Darius Michalczewski

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Doppingboy<br><br>Koko és Mayweather között szerintem azért elég sok különbség van. Koko szerintem a Robinson elleni meccs után már nem tudott fejlődni, ütőereje nem volt romboló hatású és mint Chacon bebizonyította az ütést sem bírta túl jól (sajnos).<br><br>Mayweather meccsről meccsre jobb lesz (most nem kifejezetten a Castillo elelnire gondolok, hanem az azt megelőzőkre), nagyon bírja az ütést (sokkal komolyabb pofonoktól sem rezzent meg mint amilyeneket Koko kapott az agrentíntól), remekül váltogatja a stílusát (a közel és a külharcot, nekem ez tetszik a legjobbam Mayweather bunyójában) és elég nagyokat és pontosakat üt.<br><br>sajnos be kell látni, hogy azzal a stílussal amit Koko bokszolt nem lehet tartósan világbajnok valaki, mert előbb utóbb leüti valaki. Ha megnézed Mayweather, Morel és Casamayor bunyóját (az ő stílusuk hasonlít szerintem leginkább Kokoéra) mind mind odamennek kőkeményen hirigelni. Ha megnézed a három bunyós első 10-15 meccsének valamelyikét illetve az utolsó 5-öt akkor láthatod, hogy mekkora változást állt be a küzdőmodorukban. 12 menetet nem lehet átugrálni a mai mezőnyben már, mert ha egyszer kihagy a koncentráció akkor vége a dalnak.<br><br>Ettől függetlenül Koko a legjobb magyar bunyós volt az utóbbi időkben, a maiak fényévekre vannak tőle legyen szó akár Madárról, akár Kótairól. Mostanában sajnos nem lesz Koko kaliberű bunyósunk szerintem.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Alberto!<br><br>Szerinted mitől szenvedne Jones?<br>Pár évvel ezelőtt még lehet, de most nem tudom miért kínlódna.<br><br>Hollywood!<br><br>Abba gondolj bele, mi lett volna, ha Kokó születik az USA-ba. Ma már olyan szinten lenne, mint Mayweather!<br><br>Persze kár belemenni ilyen ˝mi lett volna, ha˝ jellegű kérdésekbe...<br><br>Szerintem Urkal legyőzte Tszyu-t, nem csak szépen helytállt.<br>Ha melléteszem, hogy mindezt törött állkapoccsal csinálta...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem ha Darius 5-6 évvel ezelőtt átmegy Amerikába akkor kb. olyan színvonalon lenne elismerteség területén az USA-ban mint Vargas. Az a kategóriás bunyós is lenne (Jones extraklasszis, Darius világklasszis kategória), a stílusuk is hasonlít egy kicsit (igaz szerintem Vargas technikásabb, de Darek meg keményebb), úgyhogy Darek mindenképpen igazi sztár lett volna. Ezen kár is vitatkozni. Ma már szerintem nemcsak Jons, de Tarver is legyőzné őt. Ma Darek már kiöregedő félben van. Csak a pénz érdekli. A többit már csak a sajtó fújja fel ennyire.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

RJJ mecs nemcsak rajta mulik!!!!! RJJ sem erolteti annyira mint kellenne! DAREK megmondta hogy hajlando RJJ ellen bunyozni HA MEGFIZETIK. Hozzateszem igaza van. Van akkora bajnok hogy megkapja a maga penzet. <br>Azzal egyetertek hogy kikapna RJJ ellen, de higgyetek el RJJ nagyon megszenvedne. <br><br>Emlekszem amikor Oktay Urkal bunyozott Koszta Tsyu ellen, mindenki azt mondta semme esely Oktaynak. Ahhoz kepest szepen helytallt, es raadasul erkolcsi gyoztese volt a merkozesnek.<br><br>Szerintem Dareknek mindenkeppen kijar a tisztelet, adjuk meg neki!
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Laja »

Khalif : sok mindent lehet Dáriusz szemére vetni de :<br><br>Szerintem és ezzel még nagyon sok - a világon elismert - boksz szakértő, újságíró és rajongó van így, jelenleg Dáriusz Jones után a második legjobb ember a kis-nehézsúlyban. És azért valljuk be : Jones mögött (aki sokak szerint minden idők legyjobb bokszolója) a második hely nem olyan rossz.<br><br>Lehetne komolyabb ellenfeleket is hívni, de én úgy érzem a Tigris már bizonyított. Griffin, Hill, azért nem voltak puding ellenfelek (azóta is ott mozognak folyamatosan az élmezőnyben)<br><br>Lehet fanyalogni, de kár lenne kétségbe vonni az érdemeit.<br><br>Rocky-t legyőzte másodszor egy igazi presztízs meccsen. <br><br>Hall ellen kétszer is győzött. (bírók nélkül is megnyerte nálam mind a két mérkőzést)<br><br>Egyszóval lehet bizonyos dolgokat vitatni, de azt, hog yDáriusz nagy bajnok ne vitassuk el tőle. Nagy küzdő, igazi sportember és jó bokszoló.  A maga műfajában nagyon jó.<br>Jones ellen lehet, hogy nem győzne, de kűzdene amíg csak tud. Rengeteg meccsét láttam és az egyik kedvencem ebben a térségben.(jobban szeretem mint a Klicskókat).<br><br>Adjuk meg azt a tiszteletet ami neki jár ! Azért 9 évig birtokolni egy világbajnoki övet az  nem semmi. (Nem volt az összes ellenfele gyenge vagy hurka és a legtöbben azért jöttek, hogy elvegyék tőle az övet nem azért, hogy lefeküdjenek...)<br><br>Uff
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>A meccsei izgalmasak, mert még a no-name ellenfelek ellen is megszenved.<br>Ez lenne a nagy bajnok?<br><br>Kedves Alberto!<br><br>A RJJ elleni meccse abszolút nem lenne izgalmas. Szerintem szünet sem lenne, mert odáig sem húzná a nagy Tigris. (majdnem fogatlan oroszlánt írtam, de tényleg nem szeretnék senkit bántani, viszont így visszaélni a pozicióval és így válogatni az ellenfeleket szerintem már BŰN!) Ne haragudj, hogy ezt írom, de elég sokan úgy gondolják, hogy ilyen áron nem kell az a fene nagy izgalom. Jó, ha egy bajnok egyedül, bírói segédlet nélkül is tud nyerni, és ha néha kiteszi a lábát az országból. Ez egyszerűen a profi boksz, és azon belül a világbajnoki státusz hitelrontása.<br><br>Legjobbakat!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Csepi »

 Üdv Alberto.<br>   Látszik rajtad, hogy kedveled Tigert. Ezzel nincs is semmi baj, hiszen én is kedvelem őt. Nem értem viszont miért mondod, hogy nem foglalkozik Marciano csúcsával. Te ennyire hiszel a véletlenekben? Két-három meccset akar boxolni. Hiszen pont ennyi kell az ötven győzelemhez. El tudod képzelni, hogy ilyen csúcs közelébe ér, és nem foglalkozik vele? Amúgy tényleg őszinte és valóban nagyon szimpatikus, ráadásul a nők imádják. A meccsei, ha megfelelő ellenfelet keresnek neki, tényleg izgalmasak és színvonalasak tudnak lenni. A Hall elleni meccse nekem nagyon tetszett. Igaz, hogy élvezte a hazai pálya előnyeit, de győzelmét mindössze a sérülése tette kétségessé. Én szurkolok neki, hogy elérje az ötven győzelmet, de ez akkor lenne igazán hiteles, ha Roy Jonest verné meg az ötvenedik meccsén. Akkor biztos  mindenki elismerné. Bármennyire is kedvelem, nem tudom nem észrevenni, hogy az ellenfeleit nagyon óvatosan válogatják össze. Nem érdekli menedzsereit a sok pletyka sem, melyek mostanában egyre jobban kétségbe vonják az elsőbbségét, néha még a WBO-nál is. Persze lehet mondani, hogy rossz indulatú pletykákról van szó.<br>   Szerintem nem szabad neki addig visszavonulnia, amíg ezeket a pletykákat meg nem szünteti, mondjuk azzal, hogy a következő két meccsét a hivatalos kihívók ellen boxolja. A búcsú meccsét pedig Roy Jones ellen, és ha lehet semleges pályán, semleges bírókkal.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Darek nem nagyon foglalkozik Rocky csucsaval! O maga azt mondta hogy meg 2-3 mecset szeretne vivini, es az a celja hogy annyi penzt keressen ezzel hogy azutan nyugodtan anyagi problemak nelkul elhessen, hogy azt csinalja amit szeret es amit akar. Elsosorban ez a celja!!!! Ezert en tisztelem mert legalabb o kimondja azt amit masok nem igen...<br><br>Azt pedi nem lehet ketsegbevonni hogy az utobbi idokben a merkozesei renkivul izgalmasak. <br><br>Tudomasom szerint eppen Reggie Johnsonnal targyalnak!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: menyus »

Üdv!<br>Coccodee, kitaláltad a gondolataimat! Nem értem hogy lehet ezt a rekord-beállítást komolyan venni! Rocky mindenkit levert a súlycsoportjában, Darek meg itt szarakodik ilyen Kingekkel, DeGrandisokkal meg Hallokkal(bár szerintem Hall nem egy rossz bunyós)! Tarver, Woods, Telesco, Gonzalez, Harding mind top10-esek a WBO-nál, és mégsem jutbak lehetőséghez, pedig biztosan kapnának rajta! <br>Figyeljétek meg, Michalczewski megcsinálja az 50-0-0 -át és pápá...<br> >:(
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: coccodee »

UDV.MINDENKIMEK<br>   Igazad van Csepi,sokat fecsegunk Darek-rol,lehet hogy tobbet mint mas bajnokrol,de a gond vele az hogy nem sok jot olvasok a topic-ban.En lattam nehany Darek meccset es azt mondhatom hogy eleg jok voltak.Amit hagyon hianyolok az hogy az utobbi evekben Darius eszeveszetten menekul a jo ellenfelektol.Ez teny!Mindig csak ilyen Hall,De Grandis,Ka-Dy King,Lakatus stb. ellen bokszol.Mondja itt Alberto hogy Top5,vagy Top2 de mibol tudjuk ezt kovetkeztetni?A Hall elleni elso meccse eleg szoros volt es egy-kettore lealitattak mert szar volt Hall szeme.A masodik meccsen Darius szeme sokkal szarabb volt(mert azert kapott rendesen) de a meccset nem alitottak meg es ahogy csak volt ra lehetosege a bironak be szuntette.DeGrandis borzaszto gyenge volt,evek ota nem bokszolt es alitom hogy roheljes egy top2 bajnoknak ilyen ellenfelet hozni cimmeccsen!Lakatus is apritotta rendesen nehany meneten keresztul pedig o sem volt valami nagy szam.Ka-Dy King-rol sem lehet azt mondani hogy igazi kihivonak szamitott volna.Akkor milyen alapon lehet azt mondani hogy top2,vagy top5?Biztos az volt valamikor,de mostanabban?Lassan Darek is 35 eves lesz es nem ertem hogy mire var meg?Vagy kial az igazi top10-es kihivokkal vagy visszavonul.Vagy csak arra torekszik mar hogy Marciano rekordjat ledontse?Ha egy nagy bajnokrol beszelunk ,akkor nem lehet ilyen sok a kerdojel!<br><br>P.S.--Ma lattam 2 meccset:1.Tyson vs. Nielsen.A dan,62-1 rekordal,olyan gyenge volt hogy alitom, Tyson,fenykoraban 60 masodperc alatt kiverte volna a szoritobol.<br>2.Hoffman vs.Ryan.Ryan 51-6 rekordal (ebbol 42 KO).Lazan verte meg Timo,pedig o sem nagy bajnok.<br>Tehat a jobbnal-jobb record semmit sem er ha nem komoly ellenfelek ellen ertek el a gyozelmet.Lehet hogy Darek ledonti Marciano rekordjat,de Rocky-rol meg 40 ev mulva is fogunk beszelni,Darek-et meg 3 ev mulva senki sem fogja megemliteni!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Csepi »

                          Sziasztok mindenkinek.<br>   Egyre többet beszélünk mostanában Michalczewkiről. Az Uni mégiscsak jól csinálja a menedzselését. Ha egy kicsit felpumpált is a rekordja, akkor is ő a téma. Lewisről nem szoktunk annyit fecsegni, pedig ő egyértelmű bajnok a súlycsoportjában, tehát így kell ezt csinálni. Mégegyszer mondom, így kell ezt csinálni! Van nyolc világszövetség, (lehet, hogy már több is) mindegyiknek van egy világbajnoka (persze vannak átfedések is). Jön egy hozzá nem értő, aki szakértő szeretne lenni. Csupán annyit kell csinálnia, hogy azt mondja a nyolc világszervezet világbajnokainak mindegyikére, nem ő a legjobb. Mi történik ekkor? Egyszer téved, és hétszer eltalálja az igazat. Márpedig, ha valaki 87,5 %-s sikerrel jól tippel a profiboxban, azt kis jóindulattal már szakértőnek nevezhetjük.<br>   Na jó, elismerem, hogy kicsit eltúlzom a dolgot, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyre nevetségesebb szituációk alakulnak ki a valóságban is. Ha valaki nem akar boxolni valakivel, mindössze annyit kell mondania, hogy nem egyeztünk meg. Persze nem ilyen nyersen, hanem hivatalos módon. Nem a menedzser és nem is a versenyző a hibás. Miért kockáztatná egy menedzser bármelyik versenyzője címét, ha van más lehetősége is? Mennyivel jobb, ha éveken keresztül a középpontban van a versenyző, és mindenki arról beszél, hogy "Mi lenne ha?". Hány pályafutás idejekorán végetért volna, ha nem válogatták volna az ellenfeleket. A rendszer szabályzatatát, vagyis ennek alkotóit kell okolni azért, hogy a profi ökölvívásban a Világbajnok szócskának nem hiteles a jelentése.<br>   Egy kicsit hadd fantáziáljak. Földünkre téved egy űrlény, kezébe vesz egy értelmező szótárt, melyben megnézi a világbajnok szó jelentését. Másnap összefut Don Kinggel, és megkérdezi tőle, hogy melyik súlycsoportban ki a világbajnok. Vajon mit válaszolna Don King?<br>   Komolyra fordítva a szót. Szerintem egyszer majd megálljt parancsolnak az illetékesek, és azt mondják, hogy a szervezetek bajnokai mérkőzzenek meg a világbajnoki címért. Akkor majd megint a világnak lesznek világbajnokai, és nem a szervezeteknek. Tehát ne bántsuk Mihalczewskit. Ő a WBO világbajnoka. Hogy mit boxolna Roy Jonessal? ???? Fantáziáljunk.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Khalif!<br><br> Hogyan beszelhetunk Tapia hosszutavu terveirol? Tapia 35 eves! Ertelemszeruen az ellen allt ki aki ellen a legtobb penzt kereshette...  szerintem ez nyilvanvalo!     <br> Azzal egyetertek hogy a legjobbat akarta legyozni, de kivancsi lennek mi lett volna ha  mondjuk egy Medina elleni visszavagoert tobbet kapott volna...Szerintem Medinat valaszototta volna.<br><br>  
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Alberto!<br><br>Szerintem te magad modtad el a legtöbbet Dariusról, sajnos nem a legjobb értelemben...<br>Elhiheted, hogy Tapia-nak - hosszabb távon bizonyosan- több pénzt hozott volna (és főleg könnyebben, + úgy, hogy nem kockáztatja a szép rekordját) ha megőrzi a címét, és olyanokkal öklözik, akiket kijelölnek neki, vagy akiket a szervezet is elfogad, mondjuk az annál a szervezetnél rangsorolt első 15-ből.<br>DE Ő Barrevával AKART küzdeni, mert most őt tartják a LEGJOBBNAK a pehelysúlyban. Úgy ahogyan azt gondolják RJJ-ről a kisnehézben. Lehet párhuzamot vonni!<br>Ja, és ha még nem említettem volna a profi öklözésben a jó és rossz pénzen kívűl van DICSŐSÉG és BECSVÁGY! Már akinél....<br>És ha van egy címed, amit a tengerentúlon nem sokra tartanak, a potenciális ellenfélnek meg egyszerre a 3 tradicioális szervezeté (+ még egy kisebbé) akkor nem kell teljesíthetetlen feltételeket szabni utána meg kiabálni. Oda kell menni, megverni, elvenni a címeket, utána meg diktálni....<br>És akkor talán lehetsz az igazi bajnok. Így a 0-ás rekord semmit nem ér, és 15 év múlva senki nem fog rá emlékezni. Nem attól fogják majd Joe Louis-sal egy lapon emlegetni, hogy ő is majd őrzi a WBO övet 13 évig....ez a kutyát nem érdekli. Akkor csak egy vb öv volt. És mindenki azt akarta elvenni. És Louis a legjobbak ellen védte meg.....nem DeGrandis, és nem Hall ellen bírói+orvosi sporttársi segédlettel.<br><br>Legjobbakat!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én Darekkel kapcsolatban azt nem értem, hogy ha Herr Kohl tudott saját (!) gálát szervezni Atlantic City-ben, miért nem tudná ezt megtenni Darekkel is??<br>A HBO egész biztosan partner lenne!<br><br>Dariusznak jó meccsei vannak, és szerintem top2 :), de ennél nagyobb szégyen, hogy nem áll ki normális ellenféllel.
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Laja »

En is szeretem Dareket, mert jones-al szemben neki viszont rengeteg hibaja van, de epp ezert tisztelem, hogy meg igy ilyen modon is le tudja gyozni az ellenfeleit. Mert az igaz, hogy a meccseit nem o szervezi, de azert csak megnyerte eddig meg mindet...Es azert voltak ott jobb ellenfelek is akik tenyleg le akartak gyozni...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Coccodee!<br><br>Ezert ez nem igaz!<br><br>Szerintem Darek mecsei nagyon izgalmasak, Darek nagyon jo bokszolo sulycsoportjaban szerintem jelenleg ToP5, nem vitas. <br>Darek tobbbszor is elmondta : ha megfizetik barmikor es barhol kiall RJJ ellen. Arrol nem o tehet hogy a managerek nem kepesek ezt a merkozest osszehozni. <br>Egyebken emberileg jo fej, es raadasul kimondja azt amirol a legtobb bokszlo hallgat:<br> "Nincs jo es rossz ellenfel, van :JO es Rosz PENZ "<br><br>Elhiheted errol szol a profibox.<br><br>Miert nem tartotta meg Barerra v. Tapia a WBC ill. az IBF ovet?<br><br>Azert mert ok szeretnenek ellenfelet valasztani es nem a szervezet altal kijelolt kihivokkal akarnak kiallni kevesebb penzert. Ilyen egyszeu ez.<br><br>Darek ellenfel valasztasai pedig ugy zajlannak hogy Herr Kohl azt mondja :<br>"itt van Hall, ennyit kapsz erte! Megfelel? "<br><br>
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: coccodee »

NEM ERDEKEL DAREK.NEM IGAZI BAJNOK!HA KIAL RJJ-AL AKKOR MEG LEHET
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: edge »

Pedig van akinek csókot is küldött  ;D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Mióta az új site van,senki nem ír róla...
BUTTON_POST_REPLY