Ki a legantipatikusabb bunyós?

Minden, ami profiboksz!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Nekem Ali, Lennox Lewis, Roy Jones...<br>Leginkább azért mert egyikük se tûnt kifejezetten butának, akiktõl az ember elnézné ha hülyeségeket beszélnek, mégis nagyon megfontoltan tudtak szemétségeket összehordani.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Én általában azt nem szeretem, ha egy bunyós lekezelően nyilatkozik az ellenfeléről és/vagy sértegeti is. James Toney viszi nálam a prímet, kevés bunyóst nyilatkozik ennyire primitív és beképzelt módon..<br>Már alig várom, hogy lássam kiterülve a ringben, kíváncsi leszek az azt követő nyilatkozatára.. Gyerünk Ruiz, remélem megteszed ezt a szívességet..  ;D<br><br>De pl. Mayorga is ilyen bunyós, kifejezetten imádtam, mikor Tito kezelésbe vette  :P<br>
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon nagyon érdekesn változik az ízlésem. Régebben utáltam Jonest és Mayweathert mára viszont mindkettőt megszerettem. Kifejezetten senkit nem utalok csak vannak olynaok akiknek nem szeretem a meccseit és szerintem nagyon felfújt bunyósok, akiknek szerencséjük volt 1-2 meccsen és semmi több. Ilyen Mayorga például, Winky Wright vagy Hasim Rahman is. De nem szívesen nézek Markus Beyer meccseket se.
"Mindenki a napra tör..."
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: donvito »

95-(plusz-minusz egy év)-ben ment a brit közszolgálatin egy műsort (nevére nem emlékszem, mert akkortájt nem mindig tudtam pontosan mit is csinálok, így még most is érthetetlenül szemlélem a bal farpofámon díszelgő „Szeretlek Ödön” tetoválást), amelyben a hosztessz (az ottani Ábel Anita) előre megfontolt szándékkal idiótábbnál-idiótább kérdéseket tett fel az aktuális szenvedő alanynak (v.i. vendégeknek), valahogy aképp, mint most AliG, csak ő (mármint a hosztessz) akkor öreg nénikének volt öltözve. Szóval az egyik műsor vendége volt Eubank! Uraim, azt hittem összevizelem magam! Mert az OK, hogy sík hülye Eubank (a bokszban még nincs EURONCAP), de azt azért nem néztem ki belőle, hogy nem tudta pontosan milyen típusú műsorba megy és nem tudta feldolgozni a műsorvezető izélését. A lényeg az, hogy az adást sürgősen (a műsorvezetőnő testi épségét és rég elfeledett szüzességét megvédendő) át kellett ütemezni, és sürgősen bevezetni a következő vendéget. <br><br>Azóta nálam is Eubank a bunkósági etalon! <br>De nem ám olyan egyszerű hétköznapi mértékegység! Olyan, mint az Ohm, mert a többi kollégája csak milliEubankben (mEu) mérhetőek!<br><br>vito<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: PTM »

Legantipatikusabb számomra Chris Eubank. Hátborzongatóan ellenszenves, de azért a bunyója zseniális volt.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: dp »

Csak egy normál körítés volt. Külföldön ez bevett szokás. Itthon még tanulják a tv-k és a promóter cégek.<br><br>Mondjuk nekem tetszett! Ohh.. Dean....  ;D
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: dp »

Nem is a mérlege, hanem, a kinézete volt az ami nem sugallta a balhés hozzáállást. Lehet, hogy a reklámok és a vereség mellett ez volt Walker harmadik pénzbevételi forrása??
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

Meg valahogy egy 11-4 es ember nem erről híres
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1111679006;start=15#24 date=03/24/05 ť 19:21:02]Szerintem a balhé kamu volt[/quote]<br><br>Van rá esély. Végül is ahol lehetett kapott publicitást a dolog.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem a balhé kamu volt
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Készülök-készülök :D<br>Tudom is mi lesz a cikk címe: "Véleményem szerkesztőtársaimról" :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1111679006;start=15#16 date=03/24/05 ť 18:07:34]Tv-műsort nem szerkesztenék, ahoz nem kell semmi kreativitás :D :D[/quote]<br><br>Ezt megkaptam rendesen  :'( ;). Na írjál csak legközelebb valami cikket  ::) :-* :D ;).   <br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

És különben is afro-amerikai ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: supras »

Majd inkább Ruiz arcát ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Már csak 36-ot kell aludni és megüti a bokáját a színesbõrû :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: greg »

Nálam ebben e kategóriában egyértelmûen Toney viszi a prímet, már alig várom, hogy csúnyán megüsse a fejét >:( valaki ellen. <br><br>Mayorgát szintén nem kedvelem, azóta az ominózus "anyád után küldelek" szöveg óta... :P<br><br>És õszintén szólva...Darius-t sem kedvelem, ugyanis nem szeretem, ha valaki össze-vissza  nyilatkozik, hogy õ ezt megveri, azt megveri; felmegy nehézsúlyba, ahol Klicsko kivételével bárkit elver; a "who is Roy Jones Jr.?" poló; Maricano, meg Joe Louis rekordjának "megdöntögetése", stb., miközben láttuk, kik ellen bunyózott majdnem egész pályafutása során. :P
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Milyen halálod után? A hóhér nem védekezik, négy menetig elmozogsz, mert nagyon bekezd, aztán te jössz! <br><br>Tv-műsort nem szerkesztenék, ahoz nem kell semmi kreativitás :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1111679006;start=0#14 date=03/24/05 ť 17:45:24]Odaszólhattál volna neki :D[/quote]<br><br>Gondolkodtam rajta, de bevillant, hogy halálom után lehet, hogy éppen a Te nyakadba szakadna a tv-műsorok szerkesztése  ;) ;D. Viccet félretéve, Bogesz az ellenpélda, Ő tényleg nagyon normálisan és szerényen tud viselkedni. És itt most tényleg a viselkedésről és a szinpatikus vagy unszinpatikus részéről értem a dolgot.<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Odaszólhattál volna neki :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki a legantipatikusabb bunyós?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én igazából nem utállok egy bunyóst sem, de Miló Viki a Csábi meccs óta nem éppen a szívem csücske, és erre még rá is tett egy lapáttal szombaton :P. Aztán talán még Nagy Józsit sem tartom éppen túl szimpinek azóta, mióta decemberben láttam közelről is Győrben, a ring mellett nézőként. Lehet, hogy rossz emberismerő vagyok, de ott oltári nagyképűnek tűnt. Szerintem egy viszonylag ismert embernél az minimum követelmény, hogy ne csak a ringben tudjon viselkedni, hanem azon kívül is. És nekem ez a halálom, ha valaki nagyon el van szállva magától.
BUTTON_POST_REPLY