Nicolay Valuev

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Barret jobb bunyós Becknél, elég jó példa erre a Mesi vagy a Guinn elleni meccse. Előbbit ráadásul sokak szerint valójában nem is vesztette el. Zárójelben jegyezném meg, hogy Barret is kiütötte Becket, ha emlékeim nem csalnak.<br><br>Ettől függetlenül Valuev az esélyesebb, de szerintem Barret meg tudja csinálni amit Donald meg tudott, s az elég lesz ahhoz, hogy világbajnok lehessen. Kérdés csak az, hogy Valuev mennyit javult azóta. Szerintem nyerni fog az orosz.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ez a Barrett olyan mint Beck.<br>Legfeljebb 7 menetet adok neki aztán Nyikoláj leöli.... :-/
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: egike »

Ja, és az Etienne elleni meccsen mi a sz@rt művelt, már elnézést a kifejezésért?? Mikor hátatfordított Etienne-nek és elkezdett a másik irányba ballagni, teljesen el volt hűlve, hogy a kis "töpszli" utána ment. Aztán meg fellökte. Jó, még a 49. meccset hozza veretlenül aztán vki üsse ki a p*csába legyen olyan kedves!
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: egike »

Valuev már bántóan lassú, és lomha. A veretlenségi sorozata addig fog tartani, amíg valamelyik "törpe" ki nem talál valamit Valuev "kinyújtom a kezem" taktikája ellen. Csak könyörgöm, ne pont a 49. meccsén legyen ez!!!!  ;(;(
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: edge »

Wilfred Saut ismerve én nem vennék rá mérget, hogy az a fickó a hunyó... . Sau sztem lehazudta Valuevneka csillagokat is az égrõl, hogy oda menjen.. ekkora termettel és ilyen mérleggel bárhova mehetett volna Valuev már korábban is (30-0 körül volt asszem a mérlege már az elõtt is amikor Sau lett a promotere)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mindig időben kerülnek elő az ilyen figurák... Eddig mit csinált? Gondolkodott rajta?
Camo
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: leone510 »

A Sport Bild szerint Valujev aggódhat amerikai debütálása miatt, mivel egy Joseph O'Donnell nevezetű amerikai vállalkozó beperelte őt, egy 2001-ben aláírt szerződés miatt, amely szerint ő rendelkezik Valujev Oroszországon kívűli meccseinek promóciós és rendezési jogaival.<br><br>Forrás: ARD<br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Elég uncsi már ez a Vitya. Hívja ki sakkban, azt Lennox biztos elfogadja.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De mi az hogy valamelyik Klitschko ellen? Az egyik már rég visszavonult..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=spiler7010 link=board=profiboksz;num=1077788469;start=150#158 date=04/28/06 » 11:26:09]valuev egy nagy darabb állat de azért meg nézném valamelyik klitschkoval szembe szerintem elég erdekes mecs lenne és sokan néznék.[/quote]<br><br>Még hozzátehetnéd, hogy sok jegy elfogyna rá ::)!
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

valuev egy nagy darabb állat de azért meg nézném valamelyik klitschkoval szembe szerintem elég erdekes mecs lenne és sokan néznék.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Camo »

Vajon az a saját agyszüleménye, hogy - a főoldalon közölt interjúban - a legnagyobb nehézsúlyúakhoz hasonlítja magát, vagy pedig a mögötte álló team ötli ki az ilyen és ehhez hasonló mondatokat?
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ez a Valuev nem csak ronda, de ezek szerint egy sötét pasas is, ha azért csapott meg valakit, mert a felesége tilosban parkolt, és meg akarták büntetni. <br><br>Bár, nem ismerem a szitut, úgyhogy lehetett igaza is,,,néha a parkolóőröket az ember le is lőné,, ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Lehet rám akart cáfolni, mert azt mondtam képtelen leütni normálisan bárkit is... de nem egészen így gondoltam :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: berti »

coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Miskolci<br>Ez biztos, de ez keves egy sulycsoportban. Ha a bajnokokat nezem, a WBC-nel nincs cimmeccs nagyon reg, Valuev-nek semmi koze a bokszhoz, Byrd nem lett volna meg a top 30-ban sem ezelott 30 evvel, Brewster-rol meg anno azt mondtak a lapok hogy all-time leg gyengebb bajnoka.<br>Az elmezony is eleg gyatra, tehat 1-2 fiatal nem tud lazban hozni.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Sztem azért 1-2 tehetséges nehézsúlyú most is akad. ::)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Uraim, meg neztem a meccset eloben roman csatornan (ez nagy ujdonsag). Elaludtam ilyen magas volt a szinvonal. Utana meg probaltam videorol megnezni, de ujra elaludtam, tehat nem pontoztam le. <br>Szerintem a ket legszarabb nehezsulyu bajnok talalkozott es biztos hogy a nagy Ali csodalkozott azon hogy ilyen teljesitmeny utan birtokolni lehet azt az ovet ami anno az o derekan tartozkodott.<br>Sajnos ez a nehezsuly nagyon gyenge mostansag.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nicolay Valuev

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1077788469;start=135#149 date=12/21/05 ť 14:03:07]Most sikerült megnéznem a meccset. Nagyon nagy csalódás volt ez számomra. :-/  <br>Tudom, hogy ez már csak ragozása az eddig elmondottaknak, de mivel azt írtam korábban, hogy levetem magam egy járdaszegélyről, ha ezt a meccset megoldja Ruiz, most be kell vallani, hogy ugranom kell... :-[[/quote]<br><br>Le a kalappal, csípem a következetességedet!  ;) Respekt.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY