Nicolay Valuev

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
imi
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-02 14:44:25

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: imi »

Figyú, most hogy a WBA visszaadományozta Ruiznak az övet, nem a hivatalos kihivóval kellene összecsapnia? <br>Az pedig tudtommal Valuev. <br>Brocknak jobban örültem volna de Donald is megteszi egy világbajnoki cimmeccs elött. Mert már nagyon érik neki egy komoly öv, a következőnél  szerintem már meglesz.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: edge »

Lesz Valuevnek a közeljövõben címmeccse?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Úgy tűnik hiába vártam arra, hogy a közelgő világbajnoki címmeccs előtt Valuevnek egy olyan ellenfelet hozzanak, aki komolyabb erőfeszítésre készteti. Nem akar kockáztatni a managere?
Camo
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Larry Donald, inkább technikás mint őserő...<br>Ezt mutatja nehézsúlyban gyenge kiütési százaléka is... Sosem volt világbajnok, de lehetőséget sem kapott rá, hogy az legyen. /sosem tartozott a legjobbak közé, de ott volt mögöttük/<br>vereségek: <br>Riddick Bowe: sansza sem volt ellene, már a sajtótájékoztatón is kapott egy balegyenes-jobbhorgot.<br>Kirk Johnson<br>Vitali Klitschko: Wladimir szerint Vitali tanár volt a ringben, de szerintem csak szenvedett, az első menetekben alig érte el párszor. Végül a 10. menetben ért véget a mérkőzés, az első leütés az tényleg befért, de a másik kettőnél csak ellökte az ukrán. A három padlózás mérkőzés vége szabály vetett végett a küzdelemnek, TKO. <br><br>Lenagyobb győzelmek: Bert Cooper, Tyrell Biggs, Tim Witherspoon, ...<br>Evander Holyfield: talán ő verte meg leginkább Holy apót az utóbbi években, kihasználta technikáját és lábmunkáját, 12 menetben bohócot csinált a szebb napokat is megélt Holyfieldből, az első menetben le is ütötte (de nem számoltak)<br><br>Előző meccse döntetlen.<br><br>Szerintem Donald kb 3-4 menetre jó Valuev ellen.<br><br>Akit megnézék Valuev ellen:<br>- Tye Fields: a méret miatt, mit kezdene az orosz egy olyan ellen, aki csak fél fejjel alacsonyabb nála és lényegesen erősebb. Szerintem őt is felőrölné előbb-utóbb. <br>- David Rodriguez: ő is 2 méter körüli ember, nemrég benne volt egy Ring magazinban, mint nagy tehetség, első 16-18 meccsét 1. menetes KO-val nyerte, de azóta "becsúszott" egy 4-menetes pontozásos győzelem is. Lehet, hogy képes lenne Valuevre hatni pár ütéssel.<br>- James Toney: :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Larry Donald, bár nem hiszem, hogy ezzel újat mondok.<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=004892
Camo
imi
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-02 14:44:25

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: imi »

