Pontozók és teljesítményük

Minden, ami profiboksz!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nagy Zsolt vs Tuncay Kaya<br><br>Pofátlanul csalunk, leütésnél nem számolunk, hajrá Magyarország (magyarország?)!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Taylor V Hopkins visszavágó<br><br>Nem volt valami látványos mérkőzés, inkább hatalmas taktikai csata volt, mindkettő inkább a másik kezdeményezésére várt, hogy azt megkontrázhassa. (Na ilyenkor van az, mikor egyik sem szívesen kezd, inkább kivárnak  )<br>Videoról néztem vissza, már eleve rákészülve a nehéz pontozhatóságra, a nem túl sok akciót visszatekerve a következő a véleményem:<br>Az első 5 menetben mégkevesebb tiszta találat volt, mint a meccs második felében, ezekben a menetekben inkább Taylor, míg a küzdelem második szakaszában Hopkins érvényesült.<br>Az első menetben mindössze 2-3 találat volt, ezt a menetet Taylor "bajnokként" elvihette. A 2. menet Tayloré. A 3. 4. 5. 6. menetek nagyon egálszagúak voltak, közel ugyanannyi találattal. (Ezeket lehet ide is oda is adni. Első látásra, lassítás, kikockázás nélkül meg pláne el lehet nézni néhány talaálatot, hisz igazi tiszta találat alig volt. Dőry pl. az 5. menetben megjegyez egy szép Taylor "találatot", lassítva-kockázva megnézve pedig azt mondom, hogy nem is igazán talált...rendesen nézve meg úgytűnik.) A 6. menetben szintén közel azonos a találatok száma, tehát egál, de Taylor a menet végefelé érte el, így valószínűleg azt a menetet neki adták. A 7. Taylor menete. A 8. pedig ismét inkább egy ki-ki menet. A 9. és a 10. biztos Hopkins menet. A 11.-ben Taylor volt a jobb. A 12. menetet ismét Hopkins vitte el.<br><br>Összegzés: Nehezen pontozható meccs, ezért nem is hibáztathatók a bírók, ember legyen a talpán, aki ezt élőben teljesen igazságosan letudja pontozni...A TV-s közvetítés alapján voltak olyan pillanatok, amikor nem lehetett látni az akciót, mert éppen takarásban volt...az igazságos döntéshez az ilyen, néhány találatos meneteknél pedig arra is szükség lenne, hisz akár 1-1 találat ide-vagy oda már a másik irányába is elviheti a menetet. <br>Úgygondolom, hogy Taylor "ha"* ezt a meccset a bajnoknak járó minimális támogatással nyerte meg, akkor az előző meccsen ez kijárhatott volna Bernardnak is...márpedig akkor most Taylor nem bajnokként érkezett volna!<br><br>* itt arra gondoltam, hogy a jópár tényleg egál menetben ha egy kicsit a bajnok felé nyomják a ceruzájukat a pontozók...(ami, gyorsan hozzáteszem, nem csalás, ezesetben még akár tűrőhatáron belüli "részrehajlás")
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1128874720;start=45#47 date=12/05/05 ť 17:45:50]<br><br>PTM: nem ilyenre gondoltam, hanem ahol számszerűsítve van egy szaklap pontozólapja... <br>[/quote]<br><br>Olyat én se láttam.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#33 date=12/04/05 ť 19:05:00]Fightnews:<br><br>[table][tr][td]Taylor edges Hopkins!<br>By Mike Sloan and Victor Perea at ringside<br><br>It was hardly scintillating, but Jermain Taylor (25-0, 17 KOs) won a twelve round unanimous decision over Bernard Hopkins (46-4-1, 32 KOs) to retain his WBC/WBA/WBO middleweight world championship Saturday night at the Mandalay Bay Resort in Las Vegas.<br><br>A lot of posing early on, but Taylor seemed slightly better. As the fight progressed, Taylor became more and more in control. Like their first fight, the tide began to turn around round seven as Hopkins began to have greater success by pressing the action more. The action picked up in round eleven as both traded hard shots with Taylor getting the better of it. Both fighters had their moments in the twelfth. All three judges scored it 115-113 for Taylor.<br>Sunday, December 4 2005[/td][/tr][/table][/quote]<br><br>PTM: nem ilyenre gondoltam, hanem ahol számszerűsítve van egy szaklap pontozólapja... <br>
