[/quote]<br>Andreas Sidon-ról Ádám tudna sokat mesélni, sztem. A portrék rovatban van egy írása róla, melyben ez található:<br><br>"Második hivatásos fellépésén, az orosz Nikolai Valouev ellen, hiába parancsolt a bíró „álljt”, ellenfele bátorítására és annak egyetértésével, biró nélkül (!!!!) tovább bokszolt a harmadik menetben. Az ökölvívó szövetség nem értékelte ezt a meccset (no contest). "<br><br>Talán tud az esetről többet is.<br><br>Valuevet egy meccsen láttam eddig, nem tudom, ki ellen, és az egyetlen dolog, ami feltűnt a bokszában, hogy a védekezése kicsit szellős. Még a hozzá képest rettentő alacsony ellenfele is nagyon tisztán eltalálta.<br>Egy nagyot ütő, nem ijedős bunyós ellen ebből még baj is lehet.<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
Harlequin
Kihívó
HozzászólásokCOLON 105
CsatlakozottCOLON 2003-05-05 19:02:45

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Harlequin »

Én csak poénból néztem meg a Tisdale meccset, hogy röhögjek egy jót egy nagydarab szerencsétlenen, de csalódnom kellett. Nagyon kellemesen. A srác tényleg teljesen kultúráltan mozog a ringben. Nincs gond a sebességével és a mozgáskoordinációjával sem. A védekezését lehetne csiszolni még egy cseppet, de az sem vészes. Miután láttam a meccset arra gondoltam, hogy de a kondija biztos szar, de a boxrecen megnéztem és már 4 12 menetes meccse is vegigment. Szóval ígéretes a fazon. Komoly ellenfele még ugyan nem volt, de szerintem a második vonalbeli nehézsúlyúakkal simán végezne. Engem nagyon érdekel, hogy mire viszi, mert egy unikum a nehézsúlyúak közt. :) Ja ami még rettenetesen tetszett az a higgadtsága. Nem tudom, hogy annyira buta-e, hogy fel se fogja, hogy nyer vagy egy agressziv állat és le van nyugtatózva, de mind a leütéskor mind a győzelme kihirdetésekor elképesztően hideg maradt a csávó. Szóval én teljesn beleszerettem.  ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha létezik egy ember, aki a Jetik erejével és méretével versenyre kelhet, hát akkor az Valuev. Már volt szó róla korábban is, de most már elérkezett az ő ideje, hogy az európai porondon is komolyabban bemutatkozhasson.<br><br>Elképesztő méretei (2 méter 17 centiméter magas és 145 kg körüli a testsúlya) igen tiszteletparancsolóak. Egyesek szerint méreteit meghazudtolóan mozog a ringben, nagyon jól üti a kombinációkat, kemény álla van és jó állóképessége. Linberger bordáit eltörte, míg egy másik bokszolót szó szerint kiütött a ringből. Még Roy Jones-t is lenyűgözte képzettségével.<br><br>Csak két alkalommal küzdött az Egyesült Államokban, annak ellenére, hogy egy hat mérkőzésre szóló megállapodása volt. Sajnos menedzsere 'rosszul' töltött ki néhány papírt, ezért Valuev vízumát visszavonták. Ennek örülhetnénk is, hiszen valószínüleg az Eurosport jóvoltából többet láthatjuk, viszont ha a 'nagyok' ellen szeretne megküzdeni, akkor amerikába kellene mennie, hiszen azok, szinte ki sem mozdulnak onnan. Pláne egy olyan bokszoló kedvéért, aki még komolyabb ellenfél ellen nem bizonyított...<br><br>Egyszer találkozott Wladimir Klitschko-val, kezet fogtak, és megbeszélték, hogy majd sparringolnak egyet. Azóta nem hallott felőle...<br><br>Korábban kosárlabdázott és diszkoszvető volt. 55 méter körül volt a rekordja. Amikor rájött, hogy ebből a sportágból nem tudna megélni, átváltott a bokszra.<br><br>Pillanatnyilag ő a PABA nehézsúlyú bajnoka. Ismertebb ellenfelei: Andreas Sidon (WBB nehézsúlyú bajnok; valami miatt No Contest lett az ő hatmenetesre tervezett meccsük... ;D) és Otis Tisdale (ex WBF kontinens és interkontinentális bajnok)<br><br>Jelenlegi mérlege: 34-0-0; 26 KOs<br><br>Következő ellenfele: Dick Ryan (54-7-0; 43 KOs)<br>Meccs időpontja: 2004. február 28. (most hétvége!!!)<br>Meccs helyszíne: Dresden, Németország<br><br>További információ:<br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... <br>Néhány kép kedvcsinánónak:<br><br>[center]Kép[/center]<br><br>[center]Kép[/center]<br><br>[center]Kép[/center]<br>[center]Nicolay Valuev vs Rodney Harris[/center]<br>[center]Tiszta Gyűrűk ura, nem? ;D[/center]
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY