Darius Michalczewski

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Iszabo!<br><br>A mi Kokónk nem bajnok, nem is Bajnok, hanem BAJNOK volt, ugyanis nem csak a profi pályát kell nézni! De benne profiként is benne volt a Bajnok lehetősége, ezért is fáj különösen, ami történt....<br>Sokkal, de sokkal tehetségesebb bunyós volt, mint Dariusz.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Hát igen vannak Bajnokok és bajnokok.<br>A Bajnok az aki a TOP10-es ellenfelekkel meccselve<br>neri el a címeit. Sok van: Pl Lewis,ODLH,RJJ, Tyszu stb...<br>Meg vannak a mi kis bajnokaink /Pl.: Koko,Darius/.
Imre
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Es meg valami:<br><br>az amerikai promorerek 99 % kirugtam volna azonnal Luan Krasniqit, a multkori merkozes feladasa utan. Ezzel szemben az UBP meg mindig ad neki lehetoseget.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Doppingboy!<br><br>Nem jol kozelited azt a koko kerdest...<br><br>Amikor Koko "nyugdijba" ment az UBP eppen anyagi problemakkal kuzdott, nem volt szerzodese TV tarsasaggal, mert a Premiere nem akart  (nem tudott) tobbet fizetni. Sorban maradtak el a galak. ha jol emlekszem Madar is csak1 mecset vivott 8 honap alatt. <br><br>Kokonak nem volt tureleme vagy ideje kivarni amig az UBP megint TV tarsasaggal rendelkezett. <br><br>Koko bukasat nem hinnem hogy az UBP re kellenne fogni, inakbb Koko nagykepusege okozta sajat bukasat. <br><br>Hogy miert nem engedtek akkor Brodie ellen? <br><br>Szerintem azert mert a visszatero merkozesen mutatott bunyoja nem volt igazan meggyozo, es ilyen teljesitmennye Brodie kivegezte volna.<br><br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Az amerikai promoterek szerintem EMBERSÉGESEBBEK Kohl-nál. Kohl nagy ívben tojik azokra a bunyósokra, akiket hozat a sajátjainak (ha egyáltalán nevezhetőek bunyósnak), szabálytalanul lépteti le őket - én ezt nem nevezném a saját bunyósok védelmének.<br><br>Az is undorító volt, amit Kokóval műveltek. És ne legyenek illúzióitok, ugyanezt tennék Zsolttal. Sőt, Vitalijjal is ezt teszik. Arra még jó, hogy német csarnokokat megtöltsenek vele, de semmi egyébre. Az USA-ba véletlenül sem küldik. Most még kaszálnak vele egy csomó pénzt Lewis ellen, aztán pedig (miután felvakarták a padlóról 8) ) mehet nyugdíjba. Az USA-ban hijába verték el Bojado-t, ugyanúgy nyomják, mint régen. <br><br>Na most akkor ki az emberségesebb?
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: ppal »

A többieknek írom:<br><br>Darius szerintem egy idegen országban, egy Európában szűk piacú sportág képviselőjeként örült, hogy egy nagyobb istállóhoz szerződhetett. Gondolom szerettet volna nagy bajnok lenni, az emberek szimpátiáját élvezni és sok pénzt is keresni. Nem volt bátorsága (és lehet, hogy akkor még nem is látta szükségét) más, esetleg még távolabbi helyre, más klubba menni.<br><br>Most már késő, a csúcson szerintem is tényleg már rég túl van :( Sajnálom, mert a ringben tanúsított vérmérséklete, stílusa és kitartása miatt nekem szimpatikus, de én is még jobban kedvelném, ha a karrierje másképp alakul (akár makulával is :) ), ebben Khalifnak teljesen igaza van.<br><br>A Marciano féle rekord megdöntését komolyan gondolni természetesen szerintem is (enyhén szólva) mosolyogtató.  
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: ppal »

Paja!<br><br>Anno, néhány Tysonnal kapcsolatos kitörésed fogalmazási módja és a KOKO és Kótai Misi meccseivel kapcsolatban bundát emlegető hozzászólásod miatt már volt szerencsém leírni a véleményem az általad használt tónus sokszor sértő éléről. Ez az ÉN véleményem volt, amit most szeretnék megerősíteni.<br><br>Ez a mostani "Darius gyáva..." kijelentésed pedig véleményem szerint egy b**omság >:( Egyébként szerintem Madár (még amikor nem is tudható ki lesz)<br>ellenfeleinek automatikus, csípőből történő fikázása is az.<br><br>A többiektől bocs.<br><br>Uff
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Alberto!<br><br>Tyson magának köszönheti elsősorban azt,ahova jutott,pontosabban csúszott le..<br>Az állandó botrányok,a bajból való "kivakarózás",az ügyvédek rengeteg pénz visznek el...Meg aztán gondolom Tyson ha éppen nem sitten volt,szórta a pénzt mégpedig nem keveset...<br>Darius gyáva,a képmutató nyilatkozatai magukért beszélnek..<br>A Klicskókat már akarták szerződtetni régebben is,de mikor szerencsétlen Byrd-be beletört Vitya bicskája,elfordultak a promoterek...<br>Ha a Vova- Byrd amerikában lett volna,és ott harangozták volna be hogy a "testvér bosszúja",nem lett volna egy rossz reklám  ;)<br>Nekünk nézőknek&élvezőknek azt hiszem az amerikai típusú menedzselés jobban bejön!Hogy a bokszolóknak mi jobb,az már másképp néz ki,de ez hol érdekel minket?
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nem veletlen hogy Derek nem szerzodott USAba. <br><br>Lehet sok rosszat mondani Kohlekra, de velemenyem szerint sokkal de sokkal tisztesegesebbek mint az amerikai promoterek. Ugy tudom tenyleg torodnek a bokszoloikkal. USAban csak a penz szamit, a Don King fele promoterek a vegletekig kihasznaljak bokszoloikat. Nezzetek meg Tysont. Hogy lehhet hogy pont neki adossagai vannak? Szerintem USAban a promoterek sokkal jobban eloskodnek a bokszoloikon mint Europaban.  En azt is mondanam hogy a bokszolok mar a promoterek tulajdonai. <br><br>Ezzel szemben az UBP-nel nem teljesen igy van.  Gondoljatok az USAban hagytak volna csak ugy Kokot kisetalni az uzletbol, alairt 3 eves szerzodessel?  <br><br>Dariusz igy is rengeteg penzt keres, legalabb "tisztesegesebb" emberekkel kell dolgoznia, es majdhogynem barmikor kiszallhat. <br><br>Ha jol megnezzuk Koko-t, akkor eleg konnyen kereste meg a penzet. USAban nem hinnem hogy ennyit fizettek volna neki, ilyen szintu ellenfelekre. <br><br>Wowa-t pedig szerintem mar holnap szerzodtetne Don King, megsem menne...<br><br>Szoval ezt  az USA dolgot szerintem inkabb hagyjuk.... <br>
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>WNB!<br><br>Köszönöm az atyai útbaigazítást. Nem mondtam én sem semmi mást...csak, hogy én is leírom szabadon a véleményem, úgy ahogy ezt Laja tette.<br>Pont ezt írtam a végére. Ellenben az nem tetszett, hogy felszólítottak, adjam meg a tiszteletet a nagy bajnoknak ami kijár. Én nem voltam senkivel szemben tiszteletlen. Viszont nem tartom Dariust akkora nagy bajnoknak. És ezt le is írtam. Mellétéve párat azok közül a tények közül, amelyek engem zavarnak.<br><br>Ppal!<br><br>Eltaláltad, az ilyen bunyósokat kedvelem, de azért kell, hogy legyen bennük valami plussz. Nem azt mondom, hogy Dariusban nincs, de nem az ami ENGEM megfogott volna. Nehéz ezt megindokolni. Teljesen szubjektív ugyanis innentől kezdve. Talán ha hitelesebb ellenfelekkel meccseltetik -akár még úgy is hogy néha kikap- jobban megkedveltem volna... ??? Azt hiszem az az idő már nem jön el.<br>Mindig utáltam az egyoldalú küzdelmeket -olyan, mint azoknál a kutyáknál amelyeket viadalra készítenek fel, és hozzák nekik menhelyről az "edzőpartnereket" - ez alól az egyetlen kivétel, ha úgy is egyoldalú, hogy kiáll mindenkivel aki létezik, mégis egyoldalú a meccs. Csak azért, mert annyira jó a saját súlycsoportjában, hogy már elfogytak az ellenfelek.<br>Ez az egy eset, amikor felőlem lehet egyoldalú is akár a meccs... :-/<br>(lásd: RJJ. Pedig nem vagyok oda érte egyáltalán, de nem lehet megkérdőjelezni.)<br><br>WNB, Ppal: a Legjobbakat!<br><br>PS.: És persze a viadalra felkészített kutyákat egy idő -és 5-10 önbizalomnövelő ellenfél- után odaengedik a nagy meccsre. Dariust soha.  :'(
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: kozi »