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#44 date=12/05/05 ť 15:10:23]<br>Húha PTM?<br><br>Itt már tényleg elszabadultak az indulatok :P ::)<br>Ha jól értem én vagyok a laikus fölényeskedő, Te vagy a megbántott profi, aki ráadásul haragszik rám. Ez így nekem nem tetszik ;) Legalább az utolsón változtass légyszíves ;)<br><br>Azért írtam le amit a meccsről gondoltam, mert pont Te kértezted hogy látom. Akkor még nem tudtam, hogy az fölényeskedő lesz  ::) Egy percig sem gondoltam, hogy nem láttad a meccset. Annál régebb ideje olvasom a hozzászólásaidat, hogy ezt feltételezzem. Csak furcsa volt, hogy Te rögtön a pontozólapok után kiáltottál ahelyett, hogy azt mondtad volna: Ezt a menetet mégegyszer megnézem... <br>Én csak azt gondolom, hogy nagyobb most itt a hisztéria, mint az indokolt lenne. Szoros meccs volt, ahol Taylor (szerintem) - akár - győzhetett is. És ha már így alakult, én ennek nagyon örülök!![/quote]<br><br>Respekt, Rubio!  ;)<br><br>Nem szabadultak el az indulatok, erről biztosíthatlak.  :)  Nem vagyok megbántott, sem pedig profi. Legfeljebb önérzetes és amatőr.  A "laikus" jelzőt nem sértésnek szántam és nem is minősíteni akartalak vele (mivel szerintem egyáltalán nem is pejoratív), de szerintem ez kiderül, ha nincs kiragadva a laikus szó a szövegkörnyezetből. Biztosíthatlak, hogy nem is haragszom Rád, csak egyszerűen nem értünk egyet és mindketten máshogy érvelünk.<br><br>Én igyekszem úgy bírálni a mérkőzés pontozását, hogy a pontozásban lévő (szerintem) nyilvávaló hibákat szeretném bemutatni és egyben utalok is a menetekben történtekre is (ütések, védések, mozgások).<br><br>Te Hopkins unalmas és tisztátalan stílusával és Taylor - más meccseken - látványosabb öklözésével igyekszel igazolni a bírák döntését, ami tükrözi a benyomásaidon alapuló véleményedet, amit a meccs képe alapján alkottál és ami helyenként ellent mond annak, amit én láttam a meccsen. (Remélem, most semmi bántót nem írtam).<br><br>Szóval hadd idézzem az előző hozzászólásom: semmi bajom nincs veled, de most nem értünk egyet.<br><br>U.i.: a pontozólapokért való kiáltás előtt megnéztem a meccs ismétlését vasárnap.  :)<br><br>Kiegészítés (15:21): a sörözésre még térjünk vissza valamikor!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: rubio »

Még valami PTM !<br><br>Azt érzékelem, hogy ma nem fogunk együtt sörözni, de még egy enyhítő körülmény a veszteségeim minimalizálása érdekében: <br>A "Hála Istennek megtörtént!" fölényeskedő megjegyzésemet azt kozi utolsó mondatára reagálva írtam. Arra, hogy ő a 6. menet után már nem gondolta, hogy Hopkins kikap...  ;)
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: rubio »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#43 date=12/05/05 ť 14:55:37]<br><br><br>Nézd Rubio, nekem semmi bajom nincs a laikusokkal, de azért kicsit furcsának találom, hogy megpróbálsz kioktatni a pontozásról.<br><br>Először kétségbe vonod, hogy láttam a meccset (vagy a hozzáértésemet kérdőjelezed meg - ezt nem tudtam eldönteni), utána kérdőre vonsz, hogy nálam hogyan nyerhette Hopkins az első menetet.<br><br>Amikor meg megmagyarázom Neked tényekkel alátámasztva (és tőlem függetlenül még Kozi is ugyanazt írja le), akkor meg ide szúrod ezt a fölényeskedő hozzászólást.<br>[/quote]<br>Húha PTM?<br><br>Itt már tényleg elszabadultak az indulatok :P ::)<br>Ha jól értem én vagyok a laikus fölényeskedő, Te vagy a megbántott profi, aki ráadásul haragszik rám. Ez így nekem nem tetszik ;) Legalább az utolsón változtass légyszíves ;)<br><br>Azért írtam le amit a meccsről gondoltam, mert pont Te kértezted hogy látom. Akkor még nem tudtam, hogy az fölényeskedő lesz  ::) Egy percig sem gondoltam, hogy nem láttad a meccset. Annál régebb ideje olvasom a hozzászólásaidat, hogy ezt feltételezzem. Csak furcsa volt, hogy Te rögtön a pontozólapok után kiáltottál ahelyett, hogy azt mondtad volna: Ezt a menetet mégegyszer megnézem... <br>Én csak azt gondolom, hogy nagyobb most itt a hisztéria, mint az indokolt lenne. Szoros meccs volt, ahol Taylor (szerintem) - akár - győzhetett is. És ha már így alakult, én ennek nagyon örülök!!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#42 date=12/05/05 ť 14:42:00]PTM,<br><br>Dehát olyan jó néha "mindenki ellen vagdalkozni"  ::) Hagy élvezzem még picit  ;)<br><br>Azt sajnos nem lehet elvárni tőlem, hogy megnézzem mégegyszer a meccset, mert nekem sok is volt Hopkinsból az utóbbi időben.<br><br>Nekem egy rendkívül feszült, de lassú, csordogáló meccs képe maradt meg, ahol Taylor konrollálta az első meneteket. Úgy tűnt, hogy végig irányít, ballal megelőzi Hopkinst, aki sokszor tanácstalannak tűnik. A 2. harmadban többször átveszi az irányítást Hopkins, nagyon tisztán talál hátsó kézzel is, de ez kevésnek tűnik. A vége már nyíltabb küzdelmet hoz, ahol nagyon kiegyenlítettek az erőviszonyok. KI-ki menetek jönnek. Egy gyomorforgató jelenet megmaradt bennem: Valamikor a vége felé a köteleknél állnak: Taylor el karja kerülni a dulakodást, magyaráz a bírónak, Hopkins meg kihasználva a szitut, ballal bemos Taylornak. Bravó!! :-/<br><br>Itt szerintem nem történt semmi csalás! Szoros, unalmas meccs volt, amit nem nyert meg Hopkins.<br><br>Egyébként meg nekem, ha már így megszólíttattam, úgy tűnik, inkább Te folytatsz keresztes hadjáratot Hopkinsért  ::)   [/quote]<br><br><br>Nézd Rubio, nekem semmi bajom nincs a laikusokkal, de azért kicsit furcsának találom, hogy megpróbálsz kioktatni a pontozásról. Megnyugtathatlak, hogy van fogalmam arról, hogyan kell lepontozni egy ökölvívó mérkőzést.<br><br>Először kétségbe vonod, hogy láttam a meccset (vagy a hozzáértésemet kérdőjelezed meg - ezt nem tudtam eldönteni), utána kérdőre vonsz, hogy nálam hogyan nyerhette Hopkins az első menetet.<br><br>Amikor meg megmagyarázom Neked tényekkel alátámasztva (és tőlem függetlenül még Kozi is ugyanazt írja le), akkor meg ide szúrod ezt a fölényeskedő hozzászólást, ami leginkább azt tükrözi, hogy nálad szimpátia-döntés született.<br><br>Szóval semmi bajom nincs veled, de most nem értünk egyet.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: rubio »

PTM,<br><br>Dehát olyan jó néha "mindenki ellen vagdalkozni"  ::) Hagy élvezzem még picit  ;)<br><br>Azt sajnos nem lehet elvárni tőlem, hogy megnézzem mégegyszer a meccset, mert nekem sok is volt Hopkinsból az utóbbi időben.<br><br>Nekem egy rendkívül feszült, de lassú, csordogáló meccs képe maradt meg, ahol Taylor konrollálta az első meneteket. Úgy tűnt, hogy végig irányít, ballal megelőzi Hopkinst, aki sokszor tanácstalannak tűnik. A 2. harmadban többször átveszi az irányítást Hopkins, nagyon tisztán talál hátsó kézzel is, de ez kevésnek tűnik. A vége már nyíltabb küzdelmet hoz, ahol nagyon kiegyenlítettek az erőviszonyok. KI-ki menetek jönnek. Egy gyomorforgató jelenet megmaradt bennem: Valamikor a vége felé a köteleknél állnak: Taylor el karja kerülni a dulakodást, magyaráz a bírónak, Hopkins meg kihasználva a szitut, ballal bemos Taylornak. Bravó!! :-/<br><br>Itt szerintem nem történt semmi csalás! Szoros, unalmas meccs volt, amit nem nyert meg Hopkins.<br><br>Egyébként meg nekem, ha már így megszólíttattam, úgy tűnik, inkább Te folytatsz keresztes hadjáratot Hopkinsért  ::)  
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: rubio »

Hála Istennek mégis megtörtént  ::)<br><br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#38 date=12/05/05 ť 14:16:34]PTM,<br><br>Nézd emg a meccset is! Hogy a náthába nyert Nálad az első menetben Hopkins?!?![/quote]<br><br>Rubio,<br><br>látom, alaposan feltüzelted magad és mindenki ellen vagdalkozol, aki más véleményen van, mint Te, csakhogy Te eddig még nem beszéltél sem menetekről, sem számokról...<br><br>Láttam a meccset és nálam bizony Hopkinsé volt az első menet. Méghozzá borzasztó simán. Javaslom, Te is nézd meg, mielőtt vagdalkoznál.<br><br>Hopkins jobban kezdett: az első menet elején bevitt egy komoly balhorgot és a kötelekhez szorította Taylort, aki erre csak egy tarkóütés-sorozattal tudott válaszolni. Hopkins utána még talált kétszer is keményen, szóval támadásban és védekezésben is eredményesebb volt, elvitte az első menetet (is).<br><br>Vagy Te ezt nem is érzékelted? ??? ??? ???
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: kozi »

Rubio,<br><br>Első menetet még a betintázott Ledemannál is Hopkins nyerte :) (Merchantnál 10-10). Taylornak gyakorlatilag nem volt ott találata, míg Hopkinsnak kemény 2 vagy 3. Nálam amugy 6 menet után egál volt, akkor már gondoltam, hogy Hopkins nem kaphat ki :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: rubio »

PTM,<br><br>Nézd emg a meccset is! Hogy a náthába nyert Nálad az első menetben Hopkins?!?!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#36 date=12/05/05 ť 13:45:22]Ha minden igaz a Hopkins vs Taylor elsö hat menete után a lehetséges 18db 10-9-böl Hopkins 1-et kapott!<br>Ez jóval több mint érdekes..<br><br>[/quote]<br><br>Na ne már!!! Hopkins az első hat menetből szerintem megnyert kettőt (első és ötödik). Látni akarom a pontozólapokat!  >:(
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha minden igaz a Hopkins vs Taylor elsö hat menete után a lehetséges 18db 10-9-böl Hopkins 1-et kapott!<br>Ez jóval több mint érdekes..<br><br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#34 date=12/05/05 ť 10:04:51]megint megneztem a meccset. vicces volt, amikor hatul zugott a b-hop, dory kozolte, ugy erzi, hogy inkabb hopkins fele hajlik a kozonseg szimpatiaja :D[/quote]<br><br>Igen, Miki bá' vágta a témát.  :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: cezi »

megint megneztem a meccset. vicces volt, amikor hatul zugott a b-hop, dory kozolte, ugy erzi, hogy inkabb hopkins fele hajlik a kozonseg szimpatiaja :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#32 date=12/04/05 ť 19:01:16]Ja, el ne felejtsem...<br>Igaz, hogy nem a sport1-en néztem az eseményt, de többen mondták real-time, hogy Dőry épp azt magyarázza, hogyan kell csalni a pontozólapokon... ilyen hogy odaadja az emberének a menetet, nehogy a másik meglépjen 3 ponttal és hasonlóak. Minden menetet külön kell kezelni, ezt tudhatná Dőry "mester".<br>Olyat is hallottam, hogy a Larrios meccsen mindenféle új szabályról beszélt, amikor Larriost leléptették, mert ő ezt NC-re adta volna, mert sérülés volt. Egy ilyen rutinos bíró nem tudja, hogy az a szabály csak vétlen fejelés esetén lép életbe?!! Na ne már.<br><br>Egyébként nekem Tony Weeks a kedvenc mérkőzésvezetőm. <br>PTM: Ha nem akarsz csalódni Wan De Wiele-ben, akkor továbbra se nézzél Halmich-meccseket :D[/quote]<br><br>Miki bá' teljesen káosz volt egész közvetítésen. Azon én is kiakadtam, hogy (ahogy írtad) elmagyarázta, hogyan csalnak a dörzsölt pontozók. Szóval az nekem éles volt egy picit, pedig én kedvelem Dőry sztorijait.