Nicolay Valuev

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem is Veit lesz a nyerő... :D
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: justy »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1077788469;start=75#87 date=08/30/05 » 15:40:01]esetleg Danilo Haussler?<br>[/quote]<br><br>En a "leverték mint a taknyot" koltoi kitetel miatt feltetlenul Veitre tippelek. ;D
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

esetleg Danilo Haussler?<br>
В Советском Союзе нет секса, только любов!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szerintem Mario Veit lesz a nyertes :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ez most egy olyan összeesküvés-elmélet? Ha megfigyeled, akkor a magyar promóterek (Félix) Magyarországon, az angolok az Egyesült Királyságban, az amerikaiak többnyire (van néhány kivétel) az USA-ban rendezik a gáláikat. <br><br>Bónuszkérdés: Szerinted miért van ez így?<br><br>U.i.: Valószínűsítem, hogy Artur Grigorian-ra gondolsz (bár ő egyáltalán nem német... ;D), aki ugyan nem az Egyesült Királyságban, hanem az USA-ban, de elvesztette a bajnoki címét. Mondjuk ő kétszer védett címet Budapesten is.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hoppá lehet, hogy nem Ottke vót akkor de vele 1 időben vmi német "reménység". :-X<br>De Ottke példája is bizonyítja aki német klubbnál boxol ÁLTALÁBAN (mert persze kivételek vannak) Ott vívja meccsei nagy részét.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

Miskolci:<br><br>Részben egyet tudnék érteni, hiszen Valuev-et én sem tartom akkora sztárnak, azonban kiváncsi lennék, mire lenne képes a "krém" ellen. A "krém"-nek is elég nehéz meccs lehet Valuev, mert nincsenek hozzászokva a náluk ennyivel magasabb bokszolókhoz. Úgy gondolom, hogy Vitali (ha más nem) simán ki tudná ütni.<br><br>A memóriával kicsit gond lehet. Javíts ki, ha nem lenne igazam, de: <br><br>1. Ottke veretlenül, két szervezet nagyközépsúlyú világbajnokaként, 34-0 mérleggel vonult vissza tavaly a profi bokszból.<br>2. Profiként nem bokszolt Angliában. Egy alkalommal, 1997-ben került csak külföldre, akkor is Ausztriában bokszolt (hetedik profi meccse az orosz Roman Babaev ellen), és ott sem kapott ki (pontozásos győzelem 8 menetben).
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ottkének csak 1 meccse volt Németországon kívül, az is Ausztriában.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Lehet valujev magas meg izmos, lehet ,hogy a karja hosszabb mint más nehézsúlyúaké de szó mi szó a srácból nem lesz legenda.Márcsak azért sem mert a jó boxolók minden országban képesek nyerni függetlenül honan jöttek vagy, hogy milyen nemzetiségű  csapatba boxol.És emellet még egy "igzán nagy kasszis" ellen sem próbálta ki magát.<br>Bára német klubok nagy szokása, hogy a nagy meccsek 99,99%-át hazai pályán játszák.<br>Emlékszem Otkéra hazai pályán nyomába se érhettek, kiment 1 meccsre angliába ott úgy leverték mint a taknyot.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Igazából nem erre gondoltam.<br><br>Arra gondoltam, hogy Valuev kb 2*akkora mint Toney és ha Toney azt a taktikát választaná, hogy kettős fedezékben ráfekszik a kötelekre, hogy kifárassza Valuevet akkor szerintem nem járna túl sok sikerrel.<br><br>+ Toney igazából középsúlyból hízott fel nehézsúlyba valószínűleg nem is érné el Valuev fejét.<br><br>Hogy pedig kipontozná azt sem nagyon tudnám elképzelni. Nem azért mert nem technikásabb, hanem azért mert nehezem tudom elképzelni, hogy 12 meneten kertesztül el tudna mozogni és egyetlen (tarkó)ütésbe sem állna bele.<br><br>Ha nem Németországban lenne a meccs akkor Toney egyetlen esélye az lenne, ha diszkvalifikálnák Valuevet sorozatos szabálytalanságok miatt. (Sajnos erre Németországban nem sok esély van)<br>
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ha ezzel azt akarod mondani, hogy Valujev közel sincs Foremanhoz akkor igazad van.<br>De szerintem Toney öklei nem olyan acélosak, hogy Valujev megfeküdjön!Bár 1-2 jól eltalált pofon csodákra képes :-/
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Hát ha Toney olyan "kimozgós" taktikát választana Valuev ellen mint Ali Foreman ellen akkor az nem tartana sokáig
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Toney lehet, hogy kimozgatná Valujevet, mint Ali George Foremant,de Valujevnek az is elég,ha 1x 2x eltalálja, Toney padlót is fogna,de ha bejönne a kimozgatós technika (mint ahogy Muhammad Ali-nak bejött) pontozásban Toney nagyarányú győzelmet aratna! 8)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szerintem Toney könnyedén verné Valuevet. Valuev nagyon lassú, ezért Toney simán kimozogná. Lehet, hogy nem ütné ki, de biztos kipontozná.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nem szeretnék senkibe se belekötni, de Valujev a gyors felkeruléssel elkésett 1993 óta profi.Vitalij 1996 óta, és ő már a csúcson van. De az ő brutalitásával nyers erejével méreteivel könnyen elérheti a hőn áhított címet. ;)
Adrenalin_k
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-24 18:45:30

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Adrenalin_k »

Szerintem is gyorsan a csúcsra kerülhet főleg ebben a mostanában gyengélkedő nehézsúlyban.Persze sokat kell még képeznie magát,de ha belehúz hamarosan ott lehet a legjobbak között.
imi
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-02 14:44:25

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: imi »

Dehogy van. Csak figyelj, milyen gyorsan ott lesz a csucson!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: edge »

Erõsen túl van lihegve ez a Valuev dolog. Egyetlen nagyot ütõ ellenfele sem volt még. Szerintem amint egy ilyennel összetalálkozik, vége is lesz a cirkusznak. Vitalij, Vova, Tua, Samupeti, Brewster vagy Rahman bármikor kifektetné, valamint sztem Krasniqi és Kirk Johnson is legyõzné. Ruiz birkózása viszont nem biztos, hogy itt bejönne. Valamint nem venném tutira Byrd gyõzelmét a nulla ütõereje és Toneyét sem az óriási méretkülönbség miatt. De ezen a három meccsen sem Valuev lenne a favorit.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ha Valuev majd valamikor odáig jut (feltételes módban), hogy valamilyen világbajnoki címért léphet ringbe, és ott esetleg győzne is, az még mindig kissebb érdem, mind az, hogy valaki majd elvegye tőle a címét kiütéssel. Előbb utóbb talán ez is megtörténik egyszer, és aki azt megteszi, az lesz az igazi következő generációs bajnok. Legalábbis szerintem. Aki kiüt egy ekkora palit, főleg ha az már mondjuk világbajnok, annak az embernek nagyon megnőne az értéke. Mindenki vele akarna meccselni a nagy pénzért. ( A hőssel aki legyőzte a "szörnyet").  :)   :o
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1077788469;start=60#68 date=08/17/05 ť 20:56:07]Lesz Valuevnek a közeljövőben címmeccse?[/quote]<br><br>Ruizra gondoltam. Ha nem is a közeljövőben, de sokáig biztosan nem lehet kikerülni az oroszt. Ha máshol nem, hát a WBA-nál már a ranglista élén van. (Ezt úgy értem, hogy bár a tudása alapján nem tartozik az elitbe, de a fizikai fölénye miatt mégis ott van.)
Camo
BUTTON_POST_REPLY