Doppingboy!<br><br>Szerintem nem érdemes ezzel a Marciano dologgal még csak foglalkozni sem. Darius ezzel csak magát teszi nevetségessé. A rekordot JCC már ugyis réges régen megdöntötte. Ennyi erövel mondjuk Campas is megdöntötte. Meg még ki tudja hányan.<br>Ahogy Khalif is irta Marcianorol(meg Louisról, Robinsonról, Armstrongról) most 50 év elteltével is beszélünk, a Tigrist 5 éven belül elfelejtjük. Ez is egy lényeges különbség a bajnokok között.<br><br>De amugy nem csak az a fontos, hogy valaki hányszor védi meg az övét meg hány éven keresztül, hanem kik ellen. Az, hogy ö megszenved a Lakatusok ellen minösiti. Számomra csakis azért izgalmasak a mérközései mert azon izgulok, hogy mikor ütik már ki(az utóbbi idöben szinte mindig csak egy hajszálon múlik). Az évezred átveréséröl ne is beszéljünk(ahogy a régi fórumon valaki nagyon találóan mondta Oscart érdemelét volna az alakitás). Én nem "fikázni" akarom Dariust csak ugy érzem, hogy nem a helyén vannak kezelve az ö "sikerei".<br><br>Kozi<br><br>Ja és még valami. A világ talán legjobb bokszlapja azt, hogy WBO nem is jegyzi. Mintha nem is létezne. <br>Remélem Reggie Johnson vagy Tarver rendet rak........talán van igazság.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: donvito »

DM egy klasszis volt. Sajnos volt. Eljárt felette az idő. Azt hiszem csak az elvakultság diktálhatja valakivel azt, hogy Darek képes lenne még bármit is teljesíteni egy top5-top10s bokszoló ellen.<br><br>Azonban én inkább azért szeretem DM-et, mert a szememben ő az igazi harcos (viking, teuton, bármilyen) archetípusa. Az egész bunyójában az őszinteség és az egyszerűség a mérvadó, illetve az ellenfelét megnyomorító céltudatosság! Véleményem szerint 98-99 tájt ő volt a legjobb, és megkockáztatom nem csak a kisnehézsúlyban, de még a cirkálóban sem talált volna legyőzőre. <br><br>Mindebből számomra kiderül, hogy a mindenkori magyar miniszterelnök, az időjárás és az UFO-k mellett, az UBP is felhasználható, mint univerzális bűnbak.  ;D<br><br>vito
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Csepi!<br><br>Urkal tényleg ilyen sérülésekkel bunyozótt, és a meccset követően hetekig volt ápolás alatt.<br>De ha nem hiszed, kérdezd meg Ádámot!  ;)<br><br>Paja!<br><br>Nem tudom, nekem az a balhorog nagyon durvának tűnt, halál pontosan álcsúcson találta Kokót. Hamedet is leküldte volna szerintem.<br>Talán egyszer kiderül, hogy Chacon mire képes Hamed ellen.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Doppingboy!<br><br>Abban teljesen igazad van,hogy ha Koko mögött nagy nevek álltak volna,többre vitte volna...Ha időben elkezdik kóstoltatni vele a tényleg előkelő ellenfeleket,nem ide jutott volna.. :(A rutintalanág,vagyis inkább a visszaütő ellenfelekben való járatlanság miatt tudta elintézni Chacon.De azzal nem értek egyet,hogy attól a Chacon ütésektől majd mindenki lent maradt volna.Nézd meg Hamed mit kapott Barrerától,vagy előtte Sancheztől!Megrázta magát,és kész!Vagy maga Sanchez!Iszonyú nagy bombákkal tudta csak megtörni Hamed!Rengeteget kapott!Nem jó az ütésállóképessége Kokónak,és tulajdonképpen úgy lett WBO bajnok,hogy nem is volt rendesen megütve még a feje,nem is tudta mit csináljon,egyáltalán nem volt tapasztalata ilyen téren...<br><br>Dariusról annyit,hogy én nagyon bíztam benne hogy leállítják,de Hallt hozzák ki győztesen!Az a meccs már mindennek a teteje volt,egyértelmű volt hogy mennyire fél az Uni,nem mer kockáztatni.<br>Darekot meg kell verni,nem lehet bajnok,nem maradhat így!<br> 8)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Holly!<br><br>Kókóhoz annyit, hogy Mayweather és Kokó menedzselése között fényévnyi különbségek vannak. Ha Kokó normális ellenfelek ellen készül fel, és egyszer-kétszer keményen el is találták volna (akár padlóra is küldték volna), akkor nem csinált volna akkora hülyeségeket, mint Chacon ellen.<br>A másik dolog az, hogy abba a balhorogba, amibe (szintén a rutintalanság következményeként) belelépett, szerintem nem sokan álltak volna fel.<br>És végül az a gond, hogy Kokó már idős volt, és ennek megfelelően nem eléggé fejlődőképes.<br>De én mégis azt mondom, hogy pl. ha Mayweather papa az edzője, a Top Rank vagy Don King van mögötte, akkor sokkal többre vitte volna a profik között.<br>De ezt már jópárszor kitárgyaltuk.<br><br>Dariusz-Hall:<br>hiába volt Dariusz nyerő pozícióban, ha egy percen belül nem állította volna a le a bíró, már nem látott volna!! EGYÁLTALÁN! Gyerekjáték lett volna Hall-nak kiütnie.<br>Elég megnézni Michalcewski arcát egy perccel a leállítás után! Teljesen vak!<br>Ezért lett az a meccs leállítva...<br><br>De nem lehet olyan igazságtalan a sors, hogy Michalcewski megdöntse Marciano rekordját. Ki kell kapnia! Legközelebb remélem nem lesz gond abból, hogy miként történik a leállítás, mert Michalcewski nem fog tudni felkelni a padlóról. <br><br>Mindazonáltal én is nagyon kemény bunyósnak tartom, és minden bizonnyal akárki ellen kiállna, csak ez nem rajta múlik...<br>De szövegelnie nem kéne, mert semmi joga hozzá.<br>Ha 1-2 éve hagyta volna az UBP-t a fenébe, AKÁRKI szerződtette volna az USA-ba.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: greg »

Teljes mértékben egyet értek Khaliffal. Hol vannak Darius ellenfelei a ranglistákon (kivéve Griffint és Hillt)??? Sem Kinget, sem Prince-t, sem DeGrandist, sem Hallt, stb. nem látom sehol. Ezzel szemben Jones áldozatai gyakorlatilag mind ott vannak a top 10-ben. Egyedül Tarver és a Tigris skalpja hiányzik. Szerintem nemhogy Jones, hanem akár Tarver, akár Harding eséllyel léphetne a ringbe Darek ellen. Simán!<br><br>Ha pedig a Tigris annyira meg akarna mérkõzni Roy-jal, akkor feladná a WBO övet (minek védegeti még?) és én biztos vagyok benne, hogy min. 1 szervezet a 3-ból betenné kötelezõ kihívónak és összejöhetne a meccs! Ennyi!<br>Nehogy már ezért is Jones legyen a hibás, mint azt néhány helyen hallani lehet!<br><br>Még valamire felhívnám a figyelmet: ki üt nagyobbat, Hall, vagy Rocchigianni? Szerintem az elõbbi. <br>No, nézzük meg azt a '96-os egyetlen vitatott balhorgot, meg azt a mennyiséget és erõt, amit Hall lekent a meccseiken Dariusznak. A konzekvenciát rátok bízom!!
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: ppal »

Az ellenfélválasztással kapcsolatban azért nyilvánvaló, hogy egy Németországban élő lengyel származású ökölvívónak nem olyanok a lehetőségei a feltételek diktálása esetén, mint amerikában pl. Tapianak. Darius meccseit a klub köti le, és ő nem sokat ugrálhat, legfeljebb másik csapathoz mehetne/mehetett volna. Hova ??? Egyébként Khalif véleménye nekem meglepetés azok után, hogy a kemény, belemenős, vasfejű és betonállú, szívvel-lélekkel küzdő öklözők stílusát látszott kedvelni (Tyson, Tua). Darek pont ilyen, és nem hiszem hogyha bárkit AKARNA az UBP odahozni elé, akkor ő halkan megkérné őket, hogy azért vele mégsem merek kiállni. Odaállna és küzdene az utolsókig.<br><br>Szerintem (szintén szubjektív) nagy bajnok szar menedzsmenttel egy olyan kontinensen és származással, ahol (pláne 10 éve) nem sok választása volt, ez az út volt kijelölve a számára.<br><br>Most már késő villogni, és RJJ ellen tényleg valószínű, hogy veszítene. Az ellenfeleken lehet fanyalogni, de a lényeg, hogy külzdelmes, kemény meccsek voltak, és Darius mindig megtett és teljesített annyit, amennyi az aktuális ellenfél ellen elég volt.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: WNB »

Vannak dolgok, amik nem jók felmelegítve. A Darek-Hall 2. vitában szerintem egyszer már tisztázódni látszott, hogy Hall végül a leállítás előtt jelezte a bírónak, hogy nem kívánja folytatni (felemelt bal kéz a nagy balhorog utáni dulakodás végén). Hogy orvosi szempontból súlyosabb volt-e a sérülése, mint Hallé az első meccsen, azon lehet vitatkozni - csak nem érdemes (vélemény).<br><br>Hall feldagadt jobb szemére állandóan jött a Darek-féle "puha" jab, tehát a szeme is veszélyben volt végül; Darek bal szeme inkább az elején kapott nagy verés után duzzadt fel, de ő még a végén sem szedett be erre a már feldagadt szemre olyan sok ütést. Ráadásul Hall az első meccsen tiszta vesztésre állt, a másodikon Darek nem (vagy épp feljövőben volt) + ő volt a címvédő hazai pályán (mindenki ossza be vérmérséklete szerint, hogy melyik milyen arányban játszott szerepet). Ez így működik.<br><br>Én Dareket a szíve és küzdenitudása miatt nagyon nagyra tartom - emellett tképp egyáltalán nem is érdekel az aktuális lightheavy rangsorban elfoglalt helyezése. Jó meccseken búcsúzzon - ennyit várok csak el.<br><br>RJJ ellen a tippjátékban nehezen döntenék az RJJ WI és az RJJ WP között...<br><br>Nagyon hirtelen esélylatolgatás:<br><br>RJJ WI1-4: ~35%<br>RJJ WI5-12: ~20%<br>RJJ WP: ~45%<br><br>A WI pedig (természetesen) vagy testütés vagy (tképp elhamarkodott ;D) 'defense unable' ítélet eredményeként születhetne csak ;)...<br><br>(Khalif, szerintem Laja is csak leírta a véleményét...szabadon, nem éreztem az offenzívát.)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Laja!<br><br>Szerintem meg ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét.<br>Az enyém ez. Lehet rajta fanyalogni. Nem hiszem, hogy bárkivel szemben is tiszteletlen lettem volna. Az, hogy te szereted, a te magánügyed. <br><br>2 db komoly ellenfelét említed. A mostani top10-ből ha jól tudom eggyel meccselt. (Talán Golyo csinált a legutóbb valami ilyenfajta kivonatot.)<br>Az pedig, hogy 9 évig birtokol egy WBO (sic!) övet ilyen ellenfelek ellen -ne vedd tiszteletlenségnek- de a szememben semmit nem ér. Nem az utcai átlagemberhez kell hasonlítani, hanem az igazi nagy ökölvívó világbajnokokhoz, mert ő is annak tartja magát, és a hivatalos propaganda is ezt sujkolja... Én ilyen összehasonlításban nem tartom bajnoknak.<br>És nem nehéz 9 évig birtokolni úgy egy övet, hogy a veszélyesebbnek tűnő kihívók -akik a független ranglistákon a top10-15-ben vannak- még véletlenül sem jutnak lehetőséghez. Ellenben DeGrandis ugye....<br>Hall ellen legutóbb az a leállítás nevetséges volt, főleg annak fényében, hogy ha következetesek, akkor Dariust már rég le kellett volna léptetni. (Mint tették azt Hall-lal ez első meccsen fele olyan súlyos sérüléseknél) A bíró azt várta, mikor visz be végre 2-3 komolyabb ütést Darius, hogy közbeugorhasson.<br>Szóval erre gondoltam a bírói segédlet címszó alatt. <br>Még 1x: ez az én SZUBJEKTÍV véleményem, ahogy a tiéd is az. Viszont ezt hadd írjam le én is, ahogy te is teszed!<br><br>Legjobbakat!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Csepi »

                                    Doppingboy!<br>   Tudod te mi az törött álkapocs? Ha tudnád nem írnál le ilyen hihetetlen dolgot. Amúgy a többi dolgot nagyjából jól látod. De ne higyj el mindenféle hihetetlen pletykát, pláne, ha a sajtóban olvastad.
BUTTON_POST_REPLY