Szakkommentátorok ütős mondatai

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

punch for punch ranglista...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Akkor elbeszéltünk egymás mellett félig-meddig, de így már világos, sorry :)

Nem akarom szétoffolni a témát nagyon, de nekem is tetszett Pirog boksza, viszont szerintem a következő egy-két meccs lesz az, amelyek után eldőlhet, hogy tényleg hosszabb távú tényező lehet-e a középsúly élvonalában.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

O, en nem a tv-s szerepleserol beszelek. Nyilvan en sem csinaltam volna jobban (sot), csak azert ereztem szukseget egy kis kozbevakkantasnak, mert Leone tovabbra is ezt tartja:
leone510 írtaCOLONJacobsszal azért jól befürödtem, bár tartom, hogy sokkal jobb bokszoló, mint Pirog. Természetesen készítek egy videót amin a kiütés pillanatában alámondom, hogy Jacobs klasszisokkal jobb bunyós.
En sem ismerek minden feltorekvo bokszolot, nincs abban semmi kivetnivalo hogy ha valaki elozetesen a hiresebb, jobban hajpolt bokszolot tartja eselyesnek, egyszeruen csak annyit akartam mondani hogy Pirog nem veletlenul nyert, az elozo meccsein is latszott hogy kivetelesen jo bokszolorol van szo, akire mediavisszhang hijan eddig nem nagyon figyelt fel szinte senki (en is csak azert, mert egy masik forumon valaki nagyon jo velemennyel volt rola).
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tommy_Carrot írtaCOLONLehet, de szerintem nem nagyon volt olyan temaju cikk ahova lehetett volna ezzel kapcsolatban kommentelni. :)
Valahol ez jogos, de ennek meg nyilván az az oka, hogy a meccs előtt egyikük sem volt olyan szinten ismert, hogy érdemes legyen előzetesen oldalakat írni róluk, pláne nem úgy, hogy ez egy igen komoly gála volt, Pirognál és Jacobsnál sokkal elismertebb bunyósokkal. A meccs létrejöttéről szóló hír alatt is mindössze egy hozzászólás volt, alig olvasták páran (magyarul a többséget hidegen hagyta, hogy nagyon finoman fogalmazzak), de az sem arról szólt, hogy milyen lesz a meccs, vagy ki a jobb:

http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=21459

Lényeg a lényeg, én teljes mellszélességgel kiállok leone mellett, mert egyrészt azt gondolom érti a dolgát, és ezt évek óta bizonyítja, másrészt pedig láttam, hogy erre a pár perces műsorra milyen lelkiismeretesen készült. Írásban viszonylag könnyű összeszedetten fogalmazni, okoskodni, szakérteni, de egy tv-s felvétel nagyon más szitu.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Erwin írtaCOLONAzért leone védelmében annyit Pirog témában, hogy a meccs előtt nem nagyon olvastam olyan hozzászólást, ami arról szólt volna, hogy az orosz milyen jó bunyós, és hogy ő a meccs egyértelmű favoritja, utólag meg ugye könnyű okosnak lenni :)
Lehet, de szerintem nem nagyon volt olyan temaju cikk ahova lehetett volna ezzel kapcsolatban kommentelni. :) En majdnem biztos voltam Pirog gyozelmeben (a tippjatekban is ezt jatszottam meg), engem nagyon meggyozott amit a korabbi meccseibol lattam.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azért leone védelmében annyit Pirog témában, hogy a meccs előtt nem nagyon olvastam olyan hozzászólást, ami arról szólt volna, hogy az orosz milyen jó bunyós, és hogy ő a meccs egyértelmű favoritja, utólag meg ugye könnyű okosnak lenni :)
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Grat a tv-s szakertoseghez, latszott rajtad az idegesseg, de legalabb nem mondtal hulyesegeket.
leone510 írtaCOLONJacobsszal azért jól befürödtem, bár tartom, hogy sokkal jobb bokszoló, mint Pirog. Természetesen készítek egy videót amin a kiütés pillanatában alámondom, hogy Jacobs klasszisokkal jobb bunyós.
Ezt azert inkabb ne tedd. :) Jacobs atletikusabb, gyorsabb, de Pirog sokkal sokoldalubb, technikasabb (meg ha nem is teljesen a nagykonyv szerint), okosabb bokszolo, meccsen vegig erzodott hogy o iranyit. Ha megfigyelted, Jacobs most teljesen mas stilusban bokszolt mint maskor szokott. Ez nem veletlenul volt igy, Pirog rakenyszeritette hogy mozogjon el, kulonben szamolatlanul bekapja a maflasokat. Jacobson latszodott mar a meccs elejen, hogy teljesen ossze volt zavarodva, nem ertette hogy Pirog miert talalja el ot ennyire konnyen, o viszont alig birta az oroszt eltalalni. Kesobb mar jobban magara talalt, de addigra Pirog mar nagyjabol belotte Jacobs ritmusat, csak ido kerdese volt mikor talalja el kemenyebben.