<br><br>A No Contest-es akciója szimpla baki volt, nem volt olyan súlyos. Csak azt magyarázta, hogy ő azért elővenné most a szabálykönyvet, mert nem biztos benne, hogy jól volt ez így. Nem volt nagy para. Inkább az a manipulációs história volt durva.<br><br>Köszi Romsy, nekem egy Halmich meccs élőben untig elég volt, bár annak a felét is kint töltöttem a sörös pultnál.  ;)<br><br>Nincsenek fenn valahol a neten a Hopkins meccs pontozólapjai?<br><br><br><br>[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1128874720;start=30#31 date=12/04/05 ť 18:53:45]Még keresem a szaklapot, ahol Taylor nyert, pedig megnéztem már jópárat....[/quote]<br><br>Fightnews:<br><br>[table][tr][td]Taylor edges Hopkins!<br>By Mike Sloan and Victor Perea at ringside<br><br>It was hardly scintillating, but Jermain Taylor (25-0, 17 KOs) won a twelve round unanimous decision over Bernard Hopkins (46-4-1, 32 KOs) to retain his WBC/WBA/WBO middleweight world championship Saturday night at the Mandalay Bay Resort in Las Vegas.<br><br>A lot of posing early on, but Taylor seemed slightly better. As the fight progressed, Taylor became more and more in control. Like their first fight, the tide began to turn around round seven as Hopkins began to have greater success by pressing the action more. The action picked up in round eleven as both traded hard shots with Taylor getting the better of it. Both fighters had their moments in the twelfth. All three judges scored it 115-113 for Taylor.<br>Sunday, December 4 2005[/td][/tr][/table]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ja, el ne felejtsem...<br>Igaz, hogy nem a sport1-en néztem az eseményt, de többen mondták real-time, hogy Dőry épp azt magyarázza, hogyan kell csalni a pontozólapokon... ilyen hogy odaadja az emberének a menetet, nehogy a másik meglépjen 3 ponttal és hasonlóak. Minden menetet külön kell kezelni, ezt tudhatná Dőry "mester".<br>Olyat is hallottam, hogy a Larrios meccsen mindenféle új szabályról beszélt, amikor Larriost leléptették, mert ő ezt NC-re adta volna, mert sérülés volt. Egy ilyen rutinos bíró nem tudja, hogy az a szabály csak vétlen fejelés esetén lép életbe?!! Na ne már.<br><br>Egyébként nekem Tony Weeks a kedvenc mérkőzésvezetőm. <br>PTM: Ha nem akarsz csalódni Wan De Wiele-ben, akkor továbbra se nézzél Halmich-meccseket :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Csak a Hopkins-meccset láttam személyes elfoglaltságok miatt, de arról tényleg megvan a véleményem nekem is pontozói de méginkább közvetítés szempontból.<br><br>Leírtam már a főlapon is, de azért most mégegyszer kicsit tömören, hogy itt is meglegyen.<br>Ledermannak valami súgott, hogy mit tegyen és a kommentároknak is. Ezt nem hittem volna.<br>Nem hiszem, hogy akárki látott-e olyat, hogy Taylor zsinórban megnyert volna az elején 5 menetet, Heroldon kívül. És még így is csak 115:113-ra tudta adni, a nagyon egyértelműeket csak oda kellett adnia Hopkinsnak, hogy ne legyen azért olyan feltűnő.<br>Ütésstatisztikákban is, power punchban, mindenben jobb volt megint Hopkins és ugyanúgy elcsalták, mint az első meccsen. Nem hiszem, hogy ezt érdemli aki 12 évig bajnok volt.<br>Dave Morettiben és Giampában pedig bíztam... jó nagy pénzeket szakíthat az HBO, ha ilyen nagyhalakat is meg tudnak venni egy-egy meccsre.<br>Még keresem a szaklapot, ahol Taylor nyert, pedig megnéztem már jópárat....
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY