Nicolay Valuev

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy <br><br>Mi a véleményed a Ruiz-Valuevről? Kíváncsi vagyok Ruiz hogyan fogja "le" a 150 kilós orosz Frankensteint.<br>Ha összejön a meccs persze...<br><br>
Az erő legyen Velem!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

A "Szörnyet" el fogják juttatni a VB címig, ahol szerintem bármi történhet. nagyon nagy darab, és annak ellenére hogy a boxtudása igencsak gyenge, mégis elég jól kihasználja testi adottságait. Ezen kivül nagyon jó a menedzsmentje és nagyon odafigyelnek hogy mindig maximáliasan fel legyen készülve. HA VB címmecs lesz akkor biztos hogy egy nagyon nagyon felkészült Valuevet fogunk látni. Egyébként Etienne eyg párszor elég tisztán meg tudta ütni... <br>Még egy dologra érdemes odafigyelni: Valuev nagyon magas ezért sinte minden ellenfelének nagyon felfelé kell dolgoznia, ha a fejét akarja megütni. Ez nagyon sokat kivesz mindenkiből. Nagyon megnézném Byrdet Valuev ellen.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Különben a Sanders - Vitali meccsen amikor a sarokban megfogta Klitschkot egy Sanders-balhorog és behátrált a kötelekhez, csak nekem tűnt úgy, mintha a bíró be akart volna egy pillanatra ugrani? Mert megindult nagy elánnal, aztán még rá is tette a kezét valamiért Corrie hátára. Na, azt a mozdulatot nem értettem. Ha valakinek megvan még az a meccs, akkor írja már le, hogy hogyan látta azt a részt.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1077788469;start=30#43 date=05/23/05 ť 13:03:00]Érdekes lenne egy Valuev vs. Corrie Sanders meccs. Nem tudom, a "szörny" feje mennyire bírná azokat az iszonyatos bombákat. [/quote]<br><br>Én úgy éreztem, Vitalij Klitschko is egy-egy pillanatra bajba került azoktól a bombáktól, s ha nem próbál meg fogni, akkor komolyabb gond is lehetett volna.  Szvsz. Valuevet is minimum megingatná.
Camo
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Darien »

Érdekes lenne összehozni az új kis kedvencemmel Virchisszel. Szerintem ő kiütné.  ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1077788469;start=30#44 date=05/23/05 ť 19:31:59]PTM!<br><br>Igazad lehet. Végülis Wladimir Klitschkotól is nagyon sokan már a meccs előtt, fejben kikaptak. Ez egészen addig tartott, amíg Corrie Sanders meg nem semmisítette. <br><br>Valuevről amint kiderül, hogy sebezhető, már nem fognak félni tőle és neki mernek menni. Várom azt a bokszolót, aki majd bebizonyítja ezt a tételt.[/quote]<br><br><br>Köszönöm, szerintem tényleg ez lehet a kulcs a "ki lesz az" kérdésben. Jönni fog majd valaki, aki mentálisan elég erős és tényleg győzni akar. Persze nem valamiféle messiás-váró, évekig tartó böjtre kell ezalatt gondolni. ;)<br><br>Talán épp egy Brewster-féle kamikáze bombázó kell ide.  ;D Vagy Szasa Dimitrenko. Egy szó mint száz, szerintem a Nagy Medve előbb-utóbb borulni fog, mert nemzetközi szinten nem érzek benne olyasmit, amivel egyeduralkodó lehet.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

PTM!<br><br>Igazad lehet. Végülis Wladimir Klitschkotól is nagyon sokan már a meccs előtt, fejben kikaptak. Ez egészen addig tartott, amíg Corrie Sanders meg nem semmisítette. <br><br>Valuevről amint kiderül, hogy sebezhető, már nem fognak félni tőle és neki mernek menni. Várom azt a bokszolót, aki majd bebizonyítja ezt a tételt.
Camo
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: greg »

Érdekes lenne egy Valuev vs. Corrie Sanders meccs. Nem tudom, a "szörny" feje mennyire bírná azokat az iszonyatos bombákat.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1077788469;start=30#41 date=05/22/05 ť 19:07:13]...Kíváncsi leszek, végül ki fogja megállítani.[/quote]<br><br>Az első olyan bokszoló, akinek nem lesz tele a nadrágja a kezdő gongszónál, aki elég technikás ahhoz, hogy kitartson ellene és bírja az ütéseket, valamint képes arra, hogy nagy erejű, pusztító ütéseket vigyen be neki.<br><br>N.V. ellenfelei szerintem elsősorban fejben kapnak ki, az utána következő ringbeli vereség már csak mindennek a folyománya.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én először Gerard Nobles ellen láttam bokszolni, ez az egy meccse van meg nekem. Mindenesetre annyiban meglepett, hogy azt hittem, sokkal lomhább. Kíváncsi leszek, végül ki fogja megállítani.
Camo
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Akármi lehet. Amiben biztos vagyok az az, hogy egy óriás borulni fog és egy mókás küzdelmet fogunk látni.
bandi
-----------------
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Emlegetnek olyat, hogy Vologyával fogják összehozni!  :D<br>Én őszintén szólva egyiket se tartom sokra! Ti mit tippeltek?
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>A 'vásári látványosság', aki utálja, hogy 'vásári látványosságnak' tekintik, ám a bevonulása már megdöbbentő... :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: devil »

Hát nem volt meggyőző a hétégi teljesítménye az biztos.<br>Ha szűken is, de szerintem nyert Dominguez ellen, aki viszont nagyon szimpatikus volt és nem lefeküdni jött. A védekezése tényleg elég hiányos, de legalább az kiderült, hogy nem szakad össze az első pofontól. Lehetne agresszívebb is és az ütéseinek a dinamikája sem a legnagyobb. Mindazonáltal szerintem a mostani nehézsúlyú mezőnyben bármi lehet belőle.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Valuev rémesen gyenge volt. Eddig sem tartottam sokra, de ezek után meg pláne nem. Csak azért, mert brutálisan néz ki, még nem lesz jó bunyós. Az első igazán komoly ellenféllel szemben ki fog kapni.
mad
Újonc
HozzászólásokCOLON 19
CsatlakozottCOLON 2003-04-25 01:23:02

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: mad »

Vicces. Kb.40cm volt a 2 bunyós között. Valuev nagyon gyengén teljesített a kis argentín időnként jól odacsapott neki, ami tetszett. Az mindenesetre leszűrődött a meccsből, hogy Nyikoláj barátunk sosem lesz világbajnok. A közönség nagy füttyel fogadta a döntést (hogy győzött), és én sem mertem volna megesküdni a győzelmére ha nem Németországban van a meccs. Persze lehet hogy csak azért mert az ember általában a kisebbnek drukkol.<br>Ami nagyon tetszik Valuevben az ahogy belép a ringbe és ahogy elhagyja azt.Nem semmi :)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1077788469;start=15#20 date=04/08/04 ť 09:40:35]Azért meg kéne nézni valaki olyan ellen, aki vissza is üt és nem túlélni, hanem esetleg nyerni megy fel. Tényleg durvák a méretei, de ha megnézzük a K1-es Bob Sapp mekkora...és őt is kiütötték már, nem is egyszer. Nem tudom, Valuev mennyire bírna egy 12 menetes, kőkemény, hajtós meccset. [/quote]<br><br>Sapp tudomásom szerint 2 méter alatt van... Ez az ürge meg 17 centivel felette... Sapp izomtömege miatt nagyon lassú, kondija sincs, és ekkora izomtömeggel már nehéz a kezeket is összehúzni védekezéshez a nélkül, hogy ne maradna tekintélyes méretű rés a két alkar között... Ezzel gondolom eleget mondtam Sappról... Valuev baromi magas, de nincs annyira agyongyúrva, mint Sapp. Szerintem ez a példa nagyon rossz volt...  ;)<br><br>Valuevnek már volt 12 menetes meccse, nem is egy... Pont egy Bidenko nevezetű arcot vert pontozással az egyiken... Egyébként a Sauerland most úgy látszik komolyan veszi és egyre nehezebb ellenfelek ellen küldi a kötelek közé. Talán számít akkora névnek a szakmában a Sauerland, hogy elcsábíthasson amerikából sztárokat (de ezt én kétlem...). Meglátjuk, hogy a következő, eddigi legnehezebb ellenfele ellen mit alakít.<br><br>leibigab:<br><br>Nem tudom, hogy Tyson most milyen állapotban van. Ki tudja, mi lenne a vége? ::) Egyébként bármennyire meglepő, kapott eddig is ütést a fejére. Igazából a magasságból a kar hosszára lehet következtetni, ami nehézsúlyban (meg a felső súlycsoportokban), mint láttuk a Lewis vs Tyson meccsen is, óriási fegyver olyan kezében (ebből most hogy fogok kimászni ;D), aki tudja használni.<br><br>Ha te ilyen magas lennél és állandóan mutogatnának, mint eggy majmot, és mindenki veled akrná fényképeztetni magát, stb, akkor te is érzéketlenné válnál ezek után sok mindenre, nem? Neeeeem? ;D Szerintem ez a fazon nyugodt, nem bamba...<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: greg »

Azokat a kérdéseket nem azért írtam alant, mert a válaszodra vártam, hanem példákat szerettem volna felhozni neked arra vonatkozólag, hogy mostanság - sajnos - nem biztos, hogy egyes bunyósoknak meg kell verniük 2-3 embert az elitbõl ahhoz, hogy a "nagyok" ellen küzdhessenek. Szóval Valuev-nek sem kellene feltétlenül elvernie McCline-t, azaz elnézést: McLine-t, vagy J. C. Gomez-t, oh, bocsánat: H. C. Gomez-t ahhoz, hogy Toney ellenfele lehessen. Egy erõs menedzsmenttel semmit nem lehetne kizárni, de így, ennek a meccsnek kevés esélye van. Valld be õszintén: te nem lennél rá kíváncsi?<br><br>Csupán a gondolattal játszottam el, hogy mi lenne, ha...és ilyenkor hajlamos az ember azt is belevinni a képbe, amit végeredményként szeretne látni. Én pedig nem tartozom Toney rajongói közé... Amúgy a smiley-jel ott van a "kötélkihúzós" mondat végén.<br><br>Még egy dolog: ha elmondanád, bár ez egy régi és lezárt téma, hogy DeGrandis anno mivel érdemelte ki - csak sportteljesítményt illetõen!!! - azt a meccset, akkor megköszönöm.
BUTTON_POST_REPLY