Nem teljesen hasonloak a stilusok, de nekem picit Judah-Tszyu erzesem volt a meccs alatt
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

köszi, egy ismerősöm azt mondta, ha így folytatom, akkor nézhetem majd én is a plafont, mint a Szegő :), viccet félretéve egy próbát megért, igazából csak Erwint helyettesítettem, mert ő több napi járóföldre lakik a stúdiótól. :)

Jacobsszal azért jól befürödtem, bár tartom, hogy sokkal jobb bokszoló, mint Pirog. Természetesen készítek egy videót amin a kiütés pillanatában alámondom, hogy Jacobs klasszisokkal jobb bunyós.
pyngy írtaCOLONJó volt ez Leone! Csak egy kis lámpaláz látszott rajtad (ez mindenkinél megvan, aki nem forog nap mint nap ilyen közegben), de ez idővel majd elmúlik! Csak így tovább!
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Jó volt ez Leone! Csak egy kis lámpaláz látszott rajtad (ez mindenkinél megvan, aki nem forog nap mint nap ilyen közegben), de ez idővel majd elmúlik! Csak így tovább!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

rocchia írtaCOLON Nem volt ezzel semmi gond! Talán egy kicsit több szenvedély kellett volna! :)
Ha szenvedély nem is volt, idegesség annál inkább :wink: De ez teljesen érhető, mert azért aki még nem vett részt ilyenben, annak nem kis stressz a kamera, a stúdió meg az egész felhajtás. Mondom ezt én, aki szintén sosem volt ilyen szituban :) Leone nagyon készült, és szerintem egy órát is tudott volna beszélni a gáláról, de erre ennyi idő jutott. Azért én így is büszke vagyok rá :)

Ami szerintem még nagy pozitívum, hogy a Digi illetékes szerkesztője sok bokszot szeretne a jövőben, és ebben úgy tűnik partner a vezetőség is.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Erwin írtaCOLONA bakit pedig nem Te követted el, hanem a felirat készítő, aki - nyilván véletlenül - a konkurenciának csinált egy kis ingyen reklámot :)
Velük is meg kellene ismertetni úgy látszik a helyesírási szabályzat 204. pontját...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

leone510 írtaCOLONAki jót akar röhögni, az nézze meg a Digisport 16.30-as Időt kérünk műsorát, én voltam a meghívott szakértő, és hát beleadtam apait-anyait, hogy lejárassam magam és megteljen az ftp-n a boxing jokes mappa :)

Igazából amit el akartam mondani, abból nagyjából semmit se sikerült, elég rövid volt az idő, de aztat mondták, hogy annyira nem volt gáz...
Nem volt ezzel semmi gond! Talán egy kicsit több szenvedély kellett volna! :)

Amit egy ilyen 7-8 percnyi nyúlfarknyi időben el lehetett mondani, elmondtad szerintem. Egy bokszot annyira nem követő valaki számára is minden érthető volt a szakmai részt illetően.
Nem tudom, miért nem lehet egy ilyen szintű meccsre legalább egy 20-25 perces beszélgetéssel készülni...

Király volt a Casamayor esete Castro-val sztori! :D

Ez a Kalmár Ágnes igen szemrevaló teremtés... :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Jó volt ez leone, gratula :) Az első mindig a legnehezebb, és legközelebb pedig még jobb lesz. A bakit pedig nem Te követted el, hanem a felirat készítő, aki - nyilván véletlenül - a konkurenciának csinált egy kis ingyen reklámot :)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

leone510 írtaCOLONAki jót akar röhögni, az nézze meg a Digisport 16.30-as Időt kérünk műsorát, én voltam a meghívott szakértő, és hát beleadtam apait-anyait, hogy lejárassam magam és megteljen az ftp-n a boxing jokes mappa :)

Igazából amit el akartam mondani, abból nagyjából semmit se sikerült, elég rövid volt az idő, de aztat mondták, hogy annyira nem volt gáz...
Ftp-re vele mindenképp plíííííííííz :D
Bosco
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Aki jót akar röhögni, az nézze meg a Digisport 16.30-as Időt kérünk műsorát, én voltam a meghívott szakértő, és hát beleadtam apait-anyait, hogy lejárassam magam és megteljen az ftp-n a boxing jokes mappa :)

Igazából amit el akartam mondani, abból nagyjából semmit se sikerült, elég rövid volt az idő, de aztat mondták, hogy annyira nem volt gáz...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

"A szervezők kérték, hogy külön a mérlegére ne térjünk ki. Ennek teret is adnék."

Mindez a Polster-Ungureanu meccsen. Az jó, hogy szégyellik magukat amiért 1-5ös mérlegű ellenfelet hoztak erre az "európabajnoki" meccsre, de azt nem tudom elhinni, hogy ne lett volna pénz egy minimálisan pozitív mérlegű ellenfélre.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
zsotya
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2009-09-14 16:21:58

Hozzászólás Szerző: zsotya »

Ha jól hallottam azt is mondta hogy Foreman-nek 183cm az ütőtávja Cotto-nak meg 170cm
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sajna Tocsa szerintem eléggé elvitte a meccset Foreman irányába... :(
Valahogy egyáltalán nem értettem vele egyet mikor az egyiknél látta, a másiknál az Istennek sem a találatot.. de biztos én láttam... ahogy :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

A Cotto vs Foreman meccsen azt is megtudhattuk a kommentátortól hogy volt már ebben a súlycsoportban Puerto Rico-i világbajnok ennél a rangos szervezetnél. Sőt nem is egy, Felix Trinidad és Daniel Santos :)
BUTTON_POST_REPLY