Ki a legantipatikusabb bunyós?

Minden, ami profiboksz!
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: egike »

A tahók numberone-ja Roberto Duran...<br><br>Imádom Hamedet, de a viselkedése elég ellenszenves. Nem az, hogy mosolyog az ellenfélre, nem az, ahogy bevonul, és ahogy tekereg. Az, hogy miután kiüti az ellenfelet nem segíti fel, nem gratulál neki, nem dicséri riport közben, legalábbis nagyon ritkán.<br><br>KOKO nyilatkozáskor teljesen normális volt, viszont meccs közben nagyon ellenszenvesen tudott viselkedni időnként.<br><br>Mayweather szerintem túlságosan pretty...
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: capture »

Remélem Trinidad lealázza Wrightot én KO-t tippelek mondjuk Trinidadot sem kedvelem de ha már Wright ellen boxol akkor már inkább ő.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Valaki kezdje már el a Trinidad - Wright tárgyat, mert lassan úgy néz ki, hogy mindenkinek ez a két srác a legantipatikusabb :)
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Én azért nem hiszem,hogy Trinidad sok lesz Wright-nak.Ezt nem lehet biztosra venni.Az egy dolog,hogy erősebb Trinidad,de láttunk már nagy ütőerejű bunyósokat semlegesítve.Szerintem,ha Wright nem megy bele felelőtlenül a bunyóba és zártan,fegyelmezetten védekezik mint Mosley ellen tette az első meccsükön,akkor van esélye Trinidad ellen.It's ALL WRIGHT! :P
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Wright nem egy rossz bunyos. Gyors, jo tempoerzek es balkezes. Nem konnyu megverni. Ezzel egyutt Tito sok lesz neki, ebben biztos vagyok. Tito WKO 11.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát, Vasquezen kívül nem nagyon dobálta senki Wright-ot, az meg már volt vagy 10 éve.... szóval ideje lenne már :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nem hiszem, hogy Wright végig állná a meccset Tito ellen. Tito nagyon erős, szerintem ki fogja őt ütni. Ettől függetlenül nem rossz bunyós, de Tito ellen kevés lesz...<br>Egy elfogult Trinidad szurkoló  ;D
Bosco
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Darien »

Winky nekem sem a kedvencem. Én is elég unalmasnak tartom, de szerintem nagyon jó bunyós, és szerintem Tito ellen is nyerni fog. Tipp: Wright UD12
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

D-guy<br><br>Wright nem rossz bunyós, mert egy világbajnok eleve nem lehet annyira rossz. Csak én nem kedvelem a stílusa miatt és úgy érzem erősen túl van értékelve, a lentebb leírtak miatt.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hollywood<br><br>Köszönöm az összefoglalást, könnyen lehet, hogy Wright valóban kicsit túlértékelt. Ettől függetlenül kiemelkedő alakja a mai mezőnynek. Most, 2 Mosley elleni meccs után könnyű azt mondani, hogy nem fegyvertény egy kisváltósúlyú bunyós legyőzése, csakhogy nem tudom emlékszel-e az első meccsüket megelőző esélylatolgatásra - bizony (bár lehet, hogy Te nem), a többség Wrightot tartotta esélytelenebbnek, és ennek jó oka volt.<br>És engem azért érdekelne, hogy a ˝fásult˝ Mosleyval mit kezdene akár Santos, akár Simms, akár Castillejo... arra pedig még inkább, hogy váltósúlyban robbantani fog-e. Remélem, hogy igen, de ez más téma...<br>Vargasszal kapcsolatban megint az a helyzet, mint Mosley-val - akkor sokkal nagyobb lendületben volt, mint ma, akkor mindenki kikiáltotta a nagy reménységnek és egyértelmű esélyesnek.. Ne feledjük azt sem, hogy az a Vargas elverte az Oscart megizzasztó (egyesek szerint legyőző...) Quarteyt, feladta a leckét De la Hoyának is. Szintén megnézném hány nagyváltósúlyú bunyós tudta volna akkor és úgy legyőzni (mert legyőzte) a magabiztos Fernandot (a tegnapi meccset nem láttam, ezért a mostani formáját nem tudom értékelni).<br>Most megint kikiáltják underdognak Trinidad ellen, mint annyiszor régebben...<br><br>Az pedig nem szempont, hogy az HBO kit kap fel és kit nem - nézd meg Hopkinsnak milyen meccsei voltak régebben... őt sem szponzorálták, mert a ˝nézőket˝ nem érdekelte. Pedig - ahogyan Hopkins - Wright is kiemelkedő szinten űzi ezt a sportot, csakhát tény, hogy nem csinál vérfürdőt minden egyes alkalommal...<br>Ettől függetlenül nekem nem ellenszenves semmiképpen :)
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[OFF]<br>Boniek, valószínűleg ez ízlés kérdése. Azt én is elismerem, hogy Ali minden idők egyik legjobb nehézsúlyú bokszolója, de nekem valahogy nem jött be a stílusa (ehhez még hozzáadódik, hogy nem volt túl szimpatikus figura _szerintem_), legtöbbször csak körözgetett a ringben és jab-ekkel pönyögtette az ellenfelet, igazi harcokba csak karrierjének második periódusa alatt bocsátkozott, amikor már már nem tudott "elmenekülni" a lábmunkája lassulása miatt. A Foreman elleni meccsét én túlértékeltnek tartom, a boksztörténelmi jelentősége persze hatalmas, de szerintem nem olyan nagy meccs mint azt annyian állítják. Igazán jó meccs tőle a Frazier I és III volt, de ezek véleményem szerint azért voltak olyan jók, mert Frazier végig űzte-hajtotta őt.<br>[ON]
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Off<br>Tommy_Carrot: értem én persze, hogy mit akarsz az Ali példával mondani, de hadd legyek én az az aki az első követ dobja. Ali - nem kis szerecséjére - olyan érában bokszolt amikor baromi mély volt a nehézsúlyú mezőny, tehát azt hogy a világtörténelem szerintem két legjobb "fontos" meccse (Frazier III, I) + az első 10-ből még egy (Foreman) köszönhette volna csupán az ellenfeleinek is. De NEM, egy jó meccshez két ember kell, és Ali igenis tudott kemény lenni szükség esetén. Egyébként melyik meccsére mondod hogy unalmas? Mitől unalmas egy bokszoló, ha nem attól hogy unalmasak a meccsei??? Ne a Holmes, Berbick meccset, ha lehet... Na jó a Lyle elleni OK.<br><br>On<br>Nekem valahogy nem is olyan egyszerű ez, hogy valaki nem OK és kész. Itt van pl. Mayweather. Arrogáns, beképzelt, nagyképű... DE szerintem jó bunyót csinál és kíváncsi vagyok rá, és így nincs bennem ellenérzet. (A Mayweatherek közül nem Jeffre gondoltam  :))<br>Vegyük ellenpéldának Forrestet - imádnivaló figura, de valahogy egyedül a Mayorga elleni meccsei dobtak föl.<br><br>Persze ha menedzserek is szóba jöhetnek, akkor Norman Stonet khmmm, nem kedvelem.<br>
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Holly, a látványosság és a tudás nem függ össze, ezt te is tudod jól. Pernell Whitakernél kevés unalmasabb bokszoló volt a világon, mégis a valaha volt legnagyobbak között tartják számon, de (ezért meg fogtok kövezni) ide vehetjük Alit is. Arról nem is beszélve, hogy eme logika szerint Gatti lenne a P4P #1. Wright lehet, hogy unalmas, de nagyon nehéz megverni, és nagyon sok apró finom trükköt tud, amivel a maga oldalára tudja fordítani a mérkőzéseket. Szerintem nagyon meg fogja Tito dolgát nehezíteni, nem csodálkoznék rajta, ha meg is verné.<br><br>De hogy az eredeti témához is hosszászóljak, nem szimpi például Judah, Ruiz, Larios, Morales, Michalczewski, Byrd, Tarver, J.M.Marquez, Vargas.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

D-guy<br><br>Mosley nagyváltósúlyban mindenki megverte úgyhogy ez nem olyan nagy fegyvertény. Szegény Shane lassan négy éve nem nyert meg normálisan egy meccset se, utoljára 2001-ben Adrian Stone elleni volt az utolsó tisztességes győzelme. Wright számomra egy szürke, unalmas bunyós. Nem szeretem nézni a meccseit, nem érdkeelnek. Tito simán verni fogja szerintem. Amia  Vargas elleni meccset illeti, nos hát azóta Vargasról is bebizonyosodott, hogy a legjobbakat nem tudja megverni. Jó bunyós ő is, de messze nem akkora extraklasszis mint aminek sokáig be volt állítva.<br>Szóval nézzük meg kiket vert is meg Wright világbajnokként:<br>- Shane Mosleyt kétszer. Egy könnyű-kisváltósúlyú bunyóst simán legyőzni nagyváltósúlyban nem egy nagy eredmény nálam. Ez a Mosley már nem az a Mosley mint 4-5 éve. Erő már nincs benne, bele van fásulva a bokszba.<br>- Bronco McKartot sikerült legyőznie háromszor. De olyan bűn rossz meccseken, hogy az büntetésből nézetném meg az emberekkel. Ez a McKart egy jó harmadvonalbeli bunyós különben, semmi extra.<br>- Angel Hernandez. Ugyan már, nem is lehet szinte komoly kihívónak nevezni. Nem is értem miért bokszol vele Wright.<br>- J.C. Candelo kötelező kihívó volt, azért kellett vele Wrightnak bokszolnia. Candelonak 8 veresége van, nálam még Kótai Misi ellen is esélytelenek nyugalmával lépne ringbe.<br>- Jason Pappillon. Na ez volt Wright címvédéseinek a teteje. Nagyon gyenge bunyós, nem fér be a top 50-be.<br>- Robert Frazier. Csak a nevéből él. Harmatgyenge elelnfél. David Reid anno a 7. meccsén verte. Nem is tudom, hogy kerülhetett az IBF nél olyan helyzetbe, hogy a betöltetlen címért bokszoljon.<br>- A WBO címvédéseineél Adrian Dodsonról, Steve Fosterről és Ensley Binghamről még nem is hallottam soha életemben.<br><br>Ezzel szemben kikapott Harry Simontól, Julio Cesar Vasqueztől öt padlózással, és Vargastól vitathatóan.<br><br>Szerintem Wrightnak marha nagy szerencséje van, hogy a nagyváltósúly olyan amilyen. Tele van váltóból feljött, kis termetű, kevés ütőerejű bunyósokkal. Ezek alapján nem értem, hogy kerülhet fel a p4p listák top 10-ébe. Tudom, tudom, most jön majd a válasz, hogy senki nem állt ki Wrighttal mert féltek tőle. Ez hülyeség. Senki nem volt kiváncsi Wrightra és a tv nem adott pénzt. Ha olyan esxtraklasszis bunyós lenne akkor az HBO réges régen megszponzorálta volna valamilyek meccsét a komoly bunyósok ellen, de a nézőket nem érdekli Wright.<br>Hát nagyjából ezt nevezem én túlértékelt bunyósnak. Figyeljétek meg Tito ellen csúnyán ki fog kapni.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem szeretem ismételgetni az előttem leírtakat, de TONEY!!!! Bár azt el kell ismerni, hogy ezzel az én vagyok a f@szagyerek, mindenki sz@r, és mindenkit a s&ggénél fogva dumával sikerült elérnie, hogy odafigyeljenek rá. Vagy azért, mert "jófej tökös csávónak" tartják, vagy pedig mert annyira utálják, hogy mindent megadnának érte, hogy padlón lássák. Mint Piszkos Fred, aki saját népszerűtlenségéből is hasznot tudott húzni.  :D
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hollywood, Winkynek szerencséje 1-2 meccsen?? Engem azért érdekelne hányan tudnák 2x úgy elverni Mosleyt ahogy azt ő csinálta - sőt, ne feledjük hogy Vargast is elég szépen elintézte, mikor még ˝lendületben˝ volt. Semmiképp sem sorolnám az 1-2 meccses szerencsések közé és gyanítom,  hogy Titonak is feladja a leckét.<br><br>Hogy kit rühellek kifejezetten? Azokkal a bunyósokkal nincs gondom, akiknek a szövegelése tükrözi a teljesítményüket. Viszont van néhány olyan, aki inkább szájhős mint sportoló... Sokan megelőztek már Toney említésével...<br>Judah azért nem volt szimpatikus régebben, mert hihetetlen nagy szája volt és nem a tehetségének megfelelően bunyózott - szerencsére Tszyu kiütötte és aztán Spinks is ráébresztette, hogy valami nincs rendjén. Aztán megemberelte magát és megmutatta mire képes valójában.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1111679006;start=30#40 date=03/25/05 » 13:06:21]Mindkét Klicsko doktor,..[/quote]<br><br>Tesitanárok ha jól tudom...nem is tudom hogy nálunk lehet-e egyátalán a TF-en doktorálni...
В Советском Союзе нет секса, только любов!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

Nekem ott jön le nagyon a Toney és pl. May közötti különbség hogy Toney dumájáról lerí hogy csak propaganda szöveg leszaroz mindenkit még azokat is akikről mindenki tudja hogy amúgy a barátja.<br><br>Még Floyd elég öntelten nagyszájú.<br><br>Klicsiék nem dicsekszenek valóban a DR. névvel mert tudják hogy mennyit ér. Még a magyar kommentátor is mondta hogy ez itt nálunk se sokat ér.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Miszter: mindkét Klicskó "dr", de nekik van a legkevesebb közük ahoz, hogy azok lettek :D<br><br>Témához visszatérve... Engem Kótai médiaérzékeny nevetése is eléggé idegesít :D Bár kétségkívül mulatságos amikor mond valami szar poént és olyan hangosan nevet, hogy mást nem is lehet hallani :D<br><br>Mihály, ne üss luftot, mint a Hansa!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Mindkét Klicsko doktor, de valóban nem jellemző rájuk a dicsekvés vagy hőzöngés..<br>Remélem ez így is marad..
Bosco
BUTTON_POST_REPLY