Darius Michalczewski

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=siraly007 link=board=profiboksz;num=1036687440;start=0#0 date=02/10/03 ť 10:19:55]Hát,tényleg nem kell 100%-ra venni,de az biztos,hogy ha most is ürgeöntés lenne,azzal végleg elfelejthetnénk Royt.[/quote]<br><br>Sirály!<br><br>Szerintem Roy-t már így is úgy is elfelejthetjük,meg nem valósult álom marad,most már csak annyi a kérdés szerintem hogy még hány meccset húz ki Darius,de biztos hogy nem sok ideje van.Teljesen motiválatlan már. :(
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Hát,tényleg nem kell 100%-ra venni,de az biztos,hogy ha most is ürgeöntés lenne,azzal végleg elfelejthetnénk Royt.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ha tenyleg o lesz az ellenfel en mar megyek is a jegyemet megrendelni!!!!!<br><br>DE Golyohoz hasonloan ugy latom, hogy azert ez a dolog meg ezerszer valtozhat!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Sirály!<br><br><br>Várjuk ki a végét...   ;D<br><br><br>Mondjuk én Gonzaleznek jobban örülök, mint Woodsnak. Ez nagy meccs lesz. Ha(!) lesz.
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Na,végre valami! Hosszú idő után újra minőségi árút szállít az Uni.Úgy látszik,tényleg nem beszélt a levegőbe Darius.
Sirály, az új 007-es ügynök!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1036687440;start=0#1 date=01/07/03 ť 22:28:45]Alberto<br><br><br>Mint ember szimpatikus. Mint bunyóst is szeretem, mert nincs unalmas meccse. Az viszont borzasztóan irritál, hogy a hírnevét a Jones elleni prpagandával akarják megteremteni az USA-ban. Dariusnak megvolt a lehetősége, hogy a legjobb lehessen és a legjobbak ellen bizonyítson. Csak a karját kellett volna kinyújtania érte. Ehelyett bezárkóztak Hamburgba és a "Who is Roy Jones" pólóval próbáltak elérni valamit. Ehhez pedig nem lett volna elég, ha csak Kohl akarja így. Ebben bizony Darius is partner volt. Nem hiszem, hogy valaha komolyan csapkodta volna az asztalt, hogy "főnök, ne a WBO címet tartsuk meg, hanem az IBF meg a WBA címeket, mert Jones ellen akarok majd bunyózni!"<br><br>Sirály<br><br>Ezt már annyiszor hallottuk. Semmi alapja. Tudom, hogy ha ott lenne a lehetőség, akkor Darius nem hátrálna meg. Viszont egy tapodtat sem megy utána. Eddig sem tette, most miért tenné?[/quote]<br><br>Golyó<br>Annyira érthetően fogalmaztál, ráadásul annyira alátámasztottnak tűnik, hogy ezt még Kohl úrnak is nehéz lenne kimagyaráznia.<br>Én is nagyon kedvelem Mihalczhewskit, de teljesen egyetértek veled.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kicsit off, Tarverhez (Golyó után) - a Harding számára szomorú végű Harding-Tarver 2-vel kapcsolatban:<br><br>Harding tényleg nagyon elnézte azt a jobbegyenest a sarokból kifelé mozogva, még rá is lépett ("pedig biztos pontelőnyben volt" - ahogy mondani szokták ;)). De volt még egy tényező - olvastam róla valahol -, ami komolyan befolyásolhatta, hogy Harding lényegében <br>"bele is halt" ebbe a tiszta egyenesbe (már nem volt képes regenerálódni): a meccs előtt Harding súlya nagyon elszaladt (talán az első meccsből kiindulva kicsit komolytalanabbul vette a felkészülést), és már nem volt esély, hogy normális módon, edzéssel (végre helyesen) fogyjon (PTB - a "szügséges" plussz :-/) le a kívánt határig, ezért egy fogyasztó-klinikán töltött el egy darab időt...ez a kaland az extra gyors súlyvesztéssel ronthatta az ütésálló képességét is...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Alberto<br><br><br>Mint ember szimpatikus. Mint bunyóst is szeretem, mert nincs unalmas meccse. Az viszont borzasztóan irritál, hogy a hírnevét a Jones elleni prpagandával akarják megteremteni az USA-ban. Dariusnak megvolt a lehetősége, hogy a legjobb lehessen és a legjobbak ellen bizonyítson. Csak a karját kellett volna kinyújtania érte. Ehelyett bezárkóztak Hamburgba és a "Who is Roy Jones" pólóval próbáltak elérni valamit. Ehhez pedig nem lett volna elég, ha csak Kohl akarja így. Ebben bizony Darius is partner volt. Nem hiszem, hogy valaha komolyan csapkodta volna az asztalt, hogy "főnök, ne a WBO címet tartsuk meg, hanem az IBF meg a WBA címeket, mert Jones ellen akarok majd bunyózni!"<br><br>Sirály<br><br>Ezt már annyiszor hallottuk. Semmi alapja. Tudom, hogy ha ott lenne a lehetőség, akkor Darius nem hátrálna meg. Viszont egy tapodtat sem megy utána. Eddig sem tette, most miért tenné?
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Sirály!<br><br>Szerintem kár reménykedni a RJJ mérkőzésben. Roy jó időre le van kötve (Ruiz ellen ha győz akkor véleményem szerint tuti a Byrd meccs is). Az UNI szerintem már megint nem mer DeGrandis szerű kapitális hurkát hozni, mer akkor már a németek is fanyalognának. Dáriusznak pedig érik a zakó, ha belefut egy Harding kaliberű fickóba. Aki Hall ellen bírói segédlettel nyer az nem tudom mit akarhat Roytól. Dáriusz jól tudja hogy kikap... Talán utolsó meccsen nagy lóvéért. Az a fő gond hogy Roy és Dáriusz is elsősorban "money-maker", Roy jól fog keresni a nehézsúlyú kirándulásával (csak nehogy ráfaragjon a csendes emberrel ;D  ), Dáriusz pedig remekül elvan a jól tejelő német ürgeöntéseivel. >:(
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem Darek ki tudna hozni magabol annyit amennyi Tarver v. Harding legyozesehez szukseges. Abbol hogy X v. Y ellen ugy bunyozott ahogy, es az X v. Y nyert vagy veszitett Tarver v. Harding ellen semmire sem lehet kovetkeztetni.  (jol megirtam mi ?)<br>Szerintem Darek kepes lenne megverni akar Tarvert akar Hardingot. Egyeszeruen tobbet tud, tapasztaltabb, egyszoval : JOBB!<br><br>Golyo!<br><br>jol erzem hogy Darek valamiert nem szimpatikus neked?
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Tényleg nem valami jó mostanában Darius ázsiója,de én még reménykedek.<br>Októberben Debrecenben járt és azt mondta,hogy csak a promótereken múlik a RJJ elleni meccs.Most megpróbálok hinni neki.Nem hiszem,hogy illene a nagy Tigrishez,hogy kitérjen a nagy meccs elől.Mostanában egyre nő az Universum ázsiója Amerikában,és erre már talán RJJ is felfigyel.És ha ő meg akar szerezni magának valakit,akkor valószínűleg meg is szerzi.Mindenesetre nagyot nőne a szememben,ha kiállna RJJ ellen,egy kis idő mulva ez már csak rajta fog múlni.
Sirály, az új 007-es ügynök!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Szerintem még ezt az évet kihúzza valahogy,lesz kb két meccse,aztán jön a nyugdíj :-/<br>A Tigris vs RJJ mostmár végleg csak álommeccs marad :'(<br><br>Kép
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Csatlakozok Kozi véleményéhez: szerintem sem fog Darius komoly ellenféllel bunyózni. Érdekes dolog ez. Michalczewski tulajdonképpen jelképe az Universumnak. Az első olyan bunyósuk, akiből komoly világbajnokot faragtak és akit a nemzetközi élvonalban lehetett volna futtatni. "Vesztére", mert éppen ezért úgy féltették, mint a hímes tojást. Szerintem ha most lenne 5-6 évvel fiatalabb, másképpen kezelnék. Akkoriban az UBP még ennyire sem mert kockáztatni. Most meg már értehető okokból nem akarják az elit ellen bunyóztatni. Minek üttessék Tarverrel, ha szinte ugyanannyi pénzt megkeres más bunyóssal szemben? Ezzel most nem akarom azt mondani, hogy Tarver győzne (még ez is megtörténhet), csak annyit, hogy Dariust most már csak egy igazán nagy meccsen mernék kitenni nagyobb veszélyeknek. <br><br>Mellesleg Tarvert eléggé túlértékeltnek tartom. Elismerem, hogy az utóbbi időben remek sorozata van, de valahogy nem megy ki a fejemből, ahogy Johnson egyetlen ütéssel a padlóra küldte, no meg az sem, hogy Harding elég rendesen hintába tette, amíg be nem talált azzal a (szerintem kicsit kétségbeesett) egyenessel. Ha Darius 3 évvel ezelőtt meccselne, vele, akkor Darek WI-re tippelnék. Most már nem is tudom...
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Valószínűsítem hogy tényleg csak a Klicskókra vonatkozik az HBO szerződés,mert Darek már nem,Madár pedig még nem fog kőkemény ellenfelet kapni...<br>Egyébként mi ez a óriási passzivitás a fórumon? ??? ??? ???
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Sasi link=board=profiboksz;num=1036687440;start=0#0 date=01/05/03 ť 23:06:30]Én ezt a szerződést azért nem értem, mert egyszer már bejelntettek egy 10 meccses "csomagot, ami a Lewis-Vitya meccsre, és további 9 Wova meccsre vonatkozott.[/quote]<br>Te a szerződést láttad, vagy csak az újságban olvastad?<br>Én már nagyon sok mindent olvastam az újságban.<br>Pl. Jimmyről is. Ha mindent elhinnék.....<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: kozi »

Paja!<br><br>Szerintem a szokásost mert gondolom, valószinüleg ez a szerzödés csak a Klicskókra vonatkozik.<br>Én nem hiszem, hogy Dariusnak lesz még komoly(Tarver, Griffin, Telesco, stb) ellenfele.<br><br>Kozi<br><br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: paja »

Nagyon kíváncsi leszek,hogy most az Uni&HBO szerződés után milyen ellenfeleket kap Darius.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Darius Michalczewski

Hozzászólás Szerző: Hein »

Lehet hogy nem kapcsolódok szorosan a témához, nézzétek el nekem:<br><br>Igazoljuk Kokót.<br>Azzal, hogy ilyen hosszú idő után még mindig felmerül a tevékenysége és pályafutása szinte minden topikban, akarva-akaratlanul elismerjük őt.<br>Én inkább akarva.<br><br>Számomra egy fantasztikus sportember aki rengeteg csodálatos pillanatot szerzett nekem és az ökölvívásra is Ő irányította rá a figyelmemet.<br><br>Sok kissrác edz a termekben és a tükör előtt arról álmodozik hogy ő Kokó.<br><br>Saját területemen szeretnék olyan sikereket elérni, amiket ő elért. Emelt fejjel és büszkén élheti le életét abban a biztos tudatban hogy elfoglalta helyét a magyar emberek szívében.<br><br>Darius (mert ugyebár ez mégis az "ő topicja" ;)) elkerülhetetlen tényezője a félnehézsúlynak (ugye félnehézsúly?). Amit Madár esetében már írtam, itt is helytálló: az ellenfélválasztás nem rajta múlik, és csak az a dolga hogy bárki áll előtte, azt legyőzze.<br>Mellesleg a szúrkáló balegyenesek vitathatatlan művésze. (Ez a jab, ugye?)<br><br>Uff, én beszéltem.<br>(Hadd idézzem a nagy klasszikust, Gojko Miticet: "Sápadtarcú barátom úgy gondolja, hogy ezek a galád bérencek veszélyesek lehetnek népemre?" 8))
Hein
BUTTON_POST_REPLY