Hali!<br>Tudni már valamit Valuev október 1.-i ellenfeléről? Lehet, hogy már Ruiz lesz a befutó? Vagy Brock?
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Egyébként is teljesen érzéketlennek tűnik. Sem örömöt, sem dühöt, sem pedig fájdalmat nem lehet látni rajta.
Camo
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Vidoz jó sokszor eltalálta, de csak néha hátrabicsaklott a feje, semmi nem történt.<br>Pedig azok pávörpáncsoknak néztek ki rendesen :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én kedvelem az ilyen "cirkuszi mutatványokat". Inkább arra lennék kíváncsi, hogy egy olyan ütés, ami komolyabban el is találja, milyen kárt képes benne tenni. Etienne hiába érte el, nem tudta még csak megrendíteni sem. Egyáltalán volt már olyan az ellenfelei között, aki tesztelni tudta az állóképességét?
Camo
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Szerintem ez a Valuev egy ujjabb cirkuszi mutatvany.Egy valamire valo pressure fighter komoly gondban fogja hozni. Az egy mas kerdes hogy a mai nehezsulyban nem nagyon talalunk ilyet, de ha bele gondolok hogy Etienne is be tudta vinni az uteseket amikor neki ugrott...
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kép<br><br>Egy meggyőző kép...
Camo
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1077788469;start=60#66 date=06/03/05 » 18:52:01]Most olvastam, hogy Valuevnek összesen 15 mérkõzése volt az amatõrök között. Vajon milyen az amatõr rekordja? [/quote]<br><br>Szerintem ennél lényegesen több volt neki, de majd utánanézek. Jó sûrû 15 meccs lehetett ha belefért a Vitali elleni is, meg az edzõtáborok Tszyuval. És mivel Tszyu 91-ben dobbantott ha jól emléxem, még van 2 év Valuev profi debütálásáig, csak ezalatt többet kellett volna vívnia, meg hát nem is akkor kezdte.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Most olvastam, hogy Valuevnek összesen 15 mérkőzése volt az amatőrök között. Vajon milyen az amatőr rekordja?
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mindenesetre Toney most távolabb van Valuevtől, vagy akár Vitalijtól, mint az elmúlt egy évben bármikor. Szeretem, ha egy bokszoló öntudatos, főleg ha nem viszi túlzásba; kérdés, mit fog akkor mondani, ha valaki egyszercsak átgázol rajta. <br><br>Amennyiben létrejönne egy Toney vs. Valuev, én az utóbbi győzelmére tennék.
Camo
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Valóban elcseszte Toney, de szerintem ne is várjuk el tőle, hogy tudja mi a különbség Oroszország és Ukrajna között. <br><br>Viszont ha már szóba került (és ezért írtam így), amikor először megláttam Valuevet tényleg a szabottfejű Frankie ugrott be. Borzalmas feje van. <br><br>Klicskó-Valuev: nem emlékszem hogy hol, de valahol olvastam, hogy amatőrben Valuev legyőztem Vitalijt. Jó lenne egy visszavágó... Szerintem ha ilyen óvatosan lépeget Valuev, lehet beérik a "nagyok"  ;D ellen is.
Az erő legyen Velem!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Darien »

Pedig Valuev inkább megérdemelné ezt a megtisztelő jelzőt, már csak azért is mert ő TÉNYLEG orosz!  :D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=KriZS link=board=profiboksz;num=1077788469;start=45#50 date=05/27/05 ť 10:53:36]Romsy<br>Mi a véleményed a Ruiz-Valuevről? Kíváncsi vagyok Ruiz hogyan fogja "le" a 150 kilós orosz Frankensteint.<br>Ha összejön a meccs persze...[/quote]<br><br>Nem lenne jó... :D A Frankenstein név meg már foglalt.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem Valuev ellenfelei nem fejben kapnak ki. Se Etienne, se Levin, se Nobles, se Vidoz nem ijedt meg tõle, de még a jóval alacsonyabb Dominguez és Tisdale is próbált "nekimenni". Sajnos azt 25-30 cm-es magasságkülönbséget nem könnyû áthidalni. Valuev lassú, de tényleg jól használja ki a termete adta elõnyöket (a nadrágját pl majd a melléig szereti felhúzni, szegény Nobles szinte bármit ütött testre, az csak mély lehetett). Emellett az ütései tényleg taglózóak, ha betalálnak. Lehet, hogy a top10-bõl mindenki hülyét csinálna belõle, de már ebben sem vagyok annyira biztos :). Azért remélem így lesz, mert a meccseit nézni tényleg szenvedés.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Bosco »

V. Klicsko - Valuev?? Én leginkább ezt a meccset szeretném látni!<br>Mi a véleményetek? Szerintem jó kis "keleti" összecsapás lenne  ;D <br>Mind a 2 nagy ütő, szerintem a pontozókra nem lenne szükség. Én Vityára fogadnék, szerintem megoldaná Valuev-et. Ő tuti nem úgy lépne ringbe, hogy meg van ijedve!<br>Azért arra kíváncsi lennék, milyen az amikor egy ekkora ember elesik?  :D
Bosco
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ruiz akkor van bajban ha közel kerülnek hozzá, olyankor fogni szokott. Valuev nem nagyon megy bele a belharcba, ezért ezerintem nem lenne túl nagy birkozás.
BUTTON_POST_REPLY