Szakkommentátorok ütős mondatai

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Winklernek:<br>A magyar Buffer pedig bemondta, hogy a "nép csupasz ökle"...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: cezi »

"retinan utott ki valakit"
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sport1, idősebb Balzsay:<br><br>"szééép, gyönyörrrűűű, nagyon szééép, júúúúúúúúj, ó de szééép"
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Camo »

Winkler-szösszenetek:<br><br>- Kovács Vipera Attila ezzel felkerülhet a térképre.<br><br>A Nagy Józsi vs Mukadi Manda meccs alatt:<br><br>- Nem tudom, ez a szigorú nézés, vagy csak nem lát a füstben? <br>- Image-ben lenyomtak minket, mint a bélyeget.<br>- Nem tudom, hogy ez náluk a bokszban mennyire elterjedt, hogy egy discogömböt vesznek fel nadrágnak?<br>- Ez az Józsi, amortizálj, amortizálj!<br><br>Eddig tudtam jegyzetelni. Képtelenség mindent leírni tőle. :D :D :D
Camo
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Sport2, KO-TV: rövidhírek:<br><br>"Ricky Hatton már a 15.-ik másodpercben padlózott Luis Collazo ellen, de a brit összeszedte magát és pontozással hozta a meccset"  :D<br><br>Oly mindegy, kit érdekelnek a részletek...<br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1146958251;start=0#11 date=05/14/06 ť 19:17:59]"Kiválóságunk számára ezúttal nem valamelyik szervezet rangos öve a tét, hanem az, hogy lehetőleg látványos és élvezetes boksszal belopja magát az amerikai bokszrajongók és - szakértők szívébe. "<br><br>Lókucza Sanyit azt hiszem nevezhetjük szakkommentátornak... Kisduna tv p4p.<br>Na ez aztán a félreinformálás a javából :D Egyébként Nagy Józsiról van szó...[/quote]<br><br>Übbammeeeee.....  :o  Ez ultra gáz.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Romsy »

"Kiválóságunk számára ezúttal nem valamelyik szervezet rangos öve a tét, hanem az, hogy lehetőleg látványos és élvezetes boksszal belopja magát az amerikai bokszrajongók és - szakértők szívébe. "<br><br>Lókucza Sanyit azt hiszem nevezhetjük szakkommentátornak... Kisduna tv p4p.<br>Na ez aztán a félreinformálás a javából :D Egyébként Nagy Józsiról van szó...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Múltkor (Harrison gála előmeccsén) Kokó is eljátszadozott az inaktív szavacskával, de mielőtt túlzott passzivitásba esett volna a közvetítés, már jött is a megoldás. ;)
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: profun »

A lent említett mondatot épp most hallottam Tóth Csaba szájából a Sport 1-en a Barrera-Kelly meccs kommentálásában!<br>Valahogy így: "Tapia...ez van írva Barrera nadrágjára. Nagyon jó barátja Tapiának, akit egyébként le is győzött..." :o<br><br>Döbbenet...ezt TCs-től nem vártam volna...hm.
ezt én írtam!
Profun
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: TKO »

Nem tudom ki mondta, de nálam ez viszi a prímet:<br><br>Barrerra bokszolt egy meccsen, nadrágján "Tapia" felirat.<br><br>Kommentátor: Barrerra biztos nagy Johnny Tapia rajongó, mint a feliratból is látszik...
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Öcsi bácsinak volt még 1 naon jó beszólása, valahogy így hangzott: "Kőbányai nyelven szólva erre annyit lehet mondani, hogy KAMU."
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Amikor meg 1-2 full extrás csajt mutattak az elején, naon fellelkesült:) "Ez is a show része?" Boros viszont jól leoltotta, amikor Dénes belelkesült 1-2 sztár láttán, Golyo meg azt mondta: "ha felsorolnánk az összes celebrityt, kb 1 nap is eltelne vele"
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Ez a Dénes Tomika is igazi sült bolond gyerek  ;D Pl. DLH mennyire ki van gyúrva  ;D ;D ;D Meg még volt 1-2 ütös mondata  ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Valóban, a Cintron - Estrada jobb lett volna :D<br><br>A topichoz tartozik, Jim Lampley tegnapi előrejelzése, fonetikusan: "Horhe Bárriosz ögénszt Hávié Nádzs"
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Pisti »

[quote author=ogreface link=board=profiboksz;num=1146958251;start=0#2 date=05/07/06 ť 01:49:59]Egy régebbi mérkőzést szakért KO-KO!Nehézsúly.parázs bunyó.Az általa favorizált<br>Taurus Sykes nevű versenyzővel háromszor nyalatják fel a ring padlóját,míg végre <br>a bíró is úgy dönt hogy ez már hulla gyalázás!Kommentár hozzá Ko-Ko-tól:<br>Jegyezzük meg ezt a nevet:Taurus Sykes!Ő lehet az az ember,aki megváltoztatja a<br>nehézsúly elitjét!A jövő reménysége! [/quote]<br><br>Ez igaz? Akkor sorry, természetesen nem rá gondoltam, hanem az ellenfélre Derek Bryantre:-) aki egyébként szintén nem egy nagy találmány ;D<br><br>Mentségemre legyen szólva, hogy egész más mecset akartunk felvenni, és már a közvetitö állásban ülve tudtam meg, hogy melyik gáláról és hogy kinek a mecsét nyomjuk...ráadásul még soha nem láttam egyik bunyost sem...<br><br>de azért a meccs jó volt ugye? Egy adalék amit azóta tudtam meg, a meccs orvosát megbüntették, mert a kiütött versenyzöt, (aki valoban Sykes volt) miután kiesett a ringböl és szép lassan visszagyalogolt nem vette azonnal kezelésbe, nem ültette le, söt még csak meg sem vizsgálta...tom, hogy ezzel a kis szinessel már nem javitok az összképen, de azért reménykedem... ;)<br>
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Egy régebbi mérkőzést szakért KO-KO!Nehézsúly.parázs bunyó.Az általa favorizált<br>Taurus Sykes nevű versenyzővel háromszor nyalatják fel a ring padlóját,míg végre <br>a bíró is úgy dönt hogy ez már hulla gyalázás!Kommentár hozzá Ko-Ko-tól:<br>Jegyezzük meg ezt a nevet:Taurus Sykes!Ő lehet az az ember,aki megváltoztatja a<br>nehézsúly elitjét!A jövő reménysége!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Romsy »

"IBC/WBO nagyvilágbajnoki címegyesítő mérkőzés."<br>"Ez a menet inkább Regináé"<br><br>Left hook fROM SYdney!<br><br>ui.: ide ne offoljatok, minden hozzászólásban legyen idézet, a megtárgyalás kerüljön át a szakkommentárok topikba.<br>
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Szakkommentátorok ütős mondatai

Hozzászólás Szerző: Camo »

Már annyi ütős dumát hallhattunk a TV2 és az RTL Klub közvetítései során, hogy csokorba szedhetnénk őket. ;D <br><br>Itt az első kettő, Erdei Zsolt ma esti meccse közben:<br><br>"Kiveri belőle a KO-t is."<br>"Sidney-ből indította ezt a balhorgot."<br>
Camo
BUTTON_POST_REPLY