Pontozók és teljesítményük

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: cezi »

olvassatok el a px-en, amit mondott. szerintem szornyu es borzaszto. nem ertem, mit keres azon a helyen valaki ilyen mentalitassal...
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nekem is leesett az állam mikor meghallottam  pontozást. Nem hiszem el, hogy nem sül le a pofájáról a bőr! Már csak az lett volna szebb, ha a ruszki csaj megosztott pontozással nyeri a meccset...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nade ezt a figurát kihívták Hoffman vs Vidoz-ra és odaadta Hoffmannak az odaadhatatlan meccset. Neki mindegy hol pontoz rámegy a tuti hazaira. :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Flórián Béla pontozásával kapcsolatban: egy ilyen kis országban nem tud kialakulni a promóterektől független bírói kör. Amikor az ember látja, hogy a bírók szinte baráti viszonyban vannak a szevezőkkel, ott érződik, hogy  nem igazán szerencsés, ha ők tevékenykednek pontozóként!<br>Ezzel nem azt akarom kihozni, hogy ne legyenek jóban, csak egy "profi"bírónak illene függetlenítenie magát bizonyos dolgoktól! Vagy amíg ez nem lehetséges, akkor hozzanak külföldi pontozókat. <br>A nézőknek se esik jól ha azt látják, na ezt jól ecsaltuk!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Egyorru
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2003-05-18 22:51:53

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Egyorru »

Nem értem miért vagytok úgy kiakadva, volt ennél már nagyobb csalás is X/2 gálán.<br>Most legalább csak egy bíró csalt és ő sem akkorát, hogy változtasson az eredményen. Javul az arány.<br>
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Boniek »

...Art Lurie Alinak adta az első Spinks elleni meccset (1978.02.15 - feleségem születésnapja, csak hogy tudjátok :)), és még manapság is védelmezi ezt a botornak mondható álláspontját. Ezzel együtt azonban hajlandó volt fehér bottal és kerek sötétszemüveggel pózolni a kamerák előtt...<br><br>Csak úgy eszembe jutott ;)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1128874720;start=0#3 date=10/30/05 ť 15:00:05]Épp kérdezni akartalak tanárúr, hogy te, mint szakmabeli, hogy látod Flórián pontozását.<br><br>Valahogy sejtettem, hogy ilyesmit fogsz mondani. :)...[/quote]<br><br>Gyorsan tegyük hozzá: én csak egy zöldfülű, alig 400 meccses bíró vagyok, Flórián Béla pedig egy rutinos, több ezer meccsen helytállt bíró. Ő már valaki, én senki vagyok. Épp ezért nem szeretném bíróként (ahogy Te mondod szakmabeliként) támadni Flóriánt. Amit írtam, ahhoz nem kell bírónak lenni. Elég, ha szereted az ökölvívást és van egy cseppnyi affinitásod a pontozáshoz.<br><br>Visszatérve a kérdésedre, egészen elképedtem, mikor mondták a pontozás arányát.<br><br>Ti vagytok a tanúim, hogy MINDIG VÉDEM a magyar bírókat, hiszen nincs tévedhetetlen ember (Flórián Bélát is védtem már és Kaiser Ernő bácsit is), de ez a tegnapi felesleges "szépítés" túlment a jóízlés határain, így se kedvem, se érvem nincs kiállni emellett.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1128874720;start=0#2 date=10/30/05 ť 14:15:26]Flórián Béla tegnapi pontozása (Toktaulova vs Miló - 96:95) ismét a "botrányos" kategóriába tartozik. Nem is értem, hogyan és miért adnak még neki bírói licencet? Egyszerűen nem oda való szerintem.<br><br>Ez a 96:95 egyenesen sportszerűtlen és etikátlan pontozás volt, tekintve, hogy Miló Viki sajnos legfeljebb egyetlen menetet nyert a mérkőzésen a két-három szorosabb menet közül. Legfeljebb egyet, és akkor a rászámolás hiányát még nem is feszegetem...<br><br>A reális eredmény valahol a 100:90 és a 98:92 között van szerintem. Mondjuk 99:91.<br><br>Az a probléma Flórián Béla pontozásával, hogy az ilyen elfogadhatatlanul fals és sportszerűtlen bírói munka tönkreteszi és aláássa a sportot, és nem méltó az olyan színvonalas rendezvényekhez, amiket Félix szokott tető alá hozni. Szerintem.<br><br>És sajnos már nem ez az első arcpirító "szépítése" Flórián úrnak.[/quote]<br><br>Épp kérdezni akartalak tanárúr, hogy te, mint szakmabeli, hogy látod Flórián pontozását.<br><br>Valahogy sejtettem, hogy ilyesmit fogsz mondani. :)<br><br>Milónak köze sem volt a meccshez, Flórián ennek ellenére mégis majdnem neki adta. Csak egy menet fordítva, és máris Miló nyer nála!  >:(<br>Jól meg kellene büntetni, az eltiltás mellett. <br>Nem tudom, hogy melyik szervnek a feladata a bírák bíráslása (már ha van ilyen), de Flóriánnak és még jónéhány más bírónak egyértelmű eltiltás járna.<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: PTM »

Flórián Béla tegnapi pontozása (Toktaulova vs Miló - 96:95) ismét a "botrányos" kategóriába tartozik. Nem is értem, hogyan és miért adnak még neki bírói licencet? Egyszerűen nem oda való szerintem.<br><br>Ez a 96:95 egyenesen sportszerűtlen és etikátlan pontozás volt, tekintve, hogy Miló Viki sajnos legfeljebb egyetlen menetet nyert a mérkőzésen a két-három szorosabb menet közül. Legfeljebb egyet, és akkor a rászámolás hiányát még nem is feszegetem...<br><br>A reális eredmény valahol a 100:90 és a 98:92 között van szerintem. Mondjuk 99:91.<br><br>Az a probléma Flórián Béla pontozásával, hogy az ilyen elfogadhatatlanul fals és sportszerűtlen bírói munka tönkreteszi és aláássa a sportot, és nem méltó az olyan színvonalas rendezvényekhez, amiket Félix szokott tető alá hozni. Szerintem.<br><br>És sajnos már nem ez az első arcpirító "szépítése" Flórián úrnak.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ha már itt tartunk, tudja valaki, hogy annak idején Jones és az USA miért nem óvta meg az olimpiai döntőt?<br><br>Gondolom mód van rá...<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Pontozók és teljesítményük

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A szakkommentárok és teljesítményük mintájára gondolom nem hátrány, ha egy ilyen topicot is csinálunk, ahol összegyűjtjük a pozitív és negatív tapasztalatokat ezekkel a nagyszerű emberekkel kapcsolatban.<br><br>A tegnapi gálán (mivel nem ment végig a másik 3) csak az egyik meccs pontozásával nem értek egyet én mint kívülálló, mégpedig a Pacquiao - Hernandez meccsel...<br><br>És történetesen ez is Duane Fordon ment el, mint a Taylor - Hopkins... ez véletlen lehet?<br><br>Továbbá a pontozási szisztémákat is lehetne itt kifejteni, itt jobb helyen lesz, mint az aktuális meccsek között :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY